4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • sz4bolcs
    #347
    Kipateroltátok a jegesmedvét? :-)
  • REALista
    #346
    Nem mondták neked még hogy ne állj a légkondi elé???
  • Prof William
    #345
    (Sejtelmes zene.) Érdekes a szellemlét?

    A szobánkban egyszer volt eg hideg pont. Szép meleg volt a szoba. (Nyár.) D azon a hejen kifejezetten fagyos volt a levegő. Másnapra eltűnt.
    Érdekes volt...
  • INNUENDO
    #344
    Én igen, csak az orvos nem látott engem.
  • REALista
    #343
    Orvos látott mán???
  • sz4bolcs
    #342
    mondom bögre Annyi koffeintől egy ló is imaginálna..
  • INNUENDO
    #341
    Ez egyértelmüen azt jelenti hogy le kell szoknod a kávéról,mert megelégelte a szervezeted...
  • sz4bolcs
    #340
    Nekem ilyen akkor van ha megiszom egy nagy bögre kávét.. de spontán is előjön. :D
  • sz4bolcs
    #339
    megkérdezhetem? : Most Te tényleg paranormális jelenséget gyártasz?
  • INNUENDO
    #338
    Volt már olyan hogy ettől ébrettem fel északa. Egy jó kis fájdalams hallomásra. dejó.
  • INNUENDO
    #337
    Elég szar amikor éppen matek órán volt, nem tudtam egyáltalán koncentrálni azon az órán, szerencse hogy nem szólitottak fel
  • INNUENDO
    #336
    És aza fura benne, hogy a látomás (vagy inkább hallomás?? látni nem látok semmi különöset) nagy részét a lecsillapodás után elfelejtem.

    Meg ha valaki közben beszélt hozzám, akkor azt természetesen nem értettem, és nem is került be a memóriámba
  • INNUENDO
    #335
    De annyira szer érzés. Olyan hasitó lelki fájdalom
  • INNUENDO
    #334
    Najó mondok mást.

    Volt két időszakom amikor folyton látomásaim voltak. Naponta 2szer háromszor. Ugy zajlik le, hogy egyszer csak elkezdenek eszmbejutni dolgok, legtöbbször párbeszédek, és mindig úgyérzem hogy valahonnan ismerem már őket. Eközben végig erős fájdalomérzetem van. Ez az egész 1 percig tart kábé, de a fájdalomérzet kicsit lassabban mulik el, és utána még vagy 3 órán át keresztül levert vagyok, nincs életkedvem. Mint mondtam kétszer volt ilyen időszakom, amik olyan 2 hetes periódusok. Az első még régen volt, vagy 4 éva, a másik meg tavaly volt, november táján.
  • sz4bolcs
    #333
    Megette a szendvics. :-)
  • INNUENDO
    #332
    aha, egy pár másodperc alatt amig visszatettem a hütőbe a kaját, egy rágcsáló odaosont és levitte a sonkát, mi ? :\ Emeletes panelházban lakom, itt nincsenek rágcsálók
  • sz4bolcs
    #331
    rágcsálóírtást válalol :)
  • INNUENDO
    #330
    2: Az eltünt sonka esete.

    Vacsorát csináltam. Rajtam kivül csak anyám volt itthon, és ő fürdött. Két sonkásbucit (hosszukás zsemle) készitettem, szendvics-formátumban. Kivettem a sonkát, papirban volt. három-háro szelet sonkát terveztem a szenyókba, megszáémoltam van-e annyi. Hét volt. szóval egy maradt. Elkészitettem a szenyókat beletettem a 2xhárom sonkát, visszatettem a cuccokat a hütőbe. Ezután még igazgatni kezdtem egy kicsit az egyik szenyát, mert kilógott a sonka. levettem a tetejét, és a szendvicsben CSAK KÉT SZELET SONKA VOLT. Pedig teljesen biztosan emlékszem hogy beletettem hármat. Aztán pár másodperc alatt eltünt. Keresgéltem hogy nem esett e ki, de nem találtam sehol. Szóval még bele kellett tennem a 7edik maradék sonkát is. D nem értem hogy hova lett az a sonka. Egyszerüen eltünt.
  • INNUENDO
    #329
    Velem két dolog történt, nem olyan nagyok és elvontak mint az eddig leirtak, de azért emlitésre méltó ...

    1: Egyszer régen, még elsős voltam (általánosba) hárman haverokkal bementünk a dedóba nosztizni .... van ott egy fehér idős női alakot ábrázoló szobor. Hülyültünk meg minden, aztán homokkal dobáltuk a szobrot, aminek egyszer csak (talán mert megelégelte) KINYILT AZ EGYIK SZEME !!! (Elég nagy csukott szemei vannak, tehát nehéz nem észrevenni.) Egy másodpercre kussoltunk, aztán orditva rohantunk el ... később gondolkoztunk, hogy biztos ugy tapadt oda egy kis homok, hogy attól lűtszott úgy ... de nem, nem ugynézett ki. Teljes részletességgel ottvolt a nyitott szeme.
  • Shaman
    #328
    Nah megtaláltam,s végigolvastam a topigot.
    Pár megjegyzés:

    -A piramisnak szárító hatása van.
    -a Gömbvillám elől sose fuss el,mint ahogy valaki javasolta,hanem le kell feküdni a földre,mert ha futsz elkezd követni (légáramlatok miatt)
    -spontán égésekre javasolt Lőrincz L László: A nagy mészárlás, A kő fiai nevű könyvei.
    Persze ezek kitalációk,de egész érdekes teóriát feszeget bennük,ami kapcsolatban van a piramis hatással is.
  • sz4bolcs
    #327
    Igen :) erre mást nem tudok mondani, nincs semmi ok nélkül.
  • Prof William
    #326
    Hát igen már ezen én is gondolkoztam...

