78
800x600-at nem szúrja
  • simonl #78
    ziasztok,

    Laptopba épített NVidia GeForce Go 6400 turbo cashe (xp32)

    Létezik, hogy nem találok hozzá frissített forceware -t?
    Jelenleg a 77.43 as verzió van fent.

    Megköszönném ha kapnék egy linket....kerestem sokat, de angol tudásom hiányos, ezért nagyon nem tudtam belemélyedni.

    Előre is köszönöm...
  • jaki88
    #77
    Sziasztok! Most vettem egy gépet, amiben nvidia kártya van, nekem eddig csak atim volt, segítség kéne, hogy milyen drivert szedjek le hozzá, mert most leszedtem ezt a forceware-t, de nem nagyon működik, nem tudom van-e másik driver? A kártya egyébként: Geforce 7300SE, ha segít valamelyest. Előre is köszi.
  • flashka
    #76
    A 93.71 nvidia driverben hogy lehet kikapcsolni a zoom-ot. Mert videó lejátszás közben a tv-n zoomolja a filmet a tv teljes képernyőjére és nem jövök rá hogy kell kikapcsolni
    Ha valaki tud megoldást írjon.
    THX.
  • kovecses
    #75
    http://forums.tweakguides.com/archive/index.php/t-1762.html
  • Liverpoolos
    #74
    nekem a driver ferakása közben 6003-mas hibát ír ki.Mindenhonnan szedtem le a videokártyámhoz drivert de mindig ugyanaz a hiba...
    Vki nem tudna segíteni?
  • tibike21
    #73
    Nincs sok élet itt:((
  • tibike21
    #72
    Tudna valaki segiteni???
  • tibike21
    #71
    sikerült rájönnöm ki kell kapcsolni a Diretixbe a 3d és a direktdrawt. ha játszani akarok akkor meg vissza. Erre nincs valami automatikus megoldás???
  • tibike21
    #70
    Sziasztok.

    Olyan gondom lenne hogy nem tudok semmilyen dvdt filmet lejhátszani mert kifagy a rendszer. Ugy vélem (bár lehet hogy nem) hogy az nvidia driverrel lehet a gond. Igaz a játékok simán futnak, de ha beteszek egy lemezt vagy akár a winyorol probálok lejátszani filmet, a proceszorhasználat felugrik 100 szalékra és csak az ujrainditás segit. Ilyenkor néha elkezd villogni a képernyő, átvált néha feketére, tehát látszik hogy probál valamit megjeleniteni. Érdekesség képpen a játékokkal nincs gond igaz a 3dmark06 elég kevés pontot adott a videokártyára, de pl egy carbon full grafikai beállitások mellet akadásmentesen elfut. de filmet nem tud megjeleniteni. Probáltam kodeket levenni feltenni, de nem ott a gond. ha leszedem a nvidia drivert, akkor
    akkor nem akad ki a rendszer, elkezdi lejátszani a filmet, de csak sötétség. Ha viszzateszem ugyazan a gond. Kiakad.... 7600Gt m van, probáltam a gyári driverrel, és a nvidia oldalárol is leszedtem de semmi változás. ezelött egy sima fx5200 öm volt és azzal nem volt ilyen gond. Ha lenne valakinek valami ötlete ezzel kapcsolatban megköszönném a hozzászolást....
  • kissadamvikt
    #69
    lenne egy kis problémám! lehet h nem a driverrel van a gond de én arra gyanakszom! na tehát ha hoszabb ideig futtatom a gépet és utána elindítok egy nagyobb teljesítményt igényló játékot pl carbon most wanted cs:source stb... akkor valamikor kivág valamikor nem. úgy értem h kivág hogy monitor on fekete a kép és újra kell indítani a képet. de pl ha a játékon belül állítom a grafikát akkor is valamikor kivág vmikor nem! most rákötöttem a vga-t a tv re és mikor így kivág tv-t bekapcsolom és azt íra hogy a windfows súlyos hiba után állt le és erre hivatkozik DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL!!!! vki segítsen( gf4mx vga hoz kapott eredeti driver cd-n lévö régi driverrel is ezt csinálja!!!!)
  • gadna
    #68
    ja igen a driverrel, thx

