166745
  • TBTPumpa
    #165060
    BlizzCon Virtual Ticket - 40 euró (wtf ez évről évre egyre drágább)


    "Ride the tides of war with a pair of murloc-ified faction leaders: Finduin (for Alliance heroes) and Gillvanas (for the Horde!). Plus, bundle up for your next trip to the icy mountains with the whimsical Wendigo Woolies transmog outfit."


    Ez még a tavalyinál is cikibb. Ha ezen a gondolatmeneten megyünk tovább, akkor az idei BlizzCon is legalább ilyen ciki lesz?
  • Plata
    #165059
    A múltkori is elég zakkant volt.
    Lehet majd letolom.
  • Daermon
    #165058
    A War Campaing és az utó questjei kb 30 perc össz-vissz :)
  • Plata
    #165057
    Ciki de a war campaign-ba bele sem szagoltam még.
    Brewfest meg timewalking leköt.
    Másik ciki hogy horda oldalon megint csúnyán tele lett a hócipőm,monk és druidával újra kedvet kaptam a hordás timewalkinghoz,de pár próbálkozás után legszívesebben az asztalba vertem volna a fejem.
    Nem tudom a horda oldalon ennyi új játékos van akinek gőze sincs a régi instákhoz,vagy ennyire hülyék?
    Allys karikkal sorban csinálom az 5 tw heti küldit gond nélkül,horda oldalon egy karival nem megy le mert egyszerűen felcsesznek az agyatlan barom csapatok.Rohadt ciki,de még az iron docks is nehéz egy hordás csapatnak.Allysokkal tetves skyreach is lemegy de hordásokkal már iron docks sem biztos,sikerült hordásokkal az első bossnál már bukni,na persze agyhalott tank meg lelépett utána a híler is,nekem is tele volt a hócipőm én is léptem,de sikerült a második bossnál is elakadni hordásokkal.
  • TBTPumpa
    #165056
    Menetrend:
  • jazzy
    #165055
    Feltételezem azért, hogy ha feltörik az accod ne költsék el az összes pénzedet frissen felvett accoknak ajándékozva.

    Viszonylag nehéz kifarmolni újként.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2019.09.28. 23:58:00
  • ntex
    #165054
    Haver meg akarta nekem venni a WoW-ot, csináltunk is accot mind a ketten, erre kiderült hogy nem veheti meg nekem mert legalább 3 napja friendnek kell lennie :DDD Ilyet... Mi értelme ennek?

    Friss accal amúgy mennyire nehéz kifarmolni a gametime-hoz a goldot?
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.09.28. 22:52:44
  • PiszkosFred
    #165053
    Egyelore messzire elkerultem a pvpt, de anno igen, kockara ultuk a seggunket, es akkor meg nem is nagyon volt xrealm bg. de most attol fugg, hogyan kerul be a rendszer a classicba.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.09.26. 09:09:20
  • Califa
    #165052
    A classic már csak ilyen..... Nem fog semmivel sem kevesebbet ülni az ember előtte,ha nem PvPzik ! Engem special ez vonz benne, az instákat hírből sem ismere őrök életembe PvPztem,kinek mi...
  • undY1ng #165051
    Olvastam, hogy anno rendkívül élettelennek kellett lenned, hogy elérd a legmagasabb rangot PVP-ben (Grand Marshal / High Warlord).
    Most is ugyanez lesz? Azért ez elég rémisztően hangzott, hogy napi 12+ órában kellett honort farmolnod heteken keresztül és akkor se biztos, hogy feljebb kerültél...
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.09.26. 00:37:27
  • Daermon
    #165050
    Szerintem de (legalább is illene már). De elötte kap egy önfeláldozós világ megmentést.
  • CrashBoostZoom
    #165049
    Vagyis akkor mégsem hal meg?
  • Daermon
    #165048
    Nyuszi lesz a Blizz megtenni raid bossnak a kövi kiegben.
    Kap majd egy Kerrigen 2.0-t és úgy hal meg.
  • PiszkosFred
    #165047
    Hat, mar nagyon ideje volt/lenne.
  • Plata
    #165046
    Bocsi,de én már le stipi stopiztam a búráját sok éve.
    Jó lesz hamutartónak a kandallóra.
  • TBTPumpa
    #165045
    Utána még van egy kisebb átvezető Sylvanasszal (amennyiben őt választja a játékos).

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ott kerül említésre, hogy valamiféle egyezséget kötött Azsharával és N'zoth-al. Gondolom, ezek már csak a 9.0-ás patchben fognak majd aktuálissá válni, így viszont már teljes megerősítést nyert, hogy a következő kiegészítő Old God tematikájú lesz.


