4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • sz4bolcs
    #227
    Ha megnyugtat, én is láttam ilyet kis koromban, kéményből szállt ki, sárgás-vöröses fényű gömb, de ha parázs lett volna akkor
    1, nem repült volna a tető felett 50 métert
    2, nem lett volna lámpabúra méretü
    3, nem lett volna egyenletes fénye mindenhol

    Aztán futottam is föl a nenémhez parázva... :-)
    Talán gömbvillám volt, talán mégis parázs... de a lényeg, hogy beparáztam tőle.
  • mucsácsó
    #226
    most lehet nem hiszitek el...mert mindenki eztmondja...hogy persze, csak képzeltem...de...ááhhh...anyám is látta, de azis 100% hogy nem képzeltem, láttam, LÁTTAM!
    amúgy nagyon nagy fénye volt...először azt sem tudtam mit csináljak, csak ültem a széken, néztem, szívem iszonyatosan elkezdett dobogni, vérnyomásom biztos volt 160...nagyon durva volt, többet nem akarok ilyeneket....
    amúgy az volt a tetejében az érdekes, hogy utánna kiszedtem a szúnyoghálót, és utánnanéztem, és nem láttam már, pedig jobbrafele ment, balról jobbra siklott, de nem volt semmi, csak korom sötét az utcán...szórakozni meg tuti nem szórakozott senki, mivel itt elég idős emberek laknak, meg akkoris valakinek kellett volna lennt lennie az utcán, de egy árva lélek nem volt...ez örök rejtély számomra...én nem tudom mi a hétszentség volt ez, UFO-nak neveztem, de én aszondom, hogy ez vmi gömbvillámféle volt...habár lehet ti tudtok erről valamit, akkor írjatok!
  • mucsácsó
    #225
    hát...velem is volt egy durva dolog, amitől nagyon megrettentem....

    olyan július vége volt, éjszaka, kb 3 óra...még ott volt a gépem az ablak mellett (emeleten van a szobám)és ugyebár nyitva volt az ablak, rajta a szunyogháló, mert rohadt meleg volt éjszakánként is itt fennt, majd megsül 35 fokban az ember...
    szal, mondom olyan 3 óra körül volt, negyed 4, és így épphogy elpillantottam az ablak felé, és így lassan "elsiklott" ilyen kis fény, majd megállt egy olyan 2 mp-re, mintha "benézett" volna a szobámba...ilyen gömb, olyan 10-15 cm, nagyon rikító, fehér fénye volt!! közben a kutyák mintha megvesztek volna..szabályosan....és így mint a lassított felvétel, így óvatosan húzott egy csóvát maga után! de ESKÜSZÖM, halál komolyan beszélek hogy láttam, életemre merek esküdni!!!
    nagyon megijedtem, nem is aludtam aznap...nem tudtam egyszerűen, féltem...
    másnap mesélem anyámnak, hogy mit láttam, erre így néz, aszonnya ő is látta, olyan fél 2 körül, kiment fellocsolni a ház előtt(hogy párologjon, legyen kicsit hűvös általában fellocsol éjszaka nyáron) és mikor ment befele akkor látta ő is, csak ő messziről, és körbe körbe ment leírása szerint...én elhiszem, láttam, saját két szememmel, nem voltam részeg, sem nem voltam beszívva, tök norma állapot, és anyám meg főleg nem...
    én olyan 30-40 cm távolságra becsülöm, hogy valahogy úgy láthattam...
    de ez halál komoly, nem hazudom, nem história, ketten is láttuk!
    de hogy ez mi a szar lehetett......
  • DJviolin
    #224
    Sziasztok!

