166699
  • BaBaPoPo
    #967
    Nincs mit magyarázni ezen. Rosszul írod be és kész!
  • Laza
    #966
    5000 Ft-al lehet mar dombornyomott kartyat csinaltatni
  • Voodoo71
    #965
    BaBaPoPo:Ezt akkor írja ki, ha rosszul adod meg a parancsot

    de mi a turot csinalok rosszul???? lecci reszletesebben
    THX
  • Braveheart
    #964
    Ez mi? A játékból van? Vagy csak egy poén?
  • Ferro_TwL
    #963
    Nem lesz baja. Milyen baja lehetne, maximum annyit tehetnek, hogyha látják, az IP alapján, hogy Európából használnak, banolnak, de ezt sem hiszem. Szerintem próbáld meg. (Max még annyi lehet, hogy ha egyszer lesz Európai béta, akkor bannolnak, de erre is nagyon nagyon kicsi az esély. Egyébként is iszonyú kicsi az esély, hogy bekerüljön valaki a bétába, a TFT bétába se jutott be egy magyar se, pedig ott 30e+ játékos vett részt.)
  • BaBaPoPo
    #962
    hiába jelentkeztek, mert eus ip le lesz tiltva, és csak azt fogjátok elérni, hogy az eus betaról kitiltanak
  • maggi
    #961
    szerintetek ha jelentkezek egy amcsi ismeros neven, s latjak az ip-n hogy nem amcsiban van hasznalva a program, s kiderul hogy at volt adva a program, abbol az amcsi ismerosnek nem lehet baja (mert biztos van vmi ilyen privacy policy/greement amibe bele kell egyezz) ?
  • BaBaPoPo
    #960
    Ezt akkor írja ki, ha rosszul adod meg a parancsot
  • radical
    #959
    Ha adsz még róla infót (honnan lehet leszedni, fileméret, nfo file) akkor megpróbálok segíteni.
  • inecromancer
    #958
    Akinek nem mukodik az oldal, az varjon, a problema a vneteseknel merult fel eddig, nem frissul a dns, igy nem jon be a hp. Hamarosan visszakerul a regi domainre.
  • And5
    #957
    ezzel az alphaval ami 28dikán jelent meg mit lehet kezdeni ?
  • Voodoo71
    #956
    Hat en mar mindent megprobaltam meg se megy
    :o(((((
    valakinek valami otlet???
    belepusztulok a kivancsisagba :o)
  • radical
    #955
    Nekem is tökugyanezt írja ki, de nem is kellenek ilyen fileok. Szerintem töröld le a WTF könyvtáradat, mert az úgyis újra megkreálja. Többet nem tudok segíteni, mindenkinek megy így ahogy leírtam.
  • Voodoo71
    #954
    Pirossal ezt irja ki a konzol :o((( es az istenert se joinol beee
    UNABLE TO LOAD FILE WTF\realmlist.wtf
    -"- WTF\autoexec.wtf

    na erre varjatok gombot
  • Voodoo71
    #953
    "Tömörítsd ki a játékot. Másold a WowMatrixLoader.exe-t a WoW Friends & Family könyvtárba. A crackre nincs szükség. Inítsd el a WowMatrixLoader.exe-t. ö betűvel hozd le a konzolt és írd be: realmlist 127.0.0.1 ezután a jobb oldalom a change realm gombra kattintva meglátod a szervert. Ráduplázol és bent vagy."

    ez igy minden szep es joo de en akkor se tudok bemenni :o((((
  • magus
    #952
    aki tud jojjon #wow.hu quakeneten
  • radical
    #951
    Tud valaki abyss ipket? Mert azért egyszer megnézném.
  • radical
    #950
    Tömörítsd ki a játékot. Másold a WowMatrixLoader.exe-t a WoW Friends & Family könyvtárba. A crackre nincs szükség. Inítsd el a WowMatrixLoader.exe-t. ö betűvel hozd le a konzolt és írd be: realmlist 127.0.0.1 ezután a jobb oldalom a change realm gombra kattintva meglátod a szervert. Ráduplázol és bent vagy.
  • Lynx_TWL
    #949
    jeeee:D ez jó gáma lesz:D


    aláírásodhoz:metal gear egy foshkalapács
  • Davidus
    #948
  • Xboxman
    #946
    hehe ez nem úgy müxik!Aki proxyt európai proxit használ az nem is játszhat?Ha valakinek sikerűl megoldani amcsi imserősön keresztűl az 100% hogy nem fog semmi atrocitás érni mivel ez senkinek nem a célja...
  • Davidus
    #945
    WHÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • radical
    #944
    Duration of the Beta
    If you're wondering how long the WoW Beta test will last, here is news for you. Katricia gives us a first guess on Beta duration:

