166745
  • hitman1028
    #166223
    egyet se ,ó
    nekem három karin van
    fő karin 4 szer csináltam,egyszer elrontottam a statot,ezért ujra kellett csinálni,és ugye a legjobb akkor a world bossból esett,kellett volna várni 3 hetet,ezért addig legyártottam egy másikat xd
    ez a legendary recycling kűlönben azt jelenti h ha volt több is,most szét lehet szedni a felesleget és kapsz vissza valamennyi alapanyagot
    maw sztemis szörnyű,már nem is napizok ott,csak korthiába ,ott is csak egy párat csinálok meg ,ami nem tul hosszú
  • ntex
    #166222
    Én is csak egy karival tervezem kirepuzni mindent, a többivel meg csak azt ami tényleg kell... Ki győzné ezt idővel ha minden karin mindent megcsinálna?
  • Plata
    #166221
    Mechagon vicces volt,nazjatar az trágya.Gyűlöltem és nem is csináltam ott semmit,csak ami a repuhoz kellett heti boss és ennyi.Egy karival megszereztem reput repüléshez többivel tojtam rá.
  • ntex
    #166220
    Ez a Maw - Korthia kb ugyanaz mint a BFA-s Nazjatar és Mechagon terület... Mondjuk ha Maw-ban is lehetne repülni, sokkal elviselhetőbb lenne valszeg.
  • ntex
    #166219
    Az oké, de itt kicsit több részlet is van mint leírva 2-3 szóban a dolog :D
  • Plata
    #166218
    Maw skip,juhééééé.
    Légió timewalking juhééé.
    Covenant sztori skip juhéééé.
    Több timewalking.Juhéééé.
    Heirloom upgrade juhééé.
    Hírre az előfizetés megújítva.
    Egyébként a legendary nem érdekel,eddig egyet sem csináltam mert a tököm tele van maw-al meg torghast-al és az egész kicseszett korthia-val.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.29. 16:16:38
  • hitman1028
    #166217
    ha jól látod alant ezt már irták a developer update be
  • ntex
    #166216
    Na azért érzik a Blizzard-nál hogy sok játékosnál borult a bili az utóbbi időkben :)

    Shadowlands Crafted Legendary Item Recycling Teased In Patch 9.1.5
    Players Can Freely Swap Between Covenants in 9.1.5 - Ripcord is Pulled!
    Maw Intro Skippable with Patch 9.1.5 (így már gyakorlatilag tényleg minden skipelhető lesz altokkal)

    Nem is értem miért kellett ezekkel addig várni hogy ekkora játékostömeget veszítsen a WoW...
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2021.08.29. 14:34:27
  • Plata
    #166215
    Ez mikor jön?
    Covenant campaign skip nagyon kéne,vagy 10 karival.
    Bár gondolom ősszel,de jó lenne minél hamarabb.
    Megyünk lopni legion mythicre.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.27. 22:42:41
  • hitman1028
    #166214
  • hitman1028
    #166213
    két hétig tart és lesz m plusz is
  • Plata
    #166212
    Zsííííír.
    Imádom a TW hetet.
    Új mountok remélem jönnek.
    Az a baj olyan sok Timewarped badge-m van hogy kiakad tőle az összes addon.
    Lololol.
    Veszek vagy 100 ezer badge-ból repus ládát és felhúzok egy reput jó nagyra és hátha ad majd ládákat.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.27. 21:53:50
  • Fpocok
    #166211
    Szeptember 15én lesz phase2!
  • hitman1028
    #166210
    én imádtam
  • ntex
    #166209
    Találtam egy kétkezes kardot az egyik warrior kiskarimon amit még BFA-s Island Expedition-on szereztem valamelyik nagykarival, akkor átküldtem neki hogy majd jó lesz egyszer transmognak ha majd egyszer be tudom use-olni neki, kíváncsiságból ránéztem AH-ra mennyit ér most, emlékszem akkoriban 800-1000g körül volt az ára... Most 50K gold volt a legolcsóbb, próbaképp fel is tettem 49.800g-ért és el is vitték ma :D
  • ntex
    #166208
    Vagy úgy... Nem rossz :D
  • Caliph
    #166207
    csak egy RP guild :)