    Egyszer éjszaka felkeltem és a szoba közepén egy bazi nagy juk volt. Totál beparáztam. Persze csak álom volt, de álmában szokott félni az ember? Lényeg a lényeg. Ha még csak álom is akkor is kipróbálom. Tesóm valalami béna játékrobota ott állt az asztalon. Fogtam és belelejtettem. Nem halatszott hogy leért volna.
    Úgy tűnik mégis álmodhattam, mert tök logikátlanul azt döntöttem el, hogy inkább lefekszek. El is aludtam. Reggel persze minden normális volt DE és itt ráz azóta is a hideg ha rágondolok. Azt a jó alkar nagyságú játékrobotot AZÓTA SEM TALÁLJUK SEHOL!!!!!
    Pedig lefekvéskor még megvolt.

    Azóta sem értem mi történt. Álom volt vagy nem? Reméllem álom. DE akkor meg hova tünt a robot? Azóta két festés is volt, hogy hogy mindent kipakoltam személyesen a szobából, és még sem lett meg. Apa szerint a dolgok nem szívódhatnak csak úgy fel, de én nem tudom....
  • sz4bolcs
    #325
    Olyan dolog biztos létezik, amire a tudomány nem tud magyarázatot adni, ilyen pl, nőknek miért van agyuk, és hasonlók :D
  • Prof William
    #324
    DE ezzel az erővel én is lehetnék ördögűző! Kifoygatatlan készélet van sajna sarlatánokból...
  • Prof William
    #323
    Hehe :D

    A miheztartás véget... Ha nem is hiszek, de elképzelhetőnek tartok néhány paranormális jelenséget, de a Ferike fiúnak inkább egy jó nagy tasli kelett volana mint örgdögűző Julikanéni.
  • sz4bolcs
    #322
    goaud :D
  • Prof William
    #321
    Majd ordítom hogy ÉN VAGYOK A SÁTÁN A A SÖTÉTSÉG FIAAAA! Utánna meg latinul beszélek...
    Tuti siker.
  • sz4bolcs
    #320
    Szted nem fogják tudni bizonyítani, hogy a Sátán volt? (Én benne vagyok:))
  • Prof William
    #319
    Na megyegyezünk... Én szimulálok egy ördögi megszálást. Te meg kiűzöd belőllem... Fele fele osztozunk... :) Na?
  • sz4bolcs
    #318
    a=e á=é Ferike és az exszöszájzbúk. http://ordoguzes.uw.hu/
  • sz4bolcs
    #317
    alakul.. Pl. egy Ferika ördögűzás elég paranormális lenne, ha igaz lenne. :D
  • Prof William
    #316
    Akkor mi a parnaormális? A Reiki? A meditáció? Az ördögűzés? Az előző életekre melékezés? Ezeket talán még lehet bizonyítani, de ha az illet őtárgyakat lebegtető méfiumokat vár akkor elég kevés az esély...
  • sz4bolcs
    #315
    de nem kell sarkosítani, mesélj, milyen természetfeletti paranormális dolgok léteznek
  • sz4bolcs
    #314
    akár az is.. :D Amúgy meg mély hitetlenkedést nem tudom elképzelni, ugyanis minden előre elképzelt dolog gátolja a megismerést. A hitetlenkedés pedig kb az, mint a hit csak negatívban.
  • Prof William
    #313
    Nem hiszem. De ezt hiába magyaráznám. Épp hogy úgy kezdtem bele hogy nem hittem. Ki akartam próbélni igaz e. A legmélyebb hitetlenkedéssel csináltam. Mégis bejött...

    De...

    Akkor James Randinál, mi számít paranormálisnak?
    Reiki nem...

    Esetleg örögűző Julikanéni dimenziókapunyitása? :)
  • REALista
    #312
    Ebbe mi a parnormális? Egyszerűen csak könnyen befojásolható vagy és hiszel az ilyen baromságokba és azért érzed a meleget!
  • danióra
    #311
    X akták.
  • sz4bolcs
    #310
    ugyan, ebben meg mi a fene a természetfeletti, paranormális, megmagyarázhatatlan? :D:D:D IStenem...
  • Prof William
    #309
    Mi számít annak? Én Reikizek de hiába magyaráznám én meg kezelt beteg hogy én érzem a meleget ami jön a kezemből, meg ő is nem hiszem hogy elhinné...
  • sz4bolcs
    #308
    Sztem az a milliomos, aki elzáratott egy millió dollárt, és felajánlotta, hogy aki valami "természetfelettit", vagy megmagyarázhatatlan dolgot csinál az megkapja a pénzt. Azóta bűvészek meg rakás csaló próbálkozott, de az egy milla még bent áll.