12
régiófüggetlenítés
  • trabantos82
    #12
    Helló. Nem tudom jó helyre teszem-e fel a kérdést. Van egy PS2 FAT gépem, aminek az olvasófejét megszoktam időnként tisztítani alkohollal, mert másképpen nem olvas be semmit. Az a gond, hogy a DVD drive tetejét tartó 4db kicsi csavar közül az egyik "örökforgó" lett.. Gondolom elkopott a menete a sok év alatt, pedig vigyáztam rá. A kérdésem az lenne, hogyan tudnám ezt a csavart valahogy kivenni, illetve volna-e módja, hogy hozzáférjek valahogy az olvasófejhez? Amúgy a gép ezt leszámítva jó állapotban van, nem szeretném kukázni emiatt. Köszi a választ előre is!
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2017.07.16. 22:20:15
  • Droughert
    #11
    16 évvel ezelőtti post, szerinted el fogja olvasni, hogy válaszoltál a kérdésére?
  • zola2000
    #10
    Minek? 10ezer forintért rendelsz egy kínai webshopról egy androidos miniPCt, aztán letorrentezed HDben amit akarsz nézniés nézed :)
  • Seth
    #9
    De nem is egy "felhozunk egy 16 éves témát" oldal ;)
  • Armagedown
    #8
    Ez nem apróhirdetési oldal
  • (ex)Cat
    #7
    én 11e-ért láttam, szerintem 7-ért nem nagyon veszel itthon. mármint boltban. persze azért elképzelhető, hogy mégis.
  • frogles
    #6
    Sziasztok!
    Neo 2.0 már benne van a verdában, a nagyon drága 4.0 nem érdekel, ráadásul megint csúszik a megjelenése.
    CUE, a multirégiós kartya neve RegionX, 7e-ért érdekel a dolog.
    Pls nézz utána. Köci.
    Frogles
  • cue
    #5
    Létezik valami multi-régiós kártya (7-9.000,-Ftét, azt hiszem), majd utánanézek.
  • Nyiri
    #3
    lassan mar vehetsz egy dvd lejatszot es olcsobban kijossz ez a ps2!!!
  • frogles
    #1
    Hello!
    A ps2 sirály játszani, de van néhány R1 DVD filmem, amiket meg szeretnék nézni. Úgyhogy vmi réggiófüggetlenítö megoldást keresek óccsójé. SPCH-30004, tehát konzolkombináció nem müxik.
    Elöre is köci.
    Frogles