166745
  • PiszkosFred
    #163977
    Once the demo is live, you’ll be able to play until 10am PST on November 8, giving BlizzCon attendees a chance to check it out again once they get back home.
  • PiszkosFred
    #163976
    Addig lesz jatszhato a demo, a fair play szellemeben - azert, hogy azok is kiprobalhassak az 1-1 zonat es a classic wow szervert, akik tenyleg ott vannak a Blizzconon, es csak az esemeny vege utan ernek haza.
  • Califa
    #163975
    ...és mi a november 8.-i időpont ?
  • PiszkosFred
    #163974
    Novemberben demozhato a kezdo zona(k) egy resze :) Alairom a 2019-es megjelenest barmikor, de szerintem boven lesz abban az evszamban ket darab kettes is. Minimum ketto... :)
  • Fpocok
    #163973
    Novemberben demózható, szerintem csak jövőre.
  • Califa
    #163972
    A classic mikorra várható ? Van valami infó róla ?
  • TBTPumpa
    #163971
    Vezércsere a Blizzardnál

    Mike Morhaime 27 év után otthagyja a Blizzardot, utódja J. Allen Brack (World of WarCraft világából ismerős lehet) lesz.

    Elvileg Mike már a novemberi BlizzCon-on sem fog beszédet tartani.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.10.04. 13:01:39
  • Daermon
    #163970
    Hát nem tudom jó lesz-e ez nekünk
  • Caliph
    #163969
    hehe az a gnome mage gúnya az megvan valahol:D
  • hitman1028
    #163968
    ennek kicsit az ujravágott verziójának tűnik
    https://youtu.be/WWj1TgDQn7U
  • Fpocok
    #163967
    Ez tök jó.

  • Plata
    #163966
    Nézd tegnap még 120-asok voltak most meg nem.
    Azért 115-ös szinten könnyebb lelőni őket.
  • Plata
    #163965
    Nekem még nem volt ilyen.
    Mage karival vacak volt nazmir.
    Mert gyenge volt.
    Dk-val nem mert vele ahogy átmentem szintet léptem és minden egy szintel kisebb volt.Így nazmir neki poén volt mindent lecsapott 1-2 ütéssel.Bár végén behívta random insta és mikor kijött minden vele egyszintű lett.
    De a DK könnyebb volt akkor is.
    Huntival átmentem nagy lag és minden 120.
  • PiszkosFred
    #163964
    Nekem is ugy remlik. Bar a mobok szintjere nem emlekszem, de arra igen, hogy amikor csinaltam a dustvari kampanyt, akkor lattam egy raret lvl11x szinten, gondolkodas nelkul bekotottem, aztan csak pislogtam, hogy nabaszki ez kemeny es hopp, tenyleg, ez most 120-as elite, nem kellett volna :) De csak a bevezeto kuldetesek kornyeken volt ilyen.
  • Daermon
    #163963
    3 karit huztam augusztusban fel, akkor mindig 120asok voltak mobok, kivéve a quest helyen.
  • Plata
    #163962
    Ez a harmadik kari amivel átmegyek oda,a többinél a zónában az ellenség szintje passzolt a karimhoz.
    Sőt dk-val amikor szintet léptem még egy szinttel kisebbek is voltak.
  • Daermon
    #163961
    Igen normális. Csak bizonyos mobok lesznek ott veled egyszintűek. Majd 20on felfedezed a szomszédot.
  • Plata
    #163960
    Wow,akkor nem csak nekem volt lag.
    Akkor meg nyugodtam.
  • Plata
    #163959
    Kis huntival is akartam menni timewalkingra erre kiírta hogy 14 perc várakozási idő.
    Gondoltam addig elmegyek és tolom war campaign-t.Elkezdtem a nazmir küldit,átmentem nazmirba és minden 120-as a karim meg 115.
    Ez normális?
    Re logoltam de hiába.
  • PiszkosFred
    #163958
    Hat, az a vicc, hogy samant es paladint is feloltoztettem ugy a mult heten, hogy 90%-ban uj 340-es 7th legion cuccos esett es nem mar meglevo darab. Mazlim lehetett. Meg fegyverek is kiestek, samannak meg offspec is.

