166745
  • hitman1028
    #164580
    de sztem starterrel ahzni se tudsz
  • hitman1028
    #164579
    ja ,starter editionnal nem tudsz
    érdemes eladni persze,bár már nagyon lenn van az áruk
  • Elderblood
    #164578
    *Herbás növényeket/bányászott ore-ra gondoltam. Az a rossz, hogy chatre se enged irni így nemtudom magam bevetetni se sehova...
  • hitman1028
    #164577
    mi az a herbet ore?
  • Elderblood
    #164576
    Nemsegített sajnos. Supportnak nem lehet ilyenkor irni, hogy gyorsítsa meg a folyamatot? ja és a herbet ore-t azt adjam el, hogy jöjjön a pénz?
  • Plata
    #164575
    Indítsd újra az egészet,battlenetet is meg a játékot is.
    Volt már hogy mikor vettem két hónap játék időt egyből nem írta jóvá,csak ha újra indítottam a bnetet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.06.10. 10:37:06
  • Elderblood
    #164574
    Most vettem meg reggel azt irták utánanéztem most amit irtál hogy 24óra is lehet meg változtassak passwordot hátha segit, de nem segitett... akkor marad a várakozás:(
  • Plata
    #164573
    Mikor vetted meg?
    Néha késik akár 72 órát is,bár gametime nem szokott soha.
  • Elderblood
    #164572
    Öhm van egy kis érdekesség megvettem Bfa-t meg minden 30napos gametime-ot, de nem enged chatre irni nem enged pet battlézni azt irja hogy you can't do that with starter edition account? ez mit jelent?
  • Elderblood
    #164571
    Köszönöm a válaszokat/tanácsokat!:) mindet megfogadom.
  • Plata
    #164570
    Jut eszembe,szerintem a pecát és a cookingot is vedd fel.
    Cooking és peca napi küldik vannak a fővárosban,általában egyszerűek és könnyűek,elég jól ad xp-t.
    Allisként ma stormwindben 6 tök kell és 4 halacska a vízesés mellől.

    Egy szintet léptem is a két küldivel és 26 lettem.
  • hitman1028
    #164569
    ird be chatba h /join hun ,tudsz irni igy a magyar chatre,ott biztos bevesznek valahová
  • Plata
    #164568
    Szerintem amíg fejlődsz herba és mining,ha eléred a 110-et és BfA területet akkor ráérsz választani valami gyártós szakmát,a szakmákat már nem nullás szintről kell húzni,már minden kiegnek külön van a szakma skillje,így ha eléred 110-et egyből csinálhatsz BfA cuccokat.
    Fejlődés közben a mining és herba sok xp-t ad,sőt javaslom hogy vedd fel az archeology-t is.Az eszement sok xp,csináld meg a pet battle napikat is,az is rengeteg xp.
    Ha lesz pénzed vegyél heirloomot,trinket heirloomot tudnék adni azt hiszem,csak hogy én allis vagyok.
    Bár szerintem olcsón kapsz trinket heirloomot,mert én is az elsőt ingyen kaptam egy magyartól.
    DPS sámlinak pont jó.
  • Elderblood
    #164567
    Hali! Na csak rászántam magam... mivel jön a classic addig tesztelgetem ezt még van idő augusztusig, de viszont Horda mellett döntöttem végül. Azt irtátok Ragnaros-on vannak magyarok így hát odamentem. Ha valaki bevenne egy ottani guild-be megköszönném. Kari neve: Nikhra tudnátok adni tanácsot shámánnak milyen szakma az ajánlatos?
  • hitman1028
    #164566
    és az hova van irva?

  • TBTPumpa
    #164565
    Patch 8.2 (Rise of Azshara) hivatalos előzetes

    Még június folyamán megkapjuk.
  • TBTPumpa
    #164564
    A 2019-es BlizzCon-hoz kapcsolódó szobrocskák:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.06.05. 21:37:21
  • 1Darton1
    #164563
    Az kéne még csak, hogy ezt is megváltoztassák, épp elég illúzióromboló az 1.12-es patch.
  • Caliph
    #164562
    emlékeim szertint lvl40en a kicsit,60on a nagyot,addig biza séta van :)
  • 1Darton1
    #164561
    Tudsz majd mountot venni enélkül is, ne aggódj.
  • Malachit
    #164560
    Most visszanéztem egy video guide-ot róla, hogy lehett megszerezni. A fene nem emlékeztem már, hogy ennyire sokat kellett talpalni érte...
  • Daermon
    #164559
    Hahaha :D
  • Malachit
    #164558
    Hát mondjuk áthoznám a régi warlokomat. Annak úgy is ott vannak még emlékem szerint a full T2 és T3 cuccai. Meg legalább megint értelme lenne az ehhez (https://www.wowhead.com/achievement=416/scarab-lord) járt mountnak. :P Igaz se ruha se szint nem kellene, a mount fontosabb lenne a talpalás helyett :)
  • Daermon
    #164557
    AQ jóval késöbb. Darabokban jönnek majd a raidek. A lvl1 kérdést nem is értem. Honnan máshonnan kezdenél? :D
  • Malachit
    #164556
    Hmm néztem is, hogy AQ is lesz. Kapunyitás lesz? :D :D Induláskor mindenki lvl1-es karakterről indul? (Még nem néztem semmit sem)
  • Daermon
    #164555
    De, de a Classic buildja ugye a vanilla egyik utolsó verziója.
  • MarkBlade
    #164554
    De bizony..
  • Malachit
    #164553
    Solomance nem 10 fős volt legelőször és csak utána lett 5? (classic)
  • Plata
    #164552
    Szerintem én megvárom classic-ot és ha majd lesz valami tapasztalt régi motoros által vezetett klán abba belépek,szerintem ezekbe az előre verbuvált klánokban nem nagyon van olyan tag aki látott volna classic-ot vagy egyáltalán megszületett volna már akkor.
  • Fpocok
    #164551
    UBRS? :D
  • Kryon
    #164550
    Classicban "casual raidcsapat"? :)
  • Rodzsa9
    #164549
    Sziasztok!
    A Serenity (Alliance PVE) klán tagfelvételt hirdet az Augusztus 27. napján megjelenő World of Warcraft Classic-ra. Célunk hetente legalább 3 napot raidelni, ha aktuális lesz pontosítjuk a tagokkal. Jelenleg minden posztra van még hely a progress és casual raidcsapatban is. Jelentkezz itt: Serenity (Alliance PVE klán)
  • hitman1028
    #164548
    megcsinálták végre draenor tw-t
    most voltam először everbloomba xd
  • 1Darton1
    #164547
    Olyan nem létezik.
  • nordan
    #164546
    van esetleg BETA invje valakinek?
  • 1Darton1
    #164545
    Van itt még valakinek classic bétája?
  • CrashBoostZoom
    #164544
    Ez a tökéletes példája annak, hogy az embereknek nem a Classic kell hanem csak egy online közösség ahol jól érzik magukat. Mivel én többnyire egyedül questeltem a vanillában is (egyik haverom sem játszott, ők jobban szerették a CS 1.6-ot meg a CoD-ot, én nem olyan szerveren kezdtem játszani ahol a magyarok voltak) ezért az, hogy sok "régi ember" visszajön az nem sokat nyom a latban. Jó volt, szép volt, érdekes de az emberek sosem a játékot hiányolták hanem a barátaikat.

    Én részemről tovább mókázgatok a BFA-ban inkább. Belogolok, ökörködök 1-2 órát az nekem most már elég. Nem hiányzik, hogy 40 percig szívjuk egy darab instában meg ilyenek.
  • Whysper
    #164543
    De nem azt modnta, hogy rossz vagy jó hanem azt írtam ,ha már valaki nem játszik BFA-val és tudok iylet sokat. megunta vagy nem tudom és szeret WOW-i letudja kötnia Classic. Én példul már kitoltam a mostani karikat amire akartam és megyek a azokkal a régi barátokkal akik nem játszanak Panda óta ,de classicra vissza jönnek. Jó érzés azokkal őjra együtt játszani akikkel amúgy jó cimborák vagyunk és újra együtt tolni a WOW-t. Ez nekem nagyobb ajándék blizz részről mint 2-3 új transmog vagy mount. Régi cimborákkal kicsit újra tolni.
  • Fpocok
    #164542
    A parancs működött!!! KÖSZI!
  • Plata
    #164541
    Kiskarizok.
    Kb minden class összes specéből van már nagyobb karim.
    Bronzebearden asszem 18 nagy karim van már.