754
Commandos 2
  • j0nNyKa
    #754
    peccsekkel már elég játszható:


    Changelog v1.05
    - Added: First implementation of camera zoom with the mouse wheel. This is a work-in-progress feature but already makes a substantial difference to the gameplay experience
    - Added: Steam Cloud support has been activated
    - Improved: Russian text visibility improved
    - Improved: More readable game save confirmation
    - Fixed: Issue where the tutorial would result in skipping the first mission
    - Fixed: Issue where smoke grenades would prevent Action Select Windows from being closed
    - Fixed: Issue with incorrect display of gate textures
    - Fixed: Molotov Cocktail can now be thrown through windows
    - Fixed: Game no longer freezes when clicking on objective diary
    - Fixed: 3D Character models are now visible on the 2nd and 3rd floor of the Eiffel tower

    We would very much appreciate your further feedback on these fixes and improvements, especially with the new camera zoom.

    We will continue to add new fixes to the game in the coming days and will keep you updated on our progress. First and foremost, we are concentrating on improving the game’s performance and the most frequently reported bugs from the community.

    Commandos 2 HD Remaster Patch v1.08
    Fixes:
    - Fixed dead enemies sometimes appearing in a standing position while the Notebook is in use
    - Fixed Driver’s skills – Driver can now throw Molotov Cocktails and dig holes correctly
    - Fixed visual artifacting at furthest zoom level
    - Fixed issue where enemies could stack into each other or other objects during missions
    - Fixed load game slots on ‘Mission Failed’ screen
    - Fixed a few minor graphical issues
    - ‘Fixed an issue where game goes into soft-lock after player hits a patrolman during the mission ‘Castle Colditz’
    - Fixed landing position of Molotov Cocktails and Smoke Grenades
    - Fixed Sniper Rifle crosshair not showing through windows
    - Fixed general localization bugs

    Added:
    - Added minimap navigation – players can now interact with minimap to change camera position
    - Optimized view cones
    - Further optimization made to framerate
    - Enabled cloud saves on Steam
    - Added trading cards to Steam
  • grebber
    #753
    Már készül a következő generációs Commandos
  • JonasSandor
    #752
    Jön az igazi folytatása is.
  • grebber
    #751
    Videón a Commandos 2 HD és a Praetorians HD
  • grebber
    #750
    E3 2019 - felújított változatot kap a Commandos 2 és a Praetorians

  • JonasSandor
    #749
    Év végén jön a remeke belőle, és a pretoriansból.
  • tomy112
    #748
    Sziasztok!
    Madi92 ha van kedved megvalósíthatjuk!:D
    Nagyon szeretem a játékot, ha van visszajelzés, énis szivesen játszanék bárkivel!:D
  • Madi92
    #747
    Hali!:D
    Lenne kedve valakinek coopban újra végig tolni? Aki azért valamennyire komolyan is venné, lehetőleg! :D
  • Jano00019
    #746
    ÉS IGEN ÉS MEGY!!!!! EZER KÖSZÖNET!!! :):):):)
  • B@ldrick
    #745
    2. levélbe linkeltem, de akkor ide is: Letöltés
  • Jano00019
    #744
    és gratulálok a végigvitelhez :)
  • Jano00019
    #743
    Szia B@LDRICK! köszönöm a fáradozásodat és hogy elküldted a fájlt :) de ez sajnos nem jött át nekem eddig a megadott címre lehet hogy fent akadt valami spam résznél... vipmail-nél nem csodálkoznék :S úgíhogí megadnám a másik címemet hogyha nem probléma... [email protected] és ne haragúdj csak nagyon kéne, és hiába vagyok kitartó nem tudom leszedni sehonnan :S:) még1szer köszönöm szépen. Üdv.: B. János
  • B@ldrick
    #742
    Elküldtem az eredeti 2002-es telepítőt. Annyi észrevétel, hogy a kergetők vírusnak nézik általában, de nem az (elemzés), illetve ha jól emlékszem XP alatt lehetett magyarítani, vmi fájlvédelem miatt talán vista/win7 nem engedi. Egyébként 2002-ben Kwai pályánál abbahagytam és most tavasszal fedeztem fel újra magamnak és végig is vittem :)
  • Jano00019
    #741
    Sziasztok! Az van hogy én meg most kattantam rá a Commandos 2-re és valóban sehol sem találom a neten a magyarítást :S Valaki el tudná nekem küldeni a használható fájlt a privátomra? [email protected] előre is köszönöm :)
  • Vagner Love
    #740
    Hali, ha megvan még valakinek a magyarosítása legyen szíves küldje el nekem a [email protected] címre! Előre is köszönöm!!!!!!!:)
  • zsozsizsá
    #739
    Helo ha valakinek még megvan a magyarosítás amit anno leszedett az pls küldje már el az e-mailomra, mert ugye már nincs a neten fent! :(

    [email protected]
  • kidlacee
    #738
    Pedig mikor kijött nem sokra rá volt,mert akkoriban én is magyarul toltam.Most eszembe jutott,hogy mintha akkoriban az egyik Gamestar cd-n rajta lett volna.Megpróbálom előhalászni,de valami olyanra emlékszem,hogy xp alatt nem lehetett lemagyarosítani.Amúgy nem tudom miért törölték a netről mindenhonnan,hiszen annyira jó kis fordítás volt.
  • AndrewT
    #737
    az összes commandos részhez van, ehhez pont nincs
    http://www.magyaritasok.hu/downloads/c
  • kidlacee
    #736
    Én is ugyanezt szeretném kérni.
    [email protected]

    Előre is köszönöm!
  • Laci81234
    #735
    Sziasztok!

