166745
  • hitman1028
    #165943
    én nem éértelek titeket xd,4dik karim lett már 60,még kettőt tervezek,twisting corridoros mount is már megvan,mageval hétvégén sztem meglesz a 10es dungeon achi. Coridoros ám nagy szivás,8 layer van,mindegyik 18 emelettel,egy -egy szint 1,5-2 óra és volt már h a legvégén fogytak el az életek,kezdhettem előlről az egészet.Itt van ez a remek játék,azt nem is játszanak vele.Ja ,h valamit kéne is csinálni
  • Plata
    #165942
    itt olvastam.
    Link.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.02.20. 07:37:04
  • hawkie22
    #165941
    Hol olvastad, hogy lesz Mawban alapból mount? Mondjuk az jó lenne, mert még ezeket a Twisting Corridorokat se nyitottam meg Torghastban, hogy egyáltalán elkezdhessem a mountot kiszedni. Mondjuk nem is tudom, hogy kéne megnyitni öket. :) De ha lesz mount, akkor annak én csak örülök, egy gonddal és feladattal kevesebb. :)
  • Plata
    #165940
    Én most eddig TW instáztam,le toltam sokat ma este,jó volt.De reggel korán kelek szóval mára ennyi.
    Én kb semmit nem csináltam meg a kiegben,mert hányok a területtől a sztoritól.
    De a 9.1 peccsben úgyis lesz mount maw-ban.
    Addig meg kibírom,sőt sanda gyanúm hogy el leszek kis karikkal a köv kiegig.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.02.20. 02:21:03
  • hawkie22
    #165939
    Kb. így vagyok én is ezzel. Van egy 60-as Holy palám, egy 60-as Holy priestem mainként, meg két 50-es karim, amikkel néhanapján elszórakozom. De a pap a legtöbbet játszott karakterem. Viszont mostanság kedvem sincs belogolni, ez az Animafarm halálra untat, Torghastot utálom, pedig kéne a Soul Ash a leggyhez, mondjuk még nincs legendarym, de akkor is. :) Raidelni csak nagy ritkán jutok el guilddel, nem a guild, hanem inkább RL miatt. M+ felejtös, nem visz senki randommal, a guildben meg megvannak a csapatok már M+-ra, így marad a random heroic meg random Arena és PvP-zés. A Maw-ban futkározni meg egyenesen hányinger, annyira utálom azt a területet, hogy csak na. Még a mountot se szedtem ki hozzá Torghastból, pedig talán akkor valamivel könnyebb lenne ott küldizni. A repüléssel kicsit gyorsabb lesz majd a Herb farm, de nem tudom, hogy mennyire lesz kedvem majd belogolgatni. Június végéig van elöfizum, de lehet, hogy utána megint szünetelek a játékkal.
  • Plata
    #165938
    Chain of boredom találóbb lenne.
    Az egész kieg fárasztóan semmilyen.
    Van előfizetésem,de nem játszom nagy karival semennyit.
    Maw olyan fárasztóan szar hogy juj,anima-t farmoljon a büdös franc,torghast egyszer kétszer mókás,egyébként egy szar diabló klón.
    Zónák nagy része tök gáz.Ez az első kieg amiben tényleg le szarom az egész contentet,nem játszom nagy karival mert hányinger az egész.
    De kiskarikkal jól elszórakozom classic zónákban és instákban.Vicces demon hunterrel vagy death knight-al classic instákban menni.
    Egy darab 60-as karim van,a mage.Nincs egy frakcióhoz sem rendes repuja,pedig előző kiegben iszonyú sok exalted ládát szedtem ki vele.
    De most wq-zni sincs kedvem.Legendarym sincs mert az sem érdekel.A mage karimat is timewalkingal húztam fel,mert a sztori nem ment,annyira fárasztott hogy nem tudtam tolni.Öt perc után már fárasztott és untam.
    Viszont ez a TBC classic érdekes,remélem lesz Lich King Classic is valamikor mert az tutira kell.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.02.20. 01:08:59
  • TBTPumpa
    #165937
  • Fpocok
    #165936
    Dátum még nincsen, talán később.

  • TBTPumpa
    #165935
    Patch 9.1 - Chains of Domination
  • Fpocok
    #165934
    TBC CLASSIC hivatalosan megerősítve!

    Valszeg béta jövő héten!




    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2021.02.18. 17:13:32
  • TBTPumpa
    #165933
    Egyre több helyről érkezik ez a pletyka. :)
  • tigeroo
    #165932
    world of warcraft: the burning crusade classic
  • hawkie22
    #165931
    Még jó, hogy decemberben hat hónapra fizettem elö, így most megkaptam a bocit "ingyé". :)
  • TBTPumpa
    #165930
    Befutott a kínai holdújévhez kapcsolódó mount is:
  • Fpocok
    #165929
  • TBTPumpa
    #165928
    Idén 30 éves a Blizzard! Ebből az alkalomból a srácok össze is dobtak egy ünnepi bundle-t különböző tartalmakkal a játékaikhoz.
    WoW mount, pet, 30 nap játékidő, Overwatch Lootboxok, Hearthstone kártyacsomagok és egyéb nyalánkságok potom 60 euróért.

