166699
  • Lynx_TWL
    #184
    a rövidítésre voltam kiváncsi, em ugrott be eről a rövidítésről semmi, de íg,y hogy dark age of ... tudom már:)
  • Rincewind
    #183
    A leneleg piacon lévő legkiforrottabb MMO RPG a PvP (illetve itt RvR) szempontjából (képek).
    Ha Wow is valami hasonló lesz (márpedig, ahogy olvasgattam a különböző oldalakat erre igen nagy az esély), akkor túl rossz már nem lehet. Ha emellett még a PvE-re is kellő hangsúlyt fektetnek, akkor lesz igazán jó a WoW.
  • Lynx_TWL
    #182
    DAoC az melyik?:D
  • Lynx_TWL
    #181
    *poligon
  • Lacc
    #180
    Hát azért remélem én is, hogy be lehet majd menni az ellenséges városokba is rendezni a balhét :D Nem úgy mint a DAoC-ban, ahol már a határnál lelőtt a hadsereg...
  • Lynx_TWL
    #179
    láma vagy te néger, a kinézetről volt szó te arab:D a ló ploi karakterekről...
  • Gumbo
    #178
    sztem azt kéne, hogy bármilyen fajó lehecc, de nem lenne két csapat, hanem vagy mindenki a fajával, vagy mindenki mindenki ellen, és a játékosok alapíthatnának csapatokat/klánokat
  • dracoon
    #177
    ...faj...
  • dracoon
    #176
    hat addig oruljunk, amig be nem jelentik, hogy az ellenseges varosokba se lehet majd bemenni :) remelem nem daoc2 lesz..

    kulonben meg azt utalom, hogy vadidegenek ellen lehet csak kuzdeni, akikkel se beszelni se semmit nemtudok.. akkor meg miert kuzdunk veluk, ha meg csak nem is ismerjuk oket? fagyulolet rulz. ;)
  • inecromancer
    #175
    Olyan szintu ellentetek, h bemesz a masik oldal varosaba es minden or nekedugrik. Semmi kommunikacio, kapcsolatteremtes, csak ellensegeskedes, harc, stb.
    Jo lesz ez igy, csak nem tamadhatom le a sajat "szovetsegem" belit :(
  • Davidus
    #174
    Jó tudni hogy a diablo reális... Már filóztam hogy le kéne vinnem a kutyát de most jövök rá hogy csontik meg démonok kolbászolnak az abc mögött.
  • Davidus
    #173
    Ha a népek bebékéltek akor az undeadek nagyon rábasztak mert mindenki őket utálja már csak:)
  • Lacc
    #172
    Hát nekem is úgy tűnik, hogy itt keményen lesz 2 oldal... Aztán köztük pvp meg rvr talán. Vagy kitalálnak valami más újdonságot, de az biztos hogy el lesznek különítve csoportok, hiszen így nem unható meg hosszútávon.
  • Lynx_TWL
    #171
    bocsánat, hogy megsértettelek, meg hülye vagoyk, de éne erről nem olvastam:)))
    akkor meg ez hülyeség:) de ne elgyenk már oldalak minek pvp így izéáh legyen pvp, de mindenki mindenki ellen:) szavazzuk meg!
    miért harcolnána az orkok az emberek ellen, meg elve akkro ez hülyeség, mert a történet folytajta a war3at, de a népek már bebékéltek!
  • dracoon
    #170
    ja, hat persze, nincsennek oldalak ... csak eppen nem kommunikalhatnak egymassal, es egymas ellen kuzdenek majd a pvp zonakban ... de tenyleg nincsen se vonal se oldal ...
  • I.C.ram
    #169
    Kár, hogy nem raknak bele olyat, hogy "ÁRULÓ". Úgy lehetne megcsinálni, hogy marhasok ellenséges küldit kell csinálni, és egy idő után átállnál autómatán az ellenséghez. Íg kicsit tarkább lenne a dolog, és mondjuk csak nagyon nehezen lehetne átállni (azaz megcsinálni az ellenséges küldiket) így nem is lenne "túlszaporodás".
  • I.C.ram
    #168
    Ha tetszik nekik, ha nem ez így van :D
  • Lynx_TWL
    #167
    na elmondom, mertenm vagytok vele tisztában!
    nincs itt vonal se oldalak, van horda, és szövetség, de ők NEM ellenségek...
  • dracoon
    #166
    Én annyira nem örülök ennek a húzzunk egy vonalat, aztan egyik itt, másik ott daocos elvnek. Jobban szerettem volna, ha egy ork és egy ember is kalandozhatott volna együtt.

    Az orkok és a taurenek nem gonoszak. Az orkok pont úgy gonoszak, mint az emberek - fele-fele. Az pedig szinte elképzelhetetlen számomra, hogy egy Tauren druida, akinek mindene a természet, majd egy élőhalott oldalán mászkál, akinek életcélja minden élő elpusztítása. Ez már nevetséges.

    És a sötét elfek sem illenek az emberek oldalára, mert lenéznek minden fajt, számukra mind1, hogy ork vagy ember.

    Szóval elég torz lesz, sajnos :(
  • radical
    #165
    Szerintem egyszerű matek. Jó oldal az Ember, Törpe, Elf, Gnóm, rossz oldal Ork, Tauren, Élőhalott és Troll. 4 vs 4. Ki mást raknál át rossz oldalra? Ráadásul azt írják a történetben hogy az élőhalottakat még a szövijeik se nagyon kedvelik, úgyhogy lehet hogy valamikor összetűzés lesz belőle.

    Ha nem akarsz embereket ölni ott van a Törpe, Elf, Gnóm.
    Kaszt meg nincs előre meghatározva, csak értelemszerűen le van korlátozva. Én nehezen tudnék elképzelni élőhalott druidát vagy gnóm paladint.
  • Lemming
    #164
    2 napot nem olvasok 2 perc alatt vissza, de egyet megkérdeznék:

    A Horde szövijje miért az UD faj? Nem azért a 20 kilóméteres göndör szempilláért, de ez nekem nem frankó... Miért mindíg az orkék a gonoszdiak?

    Semmi kedvem emberkéket öldökleni leendő troll bácsimmal...

    Meg az se tetszik igazán, hogy előre meghatározott a kaszt is... :(
  • Lynx_TWL
    #163
    én blizzard fan vagyok eért:
    nem is nem is:D
    nem ismerem warhammer világot, de ez a lopós téma nagoyn egy szar dolog, a sok hülye gyerek mondja, mert irigy, hogy jobb mint az eredeti:)

    sztem meg kurvára nem ment át blizz mesébe, mert ugye van diablo, ami reális, és van warcraft 3 ami egy másik kategória, na itt ebbe belenyomtak egy "kis" újítást, és a wow meg folytatja, hiszen warcraft, és a törtéénetben is folytatást mutat, tehát a war3 folytatása:)
  • inecromancer
    #162
    nekem bejon a DAoC silusu jatek, csak ebbe is legyen rvr vagy valami nagyobb haboru mert az iszonyu jo tud lenni:)
  • Rincewind
    #161
    "Warhammer világát idézi"

    Mikor anno ezt az egyik fórumon megemlítettem a sok elvakult Blizzard fan majdnem leszedte a fejem (pedig az a SC-al kapcsolatban volt). :)
    Pedig jótól nem szégyen lopni, mégha kissé gáz is! Oké gonosz leszek:
    A világ a Warhammert idézi, a játékmenet meg (a különböző FAQ-okat olvasgatva) echte DAoC. :P
  • I.C.ram
    #160
    Jujj de várom ezt a játékot. Nekem a mese környzet kifejezetten tetszik, mivel szerintem kicsit a Warhammer világát idézi, ami nagyon kiráyl!
  • Rincewind
    #159
    Annyira a mesés környezet szerintem nem zavaró, mivel ez egy fantasy. Nekem kimondottan tetszik. Bár az elf kajla fülei szerintem is hülyén néznek ki, de azért ki lehet bírni.
    Ami viszont ténylegesen zavaró számomra az az eszméletlen low poly modellek. Érdekes módon ez nem mindegyikre áll, például az emberek és elfek egészen jól vannak modellezve, ugyanakkor néhány törpe és tauren modell a kocka kezeikkel elég szar látványt nyújt. Viszont a felemásra sikerült modellekért bőven kárpótol a környezet kidolgozása! Ezt azóta gondolom, amióta láttam egy kézikamerás videót a sötét elfek erdejéről. Na az valami iszonyat gyönyörű!!!
  • inecromancer
    #158
    amugy annyira nem is meses...:P
  • inecromancer
    #157
    Nekem szemely szerint nincs vele bajom, meg mindig jobb mint mikor egy komoly motort basznak el es kapuunk egy szornyu grafikat:)
  • Braveheart
    #156
    Az elf eszméletlen idétlenül néz ki, és sajna végiggondolva az eddig megjelent blizzard játékokat, egyre inkább hajlanak a meseszerű grafikához, minden el van túlozva, és lassan már úgy érzem, hogy a kisgyerekeket célozzák meg a játékaikkal, akik egész nap a gép mellett ülnek, ha épp ne maz oviban vannak... persze szinte az összes játékuk nagyon jó, nekem is a kedvenceim voltak, de ez már azért túlzás. Szerintetek nem?
  • radical
    #155
    WoW hír a SG főoldalon.
  • HuAn82
    #154
    Ne hagyd magad adjál neki!! Holnap majd lemegyek,ma még a másik gépet kell beüzemelnem.
  • Kandurex
    #153
    Nem isz vagyok Jani
  • Kandurex
    #152
    kuss pióca, nem jó kedvből írogattam, sajna magam fizettem a NETem a gépem + sulim minden részét és kurvára itt élek a Balkánon, hogy e fajta szórakozást meg tudjam fizetni...
  • radical
    #151
    Hát igen, MMORPG-re nem te vagy a célközönség.
  • Lynx_TWL
    #150
    pénzt nem fizettem gépembe, csak rinyából, és bátyámból jött :)
  • dracoon
    #149
    szamitogeped van, vagy konyvtarbol nyomod? :)))
  • Lynx_TWL
    #147
    ja és nem cigizek, nem piálok nem járok mcdonaldsba és hasonló szarságokat se csinálok...
  • inecromancer
    #146
    Szerintem itt is lesz 1 ingyenes honap, elegge elterjedt ez a szokas:)
  • Lynx_TWL
    #145
    mmorpg vagy nem nincs havi 3000em, hogy fizessek :(
  • HuAn82
    #144
    Szerintem ne erőltesd,mert nem igazán lehet meggyőzni őket. Tudja a franc talán a Blizzard megérdemli,hogy fizessek a játékért. Ja egy hónapos ingyen próba lehetőség tényleg lesz? (ezt a többiektől kérdezem)