99
Videószerkesztő
  • huncsik
    #59
    Hello!

    Nem tudjátok hogy hogy lehet például a 20th Century Fox intróját átalakítani hogy az legyen oda írva amit én akarok?
  • GyaxyBoy
    #58
    Üdv. Emberek!
    Keresek olyan videó szerkeztő programot, amivel a filmen ki lehet kockázni egy két részletet, pl. arcot hogy ne lehessen felismerni.
    Lehetőleg avi, mpg vagy hasonló ismertebb videókat támogasson!
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • Dingoday
    #57
    Találtam egy progit amivel nehezen be tudtam állítani külön a hang és a videó minőségét és bitsűrűségét(kbps), csakis mpeg2 kódolásban.
    Neve: Cyberlink Powerdirector
    Faszán működik jó progi 2-300 Mega
  • Szabrina26
    #56
    Köszönöm a válaszokat:DSziasztok:D
  • drob
    #55
    azt sem árt tudni, hogy egy dvd-re 1 óra 7 perc fér 100%-os minőségben, ha avi a fálj, akkor az már régen nem dvd minőség. nincs értelme dvd formátumra felkonvertálni (fögg az avi minőségétől is), lehet ténylegesen jobb megoldás Divx-re nyomni és megfelelő lejátszóval nézhető, ahogy azt Evin is írta.
  • Evin
    #54
    Ha az avi videó képe Xvid vagy Divx kódolással van tömörítve, a Divx-es asztalinak vinnie kellene. De ha újratömörítesz egy filmet kisebb méretre, az veszíteni fog a minőségéből.
  • Dingoday
    #53
    HA avi vilm akkor valószínűleg jóval kevesebb egy dvd méretü filmnél, szoval értelmetlen a kérdésed.
  • Szabrina26
    #52
    Sziasztok az lenne a kérdésem hogy hogy tudnék Avi filmet ugy összetömöríteni hogy az asztali DVD lejátszó lejtsza?
    Mert sorozatott szeretnék tömöriteni mivel sok helyet foglal.
    A segítséget előre is köszönöm:D
    Sziasztok:D
  • Evin
    #51
    Talán VirtualDub-bal megoldható, de álló képpel még nem használtam.
    Viszont azzal számolj, hogy a YT-bon most szokás a hangok kivágása, jogi dolgokra hivatkozva.
  • Dingoday
    #50
    Hellósztok!
    Youtube-ra szeretnék feltölteni zenét mögé vágva egyetlenegy képpel, de úgy hogy a zene lehetőleg maximális, eredeti minőségben megmaradjon, hisz ez a legfontosabb.
    Az a baj nem tudom milyen programot használjak. Légyszi segítsetek
    (pl: 320 kbps-os mp3 zenét, nincs még fent és elég régi ritka)
  • Reni201
    #49

  • Epikurosz
    #48
    Na, még megnézem ezt a Video Edit Mastert is.
  • Epikurosz
    #47
    ide süss!
  • Epikurosz
    #46
    a wings platinumnak van egy alap free verziója, az állítólag sok mindent tud.
  • Epikurosz
    #45
    Na, megnézetem. Hát, nem egy nagy élmény, gyakorlatilag a kivágáson, meg pár egyszerű műveleten kívül semmit nem tud. Ennél már a Windows Movie Maker is jobb.
  • Epikurosz
    #44
    Éérdekes.
    Most, hogy le akartam tölteni, jelzett a rencer, hogy felülírja-e, mert már egyszer letöltöttem, de úgy látszik nem jutottam el a beüzemeléséig. :-)
  • Epikurosz
    #43
    Köcike!
    Majd kipróbálom.
  • Evin
    #42
    Ennél komolyabb csak pénzes van.
  • Evin
    #41
    Virtualdub.
  • Epikurosz
    #40

    Ajánljatok nekem egy ingyenes de jó videószerkesztő programot!

    Mert a Windows Movie Maker egy nagy gagyi. A Wings Platinum meg drága.
  • Soldier666
    #39
    W Movie Makerben hogy? Nem talaltam olyan efectet.

  • rockszy
    #38
    Hello!
    Vki segítene ,hogy mi van a windows movie makeremmel mert ha ki akarok vágni a vidiből részletet akkor csak az elejét indítja el és a másik rész zöld kocka lesz és nem indítja el. Ha meg úgy lementem akkor csak fekete a kép. :s Nemtom mi baja van , néztem videokat és másoknak működik. :( Próbáltam nero 7-tel is kivágni de ott csak az elejét engedi mert ha a közepéről akarok akkor ott meg fekete lesz a kép. Szoval nemtom mér nem jó. Vki elmondaná,hogy mit csináljak? plz
  • slylecz13
    #37
    Adobe Premier Pro; Pinnacle 12; Ulead Video Studio 11; Windows Movie Maker
  • Soldier666
    #36
    Udv Mindenkinek,
    Keztokent probalkozgatok en is a videoszerkesztéssel es picit most elakadtam, helpet kernek.
    Pls mondjatok egy programot amelyben konnyen es egyszeruen tudok lementeni egy fimreszletet visszafele eljatszva.
    Elore is koszonom!
  • mcsaba
    #35
    Hello. van egy pár vob kiterjesztésü videóklippem a gond velük hogy van rajta egy plusz hangsáv amiben kommentálják és mindig ezzel indulnak, megoldható valahogy hogy mindenféle szerkesztés nélkül egyszerüen csak az eggyik hangsávot eltávolítsam? ha valaki tudja hogy lehet kérem irja le.
  • Murder3
    #34
    Hali tudnátok nekem oylan progit mondani amivel tudok a videóba írni meg rajzolni?Ezt úgy értem hogy pl nyilakat.
  • Iam The Ghost
    #33
    Hali,
    jobb topicot nem találtam kérdésemnek, szóval itt tenném fel:
    Tudtok olyan programot ajánlani, ami képes szerkeszteni az Mpeg fájlokat, egész pontosan hozzáadni jeleneteket? Van egy DVD-m és a Video_TS-ben sok-sok Mpeg fájl, az egyikhez szeretnék adni plusz jelenetet, de a Premiere Pro 2.0-val nem tudtam megnyitni, VirtualDubMod-al pedig csak vágni tudok rajta, nem tudom hogy kell hozzáadni jelenetet. Szóval tud vki ajánlani vmi progit, amivel egyszerűen lehet exportálni (vagyis nem kell babrálni beállításokat, ide-oda konvertálni meg egyebek) és lehetőleg freeware cucc? (Trial sem gond, ha időkorlát van rajta, de ne tegyen rá mindenféle logót, maximum ha nem olyan feltűnő.)
  • drob
    #32
    Crop van-e? Másik megoldás, hogy beraksz egy fekete képet másik sávra...
    Nem ismerem a progit, nem tudom milyen lehetőségek vannak. Premierbe mind2 működik.
  • JcGross
    #31
    szevasztok! arra vagyok kíváncsi, hogy a Power director 7-ben lehet-e olyat csinálni, hogy a video szélét levágom. Mert csinálnék videót, de a szélébe van a HUD és azt meg nem akarom. Ha nem, akkor miben lehet?
  • SzKrisztian
    #30
    Sziasztok, mostanában töbször találkoztam olyan avi formátumú filmekkel amiknél két audiósáv volt, megtudná mondani valaki milyen programmal lehet ezt megcsinálni, és hány audiósáv tehető egy avi fájlhoz? Köszönöm.
  • Groguet
    #29
    sziasztok én avidemuxal dolgozok és hát tudjuk hasonló mint bármelyik más virtualdub meg ilyenek én csak azt kérdezném hogy egy videot megnyitok vele és kivágok egy részt azt hogyan tudom 1 másik videóba beszúrni mi ennek a trükje mert én próbálgatom de egyikből a másik videőba nemtok szurni:)sos
  • quados19
    #28
    sziasztok
    Lenne egy kis problémám a videószerkesztővel acyberlink power director exprees 4 et használom és nem tudom a dv cameráról a filmeket betölteni valami hibát ír ki és már egy jó ideje ez van szeretném kérni a segitségeteket köszi
  • Evin
    #27
    Virtualdub+subtitler plugin, Adobe Premiere Pro, Sony Vegas, stb.
  • viktor0320
    #26
    hy!
    nekem kéne egy olyan program amivel a videó elejére és a végére szöveget tudok szerkeszteni?(szóval szöveget akarok írni, de csak a végére és az elejére a videónak!)
    sok programot kitalltma már de az azrét nem volt jó mert a videót nem tudta elmentenni csak egy 2kb.os HTTP formétumba ami project fájl volt, vagy mert csak az egész videóra lehetett szöveget rakni, nekem oda meg nem kellett...)
    szóval aki tud ilyen programot az írjon!
  • Conga
    #25
    Hello tudna nekem valaki olyan progit mondani amivel egyszerüen tudok egy bizonyos zeneszám alá képeket illeszteni.hm?
  • error56
    #24
    Hát nem sikerült teljesen.Ki ki tudtam vágni,csak nem tudtam elmenteni.Egy 175 Mb-os kis szösszenetről van szó,az első mentési kísérletem után 4Gb lett,utána meg 2,5.
    Az lenne a kérdésem,hogy az eredeti formátumban hogy lehetne elmenteni?
  • error56
    #23
    Megpróbálom,köszi.
  • Dj Faustus #22
    Virtualdubbal könnyen megoldható.
    Megnyitod a videót, kijelölöd a kivágandó részt (Home billentyű a kijelölés kezdete, End billentyű a kijelölés vége), majd törlöd Edit/Delete menüpont vagy Del billentyű.
    Ezek után mented a munkád.
  • error56
    #21
    Sziasztok,lenne egy kérdésem.Egy film elejéről szeretnék levágni egy kis részt,mivel tudom ezt megcsinálni?
  • mcsaba
    #20
    Sziasztok, videószerkesztő programot keresek ami a következőket tudja: tudja kezelni az mkv kiterjesztésü fájlokat, tudjon darabolni, összefüzni videókat, lehessen effekteket készíteni vele, itt elsősorban olyan effektekre gondolok mint például, két videót fade-ve lehessen összefüzni, vagy egy jelenetet lehessen elnyújtani hogy lassítot mozgásnak tünjön, vagy fordítva hogy lehessen összébnyomni amitől gyorsítot mozgásnak tünjön, lehessen megnyitni egy hangfájlt úgy hogy ahoz viszonyítva lehessen szerkezteni a videót, valami olyasmi érdekelne mint a Sound Forge csak videószerkesztőbe, ha tud valaki olyan programot amivel a fentebb irt dolgok megvalósíthatóak kérem segítsen. Előre is köszönöm!