    És a hónap végén pedig BlizzConline:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.02.01. 20:23:46
  • ntex
    #165927
    Nekem régen sem volt meg a garantált 1 loot BFA-ban. Volt hogy 3-4 körön át semmit nem kaptam.
  • Dobronski
    #165926
    raadasul az az 1 is valszeg szar stat
  • MarkBlade
    #165925
    állítólag fognak javítani rajta.. régen mindig megvolt a garantált 1 loot.. most van hogy 3-4 instából esik 1..
  • Dobronski
    #165924
    csak szerintem borzaszto szar a drop mythic+ban? nagyon visszavettek a dropot
  • undY1ng #165923
    Pont erre találtam rá és egy ilyet kerestem, köszi! :)
  • MarkBlade
    #165922
    https://www.townlong-yak.com/addons/venture-plan próbáld meg ezt .
  • undY1ng #165921
    Van valami "értelmes" addon a Command Table-re? Mint a Garrisonokra van, ilyen egykattintásos cucc.
  • hawkie22
    #165920
    Jó reggelt! Nektek mennek a szerverek? Nekem "No realms available." hibát ír ki, pedig tudtommal hétfönként nem szokott karbantartás lenni.

    Update: néztem a hivatalos szerveren, nem csak nálam van ez, hanem elég sok embernél, a Blizznél lehet a gebasz.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2021.01.25. 09:31:40
  • TBTPumpa
    #165919
    Érkezik a Traveler könyvtrilógia is!
    Ráadásul mindhárom kötet egyszerre fog megjelenni.
  • hitman1028
    #165918

    na kinek van már meg
  • hawkie22
    #165917
    Én is gondolkodtam, hogy feloldom öket, jó lenne egy troll paladin, bár már van egy taurenem 58-on, most már végigviszem vele 60-ig. A 3. terület Zandalaron még nincs meg, 60-on majd visszamegyek és befejezem.
  • hitman1028
    #165916
    bfa t kűlön kell felvenni,alli ba sw be,a tábla melletti őr adja ,hordába is ott valahol ,de a térképnek mutatnia kell
  • Nagyapi
    #165915
    Sziasztok ! Szeretném feloldani a Zandalari Troll-t, da nem tudom hogy jutok oda. Új karival , egy troll balance druiddal futnék neki. Ha Valaki venné a fáradságot, leírná hogy melyik timeline-t válasszam Chromie-nál tegye meg, lehetőleg ne túl szakszerűen. :)

    Jelszó : Te is voltál béna kezdő, légy elnéző :)
  • hawkie22
    #165914
    Az azért nem semmi, nézem a Complexity Limit streamjét, 22 órája raidelnek. :) nem is tudom, már hányadszor wipeolnak Sludgefist-en. A legjobb próbálkozáskor 0,22%-on wipeoltak.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2020.12.18. 13:13:35
  • Mawnika
    #165913
    Sziasztok!

    Twisting Nether szerveren, Horda oldalon, Olaf and the Dudes guild tagfelvételt hirdet a progress raider és casual csapatainkba. Heti 1-3 alkalom. Pvp-t is szeretjük, de elsősorban raider teamet építünk.
    Korhatár nincs, de a core átlagéletkora 25.
    Tapasztalt és kezdő játékosok jelentkezését egyaránt várjuk. Vegyél fel battleneten ha szeretnél egy dedicated, de jó hangulatú, szervezett csapat tagja lenni. :)

    Btag: venom#23832

    Köszönjük hogy elolvastad és szép napot kívánunk mindenkinek.:)
  • Mawnika
    #165911
    Sziasztok!

    Twisting Nether szerveren, Horda oldalon, Olaf and the Dudes guild tagfelvételt hirdet a progress raider és casual csapatainkba. Heti 1-3 alkalom. Pvp-t is szeretjük, de elsősorban raider teamet építünk.
    Korhatár nincs, de a core átlagéletkora 25.
    Tapasztalt és kezdő játékosok jelentkezését egyaránt várjuk. Vegyél fel battleneten ha szeretnél egy dedicated, de jó hangulatú, szervezett csapat tagja lenni. :)

    Btag: venom#23832

    Köszönjük hogy elolvastad és szép napot mindnkinek.:)
  • undY1ng #165910
    Herb + Alch vagy Inscr. Legdrágább matik kellenek a legekhez.
  • hawkie22
    #165909
    Még egy kérdés: mibe érdemes most fektetni professionök terén, ha goldot szeretnék belöle?
  • hitman1028
    #165908
    itt hiába kerestek guildot,egyszerűbb a wow facebook csoportba vagy ingame
  • hawkie22
    #165907
    Van az Arathoron Horda oldalon aktív magyar klán? Most jöttem vissza, a Legion óta nem játszottam, jelenleg retri palázom lvl56-on, de szükség esetén healerre is válthatok. Viszont a mostani angol klánom elég inaktív, ami a közös "mókázást" jelenti. :) Szóval szívesen váltanék. Ha nagyon muszáj, akkor szerverváltás is szóba jöhet.
    Egyébként aktivitás terén többnyire esténként vagyok online, család mellett raid kis szervezést igényel nálam, de megoldható. Mondjuk elötte el kéne érnem a lvl60-at. :)
    Szóval egy kedves, viszonylag aktív klánt keresnék az Arathoron, For The Horde!
  • undY1ng #165906
    Silvermoon Alli - Insane Company kedves kis guild, én is itt vagyok. :)

    Vegyél fel nyugodtan bnet-en: Sp1gu#2488
  • LeWyTy
    #165905
    Ez a fórum alkalmas még arra hogy játszótársat keressek? Nem tudok dönteni hol meg mit... (Silvermoon,Arathor Alli vagy Ragnaros Horda) Valaki?

    Számít még az ilyesmi egyáltalán? Ez már úgy is csak egy mmorpg jellegű singleplayer game.
  • frango
    #165904
    Sima mob farm, ami Tenebrous Ribs-t dob + skinning és közbe virágszedés. Simán 30k/óra, de 40k is összejöhet, ha jó a drop.
  • hawkie22
    #165903
    Ez engem is érdekelne.