4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • feketeribizli
    #267
    Én megvernék minden szexel foglalkozót, ha tehetném!

    - ujságárust, kiadót, stb.
  • feketeribizli
    #266
    Miért mondja nekem több férfi is, hogy felizgul tölem, hisz én nem csináltam semmit, csupán olvasok.

    Mással is megteszik?

    Mit lehet ellenük tenni?

    A verésen kivül gondolom, vagy az elutasitáson kivül.
  • feketeribizli
    #265
    A BUZIK NEM PARANORMÁLISAK?
  • sz4bolcs
    #264
    Ismerjétek meg a sátánizmust :-) Talán eloszlat pár tévhitet
  • Zsoldos
    #263
    Ahhoz tanulni kell aztan kutatni egy eleten at. Sokkal konnyebb punnyadni, maximum beleolvasni 1-2 konyvbe, azokat ujra leirni, vagy szimplan a fantaziankra bizva talalni a sajat verzionkat :)
  • palack
    #262
    Akit érdekelnek a paranormális jelenségek, menjen fizikusnak, és kutassa a quantum-teleportáció jelenségét :-)
  • Rafaelo
    #261
    piromániás jelenségnek olvastam :DD
  • smity 8D
    #260
    jaja :) mindenre van magyarázat csak keresni kell , és nem elnevezni egyből paranirmális jelentségnek :))
  • Emmegki
    #259
    Én régen nagy Manson rajongó voltam (vagy 2 évig) mégse lettem sátánista. Na meg manson feltűnési viszketegség miatti megélhetési sátánista. Manapság főleg. A sátánista metál meg jónéhány árnyalattal sötétebb nála.
  • Emmegki
    #258
    "Én nekem szüleim elváltak,és apumnak van 1 német juhász kutyája.
    Egyszer játszottam vele,és a kutya rámnézett,és rendesen vörös szeme volt."
    Az én kutyámnak is vörösen világítanak a szemei ha úgy nézek bele (főleg este). Ugyanaz a vörösszem effektus mint ami a fényképeken van. Na meg macskáknál zöldben van ugyanez.

    "Válaszolt,hogy ő,aztán megnyomtam a kinyitó gombot. Na ekkor nyilt lenn az ajtó, és marha érdekes módon egy katolikus müsort lehetett hallani a kaputelefonba,mintha valami rádió lenne. És valaki beszélt benne is ráadásul,na itt hülyét kaptam annyira féltem utánna"
    1, Ha rádiós: Légköri zavarok. Napkitörés esetén az ionoszféra érdekes módon keveri meg a rádióhullámokat, urh adások verődnek vissza és a föld másik felén hallhatóak tisztán.
    2, Ha meg vezetékes kontakthiba lehet. Elképzelhető hogy vki rádiót hallgatott a házban és vhogy vette és kapcsolta a kaputelefon

    "Egyik ismerősöm sátánista,és ő megmondta,hogy igenis vannak szellemek,ők kapcsolatba vannak velük. Na itt már tényleg ledöbbentem. :|"
    El kell osztani kettővel amit a szektások mondanak. szekta=agymosoda