  • Inquisitor
    #67
    Nem hiszem, amikor kijön egy új generációs kártya, akkor ahhoz MÉG sokáig nem szokott normális driver lenni, viszont ilyenkor a régebbi kártyák drivereit is hanyagolják. Valószinüleg nyár elejére normalizálódik a dolog.
  • gadna
    #66
    mostanság nagyon sok embernek van gondja Nvidia kártyákkal, lehet valamit elbaszintottak a cégnél.
  • naaa
    #65
    Sziasztok!
    próbáltátok NVIDIA 101.70 driver Windows Vistára?
  • csibi1979
    #64
    Ok, hogy nem sok hibalehetősége lehet, de ha nem fújatom meg ventivel, olyan szépen felmegy 75-80 fokra és beszemetel, mint a huzat.
    Szét meg nem szedtem, nem szokásom bütykölni. Pláne, ha még garos.

    Most felraktam 1 Omega drivert (az se valami új), de ezzel már nem bugzik, legalábbis a STALKER felhője.
  • Inquisitor
    #63
    Kivéve ha ...
    A.) Alapból sz*rul tették fel gyárilag, vagy szállítás közben fociztak vele és meglazult.
    b.) Kiszáradt a hőátvivő ...
  • kovecses
    #62
    Egy passzív hűtés nem tud haldokolni! Ha nem szedted szét sosem megy tönkre!!!

    Driver!
  • csibi1979
    #61
    Hali!

    1 kis segítségre lenne szükségem. Van 1 passzív hűtéses Gigabyte GF 6600 GT karim és az utolsó driver, ami felmegy rá a 84.21-es. Az újabbaknál kékhalállal hal a gép.
    Már próbáltam alaplapi és videókártya bios update-et is, de nem javult a helyzet.
    A passzív hűtés haldoklik rajta, de nem cserélték garban, mert gondolom terhelés alatt nem is próbálták. De amióta 1 házventivel fújatom, azóta nem volt vele más bajom.
    Csak az a gond, hogy most pár játékon vacakol a 3D.

    Lehet a hűtés miatt ilyen probléma? Vagy egyébként gázos a kártya? Esetleg tud valaki megoldást a bajomra?

    Előre is kösz!
  • kovecses
    #60
    Úgy néz ki bevált az ötlet:

    Eddig egyetlen hibaüzenetem sem volt ami a gyári driverrel!

    Király!
  • kovecses
    #59
    viszont:

    XTreme-G 86.63 XP 32bit
    Released Wednesday, 04 April 2007
  • kovecses
    #58
    nagyon régi:

    * Based on the Forceware 66.93 Official drivers.
  • kovecses
    #57
    de ezzel meg ez a baj:

    (09/23/05)

    Sorry to tell you this, but the Omega Nvidia Drivers project is currently on hold ATM (NOT canceled), don't ask me why and please stop the emails asking for updates, I will resume the work on them when I find it appropriate, thanks for your understanding.
  • kovecses
    #56
    koszi meg fogom probálni
  • gadna
    #55
    meg kéne próbálni a www.omegadrivers.net oldalról egy alternatív nvidia driverrel, hátha azzal nem lesz gond.
  • gadna
    #54
    www.drivercleaner.net, a videokari drivereket törli le, utána mehet fel rá az új
  • Pharaoh
    #53
    Az újabb driverekben nem lehet a classikus menüt beállítani? Feltette a vistahoz a legújabbat és semmit nem találtam. Meg ha klón módot állítok be nem tudtam csak 1024 max felbontásra tenni.
  • kovecses
    #52


    Ez a problémám!
    Minden nvidia driverrel előjön kivétel nélkül!
    Az érdekessége az hogy csak naponta egyszer a gép első indításásnál4
    Az áldozat egy inno3d 7600gs!
    Ha valaki tud megoldást a problémámra kérem segitsen!
    Előre is köszönöm!
  • kecskusz
    #51
    Heló!Nvidia GeForce 6200-as graf. kártyám van és kéne hozzá új driver,a hivatalos oldalról már lehúztam de még mindig a régit használja!
    Meg próbáltam úgy,hogy kitörlöm a régit de amikor ráinstaláltam még mindig a régi verzióját Írja ki!És a játékokban is megmaradtak a problémák!

