166745
  • Plata
    #164140
    Mi?
  • Fpocok
    #164139
    KEZDŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐDIK!
  • Midas
    #164138
    Remelem mihamarabb elerheto lesz a Classic :D
  • tigeroo
    #164137
    na majd kérünk valamilyen összefoglalást :)
  • Plata
    #164136
    Bakker.
    Classic wow talent linket de kár volt megnézni.
    Huntiról egyből előjött ezer emlék.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.11.01. 21:24:42
  • TBTPumpa
    #164135
    Van olyan érzésem, hogy ez több lesz, mint 350 euró. :)
  • Plata
    #164134
    Ez legalább szép.
  • TBTPumpa
    #164133
    Már csak órák választanak el az idei BlizzCon-tól, így már el is kezdtek szállingózni a hírek.

    A játékidő limitálva lesz a Classic Demóban

    Classic WoW Talentek

    És így legyen ötösöm a lottón - azaz, amit tavaly mondtam a Sylvanas szobor kijövetelekor - érkezik a Jaina szobor is!
    A Tenger leánya hamarosan hazavihető lesz:





    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.01. 21:20:17
  • kingofn00b
    #164132
    Nekem a D1-ről is hihetetlen jó emlékeim vannak. Volt olyan karim, ahogy hegyekben hevert a pénz Tristan minden egyes pixelén. De pár éve láttam újra, és ha lelőnének, sem játszanék vele még egyszer.
  • Daermon
    #164131
    Igy van. Még floppin vittem a karim megmutatni havernak :D
  • Plata
    #164130
    Mikor egész napokat farmoltunk.
    Letoltunk néha laza fél napos talán mf runokat,ha jól rémlik.
    Az a baj a d2 nekem az eredeti bnet accomra van beregisztrálva,azt meg elhagytam.
    Bár veszek egy újat azt kész.
  • kingofn00b
    #164129
    A D2 egyvalamiben sokkal - sokkal jobb, mint a D3: Amikor kijött, sok évvel fiatalabbak voltunk.
  • TBTPumpa
    #164128
    Classic meg is jelenhetne 2019 végén, hisz ugye akkor lesz 15 éves az alapjáték is. Szép születésnapi ajándék lenne. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.10.30. 22:06:50
  • Daermon
    #164127
    De, hogy ne csak humorizáljak:
    A D3 fényévekkel jobb, mint a D2. Jobb játékmenet, több opció gearre, jobb skill variációk, jobb ui, több ingame lehetőség.
    WoW: 1-2-3 win tényleg van: Starter Editionban :)
  • Daermon
    #164126
    #régenmindenjobbvolt
  • ShaiHulud
    #164125
    erdekes en ele meg resto shamannal nem csak 3 gombot hasznalok rendszeresen hanm vagy 10-t... pvpben is meg mythic+ben is.
  • Caliph
    #164124
    az egész dia3 gagyibb,mint a 2,de erre van igény , a mai fiatalságnak az egyszerű és gyors kell,ahogy a wow is egyszerűsödik...régen makróhegyek voltak mindenki castbarjan,ma meg 1-2-3 1-2-3 és win
  • Plata
    #164123
    Nekem is a nekró volt kettőben a kedvenc,de háromban nagyon gagyi.
    Nem hasonlít a 2 nekrójára.
  • Caliph
    #164122
    nekem a nekro a kedvenc,már a másodikban is az volt. a dia 3 at is csak akkor vettem meg amikor jött a nekro,azzal toltam végig először a storyt. Én ilyen lusta gamer vagyok,csak megyek , a csontik meg intéznek mindent jó esetben :D
  • TBTPumpa
    #164121
    Én sem írtam, de én ennyivel is kibékülnék. :)
  • Daermon
    #164120
    Azért ezt ne vegyétek készpénznek :)
  • TBTPumpa
    #164119
    Ezek szerint a Classic 1 év múlva jön. Jó, mert így minden éven van WoW-os cucc.
    2018 - BfA
    2019 - Classic
    2020 - BfA-t folytató kiegészítő

