685
Kinek, mi jut eszébe a 80-as évekről?
  • Hunnenkoenig
    #641
    Ninjas filmeket nem igazan csiptem, bar lattam mindegyiket, de egy idö utan eleg uncsi lett...

    A mésszel leöntöset EIBON-nak hivtak azt tudom, a capas az nemetül csak ZOMBIE. Az eredeti cimet nem tudom. Azt hiszem az volt a zombie filmek ösattya...ugymond a legelsö a sorozatban es Lucio Fulci rendezte, ha jol emlekszem. A legnagyobb horror rendezö a maga koraban :-)

    Utana jött Peter Jackson a Braindead-del. Lattatok?
  • Jano
    #640
    Ninnyás filmből láttam egy pár tucatot.
    A német szinkronosokban volt egy szinkronhang, ami nagyon tetszett. Kisgyerekkori példaképem lett. :D
  • Jano
    #639
    A bélkiokádós nem dereng.

    Azt meg tudod mondani, mi volt a cápásnak a címe?
  • Lteebee
    #638
    persze mind alámondásos
  • Lteebee
    #637
    És a ninjás filmek?

    feketeninja,ninja bosszúja...
    péntek13, rémálom az elm u.-ban...
  • Hunnenkoenig
    #636
    Igazad van! Duran Duran! Ereztem, hogy valami nem stimmel :-))

    A filmek kultfilmek!
    A Zombi-capa meccses film most is megvan!
    Allatiak voltak.
    Na es mit szolsz a pap log a harangkötelen cimühöz, mikor a csajszi kiokadta a beleit? :-)))

    A Hupikek Törpikeket en akkor mar nem lattam, mert 88 elejen lepattantam :-)))
  • Jano
    #635
    Alapfilm! :D

    A Fehér Zombi c. filmet is megnézném ismét.
    Úgy kezdődik, hogy a csávót agyonverik lánccal, meg mindennel, és leöntik a fejét oltott mésszel. Aztán bosszút áll halálában. Micsoda történet! :D
    Meg volt valami olyan film is, hogy a zombibá beesett a tengerbe egy hajóról, jött egy cápa, hogy megegye, erre a zombi nekiesett, és elkezdte harapni a cápa hátát! :D
  • Jano
    #634
    De várjá! A Wild boys az Duran Duran.
  • Lteebee
    #633
    A hupikék törpikék ment a 80-asok végén.

    Az mtv2-nek volt valami kísérleti adása, ami már koradélután ment.
  • Hunnenkoenig
    #632
    Ja, akkor te a szerencsesebbek köze tartoztal!

    Nekünk pesten csak a cseh 1-2 jutott :-))
    Azon mondjuk jo mesefilmek voltak.

    Apropo, emlekszik valaki arra az ürböl jött ezüstszinü kiscsajra a bazi nagy csizmaival?
    Imadtam! Marmint a sorozatot :-)))
  • Hunnenkoenig
    #631
    Testver! :-)

    Erdö Szellemet nekem is megkene nezni ujra.
    Annak idejen vagy 100-szor lattam. Nemetül, angolul, hollandul mindenfele felirattal, csak megerteni nem ertettem sose, mit pofaznak benne, mert hangalamondas egyiken sem volt :-))
  • Jano
    #630
    Hö! Zipzáras farzsebű RITT farmer! :D
    Erdő szellemét (Evil Dead az igazi címe) most néztem meg kb 12 év után ismét. Sokat röhögtem!
    Quartz-játék témában ász voltam az osztályban a 3 csúcsminőségű spílemmel. Állandóan azt nyomtuk lent a játszótér mellett. :D
  • Hunnenkoenig
    #628
    Ritt es Casucci farmerek vetelkedöje? Legalabbis nalunk a telepen mindig vita volt, melyik a jobb, holott szerintem mindkettö tök egyforma volt.
    Nekem RITT-em volt.

    Jo kis zenek. Volt egy nagy becsben örzött videokazettam, ami tele volt az MTV-röl felvett zenekkel. Limahl: Never ending story, Wham: Wild Boys stb. Majdnem minden heten legalabb 2x vegigneztük.
    Nagy videozasok haverokkal. Ritka volt a video, de az egyik szomszed mindig odaadta, mert ö sosem volt otthon es olyankor vagy 30 ember tömörült nalunk a nagyszobaban. Anyamek meg egesz nap a konyhaban ücsörögtek :-))

    Elsö filmem az erdö szelleme volt. De pentek 13, freddy krüger, poltergeist sem voltak utolsok :-)

    A legjobban az tetszett, hogy kaptal valahonnan 3 kazettat es ha megnezted, atvitted a masik haverhoz, aki megint adott erte harmat es minden film igy ment at vagy 50 emberen, de a legjobb volt, hogy mindig vissza is került hozzad epsegben.

    Ugyan ez volt a quartz-jatekokkal is.
    Egyebkent azota sem lattam olyan jatekokat, mint amilyenek annak idejen nalam megfordultak.

