166745
  • TBTPumpa
    #163057
    Hordásként és főként PVE tartalom miatt melyik szerver az ajánlott?
    Normál szerver is jó lenne (mint Silvermoon), mert a Ragnaros kissé unszimpatikus, Silvermoon-on meg 90% allis. Mert ott van egy karakterem, de azt át kellene transzferelnem másik szerverre, ahol jobb az elosztás. :)
  • hitman1028
    #163056
    nem lesz másik ork faj,csak kilesznek egyenesítve
  • Ashyn
    #163055
    Akikkel a WoD-ban találkozhattál. Pl barna bőrű orc. Beszéltek egyenes hátú orkokról, nem tudom, ők lesznek-e azok.
  • Caliph
    #163054
    piros/narancs bőrű ork
  • hitman1028
    #163053
    draenor orc az meg mi?
  • Ashyn
    #163052
    Engem is az Iron Dwarf érdekel a leginkább az allied race-k körül, illetve az egyetlen hordás karakter, akit el tudok képzelni magamnak, az a Draenor Orc lesz. A jelenleg elérhetőek közül egyedül a Lightforged Draenei az, amit fel fogok húzni.
  • Plata
    #163051
    Hát engem csöppet sem izgatnak,egyedül a tauren az ami klassz a draenei nem rossz,a másik kettő gáz.
    Nightborne brutál ronda a vonyít elf ultra gáz.
    Ha benne lenne az iron dwarf akkor megvenném.Az majd kell.
  • TBTPumpa
    #163050
    Ismét véget ért egy korszak. Persze majd megy rá a Collector's Edition, ha megjelent, hogy ne szakadjon meg a hagyomány, de egyszerűen kíváncsi voltam az Allied Races-re (nameg kellett a 110-es LVL Boost is). :)

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.02.24. 19:16:13
  • JaSoN HuNTeR #163049


    új Beastmaster hunterem nagyon tápos ;)
  • TBTPumpa
    #163048
    Tiszta Star Wars:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.02.17. 21:42:06
  • TBTPumpa
    #163047
    Júniusban érkezik a Battle for Azeroth eseményeit felvezető könyv.
  • hitman1028
    #163046
    van már ár is
    https://www.arukereso.hu/jatekprogram-c3255/blizzard/world-of-warcraft-battle-for-azeroth-pc-p391360237/
  • shadar619
    #163045
    Érdeklődnék,hogy működik a légionban a professzion újratanulás.
    Pl.: ha felhúztam a leatherworking szakmát 800-asra és kitörlöm, hogy felvehessem az alchemy-át, és később megint felakarom majd venni a leatherworkinget akkor van egy könyv (1000g-ért), amit ha megveszek akkor ami receptek voltak törlés előtt azt mindet megkapom és megint 800-as lesz a leatherworkingem?
  • Ashyn
    #163044
    Szia!

    Ha nem gond, hogy nem egy magyarok által bejáratott szerverről van szó, akkor igen, Silvermoon jó választás. A kolléga által felvetett lag probléma nálam eddig egyszer sem jelentkezett.
    Ha olyan szerver lenne a megfelelő számodra, ahol sok magyar van, sok klánnal, akkor inkább Arathort javasolnám.
  • akos378
    #163043
    Sziasztok!
    Alliba keresek 3v3ra aréna társakat,1700 rating körül vagyok jelenleg és tolni szeretném legalább 2k-ig.
    Ret Pala vagyok 939 ilvl
    Bt név: Troekt#2397
  • TBTPumpa
    #163042
  • Plata
    #163041
    Ott elég nagy a lag.
  • shadar619
    #163040
    Akkor te Silvermoon szervert ajánlod mert én pl most akkarok uj allis karit csinálni.
  • TBTPumpa
    #163039
  • Ashyn
    #163038
    Szia!

    A legtöbb magyar Ragnaros ( PvP ) és Arathor ( PvE ) szervereken található, de egyre nagyobb a Silvermoon ( PvE ) Alliance magyar közössége. Ragnarossal jelenleg az a gond, hogy óriási Horde fölény van, sokan ezért váltottak Arathorra / Silvermoonra. Arathor csendes szerver, egyre többen vándorolnak át a ( Alliance szempontból ) legnépesebb PvE szerverre Silvermoonra.
    Én magam főleg Arathoron játszom, ott van a guildem, de Silvermoonon is játszogatok.
  • JaSoN HuNTeR #163037
    Allis karit akarok indítani, melyik szerot ajánljátok? Sok magyar stb...

