166745
  • hitman1028
    #164540
    azerite farm ?
    már kb két hete maxos a nyaklánc,alig várom az uj patchet,h lehessen már valamit csinálni
  • Whysper
    #164539
    Nekem sok ismerősöm nem tolta régóta ,de erre vissza jönnek. Meg legalább foglalkoznak velünk. Mehetsz WOW-i ,de ha valakinek nem jött be a BFA vagy Ap farm orvérzésig vagy retrozna stb. akkor átvitt értelembe kaptunk egy ajándék Classicot ingyen ahol ellehet szórakozni. Mondjuk nincs dolgot BFA-ba már, akkro tudok játszani kicsi retrot. Ez csak egy ajándék pluszba. legalább azt látni,hogy foglalkoznak velünk a havi előfizetésért. Sok játékról ez nem mondható el. megveszed aztán el vagy felejtve. itt ez még talán kellő módon megy.
  • hitman1028
    #164538
    ja ez az
  • Fpocok
    #164537
    Igen. Többször is ki be.
  • jazzy
    #164536
    Interface -> Combat -> Scrolling Combat Text for Self ?
  • Fpocok
    #164535
    Ok, azt irjak vagy nvidia drivert kell ujraraknom es nem feltenni a 3ds valamit, vagy ez...

    /console floatingCombatTextCombatDamage 1
    /console floatingCombatTextCombatHealing 1

    Hazaerek megnezem.
  • Fpocok
    #164534
    Néztem mindent, de semmi. Még a wtf könyvtárt is kitöröljem, hogy resetelődjön minden beállítás.

    Parancs? Milyen parancs.
  • TBTPumpa
    #164533


  • TBTPumpa
    #164532
  • hitman1028
    #164531
    Nekem is volt ilyen,be kell írni valami parancssort chatbe,illetve van rà addon is
  • Plata
    #164530
    Sajna nem vagyok gépközelben.
    De nekem mutatja.
    Most reggel toltam inváziót.
    Nekem repkedtek a sebzés meg hílelés számok.
    Lightforged draenei holy palával toltam.
    Combat text vagy hasonló beállításokban nézted?
  • Fpocok
    #164529
    Esküszöm megőrülök, segítsen már valaki. Egy ideje nem játszottam, most kiskarival tolom...

    és nem látom a damage számokat az ellenfelek feje fölött. Kivették? Optionsban nem látom sehol. Tudjátok mire gondolok, sárga számok, vagy zöld számok healelésnél. Ennyire vak lennék? Hol lehet alapból bekapcsolni?
  • hitman1028
    #164528
    én is kaptam meghívót xd
  • TBTPumpa
    #164527
    Nálunk holnap lesz az első Stress Test:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.05.22. 22:30:42
  • TBTPumpa
    #164526
    Bár nem a reklám helye, de a Konzolvilágnál előrendelhető az új gyűjtői változat!

    Sajnos a többi bolt még nem tudott biztosat mondani - Konzolvilág 100%-ra mondta, hogy lesz náluk ilyen kiadás, az, hogy mennyi darabot kapnak, nem tudni.

    Konzolok szervizénél is elérhető!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.05.15. 20:57:46
  • TBTPumpa
    #164525
    Leszállítva magyar felirattal is:
  • TBTPumpa
    #164524
    Szülinapi játékbeli jutalmak:
  • Pio
    #164523
    Ez mondjuk egy városi legenda, soha ilyet nem állított a Blizzard.

    Assetek vesztek el, azokat újra kellett gyártaniuk, a régi database handlert le kellett cserélni, illetve sok kompatibilitási probléma volt a modern rendszerekkel, a platformot például teljesen át kellett írniuk, mert a vanilla a régi szerverekre volt megírva, amiket már eladtak és helyette cloud instance-aik vannak. Ennek pozitív hozadéka is lesz, classicban is alkalmazni tudják a shardingot, vagyis a launchkori nagy roham idejére több instance-ra tudják bontani a szervereket.

    Talán INNEN eredhet ez a legenda, itt arról beszélnek, hogy az Eyes of the Beast képesség kivétele után valamilyen bugfix/módosítás révén komolyan refaktoráltak egy kódrészletet és emiatt nagyon nem triviális visszarakniuk azt a képességet és talán ebből következtetett arra valaki, hogy nem verziókezelnek.
  • Caliph
    #164522
    2 rugo egy sámán warri ellen? kezdők :D
  • Plata
    #164521
    Ugye meg kapom Sylvanas búráját?
    Kell az nekem a kandalló fölé.
    Vagy mellé hamutartónak.
  • PiszkosFred
    #164520
    ideje volt mar

