21
  • Greg81
    #21
    Az én R600-om lefagyott beszélgetés közben kitörölt mindent amit a telefonon tároltam. Én nem vagyok most már annyira oda érte.
  • Tyler Durran
    #16
    Újabban nagy a csend az R600 körül. Jómagam beleléptem egy Vodafone előfizetésbe, a GPRS-es netaccount miatt. Nyomatékosan felhívom mindenki figyelmét, hogy szar. A Vodafone elemzői meg mehetnek az utcára. Ilyen kondíció felállításakor, el kéne gondolkodni, hogy a cuccaik bírni fogják-e a megnövekedett adatforgamat. Főleg ebben a helyzetben, amit a Matáv gerjesztett. A technikai része: 0,8 kbit(!)/s, ez is impulzusszerűen, magyarán, inkább semmi, mint ez a 0,8. Ha szerencséd van, ez felmehet 2,5 kbit/s-re. A nagy fejetlenségben végül oda jutottunk, hogy egy technikai szakember jelentkezett be a telefonomra. Pár perc kedélyeskedés után elárulta, hogy a Vodafone szervere(i?) úgy állnak, mint a vaskígyó. A szerződésből visszalépni pedig nem könnyű manőver.
    További szép napot!
  • Aristolochia
    #15
    Lattam egy sracnal egy 6210-es aljara csatolt SMS archivalo kutyut. Tudott az vagy ezer SMS-t eltarolni, visszadobni, es rengeteg oplogot is. A kutyunek egysoros browsere volt (nem tudom, mit mutatott a logonal :-))). Sajnos a 6-os willingeren nem sokat tudtam beszelni vele, ott nyomta az aljara. Ha jol ertettem, 8ezerert vette, de nemtudt a a cegnevet. Keresem azt a gyartot, aki ezt tudja adni. Reális ez az ár?
  • CSOCSO
    #14
    ez sem rosz full szines képernyő meg a többi extra!
  • Laalee
    #13
    t68
  • Laalee
    #12


    ez jobb :)
  • Laalee
    #11
    nincs rajta tetris kell a francnak :)
  • CSOCSO
    #9
    kicsit buzee szine van de elfogadnám fehér elölap átlátszó gumi billenytyűzet meg kékitve az össz led:)
  • CSOCSO
    #8
    bocs! t65:
  • CSOCSO
    #7
    ez nem az első RX on ami jol néz ki a T69 es sokkal szebb szerintemd e ez is rohadt szép... Rx on RULZ!!!
  • wandaaal
    #6
    Hajrá Ericsson! Ha ideér a T66 akkor lecserélem a 28-ast. :))
  • Laxxus
    #3
    Szerintem is ez az első Ericsson, ami jól néz ki. És végre leszoktak a normál antennáról, és áttértek a rejtettre!!!! (Lehet, hogy lecserélem a Nokiámat!?)
  • dewdew
    #2
    Az elso ericsson, ami normalisan nez ki, bar szerintem noi telefon lesz belole.
  • Efreet
    #1
    csak ne lenne ilyen csúnyácska...