166745
  • undY1ng #165140
    A Dió4 az kemény és hát őőő ha így lesz, akkor.......................
  • TBTPumpa
    #165139
    Mégtöbb leak egy nemrég elbocsájtott Blizzardos alkalmazottól (szpojlerben, az arra érzékenyeknek):

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.10.29. 09:48:19
  • TBTPumpa
    #165138
    Alakul:
  • LeWyTy
    #165137
    Ezzel egyet tudok érteni.
    Mindíg az első alkalom a legjobb. Ha tényleg nem tudod milyen váratlan fog történni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De ha az ember már sokat látott és van fantáziája akkor a legtöbb dolog kiszámítható előre "cliché".
    Teljesen logikus dolgok történtek... Személy szerint én már akkor kibeszéltem a következő kieg témáját (miszerint N'zoth ki lesz engedve) aminek most elspoilerezték számomra a nevét amikor még az előző kieg se jött ki.
    (Szerintem az akinek a telljesen kikövetkeztethető várható kieg neve spoiler az nem is figyeli a történetet.)
    Az a személy aki meg vissza fog térni elég várható volt. Az utóbbi események csak még logikusabbá és esedékesebbé tették.
    Ebben az esetben ezek a bizonyos "spoilerek" már nem is "spoilerek" hanem csak igazolás arra amire már sokan számítottak.
    Persze ez nyilván csak azokra igaz akik úgy gondolkodnak ilyesmiken.
    Ez megint csak nézőpont kérdése.
    Nekem személy szerint az volt a kedvenc spoiler mizériám mikor a "Chernobil" sorozat "spoilereiről" sírtak az emberek redditen.

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.10.28. 19:05:00
  • PiszkosFred
    #165136
    Ezzel nincs is baj, hiszen a teveben ugyanugy megfer egymas mellett egy Colombo es egy Agatha Christie fele Tiz kicsi neger is. Elsoben mar az elso 10 percben latod a gyilkost, es utana 70 percig azt nezed, hogy az oreg hogy jon ra a titkokra, mig a masikban az epilogusban, az utolso utani pillanatban/oldalakon jossz ra, hogy baszki, tenyleg??? Addig jo, amig tudsz valasztani.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.28. 18:45:10
  • Caliph
    #165135
    erre mindig a hatodik érzék című filmet hozom fel :D ha tudod előre mi a vége és megnézed mégis,más szemmel nézed,mint az aki nem ismeri a csattanót.És aki nem ismeri a csattanót,utánna megnézi másodszorra is,mert úgy is hogy tudja mi a vége,mégis ad neki még egy élményt,ahol bólogathat olyanra ami első élményként eszébe sem jut,hogy az figyelni kéne.

    Persze sokan mondják hogy az utad értelme nem a cél hanem a vándorlás,ebben lehet is valami mert amúgy rohadtul unnánk az életet,de akkor is szeretném én eldönteni,hogy meg akarom e ismerni a végét ,vagy főbb fordulóit,vagy nem :)

  • LeWyTy
    #165134
    Pedig ez nem hülyeség, csak embere válogatja.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Saját tapasztalat alapján igazából ez egy működő dolog.
    Ez nem mindenkinél működik ugyan úgy. De attól hogy valaki utáll valamit lehet hogy csak nem ismeri be.
    Viszont én úgy állok a spoilerekhez hogy "tudni akarom" előbb mint más. Ha olyan a téma hogy úgy lövi le számomra a dolgot hogy "még jó hogy erre nem basztam ki pénzt" az amúgy sem zavarna mert előre tudom hogy nem jött volna be.
    De ott az az eshetőség is amikor "úúúúúú... na és azt hogy? mi a körítés?" és csak még jobban elkap a Hype.
  • PiszkosFred
    #165133
    Hja kerem, ha ezt a tudosok kiszamoltak, akkor mas a leanyzo fekvese! Innentol kezdve MINDENKIRE ervenyes, fellebbezesnek helye nincs, kussoljon mindenki, Beni te is huzzal haza, az adminok meg toroljek a forumrol a spoiler taget, semmi szukseg ra.

    Van baj, nem kicsi...
  • Fpocok
    #165132
    Ennél nagyobb hülyeséget ma még nem olvastam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    The latest research published in the journal Psychological Science shows that knowing the ending of a story before you read it doesn’t hurt the experience of the story. It actually makes you enjoy the story more.