    Ez az első hozzászólásom itt. Erről a videórol a saját véleményem ez:

    Két madár Termikel a gabonamező felett. Az összes vitorlázó pilóta és az összes madár ebben az érdekes, ámde reális természeti jelenségben szoktak emelkedni. Ekkor köröznek. A termik felfele ható meleg levegő, amelyben hogy benne maradjanak a madarak, vagy a pilcsik, köröznek, hogy a gerinchez minél közelebb maradjanak. Az elméletemet alátámasztja az is, hogy az oktatóm szerint a búzatáblák nagyarányban verik vissza a napfényt, ezért ott erős termikek keletkezhetnek. A felvételen két madár látható, amelyet kifehérítettek számgéppel, a búzakör is egy egyzserű effekt. Mellesleg a kép ugrál, tehát összelett vágva. Ez megmagyarázza a madarak gyors hely és magasság változtatását. Az így elkészült nyersanyagot kinyomták tunerrel, vagy analóg digitalizálókártyával videóra, a kamerát ráállították a tévére, és már kész is az újabb átverés. Szerintem! Persze nem zárhatjuk ki azt a tényt sem, hogy valódi. :-) Amit kétlek.
  • Realtibi
    #223
  • DEXTER92
    #222

    Bannernek???
  • bobey
    #221
    Egyszer velem is történt egy nem normális dolog. Pontosabban, hárman voltunk.
    Az országúton találkoztam két haverral. Egymással szembe mentünk, megismertük egymást, így aztán megálltunk. Beszélgettünk, erősen ránk sötétedett. A velem szembe lévő irányból erős fény közeledett. Lehúzódtunk jobban, mert látszott, hogy nagyon jön. Azt hittük motor, de hagot nem hallottunk. Majd lassított, 50 méterre tőlünk megállt. Én ekkor már nagyon kiváncsi lettem, meg egy kicsit f. tam is, felkapcsoltam a világítást. Ebben a pillanatban a szemből érkező fény kialudt, de a helyén nem állt senki, semmi. A haverokkal közelebb mentünk, nagy óvatosan, de semmit nem találtunk, nem is hallottunk. Ha ez eszembe jut, azóta is bármikor, pedig eltellt vagy 10 év, a szivem majd kiugrik a helyéről.
    Mindíg úgy gondoltam, hogy nem vagyunk egyedűl, de azért ez nagyon felkavaró élmény volt.
  • DEXTER92
    #220
    Szeretnék csinálni egy bannert
  • AotS
    #219
    UFO a Google mapsen?
    link
  • Iori
    #218
    oops nem ide :D
  • Iori
    #217
    oldskool honlapok:
    itt
  • abonyitomz
    #216
    köszi! ha vannak még ilyen oldalak akkor majd irogasd már le , köszi
  • AotS
    #215
    Itt találsz egy csomót. Gondolom nagyon sok köztük a fake...
  • Prof William
    #214
    Volt valami műsor hogy már a középlkorból is jelentettek ilyeneket. Szal valószínűleg volt akkor is.

    Ez az aminek a hitelességét azóta is komolyan vizsgálják, és még mindig nem tudták dönteni hogy igaz e vagy hamis.

    Mondjuk engem annyira nem zavar a dolog. Engem mas tipusu paranormalis dolgok érdekelnek.

    Ha igaz ha nem, de azért mekkora királyság a videó már! Nem?

  • abonyitomz
    #213
    még több ilyen paranormális videót , vagy esetleg ilyen videókat hol lehetne letölteni ?
  • Zsoldos
    #212
    :)
    ez nem az a video veletlenul, akinek interju is volt a keszitojevel?
    Csak mert a kis feher dolgok madarak, a korok pedig photoshop-osak.

    A gabonakorok amugy vicces dolgok. A 70-es evek korul kezdtek el megjelenni. Ha maszkalnak itt ufok, miertnem keszultek ilyenek korabban? Ha esetleg epp most jottek es titokban akarjak tartani a kiletuket, miert nem kerulik el a kialakulasukat? Miert van az, hogy az elso gabonakorok nagyon kezdetlegesek voltak, es az ido mulasaval egyre komplexebbek lesznek? Ez utobbira lehetseges valasz: lattam egy musort egy gabonakor-keszito csapatrol. Ez volt a hobbijuk, kihivast latnak benne, hogy egyre bonyolultabb megfejthetetlen koroket csinaljanak, szepen fejlesztgetik a modszertant. Csinaltak egy koncepcios rajzot az egyik tervukrol, es elkeszulte elott megmutattak par "szakertonek", tudosnak. Mindannyian emberileg lehetetlennek veltek a megoldasat, es bizonyito erejunek titulaltak. A csapat hiba nelkul megcsinalta :)
  • ANT
    #211
    Na ja, ha valaki filmez egy mozgo valamit, az reflexből követi a mozgását a kamerával. Itt nem ez történt.
    Amatör.
  • Prof William
    #210
    Aha! Ez az! Jó mi? Kár hoyg nincsen jobb minőségűbe.