  • Plata
    #164118
    Várható volt hogy a druida is ki jön,de kit érdekel,a nekró is egy rakás.
    Csúnya szót képzelj a végére.
    Bánom hogy megvettem.
  • TBTPumpa
    #164117
    BlizzCon 2018 leak:


    Érdemes fenntartásokkal kezelni... :)
  • MrStokes
    #164116
    Akkor legalabb konzekvens volt a Blizz, nem csak a PvE-t szarta el, de a PvP-t is :DD

    Komolyra forditva a szot: ket lvl120-as karakter utan ra kellett jonnom, hogy mar most unom az egeszet. Egyenlore az ujonnan unlock-olt dark iron torp faj es a szemelyes kivancsisagom az egyes healer class-ok fele az, ami miatt meg napi szinten belogolok a jatekba. Most egy dark iron priest healer-t szintezek kizarolag csak instakban, de mar nala is elgondolkoztam, hogy ugyan mi vegre csinalom az egeszet, hiszen ha elerem a max szintet, akkor majd megint nem lesz mar mit csinalni, ugyanugy unni fogom a jatekot vele is. :S
  • kingofn00b
    #164115
    Én jellemezően PvP-t tolok, és a meglátásaim az alábbiak:

    - Mivel Ragnán játszok, ezért a Warmode visszalépés a korábbi full PvP szerverhez képest, de ezzel azért együtt lehet élni.
    - A randomizált gear a ládából meg a fix sorrendben dobott cucc nagyon nem jó. Korábban Conquestért azt vettél, amit akartál, most meg túl sok az RNG. Pl: a karimnak egy hét alatt esett 3 db 370-es cucc. Ennek több hete, azóta 1 ilvl-t sikerült fejlődnöm, mert mindenhonnan ugyanaz a slot jön. Emellett az ilvl nagyon fontos lett PvP-ben. Így többen úgy érezzük, hogy rá vagyunk kényszerítve a PvE-re.
    - ILVL a PvP-ben: túl fontos. A PvP-nek inkább a skillről kellene szólnia
    - Class balance sosem volt :-)
    - Warfront: uncsi, és túl random. Egyik karinak 5 runból 5 különböző cucc, a másiknak 5 runból 2 cucc. Szóval...meh...
    - Küldik: érdekesek, tetszenek. Mind a storiline, mind a WQ.
    - Nyaklánc: Érdekes koncepció, nekem alapjában nincs vele bajom, de azért itt is túl sok random. Ezt mondjuk elvileg a 8.1 orvosolja, mert lehet majd vendortól azerite cuccot venni.
    - Dungeonok: Óborzalom. Rondák, irtózatosan sok mobbal.
    - Sztori: Érdekes. Kicsit szerintem túlírt, de nem vészes.
    - Mivel PvP-zek, ezért van endkontent, de ja...4 karim van lvl 120-on...

    Szóval szerintem nem fail, hanem egy közepes kieg.
  • hitman1028
    #164114
    mytic island bebuggol v mi,horda npck 3380pontot szereztek össz
  • undY1ng #164113
    Ki fogja már bírni azt a lassúságot és "kínszenvedést"?
  • MarkBlade
    #164112
    Szerintem még sokat is mondtál...
  • ShaiHulud
    #164111
    amennyire szerettem anno a wowot, annyira hidegen hagy ez a wow classic engem :( szerintem hatalmas fail lesz. kb felevig talan lesz benne elet.
  • PiszkosFred
    #164110
    Remelem streamet nyomsz es rogzited is :)
  • TBTPumpa
    #164109
    omg
  • PiszkosFred
    #164108
    Na meg a kontent. Hangulatos, jo sok a tennivalo, jok a videok... DE... ahogy megvan a 120, a zonak es kvesztek kb 25%-nal jarsz meg csak es utana jo esellyel soha tobbet nem megy vissza folytatni, mert minek?