  • Plata
    #164519
    Classic-ból egy dolog hiányzik,a régi játékosok,ezek a mai wow játékosok már nem olyanok akikkel ugyanúgy el lehetne játszani.
    A mai játékosokkal már nem menne,kipróbálni ki fogom,de szerintem nem fogok ott ragadni.
    Törpe huntit kezdek majd,de a régiek nélkül úgy sincs sok értelme.
    Classic vagy sem,ha a magyar játékosok színvonala olyan lesz mint a normális szerón akkor inkább maradok Bronzebearden.
  • Daermon
    #164518
    Nekem a maga idejében meg volt a vanilla, nagyon szerettem. De a Classic hidegen hagy. Ami elmúlt elmúlt, teljes más már a világ is. Nem lesz ugyan az az élmény, mint anno.
    Meg hát iskolába se járok vissza és kérek zsebpénzt anyámtól :D
  • Plata
    #164517
    Classichoz sokkal több idő kell mint a normál wow-hoz,az instákba eljutni sem lesz egyszerű,oda kell majd gyalogolni.Már ha nem pvp szerver lesz,mert ha pvp szerver akkor még harcolni is kell,a temető meg messze lesz.Lesz zónánként kb 1,az insták sok sok órásak,raidek még többek,6-8 óra lazán elmegy vele.Legalább is így volt classicban.
    Nehéz lesz szakmát húzni,mert az ércet ha lebányásszák előled akkor várhatod míg újra nem spawnol.
    Xp lassan jön,a mobok erősek,egyedül kb semmi értelme küldizni.Minden második szinten új skilleket lehet majd tanulni jó pénzért.
    Ami viszont jó,sokkal jobb mint a mostani rendszer hogy 10-20 szinten keresztül nem is kapsz semmi új skillt,ott majd minden skillnek lesz sok szintje amit meg kell tanulni pénzért.A fegyver skillt is húznod kell.
    Hunter sokkal mókásabb lesz,a petet meg kell szerezni 10-es szinten küldivel,meg is kell majd tartani,mert ha nem foglalkozol vele elhúz a búsba.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.05.15. 11:37:49
  • jazzy
    #164516
    Szerintem is hasonló lesz. Én mondjuk BC-ben kezdtem annó, most elkezdem a classicot, de már most van egy olyan érzésem, hogy a lvl60-at sem fogom elérni mielőtt abbahagyom, egyszerűen változnak az idők, nem lesz türelmem hozzá.
  • CrashBoostZoom
    #164515
    Szerintem teljesen jól tették, hogy addig húzták és kerülgették a Classic/Vanilla témát ameddig csak tudták. Minden értelmes ember a háta közepére kívánná az ilyet. De végül csak kisírták az emberek de ez sajnos a játékosokat minősíti nem a készítőket.

    Brack nem véletlen használja a "widly successful" szavakat. Ennek kurva nagyot kell vinnie ahhoz, hogy jöjjenek a kiegek. Legalább akkorát mint annak idején a vanillának. Remélem így lesz és örülhetnek majd a játékosok de én nem sok esélyt látok rá.

    Engem mindig is hidegen hagyott ez a vanilla őrület. Jó volt annak idején céltalanul bolyongani de most, hogy tudom mi merre hány méter lenne már nem lenne akkora élmény. Nem is erőltetem. Nem szabad leragadni a múltban.
  • silverchain
    #164514
    Elveszett a kód:D
  • TBTPumpa
    #164513
    "Ha sikeres a Classic, jöhetnek a Burning Crusade/Wrath of the Lich King szerverek is."

    Pedig anno, hogyan tiltakoztak ellene, hogy nem megoldható a dolog.
  • TBTPumpa
    #164512
    World of Warcraft 15th Anniversary Collector's Edition - 100 euró


    Megjelenés: 2019. október
  • TBTPumpa
    #164511
    World of WarCraft Classic megjelenés: 2019. augusztus 27.



    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.05.14. 17:59:15
  • hitman1028
    #164510
    megvan az időpont
  • Magie
    #164509
    Sziasztok!

    Ha már ti sem bírtok várni, létrehoztam egy Discordot a közelgő WoW Classichoz.
    Szeretnénk minnél több magyar játékost, guildeket összegyűjteni és ráhangolódni a hamarosan érkező nyitásra.

    Magyar WoW Classic Közösség Discord: https://discord.gg/C9jkzVG

    Várunk mindenkit szeretettel!
  • Plata
    #164508
    Tegnap este én vagy 3-4 órát instáztam,de kis karival.
    Lich king és bc random insta.
    Ma meg mentem pár random classic instát.
    Tegnap kifogtam paladinnal egy csapat ravencrest-i idiótát.
    Négy kari egy klánban volt,három tök idióta volt.
    Folyton a karim miatt csesztettek.Kicsit lengén van öltözve,de azért kicsit túlzás emiatt folyton szekálni.
    Na meg szerintem idióta ötlet a hílert privát üzikkel bombázni.
    Ma meg kifogtam zul farakkban 4 kezdőt,ezeknek fogalmuk sem volt hogy mit kell csinálni,vagy hogy nyílik a kapu,pedig egyik void elf vót másik meg dark iron dwarf,vagyis nem hiszem hogy túl kezdők lettek volna.
  • hitman1028
    #164507
    heti 3 ,ó
    bfa ba a kettő is néha sok xd
  • hitman1028
    #164506
    most jutottam a kul tiran karival oda
    alli oldalon vele kell beszélni
  • saghun
    #164505
    Sziasztok!
    A Serenity (Alliance PVE) klán tagfelvételt hirdet a hamarosan megjelenő World of Warcraft Classic-ra, spekulánsok szerint Júliusban érkezik. Célunk hetente legalább 3 napot raidelni, ha aktuális lesz pontosítjuk a tagokkal. Jelenleg minden posztra van még hely a progress és casual raidcsapatban is. Jelentkezz itt: https://www.facebook.com/groups/603372193406635
  • Hyder
    #164504
    Sziasztok

    Egy olyan kérdésem volna, hogy szerintetek ASKM vagy RAIDBOST (weight stat) a megfelelőbb Pawn számára? Egy ideig közel azonos az érték, de amint halad előre az ember igencsak eltér a 2 alkalmazás véleménye :)
  • Plata
    #164503
    Ha nem akarsz valami konkrét dolgot a garrisonból,akkor sok értelme már nincs,ha mountokat peteket vagy heirloom itemeket szeretnéd beszerezni akkor kell.
    De több pénzbe kerül mint amennyit valaha is hozni fog.
    Sok érdekes dolgot lehet ott beszerezni,de nem lesz olcsó felépíteni,bár ha van aranyad akkor nem gond.
  • amikkamakka
    #164502
    Köszi, igen azt vágom mert akkor kaptam hozzá, akkor ki questelem.
  • Plata
    #164501
    Sehogy.
    Garrison a 100-as boosterhez járt.