    Innét lesz szép majd kivárni azt a WoW Next Panelt a BlizzCon-on 5 hét múlva.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.24. 19:47:54
  • CrashBoostZoom
    #165044
    Több tucatszor el lett pofázva, hogy Sylvanas nem lesz raid boss. Hanyagoljuk már ezt a témát.
  • Caliph
    #165043
    na csak begyűjtjük a fejét szilvinek :D
  • TBTPumpa
    #165042
    A két új (és lehet, hogy utolsó?) videó:


    + CGI orgia a végére:
  • WiLDoR
    #165041
    na ne bazz, crassus visszatért? omg, én is :D
    ugyanilyen néven, golemagg horda, lvl22 mage.
    ugyanúgy mage, mint anno, csak most nem human lettem.
    Utoljára szerkesztette: WiLDoR, 2019.09.24. 17:55:19
  • DarkHorSe
    #165040
    Golemagg, horda 40 korul jar, warrior
  • tigeroo
    #165039
    merre van? :DDDDdd
  • PiszkosFred
    #165038
    Add at udvozletem az oreg bolondnak! :)
  • DarkHorSe
    #165037
    Amikor crassus mar a hun chaten hivja bunyozni a tesco parkoloba a tobbi jatekost :D

    Nagyon jo szerverre jottem :D
  • Malachit
    #165036
    Ha már fut a classic, egy kis nosztalgia

  • mariakandras
    #165035
    Annak szerintem az egvilagon semmi ertelme nem lenne, a classic es a bfa nem konkurensei egymasnak, vagyis csak kb annyira mint a civilization 6-nak mondjuk a need for speed.
  • Fpocok
    #165034
  • TBTPumpa
    #165033
    A 8.2.5 Patch 2 Cinematicot is hozni fog magával:

    Movie ID 903 - 3:18 Min Long
    Audio FileID: 3075714
    Subtitle FileID: 3075715
    Movie FileID: 3075713 - 1920p - 98mb
    Movie FileID: 3075712 - 1280p - 49mb

    Movie ID 904 - 6:18 min Long
    Audio FileID: 3075719
    Subtitle FileID: 3075720
    Movie FileID: 3075717 - 1920p - 188mb
    Movie FileID: 3075716 - 1280p - 94mb
  • TBTPumpa
    #165032
    Az idén még új WoW-os artbookot is kapunk:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.12. 21:00:49
  • TBTPumpa
    #165031
    Amerikában kedvezmény van a szobrokra, EU-ban meg megveheted őket teljes áron. GG Blizzard

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.12. 20:41:38
  • PiszkosFred
    #165030
    A wow brazil oldala kirakott egy FB posztot, amiben ez allt - ezt atvette mindenki, majd a brazilok toroltek a posztot seperc alatt, ami utan updatelte a hirt mindenki. Vagyis jelenleg, hivatalosan nincs ilyen akcio.

    De, kesobb (ev vegen a napra pontos 15. eves evfordulo kornyeken) minden tovabbi nelkul kiderulhet, hogy lesz ilyen akcio, csak a brazilok hamarabb raktak ki. Idovel kiderul...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.09.12. 18:50:11
  • ntex
    #165029
    Üdv!

    Nem tudja valaki mi igaz abból a pletykából, hogy ha most WoW Classic-on felhúzol egy 60-as karit akkor ingyen megkapod a Battle for Azeroth-ot?
  • 1Darton1
    #165028
    Ez a shout bug sem volt bent sokáig, igazán fürgén kezelik a látványos hibákat. Legalább ebben is visszatértünk 2004-be.
  • Kojiro
    #165027
    Igen, akkor kezdődött a balhé, amikor visszaütöttem. Ostobaságnak tartottad, ezt támadásnak vettem. Mert reagáltál rá, a nélkül, hogy érdemben mondtál volna bármit.
    Ez ignoranciára vall.
    Nem érdekel, hogy kifejtsem az elméletet, ez szintén ignorancia.
    Ignorálsz, mert más esetleg valamit máshogy tud, ez is ignorancia.

    Félsz, hogy ha kifejtem, akkor kiderül, hogy nem biztos, hogy igazad van.
  • CrashBoostZoom
    #165026
    Igen, nagyon hamar rávágtam mert tudom, hogy melyik faj mit kezdhetett a vanillában. És pont ezért is mondtam, hogy mekkora baromság amit írtál és pont ezért is jobb, hogy nem fejtetted ki. Nincsenek itt szférák meg minden baromság. Fogták ami volt a WC3-ban és adaptálták a WoW-hoz.