    Off vége
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2019.10.28. 17:33:09
  • Pio
    #165131
    Csak annyit tennék hozzá a témához, hogy a lenti kép az egy leak, pletyka és nem spoiler valójában, hisz nem tudjuk még, hogy mi lesz a valóság.

    Itt pedig egy kis olvasnivaló spoiler témában (nem spoileres :) ).

    Illetve még egy gyors megjegyzés, lentebb mintha elhangzott volna, hogy berarkják megint a LK-t, milyen fantáziátlan. Igazából a wotlk 11 éves kieg, mire ez kijön lesz közel 12, ennyi idő után szerintem hülyék lennének nem megint hozzányúlni, hisz a mostani játékosbázis egy jelentős részének még úgyse ismerős, a régiek közül pedig sokakat nosztalgia miatt visszacsalhat.

    Emlékeztetőül eddig egy olyan kieg volt, aminél aztán tényleg próbáltak minden régi dolgot elengedni, a Pandaria és azt övezte a legnagyobb háborgás.
  • Caliph
    #165130
    kell néha a leak,meg az előre bejelentés,hogy kicsit visszacsábuljon az ember..pl Elite dangerousban is benyomták hogy jönnek a Saját flotta hordozók,lehet venni tartani sajátot,visszajárogattam hetente játszogatni,pénzt keresni..aztán múlt héten mondták hogy csúszik,jövő félévre,azóta be se léptem,majd egy két hónappal előtte megint :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.10.28. 14:03:08
  • Plata
    #165129
    Én szeretem tudni a dolgokat előre.
    Most amit nagyon várok az az RDR2 Pc-n,én például minden apróságról kifaggattam azokat akik játszottak vele.
    De MMO-kban is szeretem tudni előre a dolgokat.Szerencsére vannak olyanok akik szivárogtatnak.
    STO-ban imádom az ilyen pletykákat,néha már fél évvel vagy egy évvel korábban szivárogtatnak ki infókat.
  • PiszkosFred
    #165128
    El kell fogadnunk azt, hogy a "nagy durranás" jelenlegi megítélése szubjektív, és ami neked, nekem, nekünk nem az, az neki esetleg olyan fontos információ, amely jobban megmozgatja, mint a többséget. Nincs ezzel gond.

    Viszont ilyen esetben az egyszeri ember védekezik ez ellen, hogy ne sérüljön az elmény, vagyis nem jár internetre, nem jár (szakirányú) topikokba, nem néz fel facebookra, discordra, stb. Egyszerű dolgok ezek, mindenki így tesz. Illetve, nem mindenki, de szerintem Beni is tanult belőle, legközelebb már nem hibázik.

    Ha én vagyok ilyen helyzetben, akkor én speciel nem hogy a fórumokat, redditet, bármilyen közösségi és social felületeket kerülöm, de még a general/zone/guild/stb chatet is lelövöm egy-egy mmonál arra az időre. :)

  • Plata
    #165127
    De,marha eredeti lesz,mehagnome dk-k piszkosul eredetik.
    Ugyan mi a rákot fognak megint ki találni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.10.28. 12:44:21
  • Daermon
    #165126
    Az a szmorú, hogy nem túloztál :/ :D
    Most, ha tényleg megint előveszik a Lich Kinget, az se lesz túl eredeti.
  • MarkBlade
    #165125
    De ebben még az sincs.. nincs is nagy durranás. Bár ízlések és pofonok.. Beraknak egy új átskinezett fajt.. és ennyi. Jó ez kicsit ironikus is volt. De tényleg nem az a huha vajon mit csinál a Blizz már évek óta.
  • PiszkosFred
    #165124
    Osidok ota minden jozan paraszti esszel rendelkezo ember igy tesz, legyen az barmilyen film, sorozat, jatek, barmi, aminek kozeleg valami nagy durranasa es nem akarod elrontani a meglepetest.
  • Caliph
    #165123
    mint amikor a game of thrones egy új része kijött,addig be se mentem a topicjába amig nem láttam az épp aktuális részt :D és látod hogy gyűlik a hsz,20-50 200 és te nem mehetsz be mert tuti spoiler még ha nem is direktben ,de látod hogy pörög és valami nagyon történt :D
  • Plata
    #165122
    Hát engem sem izgat a spoiler,általában aki spoiler miatt hisztizik az csak műhisztit nyom,igazából csak kötekedni akar valami szar miatt.
  • Daermon
    #165121
    Ha ennyire félsz a spoilertől, akkor ne nézz gamer és wow témájú oldalakat péntekig.
    Engem szerencsére nem hat meg a spoiler, főleg, mert sokat már nem várok el a Blizztől.
  • Beni521
    #165120
    Persze nem az az új, hogy jön kiegészítő, de az, hogy mi lesz benne, mi lesz a címe még nem (volt) biztos. Persze ezek alapján már elég valószínű hogy Shadowlands lesz... És ez a 2 kép (főleg az #165116-os) azért többet tartalmaz mint hogy csak Shadowlands lesz a címe!

