166697
  • Sanca
    #918
    Ezt mar szeretem!
  • BaBaPoPo
    #916
    Én lennék a legboldogabb... csak addig ne jöjjön ki, amig nincs meg új gépem... éppen az összekapargats stádiumban vagyok
  • Ferro_TwL
    #915
    Látod BaBaPoPo, ha egy kis szerencsénk lesz tényleg nyári megjelenés lesz, de ez szinte tuti, hogy 2004-ben már játszani fogunk vele.
  • BaBaPoPo
    #914
    helyreállt... kis olvasgatás után ezt találtam...

    How long will the beta test last?
    Historically, beta tests last approximately 2-3 months. Due to the depth and magnitude of the World of Warcraft beta, we expect the beta test to last at least this long. We will notify participants when the beta test is nearing completion.

    ez "kicsit" rácáfol az eddigi 8 hónapos bejelentésre, de ez problémát okoz bárkinek is??
  • BaBaPoPo
    #913
    nna, már 6 órája lehet jelentkezni... igaz, h csak a steak zabáló amcsiknak...
    addigis a www.battle.net leállt...
  • Rusy
    #912
    írj ha kipróbáltad neked hogy teccik?
  • Adam5
    #911
    thx megvan
  • Rusy
    #910
    ja olvasd el hogy kell felrakni én is bénáztam vele
  • Rusy
    #909
    a játékok menübe a 127-es számú
    127. World Of Warcraft Alpha
    szedd le nem rossz...
  • Adam5
    #908
    te még látod fent?
  • Rusy
    #907
    Pedig hdc-ről szedtem le én is amikor már nem bírtam továnbb
  • Rusy
    #906
    Én ki se próbáltam várom az eredetit mer csak az lesz a jó nem akarok csaloódni, mint ugye half life 2 bárcsak ne láttam volna
  • Adam5
    #905
    honnan?
  • Sephi
    #904
    Aszontak hogy ez az uj Alpha WOW kiadas tok szar es nincs benne minden szal en mar nem is orulok neki :P)
  • radical@work
    #903
    Camelot sötét korszaka = Dark Age Of Camelot
  • Adam5
    #902
    mi az a daoc ?
  • Jockey
    #901
    nekem nincs gondom hogy mikor jön ki, én is ezt írta jópár hozzászólással előtted, addig bőven elvagyok a daoc-l swg-l, csak badarság azt hinni, hogy egy zárt béta meg egy nyílt béta lezajlik 4 hónap alatt, azaz nyárra megejelenik egy online gamma:)
  • Lynx_TWL
    #900
    na lámák:D
    igen mind azok vagytok, találgassatok még, hogy mikor jön ki, úgyis nekem van igazam: eccer
    nem felettébb humorosságoma akarom most firtatni:D:D
    hanem azt mondani, hogy mi a fasznak nyomjátok itt a sódert, hogy mikor jön ki? várjatok türelemmel, és örüljetek ha majd kijön addigis fenjétek a fogatokat, vmi másra
  • Adam5
    #899
    és honnan?
    hdc-n nem találtam
  • Mester
    #898
    igen.
  • Adam5
    #897
    most egy elég loser séget irok be bocsi is érte
    de le lehet tolteni valahonnan?
  • BaBaPoPo
    #896
    Talán 2004, de ha 2004 akkoris csak dec környékén(a fa alá), és akkor már 1-2 hónap eltérés már semmi.
    De egyébbként nem vagyok én a "korai" megjelenés ellen, csak a konkrétumokat figyelembe véve nem az jön ki hogy az idén még megjelenik.
  • inecromancer
    #895
    A betateszt 8 honapos lesz, ebbol a blizzard tutira nem fog engedni.
  • Ferro_TwL
    #894
    Én is járok a Blizz fórumra (már nagyon régóta), de most nem erről van szó. A game megjelenése ELVILEG 2004. A blizz játékok szinte MINDIG nyáron jelennek meg. Ezért van rá ESÉLY, hogy nyáron kijöjjön a WoW, de az mindenképp nagyon VALÓSZÍNŰ, hogy 2004-ben még kijön. (És worldwide megjelenés lesz, mint a TfT vagy minimális tolodás, nem úgy mint pl SWG.)

