166745
  • Plata
    #164980
    Nekem volt régebben fent minijáték addonom is,ha várakoztam random instára addig játszottam vele.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.05. 18:35:14
  • hitman1028
    #164979
    pont ez a jó a játékba,h mindenki megtalálhatja a kedvenc addonját
  • Plata
    #164978
    Bakker,rossz topic.
    Nem ide akartam linkelni az új Patrolt,bocs.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.05. 18:07:22
  • mariakandras
    #164977
    Idezheted, de a korrektseg kedveert a zarojeles megjegyzesemmel egyutt legyszives.
  • Plata
    #164976
    Szerintem amit mondasz egy nagy büdös baromság.
    Hogy ki hogy játszik és miért ahhoz senkinek semmi köze.
    Az meg hogy a wow-al össze egyeztethetetlen az addon,az már tényleg durván hülye duma.
    Engem sosem érdekelt hogy mi a menő,mindig a magam stílusában játszom,hányszor hallottam már hogy nem normális hogy én még mindig mai napig kattintgatok spellekre és nem makrókat meg bindet meg anyám kínját használok.
    De nekem így jó.Így szeretem.Nekem ez is csak egy szórakozás meg kikapcsolódás.
    Ha másnak nem tetszik ahogy játszom,akkor ne nézze vagy csókolja meg a törpém hátsóját.
  • PiszkosFred
    #164975
    Ertem. Elegge meredek dolgot mondasz, nem is ertek egyet vele, de legyen igy.

    > A wow szellemisegevel pedig osszeegyeztetlen barmilyen addon

    Ezt viszont idezem majd, mert valoszinuleg a magyar kozossegben a het kommentje :DDD

    Mindenesetre egy jotanacs: ha kibasznak valakit classic raidrol 2019-ben ugyanugy, mint tettek 2004-ben azert, mert nem hasznal kotelezo es szukseges addont, akkor majd erdemes szetnezni az autopalyan, mert lehet, hogy nem a tobbiek haladnak szemben a forgalommal, hanem...
  • mariakandras
    #164974
    Azert, mert ha sajtreszelovel recskazol, mindig marad kihivas a jatekban es tennivalo. Szerintem meg addonokkal is, de aki mar most reklamal, hogy jajistenem naxx utan mi lesz, nem gondolom, hogy addonok nelkul farmolja a guildjevel. marpedig ilyen kerdesekben nem azt kell nezni, hogy van-e jogod hasznalni ezt vagy azt, hanem a jatek szellemiseget. A wow szellemisegevel pedig osszeegyeztetlen barmilyen addon (kiveve talan 1-2 interface addon)
  • Plata
    #164973
    Normál WoW a sima WoW.
    Én most épp BfA WoW-al játszom.
    Mivel timewalking hét van,amit nagyon szeretek,Timewalking nincs classic-on.
    Szombattól meg darkmoon event is lesz.Darkmoon és TW együtt nagyon buli.
    De most a heti Nazjatar boss seggét megyek szétrúgni.
    Ami elsőre nem hangzik nehéznek,csak hogy rohadt sok karim van.
    De most kedvenc pecás karimmal megyek.
    Az ő fő foglalkozása,pecázás,kertészkedés,lustálkodás.

    Na meg is lett a jutalom.
    Szép kis 415-ös back esett.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.05. 13:49:06
  • Daermon
    #164972
    Simán megveszed a 30 napot és játszhat a Classiccal és a normállal is (Battle for Azerothig megkapsz itt mindent).
  • Joob81
    #164971
    Köszönöm szépen. Az a "normál WoW" mit takar pontosan? Oda is csak előfizetés kell?
  • CrashBoostZoom
    #164970
    Oké, ezzel nincs semmi gond (azzal sem, hogy valaki nem használ addon-t) de amit leírtak abban a hsz-ben, hogy "játsz ki mindent mindennel és akkor mondhatod, hogy nincs kontent" az már a ló túlsó oldala. Ráadásul ehhez egy többszörösen és előre megtervezett terv követése szükséges. Nem saját fejlődés és probléma megoldás. Ehhez az általad említett "élmény"-nek semmi köze sincs.

    A többihez nincs sok hozzáfűznivalóm. Mindenki annyit olvas előre egy játékról amennyit akar. Én speciel csak megnézek pár trailer-t meg kicsit utánaolvasok és ennyi.
  • Plata
    #164969
    Ha van aktív előfizetésed játszhatsz.
    Vagyis ha megveszed a 30 napos játékidőt normál WoW-ra akkor 30 napig elérhető lesz Calassic is.
    De ha lejár az előfizu nem lesz elérhető.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.05. 13:22:57
  • Joob81
    #164968
    Sziasztok!

    Segítséget kérnék. Teljesen kezdő vagyok ebben a világban/témában. Szeretném elkezdeni a Classic-ot, de mindenhol csak a havidíjat dobja fel. Ha megveszem pl a 30 napos licencet játszhatok a classic verzióval, vagy azt külön kell megvenni?
  • Kojiro
    #164967
    Én szinte kizárólag minden játékban azt az élményt keresem, amikor magadtól rájössz dolgokra és oldod meg a helyzetet, fejlődsz.
    Ez nem megszállottság.

    Nekem az teljesen idegen hozzáállás, amikor az emberek (gyakran már egy játék megjelenése előtt) böngészik a különböző adatbázisokat, hogy minél több infót megtudjanak a játékról. Vannak, akik több időt foglalkoznak a játékon kívűl a játékkal.

