19
Keresek pár játékot! help me!
  • GyaxyBoy
    #19
    Sziasztok!

    Nem tudnátok ajánlani valami játékot, amit együtt lehetne tolni?
    A lényeg!
    Jönnek hozzánk barátok (párok, lányok és fiúk)
    Van monopoly, Activity amivel tudunk játszani, de szeretjük a kockulós játékokat is.
    Mi pasik el leszünk majd a FIFA, Mortal.. stb játékokkal, de szeretnék olyan játékot is keresni, amivel vagy xbox-on, vagy pc-n lehetne játszani. PC-n akár más játékosok ellen is, boxon csak 2 kontroller van.

    Erre a helyzetre keresek játékokat. :)

    Kinect, gitár, speciális mikrofon (pl Lips játékokhoz)... ilyenek nincsennek!

    Köszönöm!
  • Gaborkik #18
    Üdv
    Keresek egy játékot:
    PointnClick típusú már 7-8 éve biztos van hogy megjelent
    Ha jól emlékszem egy amnéziás srácról szól aki egy kikötőben találja magát a díszlet és a játék kora is egy 17. századi kikötőt idéz...
    Sőt ha mindne igaz még magyarul is beszélt a játék.
    Ha valaki tudja a címét legyen szíves segíteni :)
    Köszi
  • mozart #17
    Eltudnád magyarázni hogy működik a DOSBOX mert ez a játék sztem csak úgy indul el mert a GODS.EXE-ére csak egy fekete ablak jön be :S PLS nem értem ezt a dosboxot :SSSS
  • mozart #16
    Nagyon köszi!

    A másikat nem tudja valaki?
  • Dynamic
    #15
    Szerintem az első játék a Gods lesz. Bár amik repülnek azok hárpiák és nem boszorkányok:)

  • mozart #14
    Sziasztok!

    Én 2 játékot keresek:

    - Sztem dos játékról van szó 2d-s akciós játék. Mászkálni kell egy ilyen majdnem herkules kinézetű izmos karakterrel ugrálni ide oda és kardozni. Még azt tudom hogy vannak benne ilyen seprűn repülő boszorkányok is.

    - Ez meg inkább ilyen program. Egy memoriterről van szó és a kártyák azok kocsi márkáknak az emblémái.
  • adam2468
    #13
    Sziasztok

    Keresek egy játékot,amiben egy elég izmos emberrel kellett menni és egy sas volt a sahítségére(a sas elrepűlt és ő tudott látni a sas szemével). Harcolni kellet más emberekkel,és több fajta fegyvere is volt (nyíl kard,ha jól emlékszekl egy bot is), és vmi olyasmi volt a neve hogy King of,de nem biztos.

    Pls Segítsetek!!!!
  • Dynamic
    #12
    Ez nekem "kicsit" bonyolult:)
    Az OT-nak legalább 5 perc alatt rájöttem a szabályára.
  • Ry0K3N
    #11
    Magic the Gathering
  • Dynamic
    #10
    Mér warez? Játékcímeket szeretnék tudni, nem azt, hogy honnan lehet letölteni:)
  • j0nNyKa
    #9
    ennek a topignak warezszaga van
  • Dynamic
    #8
    Sziasztok!
    Valamilyen, az OverTower-hez hasonló kártyás játékot keresek.Konkrétan az OverTower is jó lenne, de nem találok sehol full verziót:)A demó meg csak pár fajta lappal enged játszani.
    Van még Ants nevű freeware játék, de az gagyi.
    Milyen ehhez hasonló, jó kis kártyás játékot tudtok?
  • bcrics
    #7
    már megjelent????
  • cino84
    #6
    Hali! Tudja valaki honnan tudom letölteni a Hellgate : London-t?????
    köszi!
  • magus
    #5
    Az privát?. Én halál ne ismertem az ipsét mégis kaptam accountot rá, amugy nézd meg itt
    qczi.warez.hu
    www.xetra.hu/vipera2
  • magus
    #3
    kowaxon rajta van
    nekem a traffic giant kéne
  • OPM
    #2
    Senki nem tud segíteni? :(
  • OPM
    #1
    A következő játékok rip-jeit keresném:

    Emperor Battle for Dune
    Z: Steel Soldiers
    Fly! 2
    X-Plane
    Ms Train Simulator

    Nagyon megköszönném ha vki tudna mondani 1 oldalt vagy egy ftp-t,
    ahonnan e játékok közül vmelyiket le tudnám tölteni!

    OPM