    p.s:
    A fórum dologban akkor tényleg nálam lehet a hiba, bár eddig minden normálisan működik, más weboldalakkal nincs gondom. Dehát ez a szép a számítógépben


    p.s.2:
    Postázzák És letölthető is (Beta FAQ), ha majd egyszer lesz európában is béta itt valószínű csak letöltehtő lesz.
  • BaBaPoPo
    #893
    Te biztos nagyon jól tudod, elvégre te jársz minden nap fel a Blizz fórumára olvasgatni...
    Be akartam másolni ide az ö szövegüket, de a 2003 as hozzászólásaik nagy részét törölték...
    De mind1... mond csak a magadét, de a játékot ebben az évben még biztos nem fogod látni!
  • Rincewind
    #892
    Én csak találgatok, de szerintem az első körben postázzák majd a CD-ket és nem lehet letölteni.
  • Davidus
    #891
    A betat postázzák vagy majd ftp-röl lehet letölteni?
  • Mester
    #890
    Én is így hallottam hogy több mint fél évig tart a béta tesz , elöször lesz close utána open béta.
  • Rincewind
    #889
    Pedig tökéletesen működik, nálad lesz a hiba!
  • Ferro_TwL
    #888
    Radical írta: "Megy az".

    Ha menne nem írnám, hogy nem megy. Ha ráklikkelek a fórumra új ablakba nyitja meg és nem találja az oldat, mert erre mutat a link "http://www.worldofwarcraft.hu:81/forum/" ahelyett, hogy ezt mutatná "http://www.worldofwarcraft.hu/forum/". (Nem mintha nehéz lenne kitalálni, hogy mi a bibi)

    ps. Lehet, persze, hogy csak nálam nem megy valami csoda folytán
  • Davidus
    #887
    ja

    PST az CET-9
  • radical
    #885
    6:00 pm PST az mennyi helyi időben?
  • Davidus
    #884
    Csak kell egy amcsi ismerös és máris van esélyed nyomni a betat:)
  • Davidus
    #883
    World of Warcraft Beta Signups This Week!
    Monday, January 26, 2004
    At 6:00 pm PST on Wednesday, January 28th, the signup period for the World of Warcraft Beta Test will officially begin. We will provide a link to the beta-test application right here in the news section at that time. Testers are not going to be chosen on a first-come, first-served basis, so you will be able to submit an application and receive equal consideration anytime during the signup period, which will end on Wednesday, February 4th at 6:00 pm PST. Please note that multiple submissions from the same household will result in complete disqualification.
    For this initial phase of the World of Warcraft beta test, we will only be able to accept applications from Canada, Korea, and the US. The test for Europe and other countries around the world will happen later this year. Please do not contact us for further information regarding the beta test; we will be posting a FAQ in the days ahead.

    ojee
  • radical
    #882
    Megy az.
  • Lynx_TWL
    #880
    nembaj időnk az van
  • BaBaPoPo
    #879
    Ja, és ha kicsit utánaszámolunk... feb 6 ig van jelentkezés-->márciusban indul-->+8 hónap-->+1-2 hiba javítás, véglegesítés-->2005. január-->+ mire itthon is megjelenik...--> tehát minimum megjelenés 2005.február eleje (kivéve, ha worldwide megjelenés lesz, de akkoris 2005. január)
  • BaBaPoPo
    #878
    1. Semmilyen hivatalos dátum nincs megjelenésről (Blizz sosem ad ki időpontot, csak max beta után)
    2. Ha a Blizz azt mondja hogy a BETA minimum 8 hónap, akkor akárhogy is szeretnéd, nem lesz kevesebb!
  • Davidus
    #877
    Milyen gosu haverok? Nem is nyomom war3-at wazzer:D
  • Lynx_TWL
    #876
    hát ja, ferro lelépett, be se köszön:D
    dav, meg szó nélkül csak így elpártolt tőlünk, az is csoda, hogy néha reagál ha hozzászólunk:)