166699
  • Davidus
    #877
    Milyen gosu haverok? Nem is nyomom war3-at wazzer:D
  • Lynx_TWL
    #876
    hát ja, ferro lelépett, be se köszön:D
    dav, meg szó nélkül csak így elpártolt tőlünk, az is csoda, hogy néha reagál ha hozzászólunk:)
  • Lynx_TWL
    #875
    öcsi:D
    itt te, meg dav vagyokt egyetlenek, akik kilógtok a sorból, dav azért, mert úgy gondolja, hogy mi nem vagyunk elég jó arcok hozzá, neki gosu haverjai vannak:D
    te meg nem is jelentkezel soha, pedig shala, mac sejbi stb, mind tarcsa a kapcsolatot:)
  • Ferro_TwL
    #874
    Mazs:
    Szép az oldalatok, csak a fórumot nem lehet elérni a főoldalról, rossz a link.
  • inecromancer
    #873
    mmorpgk-nel a betateszt a megjelenes elotti szakasz...
  • Jockey
    #872
    nem hasonlíthaó össze egy wow meg egy wc3 bétateszt sztem, bár majd meglátjuk
    szvsz ha 8 hónapot mondtak, akor az annyi is lesz, blizzi sztem inkább később adja ki minthogy játszhatarlanlegyen az elején, mint ahogy mostanság adnak ki online gammákat..
    8+1hónap kiadás meg barátok közt is min november véde december, akárhogy is számlok, az nem nyár
  • Braveheart
    #871
    Miben fogadunk, hogy a játék fél évet fog minimum csúszni?
  • inecromancer
    #870
    meglepetten
  • inecromancer
    #869
    betateszt 8 honap es ra max 1 honapra kiadjak a jatekot
    A beszamolokban iss mindenki megleetten irja hogy a jatek milyen gyorsan halad a kesz allapot fele...a beta tenyleg csak a vegso simitas...mellesleg nem fogunk 1 evet varni, marcsak azert sem mert az elso hivatalos megjelenes junius/julius namost ezt a beta tolja, de hogy nem 1 evre azis biztos. Ez nem hl2.
  • Braveheart
    #868
    *kíván
  • Braveheart
    #867
    Ja, de a Wow egy kicsit nagyobb tesztelést kínál.
  • Davidus
    #866
    TFT meg War3 betateszt se volt asszem több 4 hónapnál.
  • Davidus
    #865
    Szerinted ha befejezik a betat utána még 1 évet ülnek a gémen? A beta pont arra való hogy az utolsó simításokat elvégezzék. Bugirtás meg balansz belövés kb ez a betateszt. Ha 2005 ben akarnák kiadni nem most lenne a beta hanem jövö ilyenkor.
  • Jockey
    #864
    én sem vágom mit reménykedtek itt a nyárba, max 2005 nyara ha már nyár:P
    nehogy félreértsétek, én is nagyon várom már, sőt, de kár belepörgetni magát nagyon az embernek, mert lassú beteljesülés lesz ez az tuti:P
  • BaBaPoPo
    #863
    Idén SC:GHOST ot kapunk... szal max év végén lesz WoW
    (BETA-t meg egyébbként 8 hónaposra tervezték (és rövidebb biztos nem lesz... az nem vall a Blizzre))
  • Ferro_TwL
    #861
    Akkor majd előtte meg kéne beszélni, hogy melyik server-en nyomjuk, Horde v. Alliance stb., és megiont feltámadna a TwL
  • Davidus
    #860
    Én elöfizetek az tuti:) Ja ez a szokásos Blizzard menetrend. Év elején beta aztán nyáron full.
  • Ferro_TwL
    #859
    Nyáron megjelenik (szvsz), a Blizz gamek szinte mindig nyáron jelentek meg (wc3, tft, sc, dio stb.). A beta teszt sem szokott egy évig tartani (bár MMORPG-nál nem tudom, hogy mennyivel több idő kell), ezenkívül már a leak alfán is látszik, hogy nagyon sok minden már kész van, ahogy a Blizz játékokat ismerem, az alfában kevesebb bug lenne, mint mondjuk az SWG végeleges változatában.

