94
Videószerkesztő
  • Holovacz1
    Szia!

Házi uti videót szerkesztek. Abban kérnék segítséget, hogyan lehet egy térképen repülőt, autót mozgatni (animáció) amerre jártunk... mint a filmekben :-)

Van ilyen szoftver? Hol? Bármi más 5let?

Előre is köszi.
  • Johnny021
    Sziasztok! Örülök, hogy sikerült egy ilyen topicot találnom, én egy olyan video szerkesztő programot keresek ( még nem használtam semmit :) ) amivel egy videoba tudok képet beilleszteni, ilyen bobble head effektest szeretnék elérni, szóval a video megy szépen és egy nagyobb fej van a testen, ami egy kép. Max 30 mp-es vidit készítenék vele, de fogalmam sincsen, hogy melyik programmal érhetem el ezt a dolgot :) az egyik video megosztón láttam NBA commercialos videokat, amikben ilyen effekt volt, és nagyon tetszett :) válaszotokat előre is köszönöm.
  • ATOMICMEDIA
    Sziasztok!
    Ha valakit érdekel a 2D/3D-s programok használata és ezek különböző egyvelege tovább fejlesztése az látogasson el az alábbi oldalra.
    atomicmedia.tk

Mindenkit szeretettel várunk!
  • computerguru
    Vision Express 4,én is ezt használom évek óta,jó pár dvd-t készitettem már vele,jobbnál,jobb menükkel,nekem bevált!
    Csak magánvélemény!
  • mesut
    A videospin-t használtam már de van annak olyan verziója ami ingyenes de mégis ügyes dolgokat tud? Csak mert nem olyan életbevágó, szóval nem igazán szeretnék költeni rá :)
  • mesut
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy milyen programot használjak, ha olyan igényeim lennének, hogy: -vágni lehessen vele, -zenét illetve hangot lehessen a videó alá tenni -pár effekt azért legyen benne, -esetleg feliratozni lehessen, -win7-en fusson.

Valaki ismer ilyet? :D
  • tmbtrial
    Valaki nem tud valami jó programot, amivel egy felvett anyagot lehet utólag kommentálni?
    Pl. adott egy 10perces videó amit kommentálni kéne, de úgy, hogy közbe néhány helyen meglehessen állítani a videót és egy-egy jelenetről sokáig beszélni úgy, hogy közben a kép nem mozog.

• computerguru
    Attól függ,mire gondolsz,mit akarsz vele csinálni?
    Én a Vision Express 4-et használom,nekem bevált,sok mindent tud,pl.:
    effektezés,összevágás,egymásba úsztatás,feliratozás,hangsáv kicserélése,menü készités,animált menü,stb....
  • cody1994
    Szevasztok! Valaki nem tudna valami egyszerű videoszerkesztő programot? a válaszokat előre is köszi!
  • Zenty
    A sima movie maker is tud "Star warsozni".
  • computerguru
    Próbáld meg a shrinket! Az is tudja,nem bonyolult,ingyenes,de ez csak a dvd formátumot tudja,én is használom.
  • terencehIII
    Sziasztok
    Olyan programot keresek amivel videokat lehetne vágni/darabolni.Ha lehet legyen a lehető legegyszerűbb ,csak arra használnám hogy videokból kivágjak egy két részt a közepéből hogy rövidebb legyen .
    ha valaki tud segíteni írjon
    köszi
  • Evin
    Adobe After Effect
    Megszerkeszteni nem tudod a korábbiakat, de utánozni tudod vele saját szöveggel.
    Olyan videószerkesztőt keresek, amivel a tipikus Star Wars nyitószöveget megtudom szerkeszteni saját dumával.
    Ismertek ilyet?
  • computerguru
    Nem az uninstallal kellett volna,persze ezt nem tudtad előre,a programok teljes eltávolitásához ajánlom a Revo Uninstallert,legközelebb ezt használd,ez minden maradékot kitöröl a gépből.
  • computerguru
    Miért nem használod a nerot,ezt mind tudja,sőt...
  • Videotom
    Sziasztok! Tanácsot kérnék. Edius 5 volt a gépemen, jól is működött, de megsérült és le kellett szednem (szabályos unninstall). Most azonban bármit csinálok, nem tudom visszatenni. A lemez ugyanaz, másik gépre símán felmegy róla, de az enyémre nem. A registryket is töröltem (tudtommal), mégsem tudom visszatenni az Ediust. Van valami ötletetek? Köszi!
    Cyberlink Power Director

Gondolom nem a legjobb, de szerintem könnyű és jópofa dolgokat tud.
  • bassoadamo
    sziasztok!
    olyan programot keresek, mivel viszonylag "könnyű" lenne képekből videót összerakni alatta egy kis háttérzenével és feliratozással.
    esetleg lehetne magyar nyelvű a progi.
    előre is köszi
    Olyan videószerkesztőt keresek, amivel a tipikus Star Wars nyitószöveget megtudom szerkeszteni saját dumával.
    Tudtok ilyet?
  • computerguru
    Pedig a Neroval egyszerű! Én is azt használom,jó pár dvd-t készitettem már klipekből,menüvel,áttünésekkel,feliratokkal,sőt hang kicserélésével,stb...
    Csak bele kell jönni!
  • Szegedi P
    Köszi, majd legooglizom.
  • fiorobolo
    rákeresel hogy 'videópályázat', találni fogsz dögivel..
  • Szegedi P
    Próbálgattam, de nem nagyon találtam semmit. Nem hiszem, hogy sok ilyen van kis országunkban.
  • fiorobolo
    milyen témában? hát ami érdekel nem? :)
  • monkeymajom
    szerintem nézz körbe a neten
    elég sok pályázat van amin marha jól lehet gyakorolni és ha össze is jön akkor még meg is jutalmaznak
    legalábbis én ezt csinálnám a helyedben. Az se baj ha nem fekszik a téma mert teher alatt nő a pálma ugyebár
  • Szegedi P
    Sziasztok. Nem régiben kicsit beleástam magam a videóvágásba és szerkesztésbe. Kicsit még fantáziátlan vagyok, voltaképp csinálok mindig valami klippet és alá valamilyen zenét benyomni. Nincs valami ötletetek, milyen témával kapcsolatban csináljak videót?
  • xblades
    Kösz ez még nekem is segített.
  • Evin
    Kiterjesztés függvénye. Avi-hoz elég a VirtualDub.
  • terencehIII
    sziasztok
    olyan programot keresek amivel videokat tudok kissebb méretre konvertálni mert youtube ra akarom felrakni és van olyan video ami 900 mb is van
    ha tudv alaki ilyet írjon űköszi
  • MirP
    Köszi, most már leszedtem a Sony Vegast és megoldottam vele... ;)
  • slylecz13
    Windows Movie Maker :)
  • MirP
    Senki? :(
  • MirP
    Sziasztok! Nekem egy egyszerű videószerkesztő kellene! Tulajdonképpen vannak rövid, ilyen 2-3 perces videóim! Ezeket szeretném összeilleszteni áttűnésekkel, és a videó elejére egy feliratot tenni. Próbáltam a Nero Visionnal, ott nem jött ez össze, az Adobe Premiere meg túl bonyolultnak tűnik! Valami megoldást tudnátok adni? Köszi előre is!
  • Evin
    Adobe Premiere Pro, Sony Vegas stb

huncsik
    Ahhoz meg kellene csinálni az egészet újra. Nem lehet csak úgy rárakni új szöveget, hogy az olyan legyen, mint az eredeti.
  • huncsik
    Hello!

Nem tudjátok hogy hogy lehet például a 20th Century Fox intróját átalakítani hogy az legyen oda írva amit én akarok?
  • GyaxyBoy
    Üdv. Emberek!
    Keresek olyan videó szerkeztő programot, amivel a filmen ki lehet kockázni egy két részletet, pl. arcot hogy ne lehessen felismerni.
    Lehetőleg avi, mpg vagy hasonló ismertebb videókat támogasson!
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • Dingoday
    Találtam egy progit amivel nehezen be tudtam állítani külön a hang és a videó minőségét és bitsűrűségét(kbps), csakis mpeg2 kódolásban.
    Neve: Cyberlink Powerdirector
    Faszán működik jó progi 2-300 Mega
  • Szabrina26
    Köszönöm a válaszokat:DSziasztok:D
  • drob
    azt sem árt tudni, hogy egy dvd-re 1 óra 7 perc fér 100%-os minőségben, ha avi a fálj, akkor az már régen nem dvd minőség. nincs értelme dvd formátumra felkonvertálni (fögg az avi minőségétől is), lehet ténylegesen jobb megoldás Divx-re nyomni és megfelelő lejátszóval nézhető, ahogy azt Evin is írta.