4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Zsoldos
    #147
    Na szoval a dolog lenyege, hogy a viz nagy nyomason nemileg 0 fok alatt sem fagy meg. Ha lecsokkented a nyomast, normalis szintre, azonnal megfagy. A dolog egy pillanat alatt jatszodik le, roppant latvanyos. Reprodukalhatod, ha egy szensavas asvanyvizet jol felrazol es bedobod a melyhutobe. Nem mindig jon ossze, de ha a lehules utan is folyekony maradt es kinyitod akkor azonnal megfagy. 1x sikerult osszehozni, tatottam a szam. Szoval a figuranak eleg volt barmilyen modon lecsokkenteni a nyomast. Valahogy ketelkedem benne, hogy ezt a piramis vegezte volna el. Vannak akik azt allitjak, hogy akadnak erdekes dolgok a piramisokban, de foleg magneses jellegu jelensegeket emlegetnek, nem ilyen vasari trukkoket.. Nekem azert vannak fenntartasaim, ha tenyleg torvenyszeruseg lenne, hogy ilyen anomaliakat okoz egy piramis, eleg sokan kiserleteznenek vele, kutatna'k, de megis keves infot hallani errol. Max majd ez a piramisepito ember kihirdeti, hogy a piramis kiveszi a vizbul azokszigent.
  • sz4bolcs
    #146
    Természetesen fölhasználnám a statisztikai adatokat, miszerint a jurtában lakó magyarság arányaiban sokkal jobban pusztult, mint a mai...
  • sz4bolcs
    #145
    Én még azt is bele tudnám magyarázni, és áltudományosan igazolni tudnám, hogy a háztetőknek azért ilyen a formájuk, mert összegyüjtik a pozitív energiákat, és az emberek jobban érzik magukat.
  • sz4bolcs
    #144
    Azért nevetséges, hogy az ilyenekben a logikusan gondolkodó ember azt az egyetlen egy érvet látja, hogy "mert piramis alakú"... És valaki el is fogadja érvként, és a formára természet feletti jelzőt rak.
  • Vlala #143
    kamerák előtt!!! David Copperfield megevett egy Boeinget, átment a Kínai Nagy Falon, és eltüntette Claudia Schiffert is. Kamerák előtt, én is láttam.
    Az a baj, hogy vakon hiszünk a szemünknek, amit látunk, azt igaznak is gondoljuk. Piramis alakú fagyasztószekrényt a Lehel gyárban is építenének Neked...
  • Zsoldos
    #142
    En ezt megcsinalom neked piramis nelkul, eloben :) Van egy trukkje.. ha erdekel leirom.
  • sz4bolcs
    #141
    Nem is sejted, mennyi ilyen ember van itt..:-))
  • GazVezir
    #140
    Sziasztok!

    Érdekes a topic, nem tudtam, hogy vannak még emberek, akik fentartják annak a lehetőségét, hogy a reális világon kívűl lehet, hogy van valami más is. A Neten lévő paranormális anyagokhoz kaphatnék egy linket? Szívesen megnézném. Köszönöm!

    Üdvözlettel: GazVezir
  • sz4bolcs
    #139
    csak neten van...
  • abonyitomz
    #138
    én nem láttam , de a neten van róla valami riport vagy anyag ?
  • sz4bolcs
    #137
    :-)
  • Prof William
    #136
    Egyszer régen láttam valami riporot, hogy egy man7usz épített piramist, és a kötépontjában fura dolgok történtek.

    A csúcs az volt, amikor a manusz a kezében tartott vizesflakont a piramis képzelebli középontjába nyújtota, és OTT A KRZÉBEN MEGFAGYOTT VÍZ A FLAKONBAN!
    KAMERÁK ELŐTT! ÉN IS LÁTTAM!
    Erről miért nincs már szó? Pedig ez hótziher, hogy paranormális tevékenység volt.