    Én csak játszom. Az érdekel, amit a játék nyújt. Lehet, hogy nem elég progresszív, vagy nem táplálja elég jól az egómat, hogy még csak 31 vagyok. De én a játékért játszom.
  • CrashBoostZoom
    #164966
    Az már nem játék hanem megszállottság. Amiket pedig az addon-okról mondasz az kb. a megjelenés után 3-4 hónapban volt így. Utána mindenki használta.

    Nem, nem azért mert noob mindenki hanem mindek szivasd magad ha van egyszerűbb és gyorsabb módja is megoldani valamit?
  • j0nNyKa
    #164965
  • Kojiro
    #164964
    lvl 31 lettem ma reggel, eddig addonok meg alt+tab nélkül.
    Olyan volt, hogy ingame megkérdeztem valamit másoktól, de ez csak növeli a játék szépségét, mégis csak MMO.
  • PiszkosFred
    #164963
    15 eve a vanillaban is tele voltunk addonokkal. Sot, aki nem hasznalta a CTRA-t es az akkori dmgmetert raiden (nem vagyok benne biztos, hogy volt mar akkor omen, mintha dmgmeterben lett volna csak a threatmeter kezdetben, de lehet tevedek), repult a picsaba. En ertem, hogy lehet sajtreszelovel is recskazni, de minek? :)

    Az osszes kaszttal max pvp rangot mindket oldalon meg tenyleg az ultimate challenge. Viszotn ehhez kapcsolodna egy kerdes, ezuttal is van hivatalos webes ladder, ahol latom, hogy mennyire vagyok a kovetkezo rangtol es ki van elottem/mogottem? Foleg rang10+ eseten volt ez fontos anno.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.09.05. 08:14:32
  • mariakandras
    #164962
    De mondok egyszerubbet is, pl addonok nelkul raidelni (foleg a threat meterre gondolok, de az anno idbm-nek nevezett se volt kutya). Vagy meg egyszerubbet: valamilyen questhelper nelkul levelingelni. Mert mindenki keni vagja a vanillat oda meg vissza, de azert a kveszthelper ott figyel szinte mindenkinel (az allando alttabozas ugyanugy questhelpernek szamit)
  • Daermon
    #164961
    Jaja, persze :DDDDD
  • mariakandras
    #164960
    Es aki classicozni akar, mit csinaljon? Menjen ismet tort szerverre? A classic az classic, amugy annyi kontent van benne, hogy egy embereletre eleg. majd ha az osszes kasszttal leolted naxxot, megvan az oszes loot, ki van huzva az osszes szakma minden reci megvan, plusz megvan az osszes kaszttal a max pvp-rang, mindezek horda es ally oldalon. Ezek utan talan elmondhatod, hogy vege a contentnek es nincs mit csinalni.
  • undY1ng #164959
    trololo
  • hitman1028
    #164958
    csak egy fake hir volt
  • undY1ng #164957
    Akkor lemaradtam valamiről?
  • Vincentcloud
    #164956
    Nem kapnak ők sem
  • undY1ng #164955
    Azok akik elérik a 60-at classicban, ugye kapnak BFA-t. Aztán akinek megvan az mit? középsőujjat?
  • hitman1028
    #164954
    árengedmény
  • Daermon
    #164953
    Nekem Dark Iron Dwarfból van egy sámánom, meg egy warrim is. Heritage Armorral és az igazi Core Hound mountal (a 10. szülinapos) nagyon adja :D
  • undY1ng #164952
    Ugyanez volt a gondom anno a dark iron dwarfommal... Egyszerűen a mountja meg a hangja sem tetszett. Sima dworf faszi röhögés hangjánál nincs is jobb és gyors kezdtem is egyet.
    Szerintem a void elf a legjobban kinézős most és rugónak is menő (hiába hogy BE reskin).

    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.09.04. 12:49:44
  • TBTPumpa
    #164951
    A túlnépesedés miatt minden Classic játékos ingyen karakter transfert kap az elkövetkezendő napokban
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.04. 12:18:03
  • TBTPumpa
    #164950
    A Blizzard elkezdte kiküldeni a Jaina szobor előrendelői példányait, szóval a Tenger leánya már a nappaliba/polcra is kitehető:



    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.04. 11:07:10
  • PiszkosFred
    #164949
    Nalam is tunt el a sullyesztoben par karakter, ilyen-olyan okok miatt az elmult tizenX evben :) De hat sepercig nem tartott felhuzni helyette valami ujat teljes heirloomban es nonstop behivo szintezo dungeon finderrel - ellentetben most a Classicban, ahol azert picit lassabb a dolog. Bar valamit valamiert ugyebar, most legalabb megint ugy erzem, hogy ha kapok valamit, annak van erteke :)

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.09.03. 23:27:57
  • nordan
    #164948
    vett valaki ACTIVISION részvényt WOW classic release előtt?? +10USD/db
  • Plata
    #164947
    Igazad van,vak vagyok mint a denevér.
    Aszondja nincs törölt karakterem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.03. 22:00:50
  • hitman1028
    #164946
    a create new caracter mellett
  • hitman1028
    #164945
    képernyőválasztón van egy kis jel restore deleted caracter,ezzel vissza is lehet hozni amit kitöröltél,ha még nem foglalt a név és 15 naponként egyet
  • Plata
    #164944
    Hogy lehet megnézni a törölt karaktereket?
  • hitman1028
    #164943
  • hitman1028
    #164942
    annak idején én is sokszor töröltem a karimat,volt h 70en xd és ujra kezdtem
    Utoljára szerkesztette: hitman1028, 2019.09.03. 21:22:58
  • JaSoN HuNTeR #164941


    Haladunk!