166745
  • undY1ng #165902
    És ezt mivel?
  • frango
    #165901
    Ha nincs nagyon ellenedre a farm, akkor az első hónap után simán ki tudod hozni ingyen is a játékidőt. Kényelmesen felhúzol egy karit 2 hét alatt 60-ra. 30 óra max full casual solozásban. 30 nap játékidőt meg kényelmesen 6 óra farmmal ki lehet hozni jelenleg.
  • Dobronski
    #165900
    az uj szintezessel lv20 kb 3 ora
  • VladimirD
    #165899
    Okés köszi (igazán adhatnának egy hónapot ehhez is, na de persze mani az mani ; ) Bár szerintem a free lvl20-al én elleszek egy hónapig.
    Utoljára szerkesztette: VladimirD, 2020.12.15. 10:23:40
  • Daermon
    #165898
    Igen, a havi előfizetés mindig kell.
  • VladimirD
    #165897
    Sziasztok. Ha megveszem a Base Edtizion-t (39.99 euro), ahhoz még kell vennem egyből egy havi játékidőt is legalább, hogy tudjak játszani? Tehát valójában 40 + 12 euro lesz a téma?
  • undY1ng #165896
    Megcsináltam a 25 kill-es heti küldit és semmi rewardot nem adott érte. Wtf? :)
  • undY1ng #165895
    Globálisan van kikapcsolva az RDF?
  • Drubowski
    #165894
    Van itt valaki esetleg aki megvette a Shadowlands Collector's Editiont?
  • hitman1028
    #165893
    ám sl sokkal alt barátabb ,mint bfa,ugyan meg kell csinálni a bevezető scenariót,de utána ,a diablohoz hasonlóan,lehet skippelni az egész sztorit
  • mooo
    #165892
    Flightmaster Whistle-t miért nem lehetett áthozni? Rettentően unalmas ez a sok felesleges mászkálás... Mert az egy dolog hogy a repülést is elhúzták,ami szintén gusztustalan,de akkor legalább addig alt-tabolok azt hokizok vagy valami...
  • hawkie22
    #165891
    Nem azzal van bajom, csak tökre nem tudom már, hogy druidával mi merre hány méter, indítottam egy tauren paladint, az 50 az hamar megvan és legalább megint belerázódom a dolgokba.
  • hitman1028
    #165890
    felewsleges ujra kezdened,50 tül megint minden másképp lesz,mint addig xd
  • hitman1028
    #165889
    dbm,bagnon,weak auras pl
  • hawkie22
    #165888
    Csak nem bírtam ki, megvettem. Belogoltam, kiderült, hogy van egy viszonylag jól gearelt, jelenleg 45-ös tauren druidom az Arathor szerveren, amiröl már rég elfelejtkeztem. De úgyis új karit kezdek, mert azt se tudom, mi merre hány méter, azért 1,5-2 év hosszú idö, ha nem játszik az ember. :)
    Milyen addonokat ajánlotok, amik "mindenképp" szükségesek?
  • TBTPumpa
    #165887
    Új olvasnivaló:




    Én is akarok egy példányt!
  • hitman1028
    #165886
    sztem igy elsőre nem rossz
  • undY1ng #165885
    Én is ezért az egy dologért nem akarom megvenni ezt a kieget, mert nyakunkon van a Ciiiiber, ami sztem sokunkat be fog szippantani.
    Csak videó alapján írom, de nem nagyon akar már bejönni. Pedig legbelül megvenném, de sztem ez már csak a "megszokás" miatt (ahogyan sokunknak). A történet már rég nem érdekes de ettől még top MMO lesz.

    Továbbá a //nagy bajom//, hogy nem találom meg a kasztomat amit szívesen felhúznék. Hunterbe fektettem az energiát az elmúlt pár hétben. Tetszett de legbelül inkább a közelharc és amolyan moonkines varázslásos cucc tetszett. Viszont ezek meg középgyengék minden téren.

    A hamar max szint eléréssel nincs semmi gond, csak ugye kukázni lehetne a játék területeinek a 80%-át kb.