    Az Itteni fórumos Allisok melyik szeron játszanak?
  • Beni521
    #163036
    Köszi, hát ez sajnálatos hír. Pont, hogy egy void elf rugóra akartam ellőni a 110es boostot, egy high mountain warrit meg felszintezni, többi classból meg vagy van 110esem vagy teljesen hidegen hagy :C
  • dantor7
    #163035
    Pontosan.
    De a 110-es boostot ellőheted egy allis karira, amivel már kiquestelheted.

    Boostolásnál érdemes trial-os karira nyomni, mert annak már megvan a garrison wod-ban, ha érdekel.
  • hitman1028
    #163034
    megvan az összes legendary,ó
  • hitman1028
    #163033
    sőt,egy légtérbe is kell lenni
  • torrente111
    #163032
    nagyon kösz
  • Plata
    #163031
    Mert az csak akkor jön elő ha partyban vagy.Ha nem vagy partyban akkor nem jön elő.
    Vagyis akkor sem,a kaja készítő spelled automatikusan ilyen táblát pakol le ha partyban vagy raidben vagy.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.02.04. 09:46:26
  • torrente111
    #163030
    sziasztok. ujra elkezdtem játszani mage-el de sehol sem találom a refreshment table spellt.
  • TBTPumpa
    #163029
  • Beni521
    #163028
    Ha nekem csak hordába vannak 110-eseim, de teljesítem az összes allied race feltételét, akkor allis kari híján nem fogok tudni allis allied race-t indítani, mert nem fogom tudni megcsinálni az allied race csatlakoztatós questline-t?
  • TBTPumpa
    #163027
    WarCraft cuccok az Overwatch-ban:
  • TBTPumpa
    #163026
    Két új hivatalos háttér:




    Dobozkép:


    A Collector's Edition dobozáról és tartalmáról még nem tudunk semmit. :(
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.01.31. 09:30:12
  • Plata
    #163025
    Az vicces,egy hete még vagy 270 volt,vagy annyi sem.
  • Daermon
    #163024
    EU-ban is előrendelhető a kieg, meg is vettem :)
    A Token reggel 400k volt :D
  • TBTPumpa
    #163023
    Élő kérdezz-felelek:
  • TBTPumpa
    #163022
    Amerikában már előrendelhető a kiegészítő. A nyáron fog érkezni (gyakorlatilag, mint a Legion-nél volt írva, hogy 2018. szeptember 21-ig megjelenik).
  • TBTPumpa
    #163021
    Overwatch-ba jönnek a cuccok:
    "World of Warcraft: Battle for Azeroth Pre-purchase Goodies

    When you pre-purchase a Digital Deluxe version of World of Warcraft: Battle for Azeroth you’ll receive several Warcraft-themed goodies in Overwatch. Show your faction pride on the battlefields of tomorrow with emotes for Tracer; Horde- and Alliance-themed voice lines for Torbjörn; Anduin, Jaina, Sylvanas, and Saurfang sprays; and Kul Tiras and Zandalar player icons.

    To pre-order World of Warcraft: Battle for Azeroth, click here."

    Persze a link sehova nem vezet, még. :)
    Hearthstone-ban is benne van már az ajándék hátlap. Van olyan sanda gyanúm, hogy nem fognak ezzel a kiegészítővel őszig várni.

    "Pre-purchasing Battle of Azeroth will grant access to Allied Races and a Level 110 boost.
    Battle of Azeroth will cost $50 and the Digital Deluxe edition will be $70."

    Legfrissebb tudnivalók az új kiegészítőről.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.01.30. 20:29:49
  • PiszkosFred
    #163020
    Tippre, ha a repair nem hozott javulast, akkor vagy torolj cachet vagy addonoknal generaltasd ujra a beallitasokat!
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.01.30. 19:50:26
  • Plata
    #163019
    Nincs valami ötleted hogy nekem miért vacakol mostanában a játék?
    Eddig szépen futott és semmi baja nem volt,most meg időnként belassul és vacakol,térkép kockásan jelenik meg elsőre,az inventorim lassan tölt be elsőre.Meg ilyenek.
  • PiszkosFred
    #163018
    A Scaling World

    Every zone in Kalimdor, Eastern Kingdoms, Outland, Northrend, Pandaria, and Draenor now use the level scaling system introduced in Legion. This new scaling system greatly increases the amount of options you have when deciding where to quest and when to move on to the next zone.

    All corresponding dungeons and the rewards therein now scale as well.