    " De a mai napig nincs válasz arra, hogy amikor meghalt valamilyen rokonom, a család aktuális kutyája miért ásott hatalmas gödröt, és miért dugta bele a fejét gyakran egy egész napra." - talán mert meleg volt. Nálunk is beásták magukat nyáron. Ha meg nem akkor rájött az áshatnék.
  • mucsácsó
    #257
    vááá....meg a csaj sem szép, meg amúgy ez a démoni kinézet áááá :D
    deszááár
  • DokySG
    #256
    asziszem. :D
    De rendesen :)
  • mucsácsó
    #255
    háhá, énse :D kimennék az utcára aludni :DDDD
  • DokySG
    #254
    Asszem éjszaka nem mernék aludni mellette,de még a kezét se merném megfogni :D
  • DokySG
    #253
    Szóval ő is egy paranormális jelenség erősen.
  • DokySG
    #252
    :D
    Hát jah,én még csak 1szer láttam a csajt,de elég is volt baszki.
    De amúgy az csak a vörös szem effektus fényképezőn :D
    De komolyan igy ugynézki mint egy démon
  • mucsácsó
    #251
    agecccii télleg :D
    aztakúú...mint egy szörny, főleg vörös szemekkel..lolbazdmeg, ez durva :S
    én ilyennel szóba sem állnék
  • DokySG
    #250
    Az első képen amin a barátnőjével van,mellettük ő a huga.
    Na azt már nem is részletezem,hogy tipikus marilyn manson őrült.
    Az meg tudnillik sátánista..
  • DokySG
    #249
    Barátnője mint egy démon.Uhh veszélyes ügy :D
    Itt jobban látszik.
  • DokySG
    #248
    Kép ITT !
    Ő a barátnőjével.
  • mucsácsó
    #247
    okés, mutti :)
  • DokySG
    #246
    És barátnője is Sátánista.Szóval ha akarod mutathatok róla képet van,deh úhh..Mint egy démon.de halál komolyan.
  • DokySG
    #245
    17.Haver meg 28
  • mucsácsó
    #244
    aha, hát sztem éppen ez a baj, hogy haverod sátánista...pont egy két hete láttam a TV-ben, Spektrumon egy adást (tizennyócas karika :D) ami a sátánistákról szólt, hogy milyen rossz emberek...és aki tudja kerülje őket, mert teljesen képesek az embereket elátkozni, démonnal "megszálltatni"...majd legyilkolják őket áldozatként...Lucifernek adják a vérét az áldozatnak, és ezzel azthiszik, erőt ajándékoz nekik Lucifer...én valahogy nem birom ezt, teljesen kiábrándít...
    sőt, volt olyan ebben a műsorban, hogy volt egy felvétel, hogy egy 15 éves gyerek megfolytotta az anyját míg aludt, és késsel hátbaszúrta majd levágta a fejét, az apja meg szintúgy aludt, neki a fejét baltával vágta le, majd üstbe folyatta a vérét..áhhh..de láttad volna a gyerek szobáját...tiszta pentagram volt minden, démoni teremtmények voltak a falra vésve....
    és a gyerek aztmondja, nem emléxik semmire...........hát ennyit a sátánistákról, kerüld azt a haverod, jobbanjársz aszondom...akár mennyire is jóbarát, jóhaver...
    amúgy hányéves vagy te pontosan?
  • DokySG
    #243
    de ha láttam volna már valamit,tényleg beleőrültem volna az biztos.
    Marhára félek az ilyen dolgoktól.
    Úgy utcán semmi bajom,nem félek,nem ráz a hideg meg semmi.
    Csak ha hazajövök itthon érzem a szellemeket,meg haveréknál.
    Máshol szerencsére nem érzem őket.
    Szóval ez érdekes dolog nah.
  • DokySG
    #242
    hét jah szép dolgok ezek,én is kezdek már belebolondulni.
    Meg állandóan rettegésbe vok. :|
    Egyik ismerősöm sátánista,és ő megmondta,hogy igenis vannak szellemek,ők kapcsolatba vannak velük. Na itt már tényleg ledöbbentem. :|
  • mucsácsó
    #241
    de lehet télleg csak "orvosi baj" -de nehidd hogy ezzel magyarázom, hogy nem paranormális jelenség, mert lehet az....
  • mucsácsó
    #240
    szerintem menj el egy ilyen jóshoz, szellemírtóhoz, paphoz...én ezt a sok jelenséget nem bírnám elviselni amit te, belebolondultam volna teljesen......
  • DokySG
    #239
    De végülis hát nem is tom hogy higgyek e ezekbe a dolgokba.
    Az biztos hogy nagyon érdekes dolgok,de nemtom.Meg végülis ez a jelenség,hogy ráz a hideg meg érzem hogy van valaki körülöttem.De nemtom.Szóval lehet depressziós vagyok?!
    Ezek elégé megmagyarázhatatlan dolgok. :D
  • DokySG
    #238
    Jah,ez is egy érdekes dolog,hogy a kutya gödröt ás.
    Egyébként látta ma valaki a balázs showt?
    Abba pont erről volt szó,hogy volt 1-2 ember aki úgy érizte hogy megszálták a szellemek.Az volt a téma,hogy "Ma eltávolítuk a gonoszt belőled."
    Aztán voltak "hivatalos szellemirtok" aztán ők valami készülékkel átvizsgálták a nőt,mert az volt a panasza a nőnek mint nekem kb.
    Tehát azt mondta,hogy rázza a hideg mindennap,meg érzi rendesen a szellemek jelenlétét,meg volt 1 kép amibe ő nappal egy fehér alakot látott.Szóval nagyon érdekes dolgok ezek én azt mondom.Aztán a szellemüző csávó,kiűzte elvileg a szellemet belőle.
    Megkérdezte tőlle a balázs:
    - Most jobban érzed magada?
    Igen,jobban érzem magam,olyan mintha megkönnyebültem volna,és sokkal nyugodtabb vagyok.
    Szóval szerintetek ebbe van valami? vagy csak beképzeli magának?!
  • DokySG
    #237
    Szóval én hiszek ezekbe a dolgokba,mert tapasztalom őket,meg érzem őket,hogy itt vannak körülöttem.Csak ne lennének.. Grr.. :|
  • DJviolin
    #236
    Én sajna nem tudok elszakadni a realitások talajától. Én ha hallok, vagy látok paranormális dolgot, mindig megpróbálom megmagyarázni a tudománnyal. Valószínűleg én leszek ennek a topiknak a szkeptikus oldalt képviselő: #224, #232. Lehet bennem van a hiba, de én mindent szeretek tudományosan alátámasztani. De a mai napig nincs válasz arra, hogy amikor meghalt valamilyen rokonom, a család aktuális kutyája miért ásott hatalmas gödröt, és miért dugta bele a fejét gyakran egy egész napra.
  • DokySG
    #235
    Ez is igaz 100% -ig!! :

