4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Hajnalcat
    #387
    Már nem azért, de én ezt teljesen komolyan írtam.
  • Hajnalcat
    #386
    Kik?
  • sz4bolcs
    #385
    közben meg nagy kurvák, igaz?
  • Hajnalcat
    #384
    Khmmm..., az utolsó kacsintást nem akartam odarakni.
  • Hajnalcat
    #383
    Igen, láttam. Az angyalok sokszor ember bőrébe bújnak és észre sem vesszük, hogy köztünk élnek. Szóval az angyalokat ne úgy képzeljétek el, hogy leszáll az égből és nagy szárnyai vannak, hanem ők is csak sima ember képében jönnek. A démonoknál sajnos ugyanígy van, de ők mindig megpróbálnak elrejtőzni, hogy semmi esetre se ismerjék fel őket, magyarul angyali képük van. Kis ártatlannak tűnnek, közben meg...
  • sz4bolcs
    #382
    Igen, ..pl. ezért van többekközt villamosunk.
  • patiang
    #381
    Annyival vagyunk okosabbak /az átlag / a négyezer évvel ezelőtt élt embereknél, fel tudunk szállni a villamosra, de csak azért, mert akkor még nem volt.
  • sz4bolcs
    #380
    Jó és rossz tőlünk ered, így van.
  • Pluskast
    #379
    Nem tudom de ha a barátnőmre nézek akkor biztos vagyok benne, hogy egy angyalt látok magam elött
  • The Methode
    #378
    Látott már valaki angyalt vagy démont?Én még nem,de szerintem nem is fogok,mert ilyenek nincsenek,én csak jó és rossz emberekeket látok.Soha semmi más nem befolyásolta a jót vagy rosszat úgy mint az ember.Ha ti ezt az sátánra vagy az isten égi kompániájára akarjátok fogni csak tessék,de ne lepődjetek meg,ha majd nem az történik amit vártok.Minden jó vagy rossz tölünk ered,mert itt és most mi dötünk jó és gonosz felett.Ez a mi választásunk és ne próbáljuk ezt más erőkre hárítani.A döntés a mienk.
  • steweee
    #377
    hogy kell visszafelé mondani, szavanként vagy betűnként ? nekem nem jelenik meg
  • K Wili
    #376
    Most nem azér de a XXI. században hogy hihettek ilyen dolgokban mint a sátánidézés? Vegyék egyszer fel egy kamerával hogy télleg megjelenik, vagy ha sötét kell hozzá, akkor infrakamerával, tökmindegy... de erről mindenki csak ilyen legendákat mesél, konkrétan meg nincsenek felvételek mer kamu az egész, vagy csak sokat szívnak egyesek mostanában.. Ilyen erővel Wotan istennek is áldozhatnátok :)
  • Prof William
    #375
    Nem mityánk fontos talán hanem az érzelmi töltés. Az érzelmek állítólag nagyon kisugároznak az emberből és azt emgérezhezi valami... Persze nem a sátán, mer az egy marhaság (szerintem) de lehetnekolyan entitások amik felfigyelhetnek rá.

    Szóval akár a micimackót is énekelheted, de ha ezzel valmi gonoszt akarsz idézni,(is giszted is hogy így lessz) vagy azt hiszed akkor az lessz. :)
  • sz4bolcs
    #374
    És hogy mi vár a rossz út végén? Talán annyi, mint a jó út végén.
  • sz4bolcs
    #373
    Tőlünk ered? :) Nem hinném... Mástól? Azt sem.
  • The Methode
    #372
    Sok minden van körülőtünk amit még nem ismerünk,most mindegy milyen módszerrel,
    de ha a gonoszt keresed akkor meg is talál,mert minden jó vagy rossz tőlünk ered és ha igazán rosszat akarsz látni hát nézz magadba,ismerd meg a saját gonoszságodat és megláthatod mire képes az ember.Minden szörny meg gonosz lény érdekes,hogy emberi tulajdonságokkal rendelkezik:vérszomj,düh,indulat,irigység,félelem.
    Válaszd hát a rossz utat és meglátod,hogy mi vár a végén.
  • tattooed
    #371
    jaja!!

    bár ez nem igazán ide tartozik,de

    ettől durvább volt az amikor koliban bebélyegeztünk,
    aztán úgy idéztünk szellemet.
    na ott mindenki látott mindent, halálfélelmem volt.

    de bárhogy is van, ha valaki nagyon látni akar valamit,
    és még bele is éli magát, akkor látni is fog valamit.
    pszihésen beképzeli
  • homeless
    #370
    Hát nemtudom, de ez elég hülye módszernek tűnik.
    1. A bibliát emberek írták.(bár ez elég hülyén hangzik, mert minden könyvet emberek írtak:) )
    2. Azóta minden nyelvre lefordították. Kétlem hogyha akármelyik nyelven visszafele olvasod akkor megjelenne a sátán.
    3. Miért pont a miatyánkot? Talán, mert azt ismeri mindenki? Ez alapján nagyon úgy tűnik, hogy valami hülyegyerek kitalálta ezt a "nagy módszert" és az 1 bolond 100-at csinál elv alapján a haverod is kipróbálta.

