32
AEON - The New Beginning (munkacím)
  • Vass Gábor
    #32
    Ezzel a játékkal mi a helyzet, most kellett volna kijönnie, nem?
  • Bith
    #29
    Télleg Dauby! Milyen gépen lőttétek a shotokat? ;)) Elég Gef3 gyanúsnak tűnik a dolog, bár lehet, hogy mégsem.
  • skorpio7
    #23
    Ugyan már !
    Jópofa a LaaLee gyerek is , csak az értékitéletével nem értettem egyet .Szerintem nem sokban különbözök tőle , csak a stílusom más .Na meg egy kicsit régebben van itt , mint én .
  • Scooter
    #22
    skorpio7: én ismerlek a Emperor-ból!
    Jó a stílusod :-)
    Nem szabad az embereket hagyni, hogy leugassanak!
    Csak keményen az ilyen LaaLee-kal
  • skorpio7
    #21
    De tényleg LaaLee , őszintén !
    A LTeeBee-vel folytatott tartalmas beszélgetéseiteket olvasva ( inkább rövid idő tovább nem olvasva ) , milyen szintű a vitátok ?!?
    Ti sem vagytok semmi figurák ám .A supergamez nagy öregjei .
  • skorpio7
    #20
    Mármint a színvonal , igaz !?
    Próbálok is szinten maradni .
  • Laalee
    #19
    sulinet...
  • skorpio7
    #18
    Még valami .
    Nem kell , hogy tetszen neked is a stílusom .Sőt , el se kell olvasnod .Egy fórumon általában megbeszélni , vitázni , segíteni szoktak egymásnak a hozzászólók .Speciel itt version egyetlen , rövid hozzászólásából nem sok hozzáértés és ismeret szűrhető le .Egy kis felvilágosítás nem árt neki .A stílusom pedig ilyen , persze nem mindíg .Érdekes , hogy pl. iXBT-vel is milyen jól lezártuk egymás fanatikus ellentétes processzor imádatából fakadó vitát .
    Mindegy , majd ha version is ír ide , akkor visszatérünk a témára .
  • skorpio7
    #17
    Micsoda érzéked van a dolgokhoz .És mennyire figyelsz is .Pl. Stronghold topic .
  • Laalee
    #16
    szerintem itt egyedul te csinalod a fesztivalt...
  • skorpio7
    #15
    Lehetőleg ne kezdd a vita szítását version , maradj meg a TE topic-odnál ( nem akarom leírni az IQ-ját , mert már úgyis tudod , annyiszor leírtam ) a "A Pc-s játékoknak leáldozott!" fórumában .Sokat segítenél vele .Amúgy meg csak annyit , hogy megnézted te jól a képeket ???
    Megvan neked kis hazánk eddigi legsikeresebb programjának a dobozos változata ??? Vagy játszottál , kijátszottad már , akár többször is ??? Mert akkor elárulom , hogy több díjat is nyert a Digital Reality az Impérium Galactica 2-vel a nyugati hasonló stílusú programok előtt .Másszóval ez a cég már letett valamit az asztalra .Most megint egy egy hasonló témájú ( űr , kereskedelem , fejlesztés , űrhajócsaták , stb... ), de kicsit más stílusú programot fejleszt , amit nem hiszem , hogy ilyen előélet mellett el lehetne szúrni .
    És lássunk azt a bizonyos csúnya képet ...HAEGEMONIA
    Hmmm ... ez tényleg csúnya !?!?!? Jó a szemed amúgy ??? Manapság árulnak jó kontaktlencséket is , ami nem annyira feltünő , ajánlom figyelmedbe .
  • Hmuda
    #14
    Dauby: csak gratulálni tudok. Ez messze felűlmúja az IG3 grafikáját. Mondjuk kár, hogy nem a DR csinálja a hármat.
  • Bith
    #10
    Ehh, nem kispályás screenshotok :). Tudhat nálatok valamit aki a texturákat készíti! Persze a modellek sem rosszak :).
  • G.I.Gig
    #8
    mi is készítünk 1 et http://www.tar.hu/softwaremagic/
  • ember
    #7
    szépek a screenshotok!
  • Inquisitor
    #6
    Na megyek megnézni :)
  • Scooter
    #4
    Hozzászólás? Senki?
  • Scooter
    #3
    Senki többet???
  • Inquisitor
    #2
    "A 2 kép nem rossz a gamerol."
    Pedig a grafikus szerint az egy "régi" motorral készült rossz minőségű kép volt ami a Guru-ban megjelent :)
    Ráadásul azt hiszem az alcíme sem az lesz ami ott volt leírva ...
    Kérdeztem is miért nem csinálnak szimulátort, de nem volt odáig az ötletért, mert abból túl sok van már.
    Remélem JÓ lesz a játék, és a nem teljesen tiszta körülmények között létrejövő Imperium Galactica 3-at jól megszorítja majd.
  • Scooter
    #1
    A Digital Reality új urstratégiával ajéndékoz meg bennünket :)
    Akit érdekel a téma az talál egy rövidke cikket a PC-GURU októberi számában!
    Én személy szerint nem is gondoltam volna, hogy urstratégián dolgoznak, (azt hittem valami más stíluson) de ennek nagyon örülök. A 2 kép nem rossz a gamerol.
    Ha csak olyan fantasztikus lesz mint az Imperium Galactica 2, (és én biztosan tudom) akkor nagyon jó lesz nekünk :)
    Ki mit gondol? Vélemény? stb...