4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • pikk8
    #107
    wowww!!!!
  • Prof William
    #106
    Na bírom ide is.

    Három hónapja othon voltam a fürdőszobában. A folyosón pedig egy antik falról lógó lámpa van, amint egy olyan kis szalmaremekmű függ. Na ahogy mosom a fogam, hallok egy zizegészerrű hangot. Először frászt kapok aztán megnyugszom, hogy ez csak a szalmacsillag volt. De mitől zizeg? Kinézek és kiderül hogy a szalma azért zizeg mert hozzáverődik a lámpához. Ugyanis az egész lámpa olyan szép nagy kitérésekel, mintha valaki meglökte volna himbálózik. Azonnal hívom le a családot apa, anya , kistesó hogy nézzék meg. Mind az emeleten vannak, szóval nem ők voltak. Mind lejöttek és még látták alámpát himbálózni. Persze már egyre gyengülve.
    Aztán mikor a tehetelenségi energia lefékezte megált.
    Megdumáltuk az esetet és arra jutottunk, hogy tök izgi volt. De mondjuk ki hinné el ezt nekünk?
    De mit tudjuk, hogy megtörtént, mert láttuk és nekünk ez elég.

    Most jöjjön Dr. XY -azzal hogy a szellemlátások csak hallucinációk, meg bebeszélés (mert kimutatta)mert mi láttuk és kész.

    Kellemes éjszakát. :))
  • [Walaki]D`Lair
    #105
    Én már láttam UFO-t ííís :)))
  • Frank99
    #104
    Egyszer a díszhalakhalak kajájának felszeléséhez használt Gilette pengém leesett, estében alátettem a kezem hogy elkapjam, de nem esett le.Nem találtam sehol a szobában.
    Hetek múlva egy portalanítás közben megtaláltam uazon az asztalon, a terítő alatt.
    Sosem értem meg, mi történt...
  • Hunnenkoenig
    #103
    Mi is annak talaltuk! :-)
    Tök jol elszorakoztunk vele.
  • [Walaki]D`Lair
    #102
    Nemtudom ti láttátok -e az 'It' című filmet, de akárhányszor kimondjuk a haverommal, valami történik :))) Megyünk este haza a kihalt utcán megszólal valamelyikünk hogy 'It, the Thing' és ugatás, recsegés, meg mindenféle fosató hang a válasz :DDDD
  • Cheky
    #101
    Ez tök poén!
  • RelakSfromhome
    #100
    Én nem tudok a közelemben paranemnormális jelenségekről...
  • Hunnenkoenig
    #99
    Na akkor nekem is volt nehany esetem:

    Ha lattatok a Hofehér cimü magyar rajzfilmet, talan emlekeztek a varazslora, akit azt hiszem Körmendi Janos alakitott. Volt egy jelenet, ahol magara es az ajtora kötött egy kötelet es azaltal, ahogy elöre vagy hatra lepett nyitogatta az ajtot miközben a ket varazsszot mondogatta: "rárorírom" es "rirorárom".

    Nos a törtenethez:

    Szakmunkaskepzöben nyari gyakorlaton szentendren dolgoztunk a hév vegallomason. Ket haverommal mar csak egyedül voltunk a fürdöben melo utan es epp a rajzfilmröl beszelgettünk. Egyszer az egyikünk (nem tudom ki kezdte) odalepett a falhoz, amin vagy 10 mosdokagylo sorakozott es kinyujtotta a kezeit mintha varazsolna es azt mondta "rárorirom". Erre el kezdett folyni a viz a csapbol, anelkül, hogy hozzaert volna. Mikor kimondta a masik szot, elallt a vizfolyas. Na ekkor bekapcsolodtunk mindannyian es egy orat szorakoztunk a csapokkal es anelkül, hogy egyszer is hozzaertünk volna, folyattuk vagy elallitottuk a vizet tetszes szerint, csak azaltal, hogy melyik szot mondtuk.

    Körbejartuk a barakkot amiben az öltözök voltak, hogy talan valaki a föcsappal szorakozik, de nem talaltunk senkit, azonkivül fizikailag lehetetlen a csapok elcsavarasa nelkül a vizet folyatni vagy elallitani.

    Szoval ennyi. A többit majd maskor leirom, mert mar ez is hosszura sikerült.
  • Hunnenkoenig
    #98
    erröl az istenesröl egy film jut eszembe, ahol pont egy ilyen jelenet volt :-))

    A csavo melle mar villamok cspkodtak, de ö meg mindig nem fogta fel es kijelentette, hogy "Na akkor isten se letezik"

    Mar nem tudom hogy volt pontosan, de tök olyan volt mint a te eseted. :-)))

    (nem hiszek istenben, szoval ezt most ne ertsd felre)
  • Gladiator
    #97
    apám vmi gömbvillámmal magyarázza a frizbis dolgot, ami érthető addig, hogy a frizbi átmegy a dróton, de arra nemtudott mondani semmit, hogy hogyan esett ki
  • Gladiator
    #96
    na, jó ez lehet inkább fizika, de tök érdekes volt:

    még általánosban, nemtom hanyadikosok, olyan 3. osok voltunk, és frizbiztünk egy olyan kör alakúval és a frizbi neki ment a villanydrótnak, vagy minek, ami a két vilanypózna között van, és fenn akadt rajta, mintha ráfűzték volna a drótra, pedig a frizbi nem volt eltörve, szal nem értettük. aztán elkezdtük dobálni, leesett, meg néztük, és sehol sem volt eltörve, szal nem értem még most sem, hogy tudtt ráfűződni. lehet, kicsit bonyolultan fogalmaztam, bocs.

    ez már kicsit félelmetes volt:

    otthon TV-ztem, tök nyugiba, és egyszercsak vki elkezdett lézerrel világítani a falra, pedig csak én meg mamám voltunk otthon, mamám meg az alsó szinten. sszal vki a kinti nappaliból bevilágított anyumék szobájába, ahol a tv volt. huh, hát alig mertem felkelni az ágyból, megvártam amíg anyumék hazajönnak.

