4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Hajnalcat
    #467
    Pont beszélgettem ma este a barátommal a földönkívüliekről, mert ma este egy olyan filmet néztünk, aztán mihelyst szóba került a dolog, egy pillanatra elment az áram, de tényleg csak egy pillanatra. Annyira furcsa volt, hogy úgy hírtelen. Pedig még a szél se fúj, semilyen vihar sincs ott kinn és mégis...A barátom nem hisz az ilyesmikben és azzal magyarázta a dolgot, hogy biztos az áramkörben keletkezett valami. Na persze...de tök véletlen...
    Volt ilyen máskor is, de az durvább volt, többször is elment az áram egymás után, akkor is csak egy pillanatra, akkor se volt vihar, és mikor előszőr elment, akkor a papagályom előtte elkezdett hevesen repkedni, előre megérezte a dolgot. Ez nem furcsa?
  • Hajnalcat
    #466
    Ezt a zászlós dolgot most olvastam csak. Azért ez eléggé gyanús, az biztos, de én már semmin se lepődök meg...

    Hát nekem nincsenek UFO-s könyveim, se újságaim vagyis van egy darab könyv, amit még kiskoromban kaptam: Amire nincs magyarázat a címe és nagy kék vastag könyv. Abban elég érdekes dolgok vannak.
    Dokumentumfilmet én is láttam már.



  • juzosch
    #465
    Akkor ez tényleg érdekes:)
  • Doomista
    #464
    én mindigis hitem ezekben a dolgokban.
    van egy csomo ufos ujság,meg video,meg sok szelems dokumentum filmet néztem :)
  • Doomista
    #463
    megvettem a zászlot 1 éve,az utén kb 3 hónapig állt az ajtomon,természetesen 1 ágon.Aztán levolt véve,és én raktam el,szoval a többiek nem tudták hogy hova raktam,vaz hát minek mondjam el,csak szépen elraktam,összehajtotam és elraktam ...

    Ha meg átvert volna valaki,már most elmondta volna,nem igaz ?
  • Hajnalcat
    #462
    Egyik ismerősömnek meghalt a nagyapja és következő nap egy fénykép, ami róla készült és ki volt rakva az ismerősöm szobájába, fényképtartóban, csak úgy magától leesett. Az ismerősöm persze látta az egész jelenetet. Azóta hisz a szellemekben, eddig nem hitt bennük. Azt gondolja, hogy a nagyapja szelleme eljhette le a képet, így jelezvén neki.

    Egyébként én is hiszek bennük már régóta, gyerekkorom óta...
  • juzosch
    #461
    Anyud csak nem csinálta, te max alvajáró lehetsz. De tesód gyanús, lehet csak át akar vágni téged:)
    Volt fótózás után elővéve az a zászló?
  • Doomista
    #460
    Nemtom hogy én hülyültem e meg vagy nem,de szerintem nem...
    Mesélek:

    SZülök szobájában ugye mikor általánosban volt fotozás,arrol van kép,1 db rólam,1db a testvéremröl.
    Elmentünk kirádnulni 2 hétre,hazajöttünk,és mother szol hogy nincs meg az én képen,ki rakta el és hova.Én,brother,és teso egyáltlaán nem nyult hozzá,mother meg nem szokott elvinni feleslegesen képet ...
    Sehol sem találjuk...Eddig sem találtuk meg... Tolvaj nem járhatott,mivel mindennap jött megnézni a házat a szomszéd,hogy minden rendben van e,meg takaritott is.

    Aztán 2 hónap mulva,ugye én a headbangerböl vettem egy ilyen csillagos zázslot,forditot csilag és ég,ez kb 1 éve megvan.
    Szétnyitottam,és b*zmeg szó szerint ott volt a képem...Vagyis az a kép ami elveszet...Gyönyörüen a csillag középpontjában,és az 1 élen állu csillag felett volt a nyak,a fej meg pontosan a 2 égü csillag fölött..Már majdnem ott kaptam sokkot ...
  • REALista
    #459
    Ma estére készíts egy fényképezőgépet az ágyad mellé és ha megjelenik akkor fotózd le!!!
  • Hajnalcat
    #458
    Mostanában láttál sok horroros vagy thrilleres filmet?

    Pl. ha sok thrilleres filmet nézek, akkor van úgy, hogy utána eléggé rémisztő dolgokról álmodok, és szinte olyan, mintha igaz lenne.
    Viszont lenne egy kérdésem. Nagyon régi házban laksz? Mert ha igen, akkor lehet, hogy a régi bútorok vagy régi parketta recseg magától. Ilyen sokszor elő szokott fordulni a régi dolgoknál.
    Ja és régi házakban szokott előfordulni szellem is. ;)
  • juzosch
    #457
    Hát ha nem árt neked az a szellem miért félsz tőle? Inkább barátkozz össze vele:)

    Egyébként ha valaki fél valami ilyesmitől, hajlamos néha odaképzelni.
    Pl gyerekkoromban én is féltem az ufóktól, olyankor láttam is alakokat.
    Ma már nem is érdekel az egész annyira, és azóta nemis látok semmit. Így visszagondolva pedig teljesen normális dolgokról, árnyékokról képzeltem, hogy valami más az.
  • csgery
    #456
    Szia mindenki...

    Nos, lehet amit most mondok, az nem paranormális jelenség, csak érdekel, hátha tudtok rá mondani valamit...

    Már vagy két hete van az, hogy amikor lefekszem aludni az ajtó reccs-reccs, kopp, meg minden, és mikor már alszok, azt veszem észre, h valamilyen alak áll az ajtóm előtt, mikor pedig odamegyek, a levegő tiszta hideg (miintha szellem lenne ott... azóta csak tévével, vagy lámpával alszok, bátr néha akkor is előfordul...
    lehet, h anyumékkal kellesz aludnom?:D
  • Prof William
    #455
    Bocs nem ide akartam. Valami miatt mégis ide került. Na ez már paranormális...
  • Ron Ragm
    #454
    Pedig a disznók már csak ilyenek...
  • sz4bolcs
    #453
    ezt most ide?
  • Prof William
    #452
    Az 2 kép eléggé fakélnat tűnik. Az ember pont így kélpzelne el valami elcseszett mélységi lényt...
    Látták a Descentet ők is...
  • Ron Ragm
    #451
    Pedig csak le kéne őket küldeni az óceánok fenekére.
    EGy betontömb megtenné, és olcsó is lenne...
  • sz4bolcs
    #450
    Naná.. Pápua Új-Guinea. Ott még vannak kannibálok. :D
  • tattooed
    #449
    elképzelehető.
    de idáig semmi kézzelfoghatót nem tudott felmutatni senki,
    pedig rengeteg fanatista van, aki erre tette fel az életét.
  • Hajnalcat
    #448
    De furcsa, csak úgy átment a kerítésen.Lehet, hogy össze lett vágva?
  • Hajnalcat
    #447
    Ha már a Bigfootnál tartunk, szerintetek léteznek még olyan kietlen erdők, ahol még nem járt soha ember és lehetnek különleges lények? Mármint ilyen majomember szerűségek vagy más furcsa lények.
  • Hajnalcat
    #446
    Erről láttam egy filmet a Geographicon. Enyhén csaltak egy kicsit a fényképnél, mint később kiderült. Előásták a disznó csontvázának a maradványait, aztán sokkal kisebb volt, mint kellett volna lennie. Bár így is egy átlagos disznónál nagyobb, de nem ekkora, mint ami a képen van.
  • csodabogár
    #445
    Öregapámnál láttam én is egy ekkorát még rég de azt egy ilyen egyszerű kis bálásmadzag nem sokáig bírta volna el.
  • SFKS
    #444
    szerintem is
  • tattooed
    #443
    lehet, hogy a csernobili vadgazdaság erdőiből való.
  • SFKS
    #442
    Az igazából egy kamu disznó!!!!!
  • Albertus
    #441
    Jééé!

    AZ én exanyósom is paranormális! Ez előny?? Szerintem inkább hátrány..
  • tattooed
    #440
    az az anyósom!!!
  • SFKS
    #439
    Igazából nem olyan nagy ám az!!
  • SFKS
    #438
    A disznót nézd!
  • REALista
    #437
    Az a sapkás ember tényleg elég fúrcsa de ettől még ez sem paranormális jelenség!!!
  • REALista
    #436
    Erről már régen kiderült hogy átverés az egész!!!
  • csodabogár
    #435
    szerintem az a fentről lefelé harmadik kép egy ruszki katona aki sétal hazafelé .......
  • csodabogár
    #434
    szerintem az a fentről lefelé harmadik kép egy ruszki katona aki sétal hazafelé .......
  • SFKS
    #433
    Itt egy nagyob kép
  • SFKS
    #432
    Hogzilla az oriás vaddisznó!!!!!!!!!!
  • SFKS
    #431
    és még egy!!
  • SFKS
    #430
    UFO!!!
  • SFKS
    #429
    még egy kép!
  • Tomo15
    #428
    Ghost car