15
Furcsa sipolo hangja van
  • zacsko
    #15
    Szerintem egyzserűen bele kell tenni a vinyót a mosógépbe és tiszta lesz...:)
  • Pheel
    #14
    Gamestar nem igazán jó újság...
  • rage
    #13
    Nekem a kaparós sorsjegy, meg az ujjlenyomat tetszett a legjobban:))

    De az a vicc, hogy figyeld meg, hány levelet kapnak majd, hogy "nem megy a vinyó, mióta megtisztítottam" , stb
  • KBB
    #12
    :DDDDDDDDDDDDD:D:D:D:DD:D: LOL LOL!!
    És van aki ezt komolyan veszi??!?! Én a hasamat fogva kacagtam rajta...
    Láttad, hogy a végén hogy állt a teteje a winyón, kb mint patkányon a hátizsák :D:D

    by kbb
  • rage
    #10
    Így van, mindenki kövesse a Gamestar-ban leírtakat,arról, hogyan tisztítsuk meg a winchestert!!
    Az eredményről pedig feltétlen számoljon be mindenki , mondjuk itt ebben a fórumban!!!

    :)
  • KBB
    #9
    Nem jött még meg a GameStar, pedig ilyenkor már itt szokott lenni, de szerintem valami szoftverről lehet szó... Máshogyan nem tudom elképzelni....

    by kbb
  • Mike
    #8
    Biztos letorlod egy ronggyal, vagy valami hasonlo. Mast nem tudok elkepzelni, foleg ami a hardvert illeti.
  • Mike
    #7
    Kezdjel el szepen lementegetni mindent rola. Utana ha garis vidd vissza, ha nem hasznald szallitasra amig mukodik. De ne nagyon bizz benne. Ennyi. Egyebkent a vinyok mostanaban eleg olcsok. Ajanlom figyelmedbe a Maxtor 40Gb-t, 5400 vagy 7200 rpm-eset (mindketto 30 alatt van) Ja es erdemes 3 ev garival vinyot venni.
  • Atus01
    #6
    Nekem Seagate van szivacslapon, lekötve. No zaj.
  • Bakka
    #5
    Hogyan lehet azt tisztitani ???
    A winyo legmentesen le van zarva nem ?
  • Anee
    #4
    hát állitva berakni akkor nincs hangja:)
  • Imremagdi
    #3
    nekem is Seagste van és eléggé hangos,de hát mit lehet tenni??
  • Scooter
    #2
    Vedd meg az októberi Gamestart abban van egy cikk a vinyók tisztításáról!
    Nekem Seagate van és az enyém is hangos, igaz ne köszörül, de alapból kicsit zajosan kerreg.
  • Bakka
    #1
    Szeva mindenkinek !

    A problemam az, hogy a winyom (Western Digital) neha iszonytosan hangos. Az elejen mikor megvettem meg nem volt semmi, de egynapon hirtelen nagyon zorgo, sipolo, a KÖSZÖRŰHÖZ HASONLÓ hangja van.
    Volt mikor par nap utan elhalgatott, de most mar ugy nez ki, hogy stabilann igy marad !!!
    Mit csinaljak vele ?
    Meghibasodott a mechanikaja ? Amugy a teljesitmenye nem csokkent , de a hangjat nem lehet kibirni 1 ora utan, ha nem hallgatok zenet mellette.
    Segitsetek !!!