    Azóta félek itthon mióta a következő történt:
    Egyszer jött haver hozzám,nyomta a kaputelefont,felvettem,megkérdeztem ki az..
    Válaszolt,hogy ő,aztán megnyomtam a kinyitó gombot. Na ekkor nyilt lenn az ajtó, és marha érdekes módon egy katolikus müsort lehetett hallani a kaputelefonba,mintha valami rádió lenne. És valaki beszélt benne is ráadásul,na itt hülyét kaptam annyira féltem utánna,és azóta is.Ja és jelzem,hogy ez már többször is előfordult.Sőt olyan is volt már,hogy jöttem haza,és mikor kinyitottam az ajtót,akkor olyan volt mintha valaki rámköszönt volna hogy helló.
    De ezt tisztán értettem,hogy HELLÓ.Na ez is mi?Képzelődtem?!
    Szóval furcsa dolgok ezek a jelenségek.Eddig libabőrös voltam,most meg azt érzem mintha hő áramlana a kezemből és melegszik fel a kezem. Vonulnak ki belőlem a szellemek? :D:D Vagy ezt már marhára nem értem!
  • DokySG
    #234
    Hmm meg van még 1 story..
    Van haveréknak 2 háza 1 utcában.És mind a kettőben tuti szellemek vannak!!
    Rövid story:

    Kb 5 évvel ezelőtt az egyik házban meghalt a nevelőapjának az anyukája,és wczés közbe.Tehát úgy találtak rá,hogy ült a WC-n meghalva.Azóta a házat rendesen szellemek lepték el.

    Történt egyszer hogy hálózatban játszottunk,abban a házba ahol a fürdőszobába meghalt a néni.Lehetett olyan éjfél,1 óra körül,mikor meghallottunk egy hangot ami olyan volt mint mikor szenved valaki és nyög.Mentünk a fürdőszoba felé,egyre hangosabb volt ez a hang.Kinyitottuk az ajtót,és rögtön elmúlt és senki nem volt ott.És még nincsennek szellemek?! Utánna nagyon féltünk.
    Visszamentünk játszani,és olyan 1 óra múlva meginn érdekes dolog történt.
    Játszunk és mintha valaki bement volna a konyhába.Tehát ajtó csukást hallottunk.Kiszóltunk:
    - Ki az?
    Senki nem volt csak csönd.Ki is mentünk,senki nem volt ott.

    Van a másik ház.Pár házzal arréb..
    Ott meg ott van az egyik szobába a néni akiről beszéltetem,hamvakba egy úrnába.
    Na abba a házba,de még a szobába is katasztrófális megmaradni.Ha bemegyek oda,érzem hogy ott van a szellem.Ráz és végigfut rajtam a hideg,és mintha valaki nézne az úrna felől.Ha kimegyek a házból,semmi bajom.
    Szóval érdekes dolgok ezek a szellemek,de még jóhogy nem láttam egyet se.
  • mucsácsó
    #233
    hát figy....énnemtom, én már hallottam mindent hogy a földönkívülieknek gyors a járművük (UFOjuk) és olyant is, hogy teleportálni is tudnak...sőt:
    olyan elképzelést is hallottam, hogy ők itt vannak közöttünk, csak mi ugye 3D-ben élünk, vagy 4D...ha az időt is számoljuk, de lehet, hogy ők (furcsán fog hangzani) 12D-ben élnek akár, de itt a Földön...és néha át bírnak jönni ide hozzánk...
    ezt egyébként egy pszihológus ismerősöm mondta nekem, még nyáron mikor kérdeztem tőle hogy ő mit gondol az idegen lényekről, ufokról
    hát nem tudom, akármi lehet....egyszer csak kiderül az igazság....
  • DJviolin
    #232
    Helyesbítés:

