4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • SFKS
    #427
    Bigfoot!! LoooL
  • fonak
    #426
    Biztosan teleportált :)
  • sz4bolcs
    #425
    Haha, ez hasonló, mint amikor csináltak egy programot, ami szakszavakból véletlenszerü, de értelmesnek látszó szöveget rak ki.
    Elő is adták a tudomány krémje előtt, és nagy ovációt váltott ki az előadás.
    Aztán közölték a professzorokkal, hogy hablaty volt az egész.
    Ez valami tudományos kísérlet volt, ha valaki bővebben tudna erről az esetről adni olvasnivalót, azt megköszönném.
  • csodabogár
    #424
    Ja volt mégegy. Haveromékhoz mentem a rekkemért.Bekopogtam és kiszólt az öccse ,hogy mindjárt megy. Egy normál kis kertesházban laknak. Szóval kijön a haver és beszélgetünk. Az útcára csak 1 kijárat van és mi ott álltunk a kapuban szóval anélkül hogy feltűnne senki se ki se be. ÍElmondtam amit akartam és a cuccom is megvolt indultam hazafelé. Úgy 8-9 házzal arrébb egyszercsak megpillantom haver öccsét aki kiszólt. Cengával voltam úgyhogy sehogy sem érhetett oda hamarabb és biztos ,hogy ő volt ott és biztos ,hogy ő is szólt ki. Most vagy tud teleportálni vagy csak össze vissza-halucinálok ez tök para-normális.
  • csodabogár
    #423
    Ó ilyet mi is akartunk csinálni ,de mikor beletrappoltunka a gabonába egyből ott termett az Illésbá oszt vasvillával kergetett.
    Másnap meg ott előttem anyázott 3 kölköt aki létaposta a búzát "há most hogy kaszálom lé" Én meg röhögtem rajta magamba. A faszi 70 éves+ fajparaszt
  • macleod2005
    #422
    Haverral csináltunk egy szép gaonakör-sort, eegész éjjel azon dolgoztunk (kb 5-6 óra volt) de megérte, még a szomszéd faluból is eljöttek megcsodálni, mi meg szakadtunk meg azon hogy ki mit talált ki rá. Ezt érts úgy hogy a 75 éves Józsibácsi még a repülő csészealjat is láttad, meg a zöld 2,5 méter magas lényeket (én szerény 175 centi vagyok haver meg 168 ), ezzel végülis csak arra akarok rávilágítani hogy nagyon sok mindent kitalálnak csak az emberek és az ufó azért jó téma mert nem lehet bizonyítani.
    Amúgy én biztos vagyok benne hogy léteznek más élőlények a földön kívül, de ha idejönnek biztos nem arra fogják pazarolni az erejüket hogy gabonaköröket rajzoljanak, vagy ilyesztegessék a 75 éves Józsi bácsit.
  • csodabogár
    #421
    Az egyik este furcsa zajra lettem figyelmes mikor ezen a forumon ovasgattam a történeteiteket.
    A zaj erősen az ágyam mögürről jött. Olyan lecsukhatós ág szóval hirtelen felindulásból kirántootam a helyéről és semmi. Olyan fajta ágy ,hogy kihúzni könnyű de visszatólni hát szóval visszaszenvedtem. Amint lekapcsoltam a villanyt egyből jött aza a zaj. Magaszról szartam rá....
    De egyre zavaróbb volt.Elkezdtem gondolkozni mi a franc lehet az.
    Ahogy végiglvastam az összes történeteteket odamentem és kirántottam megint az ágyat. Akkor hirtelen az arcombarepült egy baszottnagy légy de tényleg rohadtnagy volt. Na szóval úgy beszartam mint állat. ez paranormális mondom rohadtnag volt az a légy lehet hogy egy idegen volt.(ja és amint feleszméltem eltűnt szőrén szárnyán:D)
  • berlinboy6329
    #420
    Szerintem a Hold 1 UFO,csak álcázzák magukat.
  • mucsácsó
    #419
    mégnéztem anno, de nagy része ki volt takarva
  • csgj
    #418
    ja, akinek van Google Earth-e, megnézheti az 51-es körzetet :)
  • Ron Ragm
    #417
    Ez olyan jó, szal látnak VALAMIT, amiről nem tudják hogy mi, és egyből idegen űrhajó lesz.
  • Gabosh
    #416
    Elég kész ,de lehet hogy mások is probálkoztak , elcsesződött az űrhajó és körbe körbe megy a föld körűl.
  • mucsácsó
    #415
    "Aldrin beszámolójában azt is megemlíti, hogy társaival repülésük során láttak egy azonosítatlan repülő tárgyat, melyről a NASA már harminc esztendeje hallgat. "Volt valami odakint, ami elég közel volt ahhoz, hogy megfigyelhessük" - nyilatkozott Aldrin a dokumentumfilmet csütörtökön műsorára tűző brit Channel Five-nak..."

    nah ehhez mit szóltok? haver copyzta valahonnan...
  • Prof William
    #414
    "Mégis miért van az, hogy minden képen feketék, és homályosak a csészealjak??? "

    Hát még ezt se tudod? :)

    Hát mert bekapcsolják az álcázót! :)
  • sz4bolcs
    #413
    Gondolja egy buta ember?
  • hnoemi
    #412
    Igazad van Zooey, az nem lehet hogy csak ezen a bolygón van lájf. Az meg pláne abszurd, hogy pont az emberek legyenek azok, mert nálunk aztán kell lennie intelligensebbnek, mert ha nincs, akkor valaki valamit nagyon elba..tt. Múltkor láttam egy csatornán egy palit meg egy nőcit, azt mondták, hogy ők kiűzik belőlünk az idegeneket, mert azok irányítanak minket. És ezek a jószágok látták is őket, a riport alatt éppen a pasi feje felett volt egy űrhajó, amin asszem 270ezer idegen volt. Hát én nem tudom, de amin ennyien elférnek, az szerintem még a napot is letakarta volna emberünk elől, dehát ez van. Szóval tényleg túlzás ez az ufó-mánia, de kell hogy legyenek. Élet van máshol, ezt már bebizonyították, olvastam egy magazinban hogy baktériumokat találtak már nem is tudom melyik bolygón. Na de a tény az tény: minden űrhajó csésze alakú, és mind világít, és mind csak az amerikaiaknál száll le. :)
    Ja, és olvastam nemtom melyik bulvárlapban, hogy egy vagon pénzt adtak azért a röntgenfelvételért, amin egy kacsa van, ami lenyelt egy idegent. Szeretem ezeket a sztorikat, kis móka unalmas napjaimban.
    Na de ha már paranormális topikról van szó, ez a dezsavű (le tudom ám írni), néha kiakaszt.
  • csgj
    #411
    de mindegyik csak egy folt... ha fekete, akkor is látszódhatna a formája...
  • turho
    #410
    kiba gyorsak és ilyenre vannak festve? :D
    Komolyra fordítva: UFFO-hisztéris tízévente feltámad, bizonyítékok meg nem akaródzanak lenni az istennek se (legalábbis perdöntő normális fotók filmek).
  • csgj
    #409
    biztosan léteznek földönkívüliek. ez 100%. a világűr olyan bazitágas, hogy nem lehet, hogy csak a Földön van benne élet... Viszont ezek az UFO jelenségek kicsit túlreagált hülyeségek.. Mégis miért van az, hogy minden képen feketék, és homályosak a csészealjak???
  • sz4bolcs
    #408
    :D:D
  • Kabuki
    #407
    ufók és szellemek léteznek persze, a bedrogozott marhák és a bolondok agyában biztosan
  • REALista
    #406
  • Csoder
    #405
    Szvsz tiszteletben kéne tartani a másik nézőpontját, mégha irritálónak találod is...
  • Csoder
    #404
    Bár lehet, hogy ezt már írtam itt...
  • Csoder
    #403
    Elrohantak, majd egyre kevesebben lettek és... najó :)

    Történetem kissebb túlzásokkal, az élvezhetőbbség kedvéért: :)
    2006 nyara, borús, eső utáni éjfél
    Kimentem a nagy hőségben egy kis frissítőért a konyhára, majd mikor vissza felé tartottam a sötét folyosón, oldalra fordultam, hogy szobám felé vegyem az irányt, de a szemem sarkából megpillantottam azt a halvány, csontfehér, sejtelmes felvillanást, mely a konyhaajtó homályos, csak kis mértékben áttetsző ablaküvege mögül villant fel, s illant el. Gondoltam a 4-5 óra Still Life -ozás eredménye e képzelgés, szinte már bejöttem az előszobába, a folyosóról, de a szemem ismét a konyha ajtó ablaküvegére irányult, és ismét azt a rejtélyes fény felvillanását sikerült felfedeznem. - Jó - mondom, visszalépek a folyosóra, és most erősen a 3-4 méterre lévő ablaküvegre koncentrálok. - Ha ismét felvillan, akkor az már biztos nem a képzelgésem szüleménye -. Felvillant, ezzel egyetemben az adrenalin szint mutatom is. Poharam letettem a közeli virágpolcra, majd lassan, kiváncsian közeledtem a konyhaajtóhoz, és annak homályos ablaküvegéhez. Kezem már az ajtó kilincsén, és ismét felvillant. Játszadozott az adrenalin mutatóm, mint egy forgó propeller mellé kötött papírcsík. Kinyitottam az ajtót, sötét áramlot felém, majd felvillant, kissit meghátráltam, és ismét azonnal felvillant, ekkor már nyugodtabban konstantáltam, hogy minden túlvilági fény-villanás egy kissé hibás, Tesco "gazdaságos és takarékos" izzónak tulajdonítandó...

    End :)
    csak legyen aki végigolvassa :)
  • sz4bolcs
    #402
    még tart a hatásszünet... :D Holnap folytatja
  • REALista
    #401
    Szerintem ennyi!
  • sz4bolcs
    #400
    és?
  • berlinboy6329
    #399
    Írjatok már,olyan jó olvasni a sztorikat.

    Nekem 1x olyan volt,mikor ott voltam haveréknál,hogy hülyéskedtünk,hogy ott szellemek vannak meg minden.Ott voltunk a föld úton,felhő sehol,nyár volt k.. meleg.Lenézek a fölédre,és látom hogy 1 elég nagy árnyék így elsuhan a földön.Pár mp volt az egész,és aztán megint semmi.
  • Hajnalcat
    #398
    UFO
  • Ron Ragm
    #397
    ANGYAL
  • sz4bolcs
    #396
    Le fogok maradni az évszázad eseményéről. ;))
    De nem lepődők meg, ha valóban nem találkozom velük.
  • Hajnalcat
    #395
    Mi a bajod? Agyadra ment a sok nap?
    Jobb is, ha nem hiszel, így a legjobb mindenkinek...Te úgysem fogsz velük sosem találkozni, ahhoz túl...inkább nem írom le, hogy mi vagy.
  • sz4bolcs
    #394
    Hát a memóriamanipulálás, és a hipnotizálás sem az erősséged. :D
  • Hajnalcat
    #393
    Mind1, hagyjuk, vegyétek úgy, hogy nem írtam semmit.
  • sz4bolcs
    #392
    Mint az anyuka, aki elveszi a kisgyereke kezéből a mobiltelefont, nehogy lenyelje. :D
  • REALista
    #391
    Honnan veszed ezeket a baromságokat???
  • sz4bolcs
    #390
    A Dogmában sem a Múzsának sem Metatronnak nem volt nemiszerve.
  • sz4bolcs
    #389
    Tehát megállapíthatjuk, hogy férfi nemüek.
  • Hajnalcat
    #388
    Amúgy a férfiak nehezzen lehetnek k*rvák...de mind1. Ne női angyalt képzelj, mint a filmeken.