    Ezt látta valaki? Olyan 5-10 éve lehetett a királyi TV-n.
  • Vlala #135
    csak az, hogy abból az anyagból postázhatnál nekem is :-)
  • abonyitomz
    #134
    nem érezetm semmi szagot, semmit , de magamnál voltam 100%-ig biztos vagyok benne!
  • Prof William
    #133
    Fura. Nem vonom kétségbe az igazadat.
    Amikor ez volt. Éreztél érzéseket, illatokat? Mert álomban nem szokás. Ha éreztél ilyen az kizárja hogy álom volt.

    Vajon mi lett volna ha továbbmész? Lehet hogy akkor égen földön keresnénk egy gyereket, aki eltűnt az ágyából, az éjszaka közepén...
  • abonyitomz
    #132
    Megosztom veletek azt ami velem történt és EMLÉKSZEK rá!
    Ugy történt éjszaka felébredtem és egy nagy világosságot láttam előttem! ( mivel az ágyamról ha felkelek egyből velem szembe van az ajtóm ami az előszobába nyílik , és onnan áradt a fény!) Elsőnek nem akartam hinni a szememnek , viszadöltem , nem aludtam el , 6 mp mulva megint emgnézem és OTT VOTL !! AZ IDŐ hajnal 2 óra !!! ( utcán mindenhol teljes sötétség , onnan pedig áramlott a fény). Felkeltem és benyitottam az ajtón és EGY HATALMAS NAGY TISZTÁST LÁTTAM , sütött a nap , volt egy fa és balra nézve vakító fényesség!!!! ( az előszoba helyett volt valami túlvilági). Egy - két métert halattam abban a térbe és éreztem hogy puha volt a talaj , valószinű a fűtől ( előszoba levan betonozva , vékony padlószőnyeg rajta és nem puha) ! Azután gyorsan viszamentem és lefeküdtem! Reggel fölkeltem aztán megint a szoba volt és nem valami furcsa tér!
    NEM ÁLMODTAM AZ EGÉSZET! MAGAMNÁL VOLTAM!!!
    Sokan azt mondták hogy kitaláltam amikor megtörtént!

    NEKTEK mi a véleményetek ?
  • Vlala #131
    őket nem ismerem... egyébként hogyhogy nem fáj Fülesnek az, ha leesik a farka? Eléggé be is van lassulva. Malacka folyton meg van rémülve, Micimackó mindig éhes, és félrebeszél, Tigris fel van pörögve... azt hiszem, nyuszi lesz a díler...
  • Prof William
    #130
    Ez már kicsit túl paranormális. :)

    És az Apacukaszörnyek? Azok is a micimackóban vanak.
  • Vlala #129
    igen, és Malackát is el akarták kapni valamiért. A nagyobbnak folyton allergiája volt :-)
  • Prof William
    #128
    Ja emlékszem. A mézevő szörnyek! Micimackó rémálma! Valahol ez is paranormális...
  • Vlala #127
    mumusok a Micimackóból.

  • Zsoldos
    #126
    Hat, nyilvan mesefilm, de jo :) Bar nem kicsit a donnie darko -ra hajaz.
  • Zsolo007
    #125
    Láttam, nagyon jó film, tetszett is

    UI.: Ugyan ami benne van az nemhiszem hogy megvalósítható, de az tuti hogy az elme ereje hatalmas!
  • Zsoldos
    #124
    Annak nem tudom milyen oka lehet, nem vagyok szakember:) Vmennyire hasonlo tema elokerult a deja vu topicban is. Ja, ajanlom neked a butterfly effect cimu filmet, ehhez hasonlo 'kiesesekre' epul a story.
  • Zsolo007
    #123
    lehet hogy biológia, én nem feltételnül mondom hogy ez paranormális....