    Island jo lenne idotoltesnek, csak konyorgom tenyleg legyen mar "jobban" random, mert igy kb par nap alatt megunja az ember.

    Azerite armoroknal nagyobb fejlesztoi bakit szerintem nem latott a wow az elmutl 15 evben. Teljesen hibas es rossz a koncepcio, azon tul, hogy total ertelmetlen.

    A warfront tetszett. Eleinte. Aztan az elso 4-5 utan az egesznek semmi ertelme nem volt, csak 340-es gear grind (amely itemlevel miatt rakas masik tevekenyseg vesztette el az ertelmet), vesziteni nem tudsz, max idot ha hulye a csapatod, de mivel az egesz WF ugy van osszerakva, hogy eselyed sincs elrontani, igy aztan az elvezeti faktora is egy ido utan annyi, amennyi.

    Ennek ellenere felhuztam a samanomat es palamat, ket es fel honapig NAGYON JOL szorakoztam, jo volt visszaterni, tetszett a sztori, a pve korites, stb. De amikor egy kieg premierje utan ket honappal azon kapom magam, hogy ujabb altba kezdek (amely classbol amugy is van mar legalabb egy), akkor nalam ott kifujt a dolog. Jo volt, szep volt, de ebben jelenleg nekem ennyi volt. Par honap es par kontent patch utan majd meglatjuk, hol tartunk.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.10.26. 10:51:23
  • MarkBlade
    #164107
    Ez a kieg egy gyenge közepes. A legion jobb volt ezért is csökkent a játékosok száma. Rengeteg bug van. Beesel a textúra alá. Petek össze vissza rohangálnak. Bugos skinnek. Kicsit olyan érzésem van hogy összecsapták csak hogy minnél elöbb kint legyen. A gearelődés aránytalan. Nincs értelme instába járni mert így is összeszeded a 360+ t. A proffoknak a gold farmoláson kívűl nincs sok értelme. Aminek lenne annak meg isszonyat költsége van. Hamar kiég az ember. A warfront is egy fölösleges free win. A köv insta raidfindere 370 et ad.. wtf.. mi értelme így hczni? Ilyen ilvl ugrás egy kiegben sem volt. Értem én hogy a guild nélküli magányos farkasoknak is kedvezni kell de könyörgöm annyi magas ilvl gyerek rohangál de játszani nem tud.
  • Myselor
    #164106
    én is kurvára ráuntam.full hc gearben vagyok és egyelőre nem tudok mit csinálni többet.370felé nemtudok menni normál játék felett mivel nem hívnak +6os mythic fölé mert nincs 1100+ io score-om hc raideekre is ritkásan hívnak be pedig már sokat voltam .sajnos esténként nincs időm guildel menni de nem is izgat. sajnos ez a luck + titanforge is megöli a gearelést a sok majom fasznak kiesnek a legjobb cuccok és játszani nemtudnak a másik meg másfél hónapig megy egy jobb vállasért mert mindig kesztyű esik vagy pont az ami nem kéne.
  • hitman1028
    #164105
    max csak félkész
    azért a legendaryt is túltolták már legion végére,mikor személyre szabottan lehetett választani mikor megvolt az ezer pontod,sőt altoknak is lehetett randomot szerezni
    insták nem olyan vészesek,ha az ember sokat csinál ,megszereti,régen is volt csőben futás,most inkább csak még sokáig tart egy-egy
    szakmákat én se szeretem,legionba elég volt legyártani a heti egy legendaryt,azt ennyi volt a farmolás,most meg el kell menni gyűjtögetni
    nyilván kikellett találni valamit amig végig lehet farmolni,ez lett az azerite,csak ne essenek ugyanabba amibe legionba ,h a végén milliós meg milliárdos értékek lesznek
    én meghagytam volna legalább a fegyvert,megszerettem,még úgy is hogy a speciális képességei elvesznek,kár érte
  • Sunrider924
    #164104
    BFA szerintem egy elbaxott probalkozas, sosem ertettem minek kell azt piszkalni amim mukodik? A Legion allati jo volt es akkor mindent ami jo volt belole kidobtak az ablakon.... random legendas ami eshet wq/world drop lada/m+/lfr. Ezt allitolag azert kelett kidobni mert egy hangos de valojaban kicsi szamu jatekosnak nem esett ki azonnal a top dps legendary. Na most aztan nagyon szuper mert igy senkinek nem esik es kb a gearelodesi fantazia is elment a levesbe, mivel a legendasok tobbnyire drasztikusan megvaltoztattak azt ahogy a karival jatszani lehetett, na most ez nincs most mindenki meredt szemekkel lesi a gcd-t meg a resourceot hogy mikor mit nyomhasson.
    Az instak is nagy nyomorek csoben futok elore, a legionban nagy tagas terek voltak gyonyoruen kidolgozott helyszinek, elvezet volt instazni, nekem BFAba egyik insta se tetszik meg normal/heroicba se nemhogy mitikbe...
    Proffesionok, Legionba minden classt felhuztam 110-re es hozza egy szakmat is kimaxoltam, pecat es fozest is, annyit kereskedtem Ahba craftokkal hogy 2 millio goldot tarhaltam ossze a 2ik raid tier-ig amikor is letettem a lantot, namost BFA kezdes utan 2 nappal megvolt maxos LW es hirtelen azt ereztem hogy engem ez most rohadtul nem izgat, aztan par napja meglett saman alton a max herba meg az alchemy is flaskakig es ra is hagytam ...
    Azerite armor ez a legelbaszottabb az egeszben marhara nemk valtja ki ax artifact fegyot meg a kozeleben sem jar, de allandoan kersgelni a megfelelo trait kombot ki az a marha aki ezt kitalalta? Hogy ezert vagy masert de nekem 2 karit eleg volt felhuzni 120-ra szerintem ezt a kieget en passzolom....
  • Plata
    #164103
    Szerintem elég vacak a BfA,ha nem lenne dark iron dwarf akkor meguntam volna,most tudod mit csinálok?
    Kis karikat húzok,így nem unom meg.
    Három 120-as van,nincs kedvem játszani velük,van 15 darab 110-112-es.