    Elképzelhető, hogy ha nagyon akarsz látni valamit akkor az agyad furcsa dolgokat produkál. Pl. ami máskor fel se tűnne, de ilyenkor az agyad felnagyítja a dolgokat, főleg ha parázol. Lehet hogy a srác látott valamit amit másnak hitt és sokkot kapott. Nálunk általános iskolába volt ez nagy divat. Mindig napközibe "szellemet idéztünk" és ha meglibbent a függöny mindenki ordítva szaladt ki. 5 perc múlva meg már ilyeneket beszéltünk: "te is láttad, ahogy a függöny egy ordító arcot formált?":DDD
  • INNUENDO
    #369
    Mi a tükör szerepe ? Felé kell állni, vagy mi?

    A szoba sarkába ? Ugyérted hogy ugy kel fellógatni hogy mindkét fallal 45 fokos szöget zárjon be?

    Hátulrl előre ? Ugyérted hogy viszafele olvasva, vagy rendesen olcasva csak a szavak sorrendje van visszafele?
  • utility
    #368
    nembeszél elharapta a nyelvét
  • utility
    #367
    Távozz tőlem sántán....
  • sz4bolcs
    #366
    Lehet a srácnak elvitte a lelkét.
  • UltimateGamR
    #365
    nem biztos hogy az volt , sőt nemtudom hogy mivolt
  • Prof William
    #364
    Komoly?

    Mert mi a baja? Nem beszél? Mit reagált amikor elmondta visszafele?

    Bocs de kicsit kételkedő vagyok. Sok dologban hiszek de ez azért...

    Nem kizárható hogy valakit megidézet de hogy a sátánt...

    Majd holnap hoszabbn kifejtem miért...

  • UltimateGamR
    #363
    itt az igazi paranormális tevékenység!:

    Haver ( 19éves ) tegnap este átjött és megcsináltuk azt ami minden laikus embernek csak hülyeségnek tüník. Megidéztük a SÁTÁNT(!!!), vagyis én részben mivel a haverral csináltattam én meg messziről néztem a rituálét.
    Szóval ami kell:
    -két személy , egy segítő csak ha nagyon kell és egy személy aki csinálja , de lehet egyedül is
    -biblia ha valaki nemtudja a miatyánkot
    Menet a következő:
    kell egy tükör , a tükröt elhelyezitek a szoba sarkába szemmagasságba. Ezután aki megakarja idézni a sátánt az elkezdi mondani a miatyánkat HÁTULRÓL ELŐRE!!!!!! és ha teljesen végig mondta akkor hirtelen jéghideg lesz és megjelenik egy sötét árny majd, zagyvál valamit és... / ezt csak akkor tudjátok meg ha kipróbáltátok /
    Ja ha van segitő az nehogy elrohanjon nehogy közbelépjen mert azzal csak bajt hoz.
    Ui.: a haver azóta sem szólt egy szót sem , még az orvos sem tudja mi a baja...
  • xoxo009
    #362
    KATT!!
    VAgy ide, elgondolkodtató a cikkek ezek...
  • zizu21
    #361
    Akit erdekelnek eredeti jelentesek, beszamolok magasrangu pentagon, katonai szemelyektol stb ide latogasson el nyugodtan

    http://www.disclosureproject.org/

  • sz4bolcs
    #360
    Nem tudom, de a sprite jobb vízkőoldó, mint a calgon :D
  • vg
    #359
    Ez szép és jó, de nem értem...
  • keshy
    #358
    lol mi van itt a kólával? ne szidd, tudjátok milyen sok mindenre használható? :D => magyarul hogy is van? "állítolag", discovery powaa, myth busters, nézze mindenki! kóla4ever!
  • sz4bolcs
    #357
    Mondtam, hogy ne igyál annyi kolát. :)
  • guardian hero
    #356
    Egyébként elég nehezen tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy egy élő lény van egy szobában, de nem mozog a levegő -> légzés, testhő által felmelegített levegő felszálllása, helyére hideg áramlása, hogy egyebekről ne is beszéljünk.
  • guardian hero
    #355
    Ajánlom figyelmedbe.
  • Realtibi
    #354
    volt valami abban a kólában?
  • REALista
    #353
    Szerintem ez a túl sok Csacska angyal nézésének a hatása!!!
  • abonyitomz
    #352
    nekem is volt ma egy fura látomásom , ülök a szobámba , netezek , kinézek az ajtón azt látom hogy valaki felmegy a lépcsőn , nem tudom ki , fogtam a kólás üveget a kezembe felmentem a lépcsőn a másik szobába és nem volt senki.
  • Prof William
    #351
    Ki tudja...
    Érdekes egy világ ez...
  • vg
    #350
    Ilyet szerintem minden ember tapasztalt! Az is jópofa, amikor mondjuk fekszik az emberfia éjjel, minden be van csukva (huzat kizárt), megis érzel valamit, ahogy mozog a levegő...
  • sz4bolcs
    #349
    Lehet, csak képzelted az egészet. :-)
  • Prof William
    #348
    :))))

    Jut eszembe amikor a hűtőt kiyitomm akkor is érzem a hideg foltot. Talán a szellem odaköltözött? :)

    De a szobás dolog igaz.