166699
  • inecromancer
    #1007
    How long will the beta test last?
    Historically, beta tests last approximately 2-3 months. Due to the depth and magnitude of the World of Warcraft beta, we expect the beta test to last at least this long. We will notify participants when the beta test is nearing completion.

    Miert erzem ugy hogy, nem is kell annyira sokat varni az eu-s tesztre mint gondoltam(tuk)?
  • Vaxi
    #1006
    :)
  • Des
    #1005
    Rad, ha megy az xpzős itemes szintlépős szerver kommentezd már ide plz... a sima abyssos nem izgat:)
  • inecromancer
    #1004
    NAGYON alfa...nincs semmi az egesz jatekban...mellesleg az oldalra tobbek kozt ez is le van irva (a szerverek emberszama korlatozott ezert latsz keves embert)
  • [HUN]PAStheLoD
    #1003
    de ez mennyire alfa ? mert 30 ember max-t látok itt... az nem sok
  • inecromancer
    #1002
    ITT minden infot megtalalsz a szerverrel kapcsolatban. Belepni ugy kell ahogy leirtam mar egy alant levo kommentben, de most beszurom ide, hogy a "gyengebbeknek" ne kelljen lefele gorgetni.
    alpha faq
  • [HUN]PAStheLoD
    #1001
    na .. ez a Tört szerver érdekel ;]
  • BaBaPoPo
    #1000
    1000. POST
  • BaBaPoPo
    #999
    muhalolz
  • radical
    #998
    Jó buli volt, nem is tudtam hogy ilyen jóképű vagyok.
  • radical
    #997
    JAJ! Modemesek ne nézzék meg!
  • inecromancer
    #996
    Itt találhattok pár képet, fele csak siman a vilagbol, fele a ma delutani "kalandbol" a tort szerveren.
  • radical
    #995
    Megy a gotwow.net! 3 szerver!
  • radical
    #994
    Fogadok te se olvastad el a #974-es hozzászólást...
  • radical
    #993
    Ez egy kamu kép. Idegesítésre jó.
  • radical
    #992
    BAZEG NEM HISZEM EL HOGY NEM VAGYTOK KÉPESEK 17 ÜZENETNYIT VISSZAOLVASNI (#974)! ENNYIRE NEM ÉRTETEK HOZZÁ VAGY EGYSZERŰEN NEM VAGYTOK HAJLANDÓAK UTÁNAJÁRNI? VÁRJÁTOK MEG A VÉGSŐ VERZIÓT, AZT EGY ÓVODÁS IS EL TUDJA MAJD INDÍTANI!
  • grebber
    #991
    Amit letöltök fájlokat a neteröl csak simán fel kell telepíteni vagy kell hozzá más is?
  • Botond #990
    gondolom nem saját a screenshot ^^ mindenestre eléggé ráérhetett a gyerek,ha addig refreshelt,amíg ő tudott elsőnek reggelni ^^
  • maggi
    #989
    s hogy is lehet ralepni arra ? atirom az ini-t vaj mi.
  • Lynx_TWL
    #988
    ezmiezez?:D
    mármint honnan szedted, mit cisnáslz vele, miért mutatod?:D
  • radical
    #987
  • Sephi
    #986
    Mert te tudod hogy nem fogjak ugye? Fogalmad nincs mire kepesek ezek.
  • radical
    #985
    142.217.63.23 itt még úgy 8-9 órán keresztül megy egy server.
  • radical
    #984
    Na mivan elindult végre?
  • radical
    #983
    Ma reggel hatkor volt működő abyss server, működő harccal, varázslatokkal és szintlépéssel. Hamar behalt, de leht hogy elindul ma még a cím gotwow.net
  • Voodoo71
    #982
    Tud valaki ip cimeket ahova lehet csatlakozni es mukodnek is?
  • radical
    #981
    Mazs kaptál tőlem levelet?
  • inecromancer
    #980
    Nem fogjak feltorni. Ha alphat (amit cakkumpakk forraskodostul mindenestul elloptak) nem tudtak meg a legalapabb szinten se megcsinalni, betat miert tudnak? Egyebkent az ilyen szevrerek altalaban sokkal kissebb elvezetet nyujtanak, tul keves jatekos befogadasara kepesek, aminek kovetkezteben ures lesz a vilag. Bar lehet jonak hangzik hogy ido elott lehessen jatszani a WoW-al, de nem m1 hogy milyen aron...
  • Voodoo71
    #979
    ha verlam ha nem mar mindent elolvastam az utobi 2 napban csak ezzel szarakszom de nekem akkor se megy, hogy B......ssssza meg az jo q .... I... a .... kaporsza.... F
  • Sephi
    #978
    Most van a wowforge-on az alpharol tema es hat dobhatyuk a szemetbe mert haamrosan a fijuk feltorik a betat (mar amikor megjelenik) es akkor jacchato lesz de csak tort szervereken.
  • inecromancer
    #977
    Majd hivatkozunk ra gyakrabban.
    Mellesleg lehet keszulni gyomorral a hivatalos betateszt elkezdese utan erkezo HATALMAS cikk/leiras/video/kep ozonre. Lesz mit forditani meg nezni:).
    Bizok benne hogy az utolso kerdesekre is valaszt kapunk, es bebizonyosodik, hogy tenyleg olyan jo mint ahogy mi gondoljuk.
  • Jonny87
    #976
    Ja még úgy 3 hozzászólásig... Aztán ugyse találják meg :)
  • radical
    #975
    Kösz mazs. Most talán a vérlámák is el tudják majd indítani.
  • inecromancer
    #974
    alpharol
  • inecromancer
    #973
    februar 4
  • maggi
    #972
    meddig lehet jelentkezni a betara ?
  • Botond #971
    csak az a baj,hogy tegnaptól unregek nem írhatnak be,szal a legtutibb mondás,hogy "unreg csírákkal nem vitatkozom" kiesik,marad a 12évesezés ^^
  • Botond #970
    ez az,küldjük a konstruktív flémet amíg kijön a gém ^^
  • BaBaPoPo
    #969
    Lentebb le van írva minden lépésről lépésre! Ha ezt nem tudod követni, akkor ku*va nagy fa*zok lehettek!
    Nem engem kéne szapulni, hanem meg kéne tanulni olvasni!
  • Voodoo71
    #968
    Nagyokos babavalagnak
    de mi faszt irok be rosszul???? lol
    hova?
    mikor?
    hogyan?
    miert? mert?