42
filmkészités és filmtrükkök
  • Fülüke
    #42
    ja. de ez már tok.
  • Lazarus
    #41
    ez nem semmi ember :D
  • TIBI
    #40
    kössz szépen obsolete erre vártam már miótaés mostvégre valaki leírta.A laser kardosdolgotadobe after effectsben mondták amúgy ahoz értessz?
  • Manta
    #39
    Jét = Két (2)
  • Manta
    #38
    Jét dologban vitatkoznék: mi az hogy DV anyag használatakor nem fogja vinyóvel bírni? Minden videoeditáláshoz sok hely kell, manapság meg röhejesen olcsók a HDD árak, egy 80GB-os 7200 rpm-es (ez a sebesség már kell a DV-hez) winchesterrel már simán el lehet indulni. Azonkívül ha DV-re dolgozik, akkor nehogy már analóg kártyát ajánlj neki, felesleges minöségromlás lenne...
  • Pew
    #36
    Sziasztok! Mi is voltunk olyan bolondok hogy elkezdtünk egy filmet forgatni. De mi maximalisták vagyunk és megszeretnénk csúcsra csinálni a filmet. A stáb összeállításánál tartunk. Tehát bárki aki tehetséget érez magában animációban, grafikában, diszletezésben , vagy hasonló büvészmutatványokat jelenkezetek. [email protected] Több információt csak "referencia" anygok után adunk. Jelige: Szigorúan non-profit alapon.
  • TIBI
    #35
    DE JÓ!!Na tudja valaki használni Az Adobe After effectset?Milyen átalakítót vettél LTeeBea?
  • Lteebee
    #34
    Alacsony ktgvet. starwars.
  • Ron Ragm
    #33
    Nesztek:)
  • Laalee
    #32
    mi ezt a vizzel jaccuk :) le az aknaba vizoraforditas, medence feltöltes, locsolás stb, majd vizora visszabuzeralas :)
  • Lteebee
    #31
    Mi időnként forgatunk(vettem hozzá egy ilyen nyomtató-átkapcsoló kütyüt) és így nem olyan feltűnő.
  • Laalee
    #30
    mé ti fizettek ért? :)
    bekel kötni forditva es a villamos muvek fizet nektek :)
  • TIBI
    #29
    tudom milyen programmal csinálták a trükküket:
    DOBE AFTER EFFECTS
  • Waterhorse
    #28
    És a villanyáram?
  • Laalee
    #27
    ha mar van otthon akor a film szempontjabol nem kerul penzbe...
  • Lteebee
    #26
    Jó lehet egy ingyen kamera meg egy semmibe se kerülő editáló gép...
  • Laalee
    #25
    hat ha van kamerad barataid akik szerepelnek és egy editalo geped akor semibe se kerül... a null forintot a tamogatasra ertettem
  • Waterhorse
    #24
    Mert az!
  • Nyiri
    #23
    Laalee: ne mond mar hogy semmibe sem kerult mert akkor elkezdek filmezni én is :P
  • Laalee
    #22
    mondta valaki hogy nem az? ahhoz kepest hogy 0 forintbol keszult szerintem remek
  • Waterhorse
    #21
    Én meg majd azzal villogok, hogy személyes ismerösöm a klub elnöke.
  • TIBI
    #20
    akkor is super a magyar Star Wars fil a Sötét oldal!
  • Efreet
    #19
    :))) na ezaz... csodálatos érzés lehet... már előre irigyellek
  • Laalee
    #18
    majd ha nyernek vlee oszkart akor megyek a fokuszba vilogni hogy a mi pincenkbe keszitettek :)
  • Efreet
    #17
    ez igy szokott működni nem?
  • Laalee
    #16
    ez tény de ettöl mer lennek hires?
  • Efreet
    #15
    de ott lax :)
  • Laalee
    #14
    mer en lennek hires? a haz lett megörökitve...
  • Efreet
    #13
    te ilyen híres vagy? a ti pincétek zarándokhely lesz, mint Tunéziában Mos Eisley
  • Laalee
    #12
    ha most a magyar sw filmrol van szo azt itt forgattak a mi pincenkben tok mokas volt :) megyek reggel a dolgomra azt szembejön 2 birodalmi katona ugy kirohogtem öket...
  • Nyiri
    #11
    Photoshop!
    Majd lehet hogy keszitek egyet
    ha lesz ra idom

  • TIBI
    #10
    aha.Már próbáltam képkockákra bonani a videot-t de hogy lehet rá festeni vagy rajzolni?
  • Nyiri
    #9
    Lehet hogy azt lattam, mert eleg profi volt!
    Figy: barmely videovagoval lehet, persze a komolyabkakkal (en peremiere-t hasznaltam, ami egyszeru és sok mindent tud, meg persze az adobe tulajdosagait megorizte, jol pluginelheto)
  • TIBI
    #8
    ezeket a dolgokat már én is tudtam.De milyen programmal lehet ezt megcsinálni?A sötét oldalt láttad?Az egy nagyon profi magyar alkotás.
  • Nyiri
    #7
    Dolgozni velem= Dolgozni vele, vagyi -m mert igy eleg hulyen hangzik :P
  • Nyiri
    #6
    Minek? Mi értelme? Dolgozni velem mint a barom hogy te elvezd!
    Bluebox: hat o megvilagitassal megoldhato, de amit a sw-ben latsz azt nem kicsit draga silicon gepekkel csinaltak (ha jol tudom)

    Kard: Mar magyarorszagon csinaltak ilyet, amit ugy csinaltak (ahogy lassitasbol lattam) hogy minden kepkockara, felrajzoltak a kardot, meg a loves lezereit, ugyhogy eleg mazo munka, de ha te ezt akarod csinalni akkor sok szerencset!

    Amugy én vago voltam egy tvnel (nem vagyok profi) de ha kell segitseg szolj
  • TIBI
    #5
    na senkji sem tudja?
  • ricky
    #4
    ez engem is érdekel
  • mateos
    #3
    najó asszem én húzok innen , de gyorsan
  • Waterhorse
    #2
    Úgy látom, a megvalósítástól még távol vagy, egyenlöre csak a "de jó lenne" szócsoport kering a fejedben.:))