166745
  • undY1ng #164100
    Ettől függetlenül tetszik és direkt írtam macskakörömbe a fail szót, csak fura, hogy mindenhol a szokásos game is dead szöveget olvasom, gondoltam megkérdem, hogy sztetek miért, de hát csak a heters gonna hate dolog jut az eszembe. :)
  • Daermon
    #164099
    Nem fail. Eddig olyan gyenge közepes.
  • undY1ng #164098
    A rengeteg bug amibe már én is beleütköztem pl.
  • fazerus
    #164097
    újak közül a legjobb. Igaz most repu szivassal szopok a 7th Legion fele :-)
  • TBTPumpa
    #164096
    Ezt hogy érted? Én nem érzem fail-nek, de hátha te meggyőzöl róla. :)
  • undY1ng #164095
    Tényleg ennyire "fail" lenne a kieg? :(
  • Plata
    #164094
    Igazad van,van xp-s gem recept,azt tudtam hogy mindenféle színű gemem van,de nem is figyeltem hogy melyik mit ad meg hogy xp-s is van.
    Karim táskájában ott van 11 xp-s gem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.10.25. 13:35:27
  • hitman1028
    #164093
    kellett sietni h meglegyen még bfa előtt
  • Plata
    #164092
    Nekem Void elf csak azért kell hogy az is meg legyen,de a dark iron törp az más,őt nagyon megszerettem.
    Marhára hiányzik a panda monkom nekem,de egyszerűen nem tudok vele játszani.
    Legióban ő volt a kedvenc hílerem és sokat játszottam vele,mert tényleg szerettem,de most egyszerűen nem megy.
    Tök más lett a monk híler BfA-ban.
  • hitman1028
    #164091
    én pont fordítva csinálom,void elfet nagyon gyorsan csináltam,most a dark iront szép ráérősen
  • Daermon
    #164090
    Kul Tiras gemmel tudsz +5%os gemet, piros szinű.
    Én is ezt használtam alt húzáskor, így WM+gemmel +15% xp. Heirloomokkal egyben lesz majd jó ez l, csak aktiválják már 110től is.
  • Plata
    #164089
    Gondolom a gem receptje valahol instában esik vagy ilyesmi.
    Van egy gemes karim,de ugye csak legiós meg kul tiras receptjei vannak,meg esetleg draenor és talán kevés classic.
    Most dark iron törpe huntimat és a void elf mage karimat kéne feéhúzni,void elfet a ruha miatt,a dark iron törp huntit csak úgy mókából.
    Dark iron törp heritage armor nem nagy szám, a fejese nagyon ronda.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.10.25. 12:40:07
  • PiszkosFred
    #164088
    Van egy 70-80 (koruli) szint kornyeken hasznalhato piros 5% extra xp-t ado gem, amelyet erdemes berakni egy-egy socketes gearbe. Junik, vagyis nem lehet teletuzdelni vele az osszes socketes non-heirloom cuccot, de az 5% extra is tobb, minr a semmi :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.10.25. 12:26:07
  • Plata
    #164087
    Jc gemet kihagytam,de melyikre gondolsz?
  • Plata
    #164086
    Prot pala,instant behívott dungeon finder végig.
    BC-t kihagytam,egyből panda jött.
    Pandában sem sokat küldiztem mert insta volt helyette is.
    WOD-ban megcsináltam gorgorond bónuszokat meg pár küldit és 98 lettem.
    Legion egy vicc volt.Moboknak kb semmi hp-juk és insta meg highmountain és negyed azsuna.
  • PiszkosFred
    #164085
    guild perk + heirloom + jc gem (altokkal elotte csinalj) az xp bonusz miatt
    herba + mining szakmak a loot xp miatt
    konstans dungeon finder tank/healerkent (ha utalod is az adott szerepkort, azt a par percet kibirod, amig tankolsz/healelsz)

    Az ido alatt, amig eppen nem dungeonban vagy:
    1. kezdozona kvesztek utan irany duskwood majd stv (sok kuldetes, aranylag centralizalva, parhuzamosan vegezve massziv xp)
    2. 60-as szinten rep. mount
    3. BC-t most mar kihagyhatod, egybol irany utana WOTLK. En a kezdozonat favorizalom, szinten sok kuldetes, egy helyen, aranylag kozeli celpontokkal, keves utazassal. Sholazar sem rossz egyebkent, vagy IC, foleg a prequestek.
    4. WOD-tol main sztori a kezdozonaban, es mellette kincs es bossvadaszat addon segitsegevel - kill es loot minden szart, amit csak mutat a terkep, ladakat, bossokat, barmit.
    5. Legionban class hall/artifact kuldetesekkel parhuzamosan szurj ki magadnak egy zonat es kezd el csinalni. Mellette erdemes az osszes bonus/world kvesztet megcsinalni, ami utba esik. Ha van repulo mount, akkor rengeteg idot tudsz itt sporolni.
    6. Es puff, mar 110 is vagy "par" ora alatt.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.10.25. 10:56:50
  • Plata
    #164084
    Valaki azt írta nem olyan régen hogy most könnyű karit húzni és 20 óra alatt fel lehet húzni egy karit 110-re.
    A dark iron törp paladinom 110 lett,3 nap 20 óra alatt.
    A legdurvább grindeléssel húztam.
    Megnézném én azt a 20 órás maxra húzást.
  • Daermon
    #164083
    És ezt hogy tudták kibányászni?
  • undY1ng #164082
    Köszöntem!
  • Montana92
    #164081
    Az új RAF rendszerben akkor kapod meg az ajándék 30 nap játékidőt, ha a haverod 2 hónapra fizet be.