    Velük néha island expedíciózom.Island expedíció érdekes,kis karikkal esik rajta ez is az is,pet vagy transmog cucc esetleg 120-as fegyó.Érdekes hogy kiskarival normál island expedíción van loot,120-as karival nincs akkor sem ha magasabb fokozaton megyek.

    World questek néha mókásak.De egyik másik unalmas.

    Az új területekből nekem csak az allis területek jönnek be,kivéve dustvar,az randa.

    Warfront kicsit unalmas,mage karival folyton kesztyű esik,hunterrel folyton fegyó.

    Class változások kevesek,többet vártam volna.

    Azerite páncél nekem sem tetszik.

    Mythic az nem izgat,legióban is csak heti küldi miatt mentem oda.

    Professionokban megint csalódtam.Engi egy nagy nulla,többet vártam tőle.Nem is húzok profokat,csak a tailor van felhúzva asszem 146-ra,valamennyire engi,de láttam hogy semmi értelmes recept nincs így nem is nagyon húzom,meg jewelcraftot húztzam kiskarik miatt.
    Nekem a főzés sem tetszik,kevés érdekes recept van.Légióban szerettem recepteket kutatni Nomi konyhájában.
    És voltak igazán fantasztikus receptek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.10.25. 17:46:12
  • undY1ng #164102
    Ebből eszembe is jutott a prof-os téma és sokan beszélték is... Gondolom régen is inkább a gatheringgel lehetett jókat farmolni, mert a mainemnek van ench + tailor, de nagyon lassan hozza vissza az árát bárminek is. Egy makkom volt, hogy 2 héttel a kieg megjelenése után esett egy 350-es fegyó, gyorsan el is tudtam adni 170k-t... Azóta semmi... igazából csak lefele visz ez a 2 prof mint felfelé, de már maxos tailor és nemsokára az encha is az lesz. Cuccokat ugyan nem nehéz szerezni, de azért az értékesebb enchikért megkell "szenvedni".
  • Bandras DaSilva #164101
    Szerintem nem fail. Jó ötletek vannak benne nem mindig jól kivitelezve.