    A Ng-n jobb minőségben mutatták. De ez az!

    Azt bírom hogy a sima kört azt még meg lehet magyarázni néhány vicces emberel, de amikor olyan cifra geometriai ábrák jönnek létre egy éjszaka alatt az már más.
    Azt azért már egy kicsit hezebb csinálni. Vagy ha emberek csinálták is miért nem találkozni sose elrontott körökkel?

    Amúgy nem tudok mit gondoljak rólluk. Azt szinte biztos hogy para de hogy ufók e? Nem tudom...
  • AotS
    #209
    Ez volt az? Az NG-n sajna nem láttam, úgyhogy utánagúgliztam... Amúgy tényleg hihetetlen látvány
  • Prof William
    #208
    Láttátok most a Nat Geot?

    Volt egy kamerafelvétel, mi egy búzamező fölött készült.

    Két fénygömb cikázott fölötte. Majd a búza kb 5 mp alatt lelpult létrehozva egy gabonakört.
    Állítólag még ma is tart a vita hogy igaz e vagy nem, a felvétel de valami k*** jó látvány volt.
  • Dr4gonlord
    #207
    Ja igen, a legérdekesebb ,hogy néha, valós sérüléseket szívok az álmaim miatt (nagyon kicsi sebek, nem kivágják a beleimet vagy hasonlók :). Pl.: Egyik álmomban leestem egy sárkányról, a valóságban meg az emeleteságyam felső részéről (ez régen volt, azóta azt a ágyat kinőttem, ma már ilyen esetekben nem esek nagyot :D), és kopp, alig bírtam felkelni (szerencse, hogy nem tört el semmim). 1-2 hete meg megvágták az ujjam, amikor felkeltem, be volt vágva az ujjam azon a helyen, és vérzett mint az állat (mondjuk, lehet egy nyakláncom vágta el, mert véletlenül azokkal aludtam el, és elfelejtettem levenni elalvás előtt), de általában mindíg, ha álmomban leesek valahonnan, tuti, hogy nem az ágyon kelek fel :D). Érdekes.
  • Dr4gonlord
    #206
    Na igen, velem volt olyan, hogy annyira élethűen álmodtam, hogy amikor felkeltem, csodálkoztam, hogy mi ez, egy álom, mert úgy emlékeztem, hogy az előbb még egy csatacirkálón voltam egy bolygó mellett, vagy egy csatában (harcról rengeteget álmodok), aztán visszafeküdtem, és egy-két perc múlva, realizáltam, hogy (sajnos) ez a valóság :). Velem is előfordult már olyan, hogy álmodtam valamit, aztán pontról pontra megtörtént, ugyanaz, ugyanott. Vagy, mostanság nem szoktam átkozódni, mert meglehetősen jól sikerül :D. Eddig 2 embert átkoztam halálra annyira begurultam rájuk, az egyik sz@rrátörte magát másnap, 1 hónap kórház, a másik eg nemrég szállt bele egy álló kocsiba motorral (nem, nem én álltam elé :D), és most van a kórházba, bár ő könnyebben megúszta.
    Van egy könyvem is ilyen dolgokról (R. Digest sorozat), na *abban* vannak dolgok. Deja vu meg elég sokszor előfordul. Meg a szuperreflex, amikor egy kedves barátom, azthitte vicces, és "harmatgyengén" megküldte a kézilabdát felém, én meg saját magamon is hirtelen meglepődtem, mert ahogy eldobta, fordultam is azonnal (mert háttal voltam neki amúgy), és úgy kivédtem, hogyha akarnám, akkor se sikerült volna olyan jól (egy pillanatra, úgy éreztem, mintha hátrafele is látnék), gömbvillám, az rossz, régen muterom mesélte, hogy a ház mellett az udvarba csapódott bele egy, haverom ismerősének meg szénnéégette a lakását... na meg vannak még esetek, azért érdekes dolgok ezek.
  • lalicsiga
    #205
    csak vicceltem!Bocsika,de punnyadás van a neten! :)
  • lalicsiga
    #204
    Üdvözlet! Nagyon féltem eddig de rájöttem nincs mitől.sokat utánnaolvastam és felbátorodtam hogy elmondjam valakinek: TUDOK REPÜLNI!
    Tudom hihetetlen,de mégis igaz!ha bizonyíték kell szívjanak el 1 G-t aztán beszélünk!
  • abonyitomz
    #203
    torrent nélküli direct link:

