22
CSOCSO nyitotta:)
  • Scum01
    #22
    Sziasztok! Szeretnék alapítani egy UT2004 ONS klánt, leginkább azt játszanánk, de még Instagib módot is!! Akit érdekel a dolog dobjon meg egy mail-lel: [email protected]
  • Gabo
    #21
    Az bánt, hogy lenyomnak, vagy az, hogy nem tartozol közéjük?
    A nevedet bezzeg nem merted felvállalni...
  • Majati
    #16
    ugylatom ide is kell egy kis drowpuwer...
    csakhat Jockey amiota bezart a Julcsi neni allandoan itten forumkodik, es megeloz. :)
    a mi klanunk a:
    [sotetelfekdenembutakescsakfejetlonekmertugyesek]
  • Dante
    #15
    CS
    [Repeater]
  • atee
    #14
    UT
    W=Wolves
  • l3alF1aKe
    #13
    /me nem hülye CSoCSo, hogy ilyet ne tudjon. Kösz hogy kioktatni próbálsz, de talán ezt máshol tedd, vagy ha tényleg épületes baromságot látsz, és tudod a megoldását.
    ehh..
  • Tomcat
    #12
    Mi is? Soilders Of Death ???
  • Tomcat
    #11
    :)
  • Jockey
    #10
    :) én meg nem mondom meg, a sötételfek a meglepetés erejével őlnek..:DDD
    cs klán amúgy:)
  • CSOCSO
    #9
    /me nem müxik itten
  • l3alF1aKe
    #8
    /me Sg$F klánalapító tag az UT ben
  • CSOCSO
    #7
    és mi az a SOD?
  • Feketekéz
    #6
    Counter-Strike: SOD
  • Gabo
    #5
    Lehet, hogy tudni szeretné, hogy kik előzik meg mindig a ranglistán, vagy kik alázták proig előző esete.
  • JaSSeR
    #4
    Miért vagy ilyen kiváncsi?
  • Rincewind
    #3
    Counter Strike: -=DA=-
    Runescape : Dark Angels
  • Gabo
    #2
    Mivel ez kicsit normálisabb hangnemben megy, mint a múltkori kéretlen reklám... Szóval!

    Az Unreal Tournament, Runtime Error klánjában alapító tag lennék. A clantag-ünk _RtE_.
    Elérhetőségünk fél-online a Hunreal World fórumán, itt:
    http://forum.supergamez.hu/forum.php3?ujsag=hunreal_wo
    Pontosabban:
    http://forum.supergamez.hu/listazas.php3?ujsag=hunreal_wo&id=993646018

    Online pedig IRC-n az irc.extra.hu szerveren a #RtE csatin.
    Felettébb komolytalan és rosszul szervezett társaság vagyunk, de nálunk a játék élvezetén van a hangsúly így ez nem számít. Bárki szívesen látott vendég a csatinkon, akik tud viselkedni mind chat, mind játék közben. Aki anyázgat, lamaz, fuc...ol az repül és ha nem okult a dologból akkor banolodik.

    Peace!

    _RtE_Gabo
  • CSOCSO
    #1
    Sziasztok ti milyen gamezban vagytok klán tagok mi a neve melyik gamez? én egy Turok 2 ben aminek a neve DDT azaz Diclor Diferil Tricol
    meg van egy Unreal Tournament Strike Force amiben HRA azaz Hungarian Royal Armi és van még egy CET ami Infiltration és Central Europan Terrorists...
    még lehet hogy beállok egy CS be is... nem tudom...és nagyon tetszik a WOlfenstein.. jo medikus vagyok