8
Spéci hűtők Budapesten?
  • laja2
    #8
    A BIOS-ban beállitott értékhez képest mind a BIOS egy másik oldalának (PC Heath) mérése, mind pedig az alaplaphoz adott windows-os program kb. 0.12 V-tal alacsonyabbat mutat. Most pl. 1.95 V van beállitva, és a mérés szerinti érték kb. 1.78 V. Egy angol nyelvű fórum szakértője szerint viszont a mérés nem pontos, mert függ a mérő diódának a távolságától a CPU-tól. Nem tudom, a lényeg, hogy működik. Valami spéci hűtővel lesz ez 2100 Mhz is (2.1 V-on), de addig megteszi az 1955.
  • Mathias
    #7
    Hát médium vagyok:), de azt nem látom hogy merrefelé pontatlan a CPU fesz kijelzése. Kérlek ird le. Köszi!
  • laja2
    #6
    Honnan tudtad, hogy pont annyin megy? Az alaplap Abit TH7-II, CPU feszültség 1.9 V. Megy 2004 Mhz-en is, de néha az Internet Explorer összeomlik. Különben az alaplapnak jelentős hibái vannak: az integrált hangkártyának a CD-n levő drivere nem jó a Win98-hoz (!!!), és a hangkártya 112 Mhz FSB fölött meghal. Ezenkivül a CPU feszültség kijelzése is igen pontatlan.
  • Mathias
    #5
    laja2: megy 1955Mhz felett is?
  • ubi
    #2
    dobozost kellett volna venni, gyari hutovel!!!!50-ert kapsz 1.5-ost bruttoba!!
  • laja2
    #1
    Szevasztok,

    most vettem egy socket 478-as Pentium 4-est, de hűtőt alig lehet kapni hozzá. Most egy Coolermaster van rajta, de szivesen kipróbálnék valami mást is. Van valahol Budapesten olyan bolt, ahol a többieknél hamarabb szereznek be spéci hűtőket? Köszi.