685
Kinek, mi jut eszébe a 80-as évekről?
  • Ali
    #265
    Én indítottam a témát és nem az akkori rendszert sírjuk vissza, hanem a jópofa dolgokat. Olvasd el az elejétől az egészet! Lehet, hogy neked is tetszeni fog.
  • cenobite
    #264
    Az, hogy akkoriban gyerekként nem kellett a mindennapi gondokra koncentrálni. Nem konkrétan egy, vagy több dologra gondolok, ami akkor volt (és most nincs), hanem általában a gyerekkoromra, ami a 80-as években volt.
    Tudom az akkori rendszer, meg minden, de mint gyerek ebből nem sokat fogtam/fogtunk fel. Éltem a kis mindennapjaimat, aztán ez úgy bejött.
  • Róka
    #263
    mivolt tök jó akkor,ami most nincs?
  • cenobite
    #262
    A hangulat akkoriban faszányos volt. Kölykök voltunk, leszartunk mindent, tök jó volt.
  • MaYDaN
    #261
    Én is egyetértek veled egyáltalán nem volt az olyan rossz.
  • Laalee
    #260
    ha vegigolvasnad rajönnel hogy nem is boztos hogy olyan szar volt...
  • Ali
    #258
    Otthon kissebbfajta botrány volt, amikor 1200 ft.-ot kértem egy Adidas trx trainer cipőre. Tépőzáras Tisza cipő 300-400 volt akkoriban.
  • Laalee
    #255
    hahh hogy ez meg senkinek sem jutott eszébe... tépőzáras cipö??? senkinek se volt?:)
  • Efreet
    #254
    a Raider szelet... a Twix elődje... Donald rágó képekkel, Turbo...
  • Assassin
    #251
    Yugoból is hozták a cukrokat ezerrel,egy Mars csokiért már vérre mentünk öcsémel:)
  • Lteebee
    #249
    Aromix.
  • MaYDaN
    #248
    Hétfőnként nem volt TV adás. "Elmaradt"
  • Jose
    #247
    a jugó PIONIR rizses csoki...az volt az isten...meg a tejpor 20 fillérért
  • Efreet
    #246
    meg az import pattogós cukorka... asszem piros zacsiban volt, és elég furcsa érzést okozott orálisan ;)
  • Ali
    #245
    Na és a limó porra emlékeztek? Eredetileg valami üdítőital por volt, de mindenki megette magában, pedig tele lehetett mindenféle ocsmány anyaggal. Kis műanyag fiolában 1 ft.-ért, nagyobb zacsiban 3-ért.
  • cenobite
    #242
    Uncsitesómnak volt valami tuti porcelánból készült csapata (asszem németből kapta) én meg ugráltam ott a kis szaros műanyag Rába ETO-mmal.
  • Efreet
    #241
    bátyáim inkább... én csak a maradékcsapatokkal :)
  • cenobite
    #240
    Na azokat bújtuk ezerrel, csorgott a nyálunk a C-64-ek után floppy-val, meg a szuperhiper számológépek után.
    Gombfocit nyomtatok?
  • Efreet
    #239
    meg a 3000 oldalas német áruházi katalógusok... :))
  • Laalee
    #238
    mega a csuri103
  • Lteebee
    #237
    Matchbox meg playmobil katalógusok.

    Dupla stipistopi!
  • Laalee
    #236
    te nem lenni magyar? honann vagy?
  • Assassin
    #229
    Mesélj!
  • Lteebee
    #227
    Általánosba jártam, amikor még néztem.

    Később már nem érdekelt.
  • cenobite
    #226
    Nálunk is jártak, jól besültek. Persze nem Warrior jött...
  • Laalee
    #225
    huhhh na en ennyire nem voltam fanatikus :) csak neha neha neztem, de aztan rajöttem hogy kamu az egesz es mar nem is erdekelt :)

    amugy egyszer jöttek ide is bohockodni a nagy amcsi sztarok, kb 20 ember el isment megnezni oket :)
  • cenobite
    #224
    RULE!!! Csapatban a Legion Of Doom volt a tuti nálam. Egész kis wrestlingközösség alakulgat itt.
  • Ali
    #223
    A csapatbunyók voltak a legjobbak. Valaki a fórumon "Brain Busters" néven irogat. Ők is negatív szereplők voltak, ha jól emlékszem.
  • Efreet
    #222
    kicsit kigyúrt, enyhe színészképességekkel meg"áldott" emberek, hatalmas bálvánnyá lettek... most hogy rákerestem google-ban eszméletlen mennyiségű baromságot találtam róla. UW(TM) EgészségKözpont(TM), Hivatalos(TM) WWF(TM) UW(TM) Felszerelés(TM) 6-12 éveseknek, rengeteg biográfia... vannak köztük frissek is... tökjó :))
  • Laalee
    #221
    ezvolt a 1ik kedvencem :)

    Ultimate warrior :)
  • Lteebee
    #220
    A Dj Cat adott.

    És Pat Sharp a Sky-on?
  • Ali
    #219
    Én mindíg a rossz embereknek drukkoltam. Pl: Mr Perfect
  • Efreet
    #218

  • cenobite
    #217
    Az biztos, voltak nagy csörték. Hogan vs. Warrior. Amúgy néha tényleg kurva jól csinálták.
  • Efreet
    #216
    kezdetekben mennyire komolyan lehetett venni a pankrátorok egymásutálatát... :))
  • cenobite
    #215
    DJ Cat Show tuti volt, meg a pankrációt is néztem mint állat. Ultimate Warrior rulez!
  • Efreet
    #214
    kezdeti kábeltvzés... SKY, siperchannel, és a szuper amcsi rajzfilmek... MASK (nem a zöld arcú barom), dzsiájdzsó, és a nagy kedvenc a Transformers (meg fent a polcon a bábuk... :)))
  • Lteebee
    #213
    Az a durva, hogy pár év után nem lehet becsukni a hátsó ajtókat.
  • Ali
    #212
    Faluhelyen, még ma is látni "Starsky és Hutch csíkos" ezerkettest.
  • MaYDaN
    #211
    Marha jó a dália, tiszta legó mindig kellett valamit szerelni rajta. A féltengely nálunk fél évente volt sláger. De szerencsére Románok megszabadítottak tőle.