    De ha valami kedvcsinálót tudtok írni, lehet ráveszem magam. :D
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.11.26. 14:13:44
  • MarkBlade
    #165884
    Valaki már írta hogy dizájnban szebb mint a BFA. Szerintem is sokkal részletesebb és bár tényleg nem egetrengető de fantasy és ahoz jó hogy eltöltse az ember az időt. Amúgy meg a wow összes része max szinten indul be a lvling csak ismerkedés a karival.
  • ntex
    #165883
    Én még csak streameken láttam az új kieget, de amit láttam nekem nem jön be egyáltalán ez a környezet. Meg egyébként is semmi kedvem újra ehhez a kari gearelgetéshez :D A BFA is sokszor kiégetett a randomokkal mythicezések miatt. Lehet inkább megveszem leárazva a Forza 7 Ultimate-et 8700 forintért, azzal ugyanúgy elleszek hónapokat, minthogy kiadjak most 24000 forintot a Shadowlands-re meg a 3 havidíjas csomagra.
  • Daermon
    #165882
    Én haladgatok, hát eddig a vártaknak megfelelően olyan B kategóriás sztori, de én nem is vártam többett.
    Az elején a Mawban a Jailer, hogy nem menekültök meghaltok jajj. Erre putty teleport, és ahelyett, hogy megölte volna a többi szereplőt (akkor legalább a játékos érezné, hogy tétje van a sztorinak) csak leláncolja őket, amolyan szokásos módon. Az eventben Nathos “halála” is teljesen komolytalan és tétnélküli.
    Szóval csodát nem várok, a CP2077ig jó lesz elfoglaltságnak esténként.
  • jazzy
    #165881
    Nekem nagyon tetszik eddig, szerintem érdemes játszani vele. Az ügyeletes hisztigépre én nem hallgatnék a helyedben.
  • Plata
    #165880
    Mond nekem mi az ami érdekes benne.
    Untam nagyon.
    Csak azért csinálom végig,mert egy karival le akarom tolni,talán sikerül.
    Bár valszeg utána jó ideig nem nézek az új zónák környékére.
  • Fpocok
    #165879
    Mondanal peldat miert szar sztori?
  • hawkie22
    #165878
    Ha tényleg ilyen, ahogy többetek leírja, akkor nekem egyelöre kimarad és megspórolom a havi díjat. :)
  • Plata
    #165877
    Egyébként egyenlőre sem dungeon sem raid nem érdekel,főleg ha olyanok mint a zónák.
    Azért játszom hogy szórakozzam,ebben egyenlőre sok szórakozás nincs.
  • Plata
    #165876
    Nem egy óra volt,csak az első zóna a maw vagy két nap alatt lett meg,sokszor elegem lett a sületlen fasságból és inkább váltottam karit.Amit a zónákból láttam ennyi idő alatt elég volt,az egyik emós a másik nyálas,ráadásul zártak.
    Már az első nap mikor indult a kieg fent voltam,csak nem sokáig bírtam,tegnap éjszaka is kb fél kettőig toltam,de nem könnyen,utáltam,sokszor abba akartam hagyni,mert nyűg volt,gondoltam arra is másik karival tolom le,rugóval hogy a sok unalmas fölös harcot kikerüljem stealthben,de még egyszer át cseszekedni magam mawon,neeem.Egyedül Oribos jön be.Csak ott meg ne azok a hülye robot npc-k lennének.Két zóna közt a féregjáraton utazni meg röhejes.Na és az a tömérdek érdektelen fos átvezető,a rohadt sok felesleges néhol 5 perces vakerolás amit nem lehet átugrani.Az a sok faszságot úgy untam hogy az már gáz volt,végül kitaláltam hogy másik játékot is futtatok közben,amíg valamelyik gyökér tart egy félórás nyöszörgést addig alt tab-al váltok és játszom mással.Simán lehetett menni egy két random csatát amíg az ügyeletes barom arc nyomta a fos dumáját.
    Na és milyen sokszor van ilyen üres semmi szar küldi,halgasd végig ennek vagy annak a baromnak a szövegelését.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.26. 09:17:19
  • drop
    #165875
    ja és kicsik is a zonák olyan mint a repus zonák voltak régen kb
  • MarkBlade
    #165874
    Nagyon pro vagy ha 1 óra alatt felhúztad a karit 60 ra és még a zónákat is meg tudtad nézni.. a dungeonok milyenek? Raid is egyedül beverted?
  • Plata
    #165873
    Hát ha tudtam volna hogy ilyen a kieg nem veszem meg,sőt elő sem fizettem volna most.
    Inkább húzok kiskarit újra,ez a kieg nekem büzlik és szar,főleg az új területek,meg a gyökér sztori ami helyenként olyan fájdalmas hogy a hócipőm tele van vele.Iszonyúan unalmas semmilyen fos a sztori,a zónák gázok.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.26. 07:12:04
  • hawkie22
    #165872
    Megéri visszajönni? Az utolsó kieg, aminél abbahagytam a WoW-ot, a Warlords vagy mi volt a neve volt, a BfA kompletten kimaradt nálam. De nagyon gondolkodom, hogy vissza kéne jönni, ha nem is napi szintre, de azért párnaponta belogolni kicsit dungeonözni, lófrálgatni. :)
  • Plata
    #165871
    Csak hogy ezúttal van-e valami érdekes.
    Első nap játszottam kb egy órát az új kieggel de egy időre elég volt.
    A zónák annyira kiábrándítóak.
  • hitman1028
    #165870
    persze h vannak xd,mint mindig
  • Plata
    #165869
    Jut eszembe,a profokkal mi van?
    Vannak új receptek?
    Legalább érdekesek valamennyire?
  • hitman1028
    #165868
    sztem jól néz ki
  • Plata
    #165867
    Jézus de gáz ez a mount.
  • hitman1028
    #165866
    secret mount
  • TBTPumpa
    #165865
    Jó játékot mindenkinek!
  • Beni521
    #165864
    Elképesztő - art ügyileg- ez a kiegészítő... Minden csepp kreativitás amit megspóroltak a BfA-n, belement a Shadowlandsbe
  • Plata
    #165863
    Hát ez az,hogy semmi jó cucca nem volt az este,órákig farmoltunk egymás mellett,nekem esett négy 110-es item is.Meg az a cursed fos is.Na és be vásároltam 100-as cuccokból is,na és esett Nathanos-tól egy bazi nagy fejsze,amit nem is tud használni.
    Ő az.
    Link.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.22. 10:46:10