    De akkor biológiailag milyen magyarázat van a kiesésre. Ez a lassulás dolog meg logikus....
  • Zsoldos
    #122
    En kolyokkoromban bicikliztem at egy villamossinen, kicsit rossz ivben sikerult, beakadt a kerek, a bicikli megakadt en meg lerepultem rola fejjel srehen a fold fele. Lassitott felvetelben jatszodott le az egesz szamomra, nagyon sok idom volt landolasi.. Micsoda adrenalinloket poroghet vegig az emberen ilyenkor. Ugyanilyen erdekes, nemely ember reakcioja a veszhelyzetre, hasonloan csokkent reakcioido, sokszoros lesz a testi erejuk is. Ami az erdekes, hogy vannak emberek, akik feligmeddig tudatosan vagy osztonosen is elo tudjak hivni. Kuzdosport soran talalkoztam 2 ilyen emberrel. Erdekesmod mindketten eleg kezdo szintuek voltak szoval ez nem ilyen mester legenda :) Pihentek voltak elotte, aztan 5-10 mp ilyen berserk utan szinte osszeestek a faradtsagtol. Sztem az ember ilyenkor az osszes atp-t kiporgeti magabol.

    Szerintem ezekben semmi paranormalis nincs, meg a 3-4 perces 'kikapcsolasod'-ban sem, ez biologia.
  • Zsolo007
    #121
    Ilyen nekem is volt többször is, nemcsak időkimaradás, hanem lassulás is.
    Időkimaradás viszonylag sokszor előfordul nálam (najó annyira nem sokaszor), de eddig 1 volt ami bizonyítottan az mert nem voltam egyedül, a többit másnak szoktam betudni :)))). Még 2.-ban(középsuli) volt(ergo 2 éve) angol órán. Amennyire emléxem ez nem utolsó óra volt, szal nem fáradtság vagy ilyesmi. Nagyon egyszerű a képlet: Kicsi terem körben asztalok, én hátul ültem egyedül. A tanárnő sorban kérdezgetett mindenkit, hogy mit azt már nem tudom. És hát figyeltem folyamatosan meg filóztam hogy vajon tőle mit fog kérdezni :). ÉS aztán kérdezett is. Az első meglepő dolog az volt hoogy T. tanárnő elég ingerülten , már szinte ordítva (ami tőle nem megszokott) szólt, hogy válaszoljak. Én meg néztem körbe mint a bárány aki most jött le a falvédőről(jó keverés mi?), hogy mivan, hiszen nem is kérdezett semmit. Úgyhogy nagynehezen a fél perces csodálkozás után kinyitottam a szám és megkérdeztem hogy úgy mégis mi volt a kérdés? Óra után kérdeztem haveromat aki ben tvolt órán, hogy miért volt ennyire ingerült. És ő mondta hogy jó 3-4 percig szólítgatott tanárnő, hogy válaszoljak. És nem értették mi van, én egyszerűen nem reagáltam csak néztem magam elé.....És én nem emléxem erre......szal ez nagyon érdekes volt. Amúgy van abban valami hogy az embernek kisebb korában nyitottabb az agya, régebben sokkal több ilyen "paranormális" dolog történt velem, ahogy a most következő időlassulás is. (hozzá kell tennem hogy az angol az egyik kedvenc tantárgyam, az említett tanárnő másfél évig tanított, nki köszönhetem a mostani angol tudásom, nem az ált sulinak vagy az utána következő "emelt" szintnek. Szal érdekelt a dolog, ez is kizárja hogy elalvás ilyesmi lett volna, áhh és még valami a terem viszonlyag tele volt olyan 10-13 ember van egy csoportban)

    Ez még régebben volt mint az angolórás eset, kb. 8-10 éve télen már nem tudom biztosan. De amit tudok: tél volt, és egy barátommal szánkóztunk lefelé egy meredekebb lejtőn aminek a közepe táján van egy csatorna (tudjátok ez a széles V alakú amiben az esővíz ilyesmik folynak) és hát próbáltunk, lassítani kitérni de nem jött össze. És rámentünk a csatornára jó nagy sebességgel, természetesen oldalra borult és úgy jutottunk át a "másik oldalra". Az érdekes az hogy ez a pár pillanat arról hogy rámegyünk, felfordulunk, kicsit repülünk, majd földreérkezünk nekem lassítva telt el, érzékelésem szerint olyan 1 perc lehetett (halálkomoly). Utána ahogy magamban gondolkodtam róla valahogy így jellemeztem: mintha kockáról kockára kimerevítve lassan néztem volna végig az eseményt. Hihetetlen volt...
  • Zsolo007
    #120
    Vuclik és Muclik??? Azok mik???
  • sz4bolcs
    #119
    ...és már készülődnek a vérszomjas Vuclik és Muclik!
  • Zsolo007
    #118
    Velem nagyon régen esett meg oilyan hogy labdáztam a szobámban (kis szivacslabda) és feldobtam véletlenül a szekrény tetejére, és amikor felnéztem hogy levegyem nem volt ott pedig tuti hogy oda esett. És nem is tudom talán csak hetek múlva került elő, természetesen a szekrény tetejéről :))). De ez már nagyon régen volt, legalább 6-7 éve....
  • sz4bolcs
    #117
    Professzor Villám
  • sz4bolcs
    #116
    te
  • Prof William
    #115
    én
  • Prof William
    #114
    Jól megmondtad. Jó néha rokonlelkekre találni.

    Csak féligazság amúgy ez. Helyesen: Az éretségit az ufók lopták el, de az ám parancsomra.
  • sz4bolcs
    #113
    Az ember rendszerez, és állít föl magának korlátokat, a világot ezek a korlátok nem érdeklik igazán. És mindig lesznek emberek, akik átlépik ezeket a korlátokat, vagy egy más rendszerbe a rejtélyek értelmet nyernek. Ha lehet választani, hogy miben higgyek: valami megismerhető, vagy megismerhetetlen, akkor én mindenképp az elsőt választom.
  • sz4bolcs
    #112
    Az érettségit is az ufok lopták el.
    Szerintem nincs ilyen, hogy képességeink korlátai kollektívan, vagy számunkra rendelt tér. Nem lehet tudni, mikor születik egy jobb futó, egy ember, aki jobban megérti a dolgokat, vagy aki rá tud jönni egy-egy rejtély kulcsára. Azt meg főképp nem hiszem, hogy már elértük ezeket a korlátokat, ha egyáltalán léteznek. A korlát talán az lenne, ha mindent tudnánk már, de amég ez nem így van...
  • Prof William
    #111
    Ezért gondolom, hogy a nem létezik olyan, hogy természetfeletti. Ezek a dolgok. Szellmek, AP, lélek, reinkarnáció, stb .stb a természet részei. Csak mivel mi még nem értjük őket, ezért hívjuk azen a béna természetfölötti néven.

    Ennél még a paranormáis is jobb.

    Na? Kinek van még érdekes, megagyarázhatatlan története?
  • Vlala #110
    a para normális jelenség? (bocs)

    Ezek azok, amiket a tudomány még nem ismer. Régebben ezt "Isten útjai kifürkészhetetlenek" vagy "megzavartuk a Föld Szelemének nyugalmát"-ként konstatálták, most "paranormális jelenség" a neve. Ezek azok, amelyet értelmi képességeink korlátai vagy nálunk magasabb rendű lény bölcsessége nem engedi megtudnunk, mert kinőnénk a számunkra rendelt teret.
  • Sheke
    #109
    én hiszek neked olvasd el az én esetemet nekünk se hitte el senki tudom milyen érzés
  • Sheke
    #108
    az anyám éjszaka mindig egy sötét felhőt vagy alakot lát a szobájába bejönni én meg síkító hangokat hallok amikor anyám már megnyugodott a felijedésből mi magyarázza eszt lehet hogy átok ül a házunkon???????