    Historically, beta tests last approximately 2-3 months. Due to the depth and magnitude of the World of Warcraft beta, we expect the beta test to last at least this long. We will notify participants when the beta test is nearing completion.
    But there are other factors to be accounted for if you think about the total duration of the Beta and, in particular, the final game release:

    sometime in the future, the Beta a) may include more players of "Beta countries" and b) will expand to other countries, including Europe; this may add up to the Beta duration
    "When it's done": Blizzard's mantra will play an important role in Beta duration; they will only end the Beta when they're really satisfied with what they see
    there will be a shorter or longer period after the Beta to finalize WoW and prepare it for going Gold (i.e., the creation of master CDs for mass CD production)
    Blizzard announced a parallel world-wide release of the game, so if they stick to their promise, it will take some time until all resellers have received their copies of WoW
  • radical
    #943
    De poén.
  • radical
    #942
    Kamu.
  • inecromancer
    #941
    1. ip cim alapjan 101% hogy kiszurnak ez annyira alap dolog...2. a letoltesnel is (ha ftp rol lehet lehuzni) figyelik gondolom az ipket ha valaki megis olyan akarna felmenni hat bannoljak
    ugyhogy szerintem teljesen felesleges megprobalni...foleg fix ip-seknek, mert lehet azok utanna tobbet nem is erolkodhetnek...Meg lett mondva hogy europa nem.
    Ugy birom az ilyet.
  • Ferro_TwL
    #940
    Blizzardéknál gőzerővel folyik a munka video.Aki beszélgetni akar róla ittmegteheti.

    ps.:Ha ez tényleg GF vs Kat én nem bánnám, ha GF komát kirugnák. Olvassátok majd el miket irogat az oldalán az európaikról. Tipikus hamburgerzabáló, bushfanatikus, tahó, - ja és szerintem tuti, miatta nem vehetünk részt mi európaik a béta első fázisában
  • BaBaPoPo
    #939
    nekem nem, de mit akarsz te a koreai siteon?
  • radical
    #938
    Nektek megy a http://www.blizzard.co.kr/?
  • Xboxman
    #937
    :2
  • BaBaPoPo
    #935
    Ezek tegnapi darabok, és a régiekhez képest sokkal jobbak!
  • Sanca
    #934
    Ezek full regiek nem? Es anyira nem utnek.
  • Sanca
    #933
    En meg nem szeretnek 400as pingel jacani amcsi szervereken. Fung wanbol is emiatt lett elegem...
  • Botond #932
    próba szerencse,asszem én is benevezem az amerikás nagynénit egy bétatesztre,hátha beveszik ^^ computeres grafikus tervező vagy mi,hát az jó nekik ^^
  • BaBaPoPo
    #931
    ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

    http://www.blizzard.com/wow/townhall/dwarves.shtml
    http://www.blizzard.com/wow/townhall/humans.shtml

    (klikk a nagyításhoz)
    *khm* valaki panaszkodik még a karakterekre?
  • Davidus
    #929
    Fasza Leírás a fizetési módokról. Eléggé megörültem hogy van ilyen elektronikus bankszámla varázslat mert így nem kell nyárig 150 rugót összekaparnom a dombornyomott ökörségre:)
  • Ferro_TwL
    #928
    Szerintem Ip alapján kiszurják, hogy nem USA/CAN/Korea-ból jelentkeztél (hacsak nem az ismerősőd jelentkezett helyetted), de azért hajrá, hátha összejön.
  • Davidus
    #924
    Tippje mindenkinek van:D Szerintem 1 hónap.
  • Sanca
    #923
    Akkor van vkinek tippje hogy a 2. beta mikor kezdodik?...
  • magus
    #922
    Na, 4 hónap béta, 1hónap javítás, 1 hónap míg eljut ide, félév míg játszhatunk vele.