    Please!

    Aki tudja hogy hogyan instalálhatnám fel úgy hogy működjön is,vagy valaki eküldené a cÍmet ahol lehúzhatnám,esetleg felküldené!
    Előre is köszönöm!!!
  • Bandew
    #50
    Halihó!
    Pls help valaki!!!
    Felraktam az új detonatort, de a gép nem ismeri fel, hogy lenne fent illesztőprogram. Visszatettem a régit, de már azt sem ismeri fel. Az eszközkezelőben sem tudom állítani az illesztőprogramot, mert a gomb nem aktív, egyszerűen semmit nem tudok csinálni. A felbontás és a színmélység jó és műxik, de maga a 3d gyorsítás nem, szal a játékok alapból nem indulnak és az egyszerű progik is akadoznak, ha pl mozgatom az ablakot.
    Tudja valaki mitől van ez és hogy lehet megoldani?
  • reggi
    #45
    Hát nekem is az a problémám,hogy 21.83 feletti driverrel nem mükszik a gépem.GF2 MX400. 98 és Me alatt sem,XP-alatt minden ok.Más megoldás nincs mint kártya BIOS update?Azt még nem csinaltam.
  • Pheel
    #44
    Kártya BIOS update. Annak meg kell oldania. Több ismerősöm is szívott ezzel.
  • Atus01
    #43
    És azokkal a driverekkel mi a helyzet, amiket a kártyákhoz csomagolnak? (függetlenül attól, hogy mennyire friss)
  • t. Füly
    #41
    Figyuszatok...egy Win me-vel fog menni a Detonator 23.11-es driver???Egy abit kt7-a alaplapom van egy Abit siluro zsuga stb...
  • Csimbi
    #39
    Jah a gépem:Acorp ALI61+K6/2-400proci ha ez esetleg segít valamiben!
  • Csimbi
    #38
    Na hi!Lenne 1 gondom,szóval ne nézzen senki hülyének,nem értek ezekhez a dolgokhoz,ezért érdeklodök!Szóval kaptam egy nVidia Riva TNT2 M64 agp32mb kártyát,és az lenne a bajom,hogy mindig PCI osként ismeri fel a rencer(WinXP(pro)) és a 3DMark2001 is mindent softwares módban futtat!Lehet nem az a gond,de szerintem azmmiatt nincs hardwares D3Dm mert nem AGPis ként ismeri fel!Szóval HELP,mert softwaresbe kicsit szar az egész!Tehát röviden azt szeretném tudni miért nem m1 hardwaresbe a D3D!
  • Borg
    #37
    Ilyen probléma a régi videokártyákon volt (vudu1) mikor kifogytak a texturamemóriábal, és ugy néz ki a játék mint a sakktábla..
    Vagy a kártyád szar, vagy az AGP drivered nem jo, KG7en asszem AMD761 van nem? meg VIA south.. ahhoz is kell 4in1..de lehet rosszul tom..AMD nemtéma..
  • Borg
    #35
    Hi
    Megoldottam a kérdést,
    ezek a szemetek ugynézki valami védelmet épitettek be az újabb detonatorokba, piszkálás ellen. Ugyanis én mindeddig át szoktam irni a refresh rateket az nv4_disp.inf-ben. Most nem irtam át, és megy jól.
    Tesztek szerint a 27.20as per pillanat a leggyorsabb, fel is tettem, és tényleg dobott vagy 200 pontot 3dm2001ben.
    Refresh ratet meg az nvrefresh-fixel állitottam be.
    Egyelöre királyul megy minden az uj driverrel, bár még vannak dolgok amiket nem teszteltem le..
  • geenq
    #34
    én ugyanígy jártam...
  • Biker
    #33
    hello, én ugyan erre nem tudom a választ, de tennék fel kérdést másról, küldöm mailben!
  • Borg
    #32
    Jah, egyébként valaki mondhatna arra valamit, h mért nem tudom én frissiteni a detonator driveremet a 23.11 óta... mindig kékhalállal indul az XP prof(eng), és utána meg csak visszaállitani lehet a 23.11esre, és minden a régi..
    van egyátalán gyorsabb driver ennél, vagy feleslegesen görcsölök?