    Az meg, hogy most személyes támadást intézel ahelyett, hogy valódi érveket hoznál fel annak védelmében amit írtál az pedig téged minősít. Amint valaki nem ért egyet a hülyeséggel amit írsz máris így letámadod. Klasszikus internetes gyökérkedés. A többi idiótaságodra nem vagyok kíváncsi. Innentől kezdve Ignore.
    Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2019.09.09. 15:24:39
  • Kojiro
    #165025
    Ostobaság? Nagyon hamar rávágtad, utána néztél?
    Csak nem fejtettem ki minden fajt és akkor már nem tudod utánagondolni. Ez inkább tégen minősít, nem?

    Az alapvető különbség az alliance és a horda között az, hogy a hordánál több faj nature és démoni (fel) alapú, míg az allynál több a holy. Ezért van a hordánál sámán és az allynál paladin.
  • CrashBoostZoom
    #165024
    Pont akkora ostobaság mint amit leírtál. Ilyen alapokon nem lehetett volna Hunter egyetlen orc vagy dwarf sem. De mégis lehetett ilyeneket indítani.

    @Myselor: nincs min kiakadni. A paladin csak egy harcos aki kicsit tudja használni a Light-ot. Ha nincsenek egyéb okai (pl. undead vagy) és a civilizációd is elég fejlett (Zandalaré pedig az) ehhez akkor rohadtul nincs semmi akadálya, hogy paladin legyen valaki.
  • Kojiro
    #165023
    Szerintem, a wowban eredetileg a fajokhoz "tartozó" szférák miatt lettek besorolva a classok.

    Nightelf - Erős nature, egy kis arcane és holy - így lehet: Durida (nature), hunter (nature, arcane), priest (holy)
    Azért nem lehet pl mage, mert az full elemi mágia + arcane, és a NE-eknél nincs elemi mágia, valamint nagyon gyenge az arcane.

    Ember - Erős holy, erős mágia (elemi, arcane, démoni) - ezért nem lehetett pl hunter, mert az embernél nincs nature.

    Ezekre az elvekre épült az egész class+race párosítás. És szuperül kitalált rendszer is volt, aminek az alapjait nem nyomták az arcodba, de létezett, felismerhető volt. De aztán elkezdtek nem fogalalkozni vele és tiszta ostobaság lett az egész.
  • dantor7
    #165022
    Az egész WoW és Warcraft porba tiporta a klasszikus fantasy elemek többségét és lebutította egy rajzfilmes vicceskedés szintjére, ami pont az egyszerűsége miatt jön/jött be a pórnépnek akik nem igazán tudták felfogni a többi MMO sokszínűségét, komplexitását és az azokban való fejlődéshez szükséges dolgokat.

    Ugyanez a butítás megy most is, azok akik a maiak közül "hozzám hasonlóan" gondolkodnak, most a mobilos játékok egyszerűségét és pénz-éhségét fikázzák, pedig teljesen ugyanez történt anno a WoW-al is: csak a mostani mobilos, napi-rewardos, "sosincs vége" valamik ütik ki a WoW-hoz hasonló ma már "komplex"-nek mondott játékokat az egyszerűségükkel és pszichológiai módszereikkel.
    _PONT_ ugyanezen elvek mentén ütötte ki a WoW is a normális fantasy játékokat (MMO-kat), ahol nem a UI-ra meg az "accessibility"-re feküdtek rá a fejlesztők, hanem a lore-ra, a gameplay-re, hogy a játékosokat minél hosszabb és változatosabb, EPIC küldetésekkel bombázzák, ahol a fejlődési rendszer nem csak egy muszáj-letudni része a játéknak, stb-stb...
    (anno az EQ2-ben MÁR be volt építve egy rendszer, amiben a high-level haver a kicsi szintjére skálázódott, a skilljei és cuccai is, 2006-ban!, vagy említhetném a játékosok között átívelő kombó-rendszert, vagy tényleg ezer más dolgot amiket csírájában ölt meg a WoW, csak mert egyszerű és hozzáférhető volt és nem kellett hozzá jó gép. Mint a mai AFK-shit mobil játékok! )
  • Myselor
    #165021
    bc óta lehet rögtön mégis mi akadályozná meg őket?semmi.alapból legtöbben utálják a Belfeket mert buzisak.bezzeg csaj változattal szívesen rohangál mindenki:) én mindkettőt szeretem bc óta ezzel nyomom előtte meg trollal .na ami az abszurd a troll pala azon én is kiakadtam :D
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2019.09.09. 09:59:48