166699
  • Jockey
    #833
    no, atolvastam ateljesn wow oldalt, nagyon nagy hangulatot csinalt a jatekhoz, iszonyatosan feelinges lesz a gamma sztem
    jelenleg a horde tetszene jobban, shaman vagy druida kepeben jelennek meg a wow vilagaban legszivesebben, de a fajok annyira nem tetszenek benne, pl a trollok tok gagyik sztem:(
    izgatnak meg a torpok meg a nighelfek is, szal nemtom melyik lenne jobb, a horde vagy alliance, bar ahogy nezem legtobben alliancebe nyomulnak majd, ami sztem tumultust fog okozni, viszont alliance jobban kidolgozattabank tunik, szebbek a tajak is, szal nemtok donteni:(
  • inecromancer
    #832
    Uristen...
    a world of warcraft mmorpg nem strategiai jatek...
    ezt meg ense tudom megemeszteni:P
  • Lynx_TWL
    #831
    a kettő is teljesen eltér az 1től:)
  • Hmuda
    #830
    Ez nem folytatás, hanem egy egy világ szerepjátékosítása.
  • Hmuda
    #829
    N/c
  • ricsi1
    #828
    mittom én mit beszélsz!

    de nézdd meg az 1-et meg ezt...
    1:stratégia:
    WoW:RPG

  • Hmuda
    #827
    Ja, és hogy a tutorial szájbarágós. :PPP
  • Hmuda
    #826
    Erröl az jut eszembe, mikor egy hülyegyerek azt kifogásolta a KOTORban (CRPG), hogy van a harcban pause és beszélgetni kell benne a szereplőkkel.
  • Hmuda
    #825
    Miért szerinted milyen legyen egy MMORPG? Shut'em'up? Gondolkozz már ember.
  • toMpEr
    #824
    az amcsiknak.
  • Sanca
    #822
    Scifi kornyezetbe, lol. Halisten nem igy gondoltak a Blizzesek.
  • Hangianix
    #821
    Az akkor nem Warcraft lenne, hanem World of Starcraft :) Akkor mar inkabb Shadowrunt csinaljanak. :D
  • Tafaya
    #820
    Jaja szerintem is jobb lenne sci-fi vagy cyberpunk kornyezetben...
  • ricsi1
    #819
    szerény véleményem az ,hogy az egész Warcraft sorozatot elb*sszák azzal ,hogy ez RPG,lesz.már a 3 sem tetszett de ez már tejesen eltér az eredetiektől(1-2)


    --------
    amúgy már van olyan oldal ahonnét tölthető!
  • inecromancer
    #818
    USA/CANADA/KOREA..;>
  • radical
    #817
    Következő héten kezdődik a jelentkezés a Bétára!
  • Jockey
    #816
    egyszer..
  • Lynx_TWL
    #814
    nekme kimondottan teccik graf:)
  • BaBaPoPo
    #813
    Elnézegetve a 3 új képet... nem tudom... sztem a karakterek mintha jobban ki lennének dolgozva (főleg az elf arcán látszik)
    Lehet h csak én képzelek bele túl sokat... (remélem nem )
  • radical@work
    #812
    Hát nemtudom, én majdnem minden nap elindítom és nézegetem a tájat, ismerkedem a térképpel, a menürendszerrrel. Szerintem nagyon hangulatos, meseszerűnél kicsit realisztikusabb grafikája van. Az biztos hogy a tárgyaknak nagy szerepük lesz a játékban a Diablo2-t is már csak a szuper tárgyak keresgélése tartja életben. Én tört szerverre tutira nem megyek fel, az igazi első multiplayer élményt a Bétától várom.
  • BaBaPoPo
    #811
    January 15, new build (3419) released by Blizzard

    Posted By: Skull - Today 01:11 AM - Replies (5)

    Blizzard released a new WoW Alpha build January 15'th. The build codename 3419 is now beeing played by the alpha family testers. The last one was testing of UD and before that humans and orcs to my knowing.

    That leaves out NightElves. Another reason to tell people that we REALLY need the packet dumps very very very much so please come to irc.wowforge.net in channel #wowforge and help us!
    Give us the packets if you can or give us the new build and we will look into it for more options to exploit and make a better server with it.