    Emlekszem egy olyan autoversenyesre, ami ugy nezett ki mint egy tavcsö es bele kellett nezni es 3D-ben ment a tema, mert ket kijelzöje volt. Minden szemre egy. Ja es szines volt!
  • Manta
    #627
    Útba esik jövet-menet, a takarékszövetkezet.
    Körös-körül Univerzál (van is egy ilyem hamutartóm)
  • Manta
    #626
    Biztos volt már, de nem olvasok vissza: fém, pedálos moszkvics? mindig olyat akartam, de megtagadták tőlem a szüleim :)
  • Hunnenkoenig
    #625
    Ugy latom itt nehanyan fiatalabbak, mint, hogy erdemben tudjanak hozzaszolni a 80' evekhez!

    Knight Ridert sosem vetitettek magyarorszagon legalabb 90'-ig!

    A Hupikek Törpikek sem ment sosem a TV-ben!

    Egyebkent ki emlekszik meg a "Klumpa" Örületre?
    Azok a magasitott fatalpas börpapucsok? Mindenki abban jart...Mennyit rinyaltam anyamnak, hogy vegyen, aztan amikor megengedte, nem volt olyan mint amilyet akartam, csak 1 szammal kissebben, de szartam ra. Megvetettem, aztan egesz nyaron fajt a sarkam, mert kilogott a papucsbol :-)))
  • vizes
    #623
  • cenobite
    #622
    A véreshurkát én is letöltöttem valamelyik nap. Nagyon jó volt újra látni. Mikor kölyök voltam nem is sejtettem, hogy ennyire jó lesz visszaemlékezni ezekre a dolgokra.
  • Dzsini
    #621
    http://civis.wigner.bme.hu/020430reklam/
    http://www.qsl.net/ha5bw/html/mpg_links.htm
    http://inertia.d2.hu/stuff/80/

    mind3 helyen ugyanazok vannak: jóóóókis reklámok régenről :) (Véreshurka, Tiszacipő, stb... )
  • Penya
    #619
    Fuu nekunk Unitra a radio volt.. meg ilyen hagyomanyos mono... Mamamnak meg mindig olyan van:) Unitra az telleg lengyel csoda volt.. :)
  • cenobite
    #618
    Most találtam 1 oldalt, igaz régebbi cuccok is vannak rajta mint a 80-as évek, de érdekes:

    http://mitglied.lycos.de/recept/v/utazas-a.html
  • cenobite
    #617
    Mi is vettünk fel sok baromságot. Saját magunk által kitalált vetélkedőket+ilyesmiket. Ehhh... A mi csodamagnónk márkája Unitra volt! Asszem valami lengyel téma.
  • Penya
    #616
    Hulyesegkazetta rulz! :))) En is gyartottam anno jol. Jokis Mk-29-el ;)
  • Cölöpverő
    #615
    Skolnyik!!!!
    mosjutott eszembe bázz:))))
    bátyámnak volt hátúl ültam ő meg tekert be is ment a lábam a küllők közé-kulcscsonttörés bejáccott:)
  • Cölöpverő
    #614
    Igen:D
    volt belőle nekünk is imádtam taposni a színes műanyag fröccsöntöt csatos szandálommal ami mindíg kidőrzsölte a lábam és állandóan kavics szorult a talpába de-utáltam.:)
    Vasárnap reggelenként gyalok-kakukk pizsibe nyomultunk a bratyóimmal a tv előtt.
    83-84 kazettás magnó+rádió combó!!
    gyártottuk a "hülyeség" kazettát a mai napig megvan, ott nyekergek rajta :))))
  • TIBI
    #612
    na jó akkor 80-as évek vége
  • Penya
    #611
    Van kepem is csak nem tom belinkelni mert bena vagyok :)
  • Penya
    #610
    'Jegkunyho' alaku, palma markaju, kek matracpumpa! :)
  • I.C.ram
    #609
    hu azokkal mennyit szorakoztam :)9
  • Penya
    #608
    Az nem volt olyan regi. Inkabb 91-92 korul ment.
  • TIBI
    #607
    bip penre ki emlékszik könyv meg egy kis elektronikus ceruza és zöldet világitott meghangot adott amikor jóvolt a válasz
  • TIBI
    #606
    arra én is
  • Rozsomák
    #605
    asziszem nekem van egy
    a multkor kaptam egy kiálításom szép nagy betükkel rá van irva hogy MÁV
  • :)
    #602
    én most töltöm a 25-t októberben:))) yól elszaladt az utolsó 5 év..... már 5 foci vb-t láttam bazzeg..... nem semmi:)
  • vizes
    #601
    asse rossz
  • lck
    #600
    07.31=36
  • vizes
    #599
    Mit panaszkodsz!?
    Nálam még rosszabb a helyzet...
    Még néhány nap és 31...
  • netuddki
    #598
    gyermekkorúak méé írnak ide?????
  • Ali
    #597
    Köszönöm. Majd iszok az egészségedre.
  • Lteebee
    #596
    Nekem sincs már sok 20-as évem:(