    Island expeditions: sztem ezek tök jók lennének, de nagyon kis egyszerűre sikerültek és unalmasak, relatíve kevés jutalomért.

    Új területek: sztem elég hangulatosak, a questek is jók, nekem az új dungeonök is teszenek, meg a raid is.

    World questek: nem vagyok nagy rajongójuk, de azért van pár vicces/érdekes és az is jó, hogy elég sokszínűek.

    Warfront: ez öngól. Egy tök jó ötletet sikerült kiherélni. Ez az építkezős, foglalgatós dolog lehetett volna nagyon jó is, de nem lett. Tömény unalom, mindig nyersz csak ki kell várni. Az csak hab a tortán, hogy eddig csak egy jött. Többet kellett volna egyszerre megnyitni. Kis átdolgozással sztem ezek is menthetőek lennének.

    Class változások: ez sztem szokásos, sokan hisztiznek, pár class nem lett túl jó, mások meg túl jók lettek...majd változik.

    Azerite páncél/farm: no, ez sincs sztem átgondolva. Most nem egy fegyvert kell tuningolni, hanem egy nyakláncot meg várni, hogy hátha egy jó azerite darab esik...ez hülyeség így. Ezzel is tele a töke sok embernek és sztem igazuk is van. Túl sok RNG nem tesz jót a játékosnak.

    Mi van még: mythic+ ...igazából magas kulcsig nemjutottam még el +4-+5öt csináltam, egyelőre az a max, fentebbit is próbáltam, de oda kevés voltam, így erről nem tudok nyilatkozni. Amiket ismerek, azkat csinálom, guilddel jobb, de puggal is oké a dolog legtöbbször.

    Geareződés: hát itt egy kicsit elgurult a gyógyszer mert az elején döcög, aztán 360-ig pikk-pakk elér az ember. Utána kicsit melósabb, de jó csapattal lehet haladni.

    Reputációk: sztem jobban jön mint legionben. Vagy nekem esnek jobban ezek a world questek, nem tudokm. Nem vagyok egy hc játékos, de a tortollánokon meg a champions of azeroth frakción kívül már minden exalted, ezek is már majdnem egy-két ezer pont hiányzik. Mondjuk egy karaktert tolok csak, így lehet könnyebb.

    Ami érdekes itt az az, hogy kiegészítő lehetőségből van kevés. Azon kapom magam néha, hogy lementek a napik, meg futottam egy pár kör mythic +-ot és ki is figytam az opciókból. Raid tetszik, de nem mindig van kedvem hozzá. PvP-t nem próbáltam még mondjuk, az biztos rdekes lehet. Régi területekre járok vissza, hogy megcsináljam a sztorikat ott is, de hát az sem túl izgi ha minden 1 ütés alatt elfekszik.

    A professionök is érdekesek: nekem herbalism van, az jól megy, lehet vele keresni is. Inscription a másik: ez sem rossz, van pár értelmes dolog. Néha melós, de jól lehet vele haladni. Kimaxoltam ezt is-azt is.

    Horgászok még: az is max: esett pár lila cucc, vicces. eladtam AH-ban.

    Főzés: jók a receptek, jók a kaják, ezt is kimaxoltam, dungeonben/raiden/mythicekben jól jönnek. Relatíve kevés ráfordítással el lehet vele lenni.

    Scrapping: vicces ez is: ami esik és eladható, azt eladom AH-ban vagy beadom guild bankba.

    Nekem eddig ezek a tapasztalataim. Igazából valamit tud a dolog mert mindig örömmel lépek be, szóval azért nem olyan rossz ez, de lehetett volna sokkal jobb is.