    Másrészt van aki még megtiszteli az alkotókat (és PR csapatot), hogy hagyja, hogy akkor leplezzék le a játékot, és úgy, ahogyan ők szeretnék.

    Harmadrészt, ha már fizettem a Virtual Ticket-ért nem szeretnék így 5 nappal Blizzcon előtt is leakeket nézegetni, ezt már igazán ki lehet bírni. Ha van aki akar akkor nyugodtan, de had dönthesse el az illető. Így, hogy az arcomba van nyomva viszont esélyem sincs.
  • MarkBlade
    #165119
    Ne szívasd már! Spoilerbe azt szokták rakni ami valami történetbeli dolgot lő le. Az hogy jön egy kiegészítő akármelyik játékhoz és mi a címe miért kellene?? Ebben semmi spoiler nincs..
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2019.10.28. 09:57:53
  • Beni521
    #165118
    Az ilyeneket rakd légyszi spoilerbe vagy linkbe, nem jó akaratlanul is spoilerekbe futni (akkor is, ha lehet hogy csak fake!).
  • TBTPumpa
    #165117
  • TBTPumpa
    #165116
    Úgy tűnik, hogy a következő kiegészítőben ismét Lich King felé vesszük az irányt:
  • undY1ng #165115
    Amúgy ja ez BC-ben jött be. :D Erre a videó linkre meg felnevettem. XD
  • undY1ng #165114
    BC-ben így volt.
  • Daermon
    #165113
  • undY1ng #165112
    Classic-ban max szinten a küldi rewardok több goldot adnak? Ha jól emlékszek...
  • dantor7
    #165111
    Mechagon "marad" M0-ban úgy ahogy most van, M+-ra lesz két részre szedve, gondolom az első a külső rész második a benti rész. Mint Karazhan volt.
  • Plata
    #165110
    Mi a szösz,könnyebb lesz vagy nehezebb?
  • hitman1028
    #165109
    uj patchbe ha jól tudom ketté lesz szedve 2 dungira
  • Plata
    #165108
    Én szeretem.
    Nekem BfA-ban a fire mage volt a mindenes,ő húzta a repukat exaltedre,ő vitte az összes zóna sztoriját,idióta kampányt vele toltam le.
    Az előbb voltam vele öt mythicen.
    Kicsit túllőttem a célon,mert elfelejtettem hogy már megvan a 4 ami a heti küdihez kell.
    Egy dolog nincs még meg neki,mechagon.Arra sosem találok jó csapatot.
    Igaz öszvissz kétszer kerestem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.10.09. 23:28:39
  • hitman1028
    #165107
    szerintem jó
    már sokszor láttam,h dungeonba direkt firet kérnek
  • TBTPumpa
    #165106
    Amikor a Blizzard is beáll a "van még lejjebb" hozzáállást játszók sorába:


    EU Shopból rendeltem, akkor 14 euró volt a szállítás.
    Amerikából 50 dollár. A "szép, új" shopban pedig potom 119 euró a szállítás.
    Mindegyik rendelésem szoborra vonatkozott.
    GG Blizzard, csak gratulálni tudok, hogy így elbasztátok ezt is.

    2018 végi rendelésem az EU Shopból (US Shopból korábban rendeltem Sylvanas szobrot):


    Régen tényleg minden jobb volt!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.10.09. 21:03:11
  • undY1ng #165105
    Milyen a fire mage? Pont akkor hagytam vele abba, mielőtt buffolták a nem tudom melyik patchben.
  • hitman1028
    #165104
    a twilight avanger,nem nagy szám,egy sima sárkány
  • hitman1028
    #165103
    nekem már esett egy
  • Plata
    #165102
    Szeretnék island-os mountot,de nem akar esni.
    Pet esik sok.Pontosan nem tudom mennyi van már,de 25-ös rare petből is van közel 100 darab.
    De rengeteg pet van még amit fel kell húzni 25-re,összesen 420 petem van.
    Na meg egy rakással még táskában.
  • hitman1028
    #165101
    engem nem zavar ,bármennyiszer megtudnám csinálni