  • ntex
    #166206
    Valaki húzott pár altot magának :D

  • ntex
    #166205
    Az a lényeg hogy szerdán délután - este felé éri meg megvenni mindig a tokent, mert akkor a legolcsóbb, sokan feljönnek az új hét miatt.
  • hitman1028
    #166204
    legionba volt már majd 400k is xd
  • Daermon
    #166203
    Ha megveszi euróért beteszi, mert mást nem tud kezdeni vele. Felhasználni csak AH-ból véve tudod a tokent.
    És mivel kevés a player, kevés az olyan is, aki euróért megveszi.
  • hitman1028
    #166202
    mármint ugy kevesen,h kevesen rakják be ah ba goldért
  • hitman1028
    #166201
    nem forditva van,kevesen játszanak,kevesen vesznek tokent,magasab az ára?
  • ntex
    #166200
    A játék meg szokás szerint trollkodik... Legendary kesztyűm van és ugye pont kezest kell dobnia a heti questnek... -.-
  • ntex
    #166199
    Lassan 300.000-et súrolja alulról a WoW token ára , mikor nekiálltunk játszani SL-el akkor még 230.000 volt. Tényleg egyre kevesebben játszanak...
  • TBTPumpa
    #166198
    "Diablo 4 director, lead level designer, and WoW designer depart Blizzard"
    "We can confirm Luis Barriga, Jesse McCree, and Jonathan LeCraft are no longer with the company," a representative said. "We have a deep, talented roster of developers already in place and new leaders have been assigned where appropriate. We are confident in our ability to continue progress, deliver amazing experiences to our players, and move forward to ensure a safe, productive work environment for all.”
  • Fpocok
    #166197
    Felraktam Lorti-t, van TBCre is. Köszi!

    SZERK: Úh, nem kompatibilis quest log addonnal, le kell vegyem.
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2021.08.10. 17:37:47
  • ntex
    #166196
    Shadowed Unit Frames
    Threat Plates (enemy nameplate)
    Dominos (gombok)
    SexyMap (minimap)
    Lorti UI Remake (Ez a sötétített árnyalatú keretekhez kell)
    Titan Panel (Kép tetején lévő infobar)

    Ha pont ugyanilyenre szeretnéd akkor feltöltöm a config fájlokat hozzá ha kell, nem 5 perc volt így beállítani :)
  • Fpocok
    #166195
    Ez milyen UI, milyen addonjaid vannak? minimap meg frame unit/action bar érdekelne.

    Nagyon szexy!
  • Plata
    #166194
    Nem hiszem.
    Múlthėten revendrethben el hülyéskedtem fél napot.Iszonyú sok druida csordát láttam.
    Gondolom herbáztak.
    Csak odarepült egy csorda aztán ment tovább.
  • ntex
    #166193
    Most akkor a farm botok tiltva vannak végül is vagy nem? Mert ezeket ma ugyanott screeneltem szinte ugyanabban az időpontban, két különböző druid csorda:


    Utoljára szerkesztette: ntex, 2021.08.10. 12:31:47
  • hitman1028
    #166192
    nem kötelező,csak ajánlott ha geart akarsz
    most a valor rendszer miatt muszáj menni mert abból tudod fejleszteni,előzó patchbe elég volt mainnel elérni 5-10-15ös achit és aszerint tudtad huzni a geared altoknak is,most már pontokat kell elérni,nem elég a mainnel,hanem altokkal is
  • TBTPumpa
    #166191
    Az új kor elkezdődött...
    Teljesen új arcok a Blizzard élén