    The packet sniffer info can be found here
  • inecromancer
    #809
    Innen...
    de ez sajnos korlatozott (mondjuk joval magasabb a letszam mint a regeebbi ftpknel, es a savszel is nagyobb..dehat ez van)
  • Lynx_TWL
    #808
    egy alfát amibe tudok rohangálni, és megvanka a fontos cuccok hozzá, amivel majd neten is nyomhatom, ha lesz aserver..
  • Lynx_TWL
    #804
    miket kéen letöltenem pontosan innen?:D
  • Botond #803
    a bmwnél is jól keresnek a melósok,szal nem gond,ha pár bmwt nem veszek,hanem lopok,igaz?^^
  • Mester
    #802
    Nem tudom miért ebben a topicban kérdezte a srác:p
  • inecromancer
    #801
    Ja, jo lenne:/
  • Rincewind
    #800
    Nem lehetne ezzel átmenni a Warcraft 3 topicba?
  • Mester
    #799
    Cd galaxisban 4990 úgy emlékszem, de a legtöbb game már müanyag tokba és nem papírdobozban van.
  • radical@work
    #798
    ITT VOLTÁL MÁR?
    Hihetetlen mennyiségű infó van, és csak olvasnod kell, nekünk meg nem kell feleslegesen gépelni.
  • Davidus
    #797
    cdgalaxis.hu
  • Xboxman
    #795
    Team GEXServer have brought GEXServer to a end, they have given no details on why they have shut down other than "internal issues" If I find out more I'll keep you all updated on this

    "Important Announcement
    Because of internal issues Team GEXServer is no more.
    There will not be another release of the GEXServer software.
    We sincerely apologize for this ... and are sorry it had to come to this"
  • Shaman
    #794
    Nyah én tuti megveszem,meg majd előfizetek rá,de lenne 1-2 kérdésem.
    Én még nem nagyon játszottam mmorpg-vel,már régebben kérdeztem is egy-két dolgot meg is kaptam rá a feleleteket,de még lenne kérdés.
    Szal itt mondjuk a questelés hogy müxik?
    Úgy értem mindenkinek ugyanazok a questek vannak? Ilyenkor újraszületnek a szörnyek,vagy hogy oldják meg? ha többen ölünk 1 szörnyet osztódik az XP?
    Szóval én ezt az egész questrendszert nem értem,valaki magyarázza már el.
  • Xboxman
    #791
    Najahh mindjárt sírva fakadok a milliós nagyságrendű fizetéseik láttán...
  • magus
    #789
    Na, akkor kb mikorra varhato vmi tort jatszhato verzio?
  • BaBaPoPo
    #788
    Tökmind1, én nem vitázok tovább, nincs értelme, mert az ilyen gyökerek ugyse fogják megvenni azokat a játékokat, amivel állandóan játszanak (de bezzeg az 500 Ft os cigire van lóvé mi?)(tisztelet a kivételnek), és ez nem csak Mo ra vonatkozik.
    A másik, meg hogy én se vagyok megáldva sok pénzel, de amikor megtetszik valami, akkor inkább nem megyek sehova, és inkább össszeszedem rá a pénzt...
    (Eljön majd még a feltörhetetlen játékok ideje meglátjátok... akkor majd lehet sírni...)
    Programozóknak is élni kell valamiből...
  • magus
    #787
    szerintem nezz vegig az utcan, mondd a csoves kepebe hogy te ehenfogsz dogleni a telen az utcan es szarok rad, de azert kifizetek 12 rugot egy olyan dologert amirol neked sosem lesz fogalmad. ne rohogtess.

    es nem az ellen vagyok hogy kiadok penzt azert ami megerdemli, de nem vakon...
  • inecromancer
    #786
    Az oldal jeleneleg nem megy, valoszinuleg a tarhellyel van valami gaz.
  • Rincewind
    #785
    Kicsit elterelődött a topic az eredeti témától, ami nem más, mint a World of Warcraft!
  • Mester
    #784
    Már ne haragudj,de te egy lopott alpha verzió-val játszol mostanság.(most jöhet az hogy megfogod venni amit el is hiszek)

    Az meg, hogy 5000ft nem pénz neked/nekem, de lehet hogy másnak az és azért szeretne játszani.

    "mert, ha így folytatódik a világ hamerxx"

    Ez meg nem Magyarországon múlik elsősorban, ahol egy új software 10000 huf-ba kerül ami sok fizetéshez viszonyítva nagyon drága.

    Aki megteheti és online játékkal akar játszani az megveszi az eredeti, aki nem és nem is kell neki bnet szintű minőség az nem ebben semmi kivetni való nincs ugyhogy mellőzhetted volna a mutogatós fejeket.