    ps.: Látom Dav és Lynx koma is érdeklődik, talán megint összejöhetne a TwL, mint a régi szép időkben.
  • Davidus
    #858
    Bűrki bármit mond szerintem julius végén megjelenik:D
  • Jockey
    #857
    davidus: pedig jobb ha megtanulsz várni, mert ez agamma még nagyon-nagyon soká lesz a kezedbe normálisan, 1év nagyon hosszú idő:P
  • Rincewind
    #856
    És van amcsi postai címed is? ;)
  • radical@work
    #855
    Ezért is van pár amcsi mailaccountom.
  • BaBaPoPo
    #854
    Csak azért is hogy idegesítsek mindenkit...

    World of Warcraft Beta Signups This Week!
    Monday, January 26, 2004
    At 6:00 pm PST on Wednesday, January 28th, the signup period for the World of Warcraft Beta Test will officially begin. We will provide a link to the beta-test application right here in the news section at that time. Testers are not going to be chosen on a first-come, first-served basis, so you will be able to submit an application and receive equal consideration anytime during the signup period, which will end on Wednesday, February 4th at 6:00 pm PST. Please note that multiple submissions from the same household will result in complete disqualification.
    For this initial phase of the World of Warcraft beta test, we will only be able to accept applications from Canada, Korea, and the US. The test for Europe and other countries around the world will happen later this year. Please do not contact us for further information regarding the beta test; we will be posting a FAQ in the days ahead.

    Amcsi köcsögök már holnaptol jelentkezhetnek... ami végülis nem nagy baj, mert ugyis le leakelik... szal tökmind1
  • Lynx_TWL
    #853
    ne várjál!
  • Davidus
    #852
    ÁÁÁÁ NEM BÍROK VÁRNI!!!!
  • yellowcab
    #851
    sajnos nekem ez így nem tiszta...
  • magus
    #850
    aztirja hogy nem tudja betolteni a wtf/realmlist.vmi -t
  • BaBaPoPo
    #849
    Milyen gépen is?
  • magus
    #848
    nembaj, majd valogatok
  • magus
    #846
    mi azoknak a servereknek az ipje? ahol csak szornyek vannak
  • magus
    #845
    kiprobaltam egy sandboxot. ha ilyen lesz a teljes is, es igy fog menni egy ilyen szar gepen akkor fontolora veszem hogy megveszem...

    hany sandbox van?
  • magus
    #843
    ize, megvan az alfa, koezzetek meg de leirna vki lepesrol lepesre hogy kelmukodesre birni?
  • BaBaPoPo
    #842
    ja...
  • yellowcab
    #840
    Fiúk.
    Én is letöltöttem az alphát,de nem tudom használni...,hogyan lehetséges?
  • radical@work
    #839
    Új hivatalos kép:
  • BaBaPoPo
    #838
    Nem hiszem, hogy bárkit is érdekel, de azért bemásolom...

    Storm Craft Test Server Up
    Open your panel and type:

    realmlist 66.208.106.16

    go and have fun!
    To see everyone go here:

    worldport 0 0 0 100

    some commands:
    type "weapon" to see what weapons you can use. "weapon <name>" to switch to it
    type "chest" to see about chest items, used same way
    in console type "learn <spell name>" like "learn chain lightning"

  • Botond #837
    sztem enyhén cinikus volt taf ^^
  • radical
    #836
    N/c = no comment = erre inkább nem mondok semmit...
  • ricsi1
    #835
    emmeg mit jelent?
  • Sanca
    #834
    En mar az 1. hozzaszolasanal ezen a velemenyen voltam, csak nem talaltam ertelmet leirni ide:)