    https://worldofwarcraft.com/en-us/game/recruit-a-friend
  • TBTPumpa
    #164080
    World of Warcraft Classic Patch 1.13 - Build 28211

    Már megy az adatbányászat!

    Sosem hittem volna, hogy valaha újra látom ezt a bejelentkezési képernyőt hivatalos szerveren:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.10.23. 10:12:19
  • Vincentcloud
    #164079
    Mostani rendszerben nem tudom mi változott, de régen az ingyen hónap miatt később kaptad meg, javaslom kérdezd meg a supportot
  • undY1ng #164078
    Erre semmi?
  • TBTPumpa
    #164077
    Egy kis Classic:
    Inside the World of Warcraft Classic BlizzCon Demo
  • shaba23 #164076
    Nekem is ez van mostanában, pedig alap UI van.
  • PiszkosFred
    #164075
    Nalam akkor jon elo (bar nem surun, szerencsere), amikor interakcioba kerulsz egy targgyal es azt iranyitod, igy az alap UI helyett bejonnek az adott targy gombjai (bombazos kvesztek, stb.), majd annak vege es akkor nem erzekeli az alap action barokat. Oke, en Dominost hasznalok evek ota, de a jelenseg ugyanaz.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.10.22. 13:00:03
  • Plata
    #164074
    Az az érdekes csak akkor fordul elő ha ezt a mechasredder szutykot használom.
    Sima harcnál nem jön elő.
    Kipróbálom majd a tanácsod,eddig a pucolááááás taktikát használtam.
  • PiszkosFred
    #164073
    Nalam is elofordul, de nyomsz egy ESC-t utan nyomsz egy skill panelt, vagy talent fa panelt, vagy barmilyen ingame "ablakot" megnyitsz, majd bezarod es kesz.
  • Plata
    #164072
    Akkor nem az én gépemben van a hiba.
    Meg nyugodtam,de nagyon szar.
  • Daermon
    #164071
    Ilyen alapból is van, hogy se bindek, se semmire nem reagál. 3-4 relog megoldja. És biztos nem addon okozza.
  • Plata
    #164070
    Nekem volna egy kis gondom,nem tudom tudtok-e segíteni.
    A kis dark iron karim 93-as,draenoron küldizek.
    De van valami új gubanc,ha gorgorondon beülök a Mechasredderbe és harc közben tűnik el alólam akkor nem tudom használni a képességeim,az action bart visszakapom de semmi sem tudok használni amíg combatban vagyok.
    Csak autoattack marad.Ha sikerül levernem ami rajtam mardt akkor mákom van és visszakapom az action bart,ha nem akkor menekülhetek ha tudok.Vagy HS.
  • undY1ng #164069
    Friend recruit-tal meghívtam egy havert, ingame kaptam is róla értesítést, hogy csatlakozott és ugye az első feltöltött hónappal kapnék 30 nap "ingyen" játékot... De nem kaptam. Ezt valahol aktiválni kell vagy automatán megkellett volna kapjam?
  • Fpocok
    #164068
    Már ingyen osztogatják a BfA-t, annyira rossz a helyzet roflmao.
  • Fpocok
    #164067
    Soul Calibur 6ban van karakterkreálás.
  • torrente111
    #164066
    ez melyik játékból van?
  • Plata
    #164065
    Én nem szeretném ha így nézne ki a WoW,ez olyan tipikus koreai szutyok MMO kinézet.
  • Fpocok
    #164064
  • TBTPumpa
    #164063
    Azt hittem, hogy már javította az Nvidia/Blizzard a DX12-es teljesítménybeli problémákat. Nekem még mindig rosszabbul fut, mint DX11 módban...
    Lehet le kellene váltani már ezt a 1070-es kártyát. :(
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.10.20. 19:08:52
  • Hyder
    #164062
    NVIDIA Experience megoldja
    Utoljára szerkesztette: Hyder, 2018.10.20. 18:45:07
  • Fpocok
    #164061
    RTX ON: