166745
  • Daermon
    #164940
    + Worgen.
  • Daermon
    #164939
    Night Elf, Void Elf, Human.
  • Plata
    #164938
    Nekem is hasonló gondom van.
    De nem vanillában.
    Van nekem egy rugóm poénból.
    Gnome.
    Légióban sokat instáztam vele.
    Jó hecc volt mythicben zsebelni.
    De BfA-ban nincs zsebelésnek értelme.
    Viszont kellett volna egy rugó kari ami nem gnome.
    Csináltam hát egy kul tirant.
    Most 54.
    De nem az igazi.
    Túl bumfordi a rugó stílushoz.
    Kalózosra transmogoltam.De akkor is béna szegény pasi.Túl hájas a lopakodáshoz.
    Szerintetek melyik faj lenne legjobb és élvezhetőbb rugónak?
    Ally oldalon.
  • Kojiro
    #164937
    Sokat rá kellett volna fejlesszenek, ha mai grafikával akarták volna megcsinálni.

    Eleve a területeket át kellett volna rajzolni, mert sok megváltozott.
    Régen sokkal több spell/ability volt, gondolom, ezeknek az animációja is más volt.
  • Neocortex
    #164936
    problem solved
  • PiszkosFred
    #164935
    Tegnap egy kis hiszti utan egy 32-es rugot torolt valaki latvanyosan (ertsd, generalon kozvetitve, bar a kutya sem kerdezte vagy erdekelte) es kezdett ujra, mert akkor jott ra, hogy nincs barbershop es nem tetszett a karakter feje?haja?valamije? :)
  • Caliph
    #164934
    régi emlékek...nemis hiányzik annyira :D

  • Kryon
    #164933
    Jó lenne, ha a classicot később, a content vége után sandboxos irányba fejlesztenék tovább. Úgy többet adhatna a puszta nosztalgiánál, lehetne belőle egy alternatív, "sandbox wow".

    Egyedül a grafikát sajnálom, azt szerintem hiba volt vanillásítani. Legalább opciónak be kellett volna rakni a felújított grafikát, karaktermodelleket, mert nem hiszem, hogy az eredeti grafika sokaknak hiányzott. Nálam egyelőre csak az rombolja a játékélményt, de az nagyon.
  • undY1ng #164932
    A fene, akkor csak tényleg túl híres lett az Elek Zolibá. :D :D :D
  • undY1ng #164931
    +++
  • RatBaG #164930
    én gordon ramsay-re gondoltam.
  • tigeroo
    #164929
    Én múlthét pénteken kezdtem (Stonespine horda oldal), most vagyok lvl 15.

    Elem sámán, leatherwork/skinning, cooking és fishing már 120/150 körül van, kurva ráérősben nyomom. De van rengeteg magyar, és az emberek is nagyon jófejek eddig. Nosztalgia 10/10.
  • dantor7
    #164928
    A játékvilágban ezek a speedrunner-kedések, a frag-videók, stbstb pont ugyanazok, mint a mainstream médiában a katasztrófák, gyilkosságok, stb.
    Erre kapod fel a fejed, hogy valami "más" mint amit elterveztek.

    Ééés pont ezért nincs nézettsége a BfA-nak, mert minden kis szirszar lépésed előre meg van tervezve, 110-120 ugyanannyi idő (nagyjából) tök mindegy mit csinálsz, a raideket is csak úgy lehet megoldani ahogy a Blizz tervezte, nincsenek már "idióta" tárgyak, armor penetration, akármi, amivel "kilóghatsz".

    Amúgy tök jót tesznek az ilyenek a játékoknak általában, én inkább sandbox-szerűségnek szeretem az MMO-kat, nem ilyen theme park jellegnek mint amivé a WoW vált, miközben az összes más sandbox MMO-t kiírtotta útközben. Persze, hogy imádják a Classicot akik hasonló mentalitással rendelkeznek.
  • undY1ng #164927
    Az lenne a Zolibá?
  • undY1ng #164926
    10 másodpercet láttam az egészből.
  • Kicsirigo
    #164925
    Találtam egy régi BWL-es videót, más volt akkor, nem volt minden boss-hoz leírás, hogy hogyan kell megölni, sokszor nekünk kellet kitalálni. Később ezt se így csináltuk, 2 hunter kite-olta a kis sárkányokat (hat rájuk a lassítás) és csak a légiósokat és razorgore-t tankoltuk. Végül könnyen ment még nefarian is, simán farmoltuk.
  • 1Darton1
    #164924
    Én sosem foglalkoztam azzal, hogy más mit tart szórakoztatónak. Például azt sem értem, hogy miért szokás nézni egy agyvérzéses palit, aki főzőcskézni próbál. Ha valakinek ez jó, akkor csinálja csak.
  • PiszkosFred
    #164923
    A celjat elerte, te is nezted es kerestel neki sok-sok penzt :)
  • undY1ng #164922
    Ezzel nincs is baj. Nyilván nincs olyan hangulat mint 13-14 évvel ezelőtt, de teljesen rendben van a játékmenet. Viszont ezeket a "speedrunner" majmokat megvetem. Főleg ez a gyerek aki az első 60-as lett, tegnapi streamjében (amíg sorban állt) nagymenősködött meg istenítette magát minden mondatában, ahogy végigmutatta a fejlődése menetét. Anno Athene-nek ez a trollkodás vicces volt, de ez...
  • 1Darton1
    #164921
    Én már nem emlékszem tisztán minden részletre, de ez a patch már bőven Naxx után jött ki, szinte minden raidet szétnerfeltek benne. Aki valódi classic élményre vágyott, eleve esélytelen volt.
  • Daermon
    #164920
    Víz kellett Hydraxianból csak, az ha,mar megy.
    Amúgy itt vannak az infók.
  • PiszkosFred
    #164919
    Gear meg hagyjan, de anno nem kellett elementalos repu domohoz? Vagy orrverzesig farmoltak silithus bal felso sarkaban a kicsiket? Vagy rosszul emlekszem?
  • Myselor
    #164918
    jó kérdés:D nem alszanak mióta kijött a wow nemnormálisak azt sose állítottam.de nem akkora kihívás mint régen.
  • nordan
    #164917
    és a gear hozzá? hogyan lett meg ilyen gyorsan? nézek streamereket akik 12-16 órában nyomják és azok is 40-50-es-ek
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.09.01. 10:39:34
  • Myselor
    #164916
    kb mindenki azt hitte :D de a leveling se olyan vészes.fejlődtek az emberek azért simán meglesznek itt hamarosan csomóan 60lvl meg minden.már nem akkora kihívás eltelt pár év amióta van a wow akkor meg új volt jóhogy nehéz volt
  • nordan
    #164915
    azt hogyan?
  • Daermon
    #164914
    Komolyan azt hitte valaki 2019-ben kihívás lesz a Classic? :D
  • undY1ng #164913
    Legalább hűek a nevükhez. Istenem ez a siettség... mi a rák értelme van? Biztos elmenne a kedvem az egész játéktól, jó így lassú üzemmódban.
  • Ainz
    #164912
    Onyxia down by APES 32 emberrel.
  • Ainz
    #164911
    Ragnaros down by APES pár órája.
    Már Ony kulcsot csinálják.
  • Since
    #164910
    Ally
  • Neocortex
    #164909
    alli/horda?
  • Since
    #164908
    Miragen keresnék egy barátságos magyar társaságot (guildet), 27es warrior tank és Baconjockey néven játszom.
  • RatBaG #164907
  • JaSoN HuNTeR #164906
  • hitman1028
    #164905
    ott a legnagyobb allis guild a Serenity
  • Kojiro
    #164904
    Mirageon vagyok, 16os NE druid. Ha valaki felvenne, karim neve Okkenai

    Keresek valami jópofa magyar klánt, de ne gyerekek legyenek benne, hanem velem egykorúak, akik tényleg tolták anno és már 40+ évesek, mint én. Ha van ilyen guild, jelöljetek, hívjatok! Késő délután leszek online, ha a queue is úgy akarja :)

    Amúgy eredetileg amcsi szerveren toltam 2004 novembertől a Tychondrius szerveren horda oldalon.
    Amikor megjelent az EU 2005 tavaszát, átjöttünk. Bloodscalp ally oldalon voltam: Claystorm (human pala), Twelf (NE druida), meg még egy rakás alt.
  • Balcsix #164903
    Rendben, köszönöm! Akkor neki is állok húzni a PF 2-höz az új repukat...
  • hitman1028
    #164902
    először is nem árt a repűlés,vele gyorsabb ill a gathermate addon ami megjegyzi a térképen,miket szedtél fel igy lehet előre tervezni az utvonalat ,nem céltalanul röpdösni
    nazjatari két dolog amit lehet gyűjteni,fél óra alatt megvan 50-50.egy óra alatt 100-100 ,ami arathori árakon legalább 8 ezer,mész még egy órát zandalaron meg kultirason ,össze lehet gyxűjteni kb 10 k értéket,igy két óra alatt van 18k
    nem is kell mindennap menni ,elég csak két -három naponta
  • Balcsix #164901
    Konkrétan olyan 150k goldot mennyi idő alatt lehet most vele összeszedni?