    Nem hinném, hogy J. Allen Brack leváltása megoldana mindent, hisz a botrány, ami kikerekedett az még jóval ő vezetése előtt volt. Szerintem ő pont próbálta menteni a menthetőt a legutóbbi nyilatkozata alapján, nemúgy mint mondjuk Mike Morhaime és Chris Metzen, akik igazából csesztek az egészre (legalábbis az eddigi infók alapján csak erre tudok következtetni)...
  • ntex
    #166190
    Van /rasp :)
  • ntex
    #166189
    Mi ez hogy kötelező Mythic? :D Semmi sem kötelező... TBC-ben nincs Mythic, helyette van norm meg HC insta, utóbbira meg nem lehet tankot találni. Utóbbi 2-3 napban órákat kellett szó szerint várni hogy jelentkezzen olyan tank, aki nem kér goldot (ketten írtak rám hogy jönnek tankolni de csak akkor ha fizetünk x mennyiségű goldot, ment is nekik az ignore Pofátlanság...) HC tankolásért. El is vette a kedvemet. Most visszamentem retailozni, egyelőre csak questelek még, de sokkal jobban elvagyok ott mint a TBC-n jelenleg. Pedig én is vártam a TBC Classic-ot de valahogy ez már nem olyan nekem mint régen, már maga a fejlődés kiégetett hogy milliószor megöltek közben :(
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2021.07.31. 01:01:03
  • Fpocok
    #166188
    Kiveszik a /spit emote ot TBCből, mert sokan sírtak miatta. Szánalmas lúzerek.
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2021.07.31. 00:56:05
  • Plata
    #166187
    FF14 inkább barbi szimulátor.
    Viccet félretéve szerintem igénytelenül szar.
    Nem jönnek e ezek a keleti mangás hülye mmo-k.
    Guild Wars első részével játszottam,azt szerettem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.30. 17:44:20
  • Fpocok
    #166186
    Hát igen, shadowlands nekem megölte retailt a kötelező mitik+ szarsággal szóval azzal már sosem fogom tolni.
    TBC-ben viszont nagyon jól elvagyok. Altozok meg instázgatok. Összes raidet levertem anno szóval annyira nem lényeges az.

    Ha abbahagynám, akkor biztos nem mennék FF14-be. Csak ránézek a karakterekre meg a dizájnra és elhányom magam. Akkor inkább már ESO.

    SZERK:

    Amúgy meg az, hogy lefelé mennek, még jó is lehet. Talán elgondolkodnak és csinálnak valami jót... na jó, csak álmodozom.
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2021.07.30. 17:44:47
  • Dobronski
    #166185
    +1 a Guild Wars 2-re, hihetetlen mennyire kiforrt jatek, rengeteg kenyelmi funkcio amiert a wowban mar 17 eve sirunk.
    indulaskor jatszottam 1 evet vele, akkor meg eleg hianyos volt, nem volt end game, de mara a 2 kiegeszitovel rengeteg kontentet belepakoltak, Living
    Story is minden kieg utan jon, ez egy fel eves "ingyen kiegeszito".
    2-3 hetente patch-el bovul a jatek living story alatt, minden chapter kuldeteseket hoz be, teruletet, itemeket stb.

    nagyon varom a februart, End of Dragons kieg igeretesnek tunik, Cantha egy nagyon jo kontinens, mar a GW1-ben is imadtam. uj elite specializaciot kap minden class, pecazast beteszik, hajozast stb.

    szerk: A PVP valami fenomenalis, minden meccs kb 50 pont elteressel vegzodik (500at kell elerni), nem tudom hogyan csinaljak, a match making algoritmusuk tuti jobb mint a wowban. open world PVP-re pedig ott a world vs world, ahol 3 szerver harcol 2 heten at, teruletszerzos, objektives

    Utoljára szerkesztette: Dobronski, 2021.07.30. 17:00:43
  • undY1ng #166184
    Off.: A New World-öt igen jó life skill MMO-nak is mondják és sokkal "értelmesebb" mint BDO volt, megér egy próbát mindenképp. S igen, a másik nagyon jó alternatíva a véleményem szerint: Guild Wars 2, havidíj nélkül.