    Szerintetek mi számít ufónak? Vagyis Földönkívüli Azonosítatlan Élőlénynek? Mert ha végiggondoljuk, akkor a Mars felszínén talált ismeretlen baktériumok is UFÓ-k. Ha teszem azt innen van 5 galaxisnyi távolságra egy olyan bolygó, ahol ugyanúgy zöld növények vannak, mint a földünkön, akkor azok is UFÓ-k. Földönkívüliek igenis léteznek. Olyan élőlények, amelyeknek a Föld légkörén kívül van a mindennapi életterük. Tehát a nemzetközi űrállomás külső borításán megtapadó baktériumok is UFÓ-k.

    Amilyen UFÓ-kra ti gondoltak, Igen, Azok IS léteznek. Csak akkora távolságra tőlünk, hogy nem képesek nekünk üzenni, vagy rosszabb esetben meglátogatni. De vizsgáljuk meg a kérdést az ő szemszögükből: Nekik vajon kik az UFÓ-k? Na, ugye!? Lehetséges, hogy az asztronautáikat hibernálva útnak indították felénk, hogy feltérképezzenek, vagy meglátogassanak, esetleg üzenjenek nekünk. De az út időtertelme fényévekben mérhető. Ameddigre ideértek, lehetséges hogy a bolygójukon a fajuk olyan változáson esett át, hogy alakjuk teljesen megváltozott az utnakindítottakénál, vagy esetleg már ki is pusztult a civilizációjuk.

    Fordítva: Fellövünk egy embert, egy beazonosított bolygónak, ahol tudjuk, hogy idegen élet van. Ezt az asztronautát hibernáljuk. Több ezer fényévet utazik. Kiolvasztja az autómatika, mihejst a bolygó közelébe ér, és meglátogatja őket. Visszajönni nem tud, de minek is, mert már addigra a világunk semmivé lett.
  • DokySG
    #231
    Szóval szerintem ha meglátnék egy szellemet,én szivrohamot kapnék :D
    Mert úgy embertől nem félek meg ilyesmi.. Csak ezektől a jelenségektől nagyon.
    Vagy bennem is már szellem lenne? :D
    Mert órák óta most is majd megfagyok,meg mintha valaki nézne..
    Meg libabőrös vagyok. zzzzzzzzzzz...
  • DokySG
    #230
    hát jah,hihetetlen de igaz.
    Meg úgy néha itthon is úgy érzem mintha nézne egyfolytába valaki.
    Meg a szekrény tetején van 1 szüz mária,aztán néha mikor ránézek olyan mintha kacsintana. Ez hülyén hangzik tom.. :D
    De télleg igy van. Furcsa dolgok ezek,és marha félelmetesek.
    Szerencsére szellemmel meg ilyesmi jelenségekkel nem találkoztam még,de marha félelmetes.. És ráadásul a szüz mária velem szembe van most is. Marha félelmetes. Uuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :-|
  • mucsácsó
    #229
    elég hihetetlennek hangzik...de a mai világban meg azok után amiket én láttam már...ohbazd nemlepődök meg az ilyeneken, elhiszem, és ufok 10000% hogy vannak, és látogatlak a Földre...
    volt akit már elvittek?
  • DokySG
    #228
    Hmm hát igen,ezek elég furcsa dolgok.
    Én nekem szüleim elváltak,és apumnak van 1 német juhász kutyája.
    Egyszer játszottam vele,és a kutya rámnézett,és rendesen vörös szeme volt.
    Egyfolytába csak bámult,de én úgy megijedtem,hogy berohantam a lakásba faterhoz.
    Iszonyú félelmetes volt.Aztán egész éjszaka fáztam meg rázott a hideg..
    Azóta érzem a szellemeket körülöttem,tehát ezt úgy értem,hogy órákig majd meg fagyok,meg libabőrös vagyok,meg úgy mintha nyomná a szivemet valami.Meg úgy iszonyatul félek.. Tehát érzem őket nagyon. Valaki tud erre valamit mondani esetleg? Ilyesmit kilehet űzni belőlem? Most lehet hülyének néztek,de ez tényleg így van.A másik story. Mikor meghalt egyik ismerősünk és feküdt a hullaházba,mikor bementünk,mivel ott kezdődött a szertartás vagy mi a fene,kivolt takarva a feje. Nah azóta iszonyúan félek. Azóta temetőbe se merek bemenni.Remegek,félek nagyon.Szóval ha erre tudna valaki mondani valamit,megköszönném.
    Üdv: Doky