    Ma olyan lagfest volt, hogy csodalom a turelmedet, en hagytam a picsaba Arathit. Doomot lenyomtam, bonus roll hozott egy 370-es shouldert, de a tobbihez nem volt turelmem, majd holnap. Hozzateszem, a regen latott mai lag, meg a par napos classic wow demo bejelentese visszahozta egybol a Tarren Mill - Southshore ally-horda ossznepi pofozkodas hangulatat (mar ami a lagot illeti), ugy cirka 14 evvel ezelottrol. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.09.28. 00:06:17
  • Plata
    #163957
    Persze ha nem ugyanaz esne mindig.
    Ma letoltam a hat küldit plussz a boss-t arathin.
    Kesztyű persze ma is esett.
    A tank bossból meg rollal is csak AP esett.
  • PiszkosFred
    #163956
    Jaja, minden WF boss kill utan kapsz 340-es darabot, ha van turelmed, siman fel tudod oltoztetni az altokat onnan. :)
  • Daermon
    #163955
    Én szerintem kb 25öt voltam :D
  • Plata
    #163954
    Tegnap lett timewalking,a kis dk karimat egyből felrántottam rajta 323 gs-re.
    Lófing volt neki,hisz friss kari.
    Elmentem vele a frontra harcolni,kaptam egy 345-ös és egy 370-es kesztyűt.
    Hú de elment a kedvem további próbálkozástól.
  • PiszkosFred
    #163953
  • Plata
    #163952
    Szép darab,grat.
    Hülye vírusírtó egyből behisztizett hogy rákattintottam a képedre,nem tudom mért nem szereti a képfeltöltést.
  • hitman1028
    #163951
    xd
  • jazzy
    #163950
    Én már most lusta vagyok heti 2 fix napon raidelni, anno meg 4 néha 5 nap toltam, plusz felkészülés. Nem érzem magaménak ezt a vanillát, pedig egyébként nagyon érdekel, mert bc-ben kezdtem csak.

    Lehet már a szintezéshez sem lesz türelmem. Azért 12 évvel ezelőtt mások voltak a prioritások :)
  • PiszkosFred
    #163949
    Kiraly lesz majd minden trashpack elott buffolni, mert az 5-10 perces buffok lepotyogtak szepen folyamatosan :D En azert kivancsi vagyok ra, bar nagyon veszelyes uzem a regi emlekek ujraelese, jo par gog-os jateknal rajottem, hogy jobb hagyni ugy, ahogy emlekszem ra...
  • Plata
    #163948
    Nem hiszem hogy menne már az ami akkoriban,most egy órás raid is hosszúnak tűnik,akkoriban meg volt hogy nyolc órában is toltuk,ma az nem menne semmi képen,még egy vödör kávéval is elaludnék két óra után.
  • MarkBlade
    #163947
    és ha igen.. lehetne keresni 40 NORMÁLIS embert raidre.. lehet farmolni a goldot amikor éppen nem a 3-4 napos raidet ütöd? Hát kösz de kösz nem :D
  • PiszkosFred
    #163946
    Hat, a demobol kiderul, remelhetoleg nicns rajta DNA es lesz par video/stream :)
  • Daermon
    #163945
    Nekem még mindig kétségeim vannak, hogy a Classic, az tényleg igazi vanilla lesz.
  • TBTPumpa
    #163944
    WoW Classic demó jár Virtual Ticket-tel rendelkezőknek! Értelemszerűen a BlizzCon-on is kint lesz a demó, de otthonról is hozzáférhető lesz!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.09.26. 20:37:48
  • TBTPumpa
    #163943
    Igazából én is egyedi mountokat vártam, ezek így wtf.
  • Daermon
    #163942
    Classic ok.
    Az ingame rewardok meg egy jó nagy 0.
  • TBTPumpa
    #163941
    BlizzCon Virtual Ticket cuccok:


    BlizzCon tease:


    Külön panelt kap a WoW Classic. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.09.26. 19:39:42
  • Bandras DaSilva #163940
    Igen, aggresszívak, de néha elég vicces/idegesítő tud lenni ha egyfolytában jönnek és nem hagynak élni:)...mondjuk ez kb. megy igazi játékossal is...szóval nem szóltam:)

    Néhány jó dolog esik mythicben meg vannak questek is, amik elég sok azeritet adnak.
  • hitman1028
    #163939
    kipróbáltam ma a mytic expeditions
    mindenképp kell a tank-dps-heal felállás
    a horda npck meglepően aggresszivak,de így jó a játék
  • kingofn00b
    #163938
    Üdv,

    Újra elkezdtem játszani, hosszú kihagyás után. Tetszik a kieg, pár apróságtól eltekintve, mint a néhol indokolatlan mennyiségű mob.
    Tudtok esetleg aktív PvP orientált klánt Ragna horda oldalon, aki healer druidát keres?