    Ha valakinek megvan a Commandos 2 magyarítása és elküldené nekem egy emailben azt megköszönném.

    [email protected]
  • hedonist
    #734
    köszi, már private Smith-t mentem épp:D
  • AndrewT
    #733
    nem tudom aktuális-e még :)
    a japánok ugye a hídon keresztül jönnek, szinte egy kupacban, így a híd alól a Driver molotov koktéljának áldásos hatásait ki lehet használni. a hídról az óriás buddha szobor felé veszik az irányt, amire pont rá lehet látni abból az épületből, ahonnan leadod a jelet.
    a gurkáknak is van inventory-juk, át tudsz adni nekik bármit, de lőni csak azzal tudnak, ami az inventory felső sorában halványan meg van jelölve. van aki pisztolyt használ csak, van aki puskát is, pont ugyanúgy, mint a tutorial 2-ben. akár üres fegyvert is lehet nekik adni, megtalálják a módját, hogy lőjenek vele ;) utána ablakba, vagy legalább két 2-3 oldalról zárt helyre be lehet fektetni őket, és terület-fedező módban (sárgával jelzett látómező) lekaszálják az arra futkározó japánokat. nem árt készenlétben tartani a Snipert, ha a gurkák bajba kerülnének, ki lehet segíteni őket, illetve a Tyrant kiiktatása is valószínűleg vele a legcélszerűbb.
  • hedonist
    #732
    Hello, tudtok segíteni, a Burmai pályán vok és ott tartok,h jön a sok japán katona, és egyszerűen, nem tudom,h mindet megölni kéne, vagy bujkálni, vagy,hogyan ajánlanátok, aki már megcsinálta? Meg a másik,h nekem sehogysem sikerult felfegyvereznem a Ghurkas-okat! elvittem oket oda a dagadthoz és nemtom,h kell nekik adni. Köszi!
  • AndrewT
    #731
    ahhoz, hogy meginduljon a német invázió, mind a 6 bónuszkönyvnek meg kell lennie, és telefonálni kell smith közlegénnyel. ha valami mellékfeladatot nem csináltál meg, ha nem vontad az irányításod alá az összes szövetségest, akkor lehet ilyesmi
  • gabor961
    #730
    az a helyzet hogy a közlegény megmentése pályán nem tudom hogyan kell riasztani az ellenséget ott van lenn az a jel de szürke és ha rá kattintok nem történik semmi ha valaki tudja mi a gond írjon
  • tigeroo
    #729
    mind1 :D

    izé, xp-n hibát észlel és leáll néha (esemény közben, pl. ha meghal az egyik tag, vagy 1 küldetést megcsinálok)

    patch javítja ezt? mert akor felrakom
  • tigeroo
    #728
    honnan lehet még beszerezni ezt a játékot?
  • AndrewT
    #727
    fene... akkor így: http://www.mypicx.com/05262009/c2_smith_bonus/katt
  • AndrewT
    #726








  • Pirat
    #725
    Sziasztok!

    Nekem meg az a kérdésem,hogy a közlegény megmentése pályán hol lehet megtalálni a bonusokat? Eddig négyen felleltem, de a maradék kettőt sehol sem találom?

    Köszi!
  • Pirat
    #724
    Hali!

    A lángvágó egy katonánál/soldier/ van, a balra eső épületben a földszinten,ahol a bárpult is található.
    Az épület az ,ahol a zöldsapkást örzik.A katonánál fegyver nincs, fehér ingben van, legyilkolás után kutasd át és megtalálod a lángvágót.
  • elvin
    #723
    Helló! v.ki megtudja mondani nekem hogy hol van a lángvágó?
    amit a repülőnél kell használni?
  • sid34
    #722
    Ha lenyomod a SHIFT-et akkkor megjelenik egy kéz és feltudod venni az embereket!
  • Robber
    #721
    Csá
    A leütött embert meg kell kötözni.
    de nm minden embered tud kötözni.
    melyik pálya?
    játszik még valaki neten?
    ip címet írjatok
  • nagykovi
    #720
    Sziasztok.
    Nagyon rég játszottam már a commandos-al, most leszedtem a 2t, de nem tudok rájönni, hogy kell felvenni a leütött elenséget. Valaki le tudná irni? Köszi előre is
  • hunmilan
    #719
    Szasztok!!!

    Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy honnan tudnám letölteni a Commandos 2-t illetve a 3. részt?

    Előre is köszi.
  • OLIII
    #718
    na nagy nehezen sikerült visszaállítanom a sérült cdt de most meg az a gond hogy nem hajlandó xp-n elindulni..
    valaki valami ötlet??
  • OLIII
    #717
    wááá tudna nekem valaki segíteni, újra játszani szerettem volna a commandos 2 vel de tönkrement a 3 as cd m? nem tudna valaki segíteni?
  • Mr_no_NaMe
    #716
    Mekkora ötlet gecc:D
    Mien hülye voltam ott nem néztