99
Videószerkesztő
  • casyke1 #99
    Sziasztok!
    Vízjelet szeretnék tenni a videófájljaimra....:) Melyik a legelérhetőbb és a legügyesebb program erre anélkül hogy a videók minőségét rontaná?
    Ha van a Sony Vegasnak "mai" verziója 32 bitre hol érem el úgy hogy ne kelljen megvenni hanem...szóval...tudjátok...:))) Az ncore-on nincs fent már évek óta új ebből.
    Egyszerű négybetűs szó lenne az egész amit rá kell nyomatni a filmekre.
    Online is lehet tudom...de...azt nem akarom hogy a neten is legyenek a fájlok.Nem mintha "olyanok" lennének...dehát akkoris...saját készítésúek...
    Ha a vegas-on kívül van másik amivel egyszerűen meg lehet csinálni és ingyen,reklámok nélkül stb...Akkor ötleteket várok...meg esetleg letöltési linkeket..:)
    Köszönöm!
  • atiwrc
    #98
    Anno a Filmek (vagy mi a neve) nevű "csodát" kipróbáltam win10-en, de sokkal gagyibb volt sok tekintetben mint a movie maker ami alapból van egyes win8.1 kiadásokban. Az is egyébként egy win8ból win10-re átmódosult gép volt és egy darabig amíg ezt a Filmeket nem erőltette a microsoft, addig működött is rajta.....

    Ha 4-5 nél nem akarsz több feliratot hozzá tenni, akkor próbáld meg, hogy mennyit romlik a minőség, ha ráraksz egyet majd mented a videót, utána a mentett videóra még1et aztán azt is mented és így tovább....
  • Bei
    #97
    sziasztok!
    win10-es videoszerkesztővel szeretnék egy nagyon egyszerűnek látszó dolgot, amit valamiért nem lehet. :( szövegeket szeretnék megjeleníteni a videón. nem simán feliratozni, hanem különböző betűtípusokkal, mindenféle feliratot a videóra tenni. hozzá tudok tenni ilyen feliratot, de csak egyszer, egyet. be lehet állítani, hogy mettől-meddig látszódjon, de nem lehet több helyre betenni. csak szöveget nem, képet, effekteket bármennyit egymás után, de sima szöveget nem. ingyenes videószerkesztőkben sem találtam olyat amit értenék, és tudja ezt, de ha mégis lenne javaslat bármilyen, azt köszönöm.
  • strepsils
    #96
    Valaki nem tudja hogy és mivel lehet megoldani hogy egy kész videófájban úgy cseréljem ki a hangsávot hogy ne konvertálja újra a filmet is.
  • fonixportal
    #95
    Megszeretném kérdezni ért e itt valaki a film szerkesztéshez csak mert sikerült megszereznem az Uj faj - Breed (2001) filmet angolul és van egy olyan verzióm belőllle ami magyar szinkronos de nagyon rossz a képminősége és össze kéne hozni az angol képet és a magyar hangot tudna valaki ebben segíteni?
  • Holovacz1
    #94
    Szia!

    Házi uti videót szerkesztek. Abban kérnék segítséget, hogyan lehet egy térképen repülőt, autót mozgatni (animáció) amerre jártunk... mint a filmekben :-)

    Van ilyen szoftver? Hol? Bármi más 5let?

    Előre is köszi.
  • Johnny021
    #93
    Sziasztok! Örülök, hogy sikerült egy ilyen topicot találnom, én egy olyan video szerkesztő programot keresek ( még nem használtam semmit :) ) amivel egy videoba tudok képet beilleszteni, ilyen bobble head effektest szeretnék elérni, szóval a video megy szépen és egy nagyobb fej van a testen, ami egy kép. Max 30 mp-es vidit készítenék vele, de fogalmam sincsen, hogy melyik programmal érhetem el ezt a dolgot :) az egyik video megosztón láttam NBA commercialos videokat, amikben ilyen effekt volt, és nagyon tetszett :) válaszotokat előre is köszönöm.
  • ATOMICMEDIA
    #92
    Sziasztok!
    Ha valakit érdekel a 2D/3D-s programok használata és ezek különböző egyvelege tovább fejlesztése az látogasson el az alábbi oldalra.
    atomicmedia.tk

    Mindenkit szeretettel várunk!
  • computerguru
    #91
    Vision Express 4,én is ezt használom évek óta,jó pár dvd-t készitettem már vele,jobbnál,jobb menükkel,nekem bevált!
    Csak magánvélemény!
  • mesut
    #90
    A videospin-t használtam már de van annak olyan verziója ami ingyenes de mégis ügyes dolgokat tud? Csak mert nem olyan életbevágó, szóval nem igazán szeretnék költeni rá :)
  • mesut
    #89
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy milyen programot használjak, ha olyan igényeim lennének, hogy: -vágni lehessen vele, -zenét illetve hangot lehessen a videó alá tenni -pár effekt azért legyen benne, -esetleg feliratozni lehessen, -win7-en fusson.

    Valaki ismer ilyet? :D
  • tmbtrial
    #88
    Valaki nem tud valami jó programot, amivel egy felvett anyagot lehet utólag kommentálni?
    Pl. adott egy 10perces videó amit kommentálni kéne, de úgy, hogy közbe néhány helyen meglehessen állítani a videót és egy-egy jelenetről sokáig beszélni úgy, hogy közben a kép nem mozog.

  • computerguru
    #87
    Attól függ,mire gondolsz,mit akarsz vele csinálni?
    Én a Vision Express 4-et használom,nekem bevált,sok mindent tud,pl.:
    effektezés,összevágás,egymásba úsztatás,feliratozás,hangsáv kicserélése,menü készités,animált menü,stb....
  • cody1994
    #86
    Szevasztok! Valaki nem tudna valami egyszerű videoszerkesztő programot? a válaszokat előre is köszi!
  • Zenty
    #85
    A sima movie maker is tud "Star warsozni".
  • computerguru
    #84
    Próbáld meg a shrinket! Az is tudja,nem bonyolult,ingyenes,de ez csak a dvd formátumot tudja,én is használom.
  • terencehIII
    #83
    Sziasztok
    Olyan programot keresek amivel videokat lehetne vágni/darabolni.Ha lehet legyen a lehető legegyszerűbb ,csak arra használnám hogy videokból kivágjak egy két részt a közepéből hogy rövidebb legyen .
    ha valaki tud segíteni írjon
    köszi
  • Evin
    #82
    Adobe After Effect
    Megszerkeszteni nem tudod a korábbiakat, de utánozni tudod vele saját szöveggel.
  • #81
    Olyan videószerkesztőt keresek, amivel a tipikus Star Wars nyitószöveget megtudom szerkeszteni saját dumával.
    Ismertek ilyet?
  • computerguru
    #80
    Nem az uninstallal kellett volna,persze ezt nem tudtad előre,a programok teljes eltávolitásához ajánlom a Revo Uninstallert,legközelebb ezt használd,ez minden maradékot kitöröl a gépből.
  • computerguru
    #79
    Miért nem használod a nerot,ezt mind tudja,sőt...
  • Videotom
    #78
    Sziasztok! Tanácsot kérnék. Edius 5 volt a gépemen, jól is működött, de megsérült és le kellett szednem (szabályos unninstall). Most azonban bármit csinálok, nem tudom visszatenni. A lemez ugyanaz, másik gépre símán felmegy róla, de az enyémre nem. A registryket is töröltem (tudtommal), mégsem tudom visszatenni az Ediust. Van valami ötletetek? Köszi!
  • #77
    Cyberlink Power Director

    Gondolom nem a legjobb, de szerintem könnyű és jópofa dolgokat tud.
  • bassoadamo
    #76
    sziasztok!
    olyan programot keresek, mivel viszonylag "könnyű" lenne képekből videót összerakni alatta egy kis háttérzenével és feliratozással.
    esetleg lehetne magyar nyelvű a progi.
    előre is köszi
  • #75
    Olyan videószerkesztőt keresek, amivel a tipikus Star Wars nyitószöveget megtudom szerkeszteni saját dumával.
    Tudtok ilyet?
  • computerguru
    #74
    Pedig a Neroval egyszerű! Én is azt használom,jó pár dvd-t készitettem már klipekből,menüvel,áttünésekkel,feliratokkal,sőt hang kicserélésével,stb...
    Csak bele kell jönni!
  • Szegedi P
    #73
    Köszi, majd legooglizom.
  • fiorobolo
    #72
    rákeresel hogy 'videópályázat', találni fogsz dögivel..
  • Szegedi P
    #71
    Próbálgattam, de nem nagyon találtam semmit. Nem hiszem, hogy sok ilyen van kis országunkban.
  • fiorobolo
    #70
    milyen témában? hát ami érdekel nem? :)
  • monkeymajom
    #69
    szerintem nézz körbe a neten
    elég sok pályázat van amin marha jól lehet gyakorolni és ha össze is jön akkor még meg is jutalmaznak
    legalábbis én ezt csinálnám a helyedben. Az se baj ha nem fekszik a téma mert teher alatt nő a pálma ugyebár
  • Szegedi P
    #68
    Sziasztok. Nem régiben kicsit beleástam magam a videóvágásba és szerkesztésbe. Kicsit még fantáziátlan vagyok, voltaképp csinálok mindig valami klippet és alá valamilyen zenét benyomni. Nincs valami ötletetek, milyen témával kapcsolatban csináljak videót?
  • xblades
    #67
    Kösz ez még nekem is segített.
  • Evin
    #66
    Kiterjesztés függvénye. Avi-hoz elég a VirtualDub.
  • terencehIII
    #65
    sziasztok
    olyan programot keresek amivel videokat tudok kissebb méretre konvertálni mert youtube ra akarom felrakni és van olyan video ami 900 mb is van
    ha tudv alaki ilyet írjon űköszi
  • MirP
    #64
    Köszi, most már leszedtem a Sony Vegast és megoldottam vele... ;)
  • slylecz13
    #63
    Windows Movie Maker :)
  • MirP
    #62
    Senki? :(
  • MirP
    #61
    Sziasztok! Nekem egy egyszerű videószerkesztő kellene! Tulajdonképpen vannak rövid, ilyen 2-3 perces videóim! Ezeket szeretném összeilleszteni áttűnésekkel, és a videó elejére egy feliratot tenni. Próbáltam a Nero Visionnal, ott nem jött ez össze, az Adobe Premiere meg túl bonyolultnak tűnik! Valami megoldást tudnátok adni? Köszi előre is!
  • Evin
    #60
    Adobe Premiere Pro, Sony Vegas stb

    huncsik
    Ahhoz meg kellene csinálni az egészet újra. Nem lehet csak úgy rárakni új szöveget, hogy az olyan legyen, mint az eredeti.