    http://www.area51jan.net/videos/Ros...ienautopsie.avi

    (én is most szedem...)
  • abonyitomz
    #202
    Roswell Autopsy Film
    http://www.mininova.org/tor/45418


    TÖLTSÉTEK a 16 perces filmet ahol a TUDÓSOK ÉLŐBEN FELBONCOLNAK EGY UFÓT!!!!!!!!!! EREDETI FELVÉTEL !! MEGDÖBBENTŐ!!! HIHETETLEN!!!!!
  • abonyitomz
    #201
    :)
  • Zsoldos
    #200
    kisertethistoria

    "Ha ismersz jósnőt a környékeden biztos tud segíteni, vagy egy ismerőse."
    ez a kedvencem
  • sz4bolcs
    #199
    a vasat3on hétköznaponként 11 körül.
  • Prof William
    #198
    Mi meg itt.
  • Prof William
    #197
    Az igazság odaát van!
  • mrzed001
    #196
    Hát, ezeken az álmokon nem igazán van mit fejtegetni. Túl reális és egyértelműek.
    Inkább paranormális :)
  • sz4bolcs
    #195
    Van álomfejtős topic, ha érdekel, csak már nagyon régen írtunk bele. :-)
  • mrzed001
    #194
    Hát, azóta is kapok a fejemre :)
    És épp több milliárd volt a nyeremény. 2 hét múlva el is vitték.

    Bibibiii, ha álmodom nem mondom el a számokat bibibiiiii :pp
    Bár az óta sajna több nem volt, anyám is csak 1x álmodta így meg a számokat (és nem játszotta meg :( )
  • Prof William
    #193
    ÁÁÁÁ: Lottószámok nekem is kellenének! Ha egyszer meglátod őket előre, majd privizz rám. Megfelezzük. :)
  • Gorvik #192
    Milyen rendes aszonyod van. Én biztos
  • mrzed001
    #191
    Egyszer a lottószámokat is. De csak egyszer. És akkor is csak 2-re emlékeztem tisztán, a többire kb. A 2 talált, a többi mellette. Azóta is ezt vágja a fejemhez az asszony :)
  • Prof William
    #190
    - ööö.... mrzed001 mi az amit akkor mondtál volna nekem?
    - *******.
    - Csomagolok és hazaköltözöm a mamához!

    Bocs ezt nem hagyhatam ki.

    Nekem van egy kristálytiszta emlékem arról, hogy valami nagy város Budapest vagy Debrecen utcáján sétálok az amukámmal , és láom hogy a temlomtorony bombatlálatot kapott. Ez az emlék olyan tiszta, mintha tegnap történt volna, pedig biztos vagyokbenne, hogy sosem éltam át. Azóta is keresem azt a temlomot. Biztos felismerném ha látnám.
  • Gorvik #189
    Kis mocskok :)
    Én mért nem álmodom meg előre soha?
    Ez szemétség
  • mrzed001
    #188
    Hát, hál isten :)
    Ez volt a legdurvább, és itt jött ki legjobban a választás következménye.
    Persze asszonynak is elmondtam, és azóta is hálás, hogy nem mondtam ki, amit akartam. Néha neki is elég jó megérzései vannak :))