802
Marilyn Manson
  • Thomx
    #802
    Olyan mint az előző...

    We're From America
  • Thomx
    #801
    Astonishing Panorama of Endtimes

    Amolyan elemzés szerű dolog...
  • Thomx
    #800
    egyetértek.
    ismerem az oldalt köszi. még ezt szoktam néha nézegetni: msg board
  • mans
    #799
    A devour az egyik kedvenc,I have you look up just you see hell,swastika,4 rusted hourse amik jobban tetszenek,de sajnos könnyen felejthetőek,nem úgy mint a régebbi nagy számok.link itt már jártál?amik kijönnek új hírek azokat kirakja az oldal tulaja,meg van fórum meg ilyenek.
  • Thomx
    #798
    "Asszem a 2003 as mikiegérsapkára azt mondta hogy olyan mintha újra gyerek lenne,valami ilyesmit mondott."

    Köszi.

    "...mert az előző kettő elég gyenge lett."

    Egyetértek, de legalább van pár számnak mondanivalója. Annyira nem 'üresek'. Például a Blank and White vagy a Devour.
  • mans
    #797
    Asszem a 2003 as mikiegérsapkára azt mondta hogy olyan mintha újra gyerek lenne,valami ilyesmit mondott.

    Már elvileg elkezdték írni az új albumhoz a dalokat,elötte volt még hogy a kiadója az interscope kirúgta mansont,aminek örült mert hogy elég sok ötletét nem engedték megvalósítani mansonnak,de most hogy már nincs ez a kiadó,ezért sokkal szabadabb lehet.Szerintem olyan komoly album már nem lesz mint régen,de jó lenne végre már egy energikusabb,mert az előző kettő elég gyenge lett.
  • Thomx
    #796
    valami éltet lehelhetnénk ide! (=
  • Thomx
    #795
    .
  • Thomx
    #794
    Tudja valaki, hogy mit jelentenek a majmok és a mickey egér fülű figurák a manson klippekben és dalszövegekben? Vagy minek a szimbólumai? Már régóta szeretném tudni...
  • _Atti_
    #793
    hát nem ők a show középpontja ezért nem oda kerültek:D
  • _Atti_
    #792
    armagoddamn motherfuckin geddon
    four rusted horses
    we're from america
    the Wow
    Into the fire
    Maybe harmful if Swallowed ( Leave a scar)
  • Alice Sabbat
    #791
    6?
  • artschi
    #790
    dunno', de lesz mindkettő :)
  • bcsirke
    #789
    mégis hogy a faszba merték a szaros limp bizkitet Marilyn Manson fölé rakni a plakáton??!!! mi a fasz van a világgal??
  • bcsirke
    #788
    JÉZUSOM, bazdmeg nem találok szavakat, nem gúnyolódom halál komlyan: kiskorom óta erre vágytam!!! manson élőben!! összeszarom magam, ott találkozunk!

    a hat kiszivárgott szám nagyon bejön, flőeg az arma god damn mother fucking geddon, a The wow, és a four rosted horses!!
  • _Atti_
    #787
    Link

    itt leltek linkeket a leakekhez, de ha rátorrenteztek is megtaláljátok, 6 szám van kint tudtommal.

    Egy már hivatalosan is a 'We're from America'
  • _Atti_
    #786
    no mi a vélemény a kicsusszant high end of low számokról? eleinte nekem nemtetszett de bőőven franko ez.
  • Alice Sabbat
    #785
    mien sok mindenkit érdekel :)) .. egyébknét Aranyos hogy már nem is sziget ... vagy aréna.. egy volt és kész ...

    cupp





  • artschi
    #784


    volt.hu
  • R0zs0máK
    #783
    jee
  • Dying Soul
    #782
    Jajaja, már kint is van torrenten a kislemez.
  • ZsirosKenyer
    #781
    myspace
    meg lehet hallgatni a júni 5-én megjelenő albumról 2 számot

    A Heart Shaped Glasses nagyon ütős!!!
  • Dying Soul
    #780
    Ez rohadt jóra sikerült szerintem
  • Emmegki
    #779
    esetleg egy szóban: szemléletmód / megközelítés? :)
  • PíszLávJuniti
    #778
    high way to hell feldolgozás
  • bcrics
    #777
    twiggyvel mi van mostanában?él még
  • Dying Soul
    #776
    Regisztráltam dS néven. Tetszik!
  • GothicGaben
    #775
    Ajánlom ezt az oldalt nektek
    az oldal eléréséhez katt ide :)
  • laliking
    #774
    de kemény :D
  • Alice Sabbat
    #773
  • Dying Soul
    #772
    "During the same year after appearing in the promotional video for Tainted Love, Sköld replaced Twiggy Ramirez as the bassist of Marilyn Manson. He played on the album The Golden Age of Grotesque and still remains in the band currently. Though he is now the studio guitarist, as well as bassist. As of April 2006 and as early as October 2005 he has been mixing and recording the new Marilyn Manson album in various private studios and the band have completed eighteen to twenty songs. The album, as yet untitled, is also been co-produced by Sköld and is rumoured to be scheduled for completion in November 2006 ahead of a planned release date of March 2007."
  • Alice Sabbat
    #771
    voltál már nővel? ...
  • Dying Soul
    #770
    Ez a slipknotos Mick talán, vidd innen.
  • SHADOWEYES7
    #769
  • Dying Soul
    #768
    Egyelőre nem tudni biztosat, még az idén kellene neki.
  • Emmegki
    #767
    Mikor jelenik meg új albuma?
  • Dying Soul
    #766
    Hasonló jókat!
  • Djemba
    #765
    monson egy buzi
  • malkavian
    #764
    Szerintem is fölösleges Ahh, igen, okosabbnak feltűntenti magam, háthogyne Nah, akkor zárjuk is le; csak még annyit, hogy a paradigmának több jelentése is van, s ha érdekel, keresgélj tovább
  • Hajnalcat
    #763
    Szerintem sem érdemes ezen vitatkozni, úgysem tudjuk egymást meggyőzni.
    Látom, szeretsz idegen szavakat használni, hogy okosabbnak tűntesd fel magad.
    Azért a többiek kedvéért leírom a szó jelentését, ne keljen keresgélniük.

    paradigma
    1. egymásnak megfetelő, valamiképpen egyenértékű, ezért egymás közt felcserélhető elemek sorozata;
    2. a szövegben olyan osztályok, amelyeknek tagjai bizonyos jellemző vagy jellemzők tekintetében ekvivalensek, és ezek a jellemzők mindig a kérdéses formán kívül vannak alkotva.