    Ekkor kicsit megijedtem:

    Kimentem olyan éjfél körül a kertbe, már nemtom miért, de vhogy felvetődött bennem az a téma,hogy létezik-e Isten. Mondtam magamban, hogy: Na, Isten ha létezel, adj vmi jelet, 5mp múlva. 1,2,3,4,5 egy kutya felvonyít. Jó, gondoltam, biztos csak véletlen. Adj még egy jelet, hogyha létezel 5mp múlva. 1,2,3,4,5 vmi tökre elkezdett zörögni a tetőn. Jó, gondoltam véletlen, ezt mg eljátszottam néhányszor, majd az uccsónál semmi nem történt, kb. úgy a 10. tesztelésnél. Mondtam magamban: na, Isten te sem létezel. Megfordulok, macskám ott ült mögöttem, és a sárga szemei világítottak. Hú, de be szartam, mentem is be, mielött megtámad, vagy el kezd beszélni hozzám.

    Elég beszari gyerek vagyok amúgy. Most is alig merek felmenni lefeküdni. Nem szeretem a sötétséget. Láttátok a Jelek című filmet? Na, azután 1 hétig csak felkapcsolt lámpával mertem aludni. borzalmas az a film, főleg az amatőr felvétel benne.

    na, cső
  • Assassin
    #95
    JA,hát elég összetett volt:)
  • Lteebee
    #94
    Nekünk a suliban volt 3 286-os jól elzárva a diákok elől.
  • Ron Ragm
    #92
    Grrrr most a fejembe volt egy tök jó rémtörténet de a hülye TV-től kiment a fejemből
  • Lteebee
    #91
    Én kitaláltam.
  • Laalee
    #90
    na azt kihagytam hogy az sg szerver

    szoval az elöbbi helyesen szerintem attol volt lehalva az sg szerver par orara :)
  • Lteebee
    #89
    Nem láttam.

    De te láttad a Suicidal logómat?
  • Laalee
    #88
    szerintem attol volt lehalva par orara :)
  • Assassin
    #87
    Visszacseréltem a logót,remélem senki nem látta az előző verziót...
  • Assassin
    #86
    Na ezektől a smiley-któl tényelg színes,szagos és szélesvásznú lesz a fórum:))
  • Assassin
    #85
    Jó akkor visszavontam.(de ha vkinek mégse túl durva akkor lásd.újra a 67-est)
  • Lteebee
    #84
    De nem értem, miért nem mondjuk a moderátor figyelmébébe írta.

    Hiszen ez így offtopic volt.

    Assassin: a pöcsláda télleg durva volt.

  • Assassin
    #83
    Asszem az még Dömper lehetett:)
  • St
    #82
    Pfff, tényeg, valakit kivégeztetek a fórumon és itt kísért :D
  • Assassin
    #81
    Bakker ,ott van egy a beszólásod után!!Kék és vicsorog!
  • St
    #80
    Hát de mérnem a kísértetekről beszéltek!!!
  • Assassin
    #79
    Gondold azért végig.
  • Laalee
    #78
    valoban, attol nem...
  • Efreet
    #75
    jól beszélsz. király vagy.
  • Lteebee
    #74
    Kedves freemailes regisztrálatlan!

    Akik tudják, tudják, hogy ez egy rendhagyó fórum.
    Akik idejárnak, nos azok tették ilyenné.

    Ka St mondaná, vagy a többiek, átgondolnám a dolgot. Néha engem is zavar, amit Laalee meg Efreet csinál, de átugrom a hülyeségeiket.

    Szal ha nem tetszik, szólhatsz nyugodtan, de személy szerint engem nem izgat a véleményed.
  • Efreet
    #73
    vigyor ezerrel :D nehogymár komolyanvedd... illetve el kell fogadni, hogy neki nem tetszik, dehát nem diktatúra ami itt van.. (kivéve St oldaláról, de ő más tészta (nem is tészta...) :))))
  • Laalee
    #71
    különbenis 3 an beszeltunk...

    jajj ez mar tul hosszu mondat volt...
  • Laalee
    #70
    nem fogom
  • Assassin
    #69
    Ideges nem vagyok,de nemánajóégáldjameg...
  • Efreet
    #68
    kár lenne idegeskedni egy ilyenen...
  • Assassin
    #67
    St:Ki ez a pöcsláda?Ha vkinek 6000 van ,hát 6000 van...
    Amiről ez a csákó beszél a cenzúra(''64 hozzaszolasbol 40 csak a ti kettotok hulyesegerol szol.''),ez nem moderálás...
    Na most felhúztam magam.
  • Efreet
    #66
    látod Laalee, rólad van szó... másodfokú ejnyebejnyében vagy részesítve, úgy látom... :))
  • Ron Ragm
    #63
    és a szellemekben sem?:)
  • Lteebee
    #62
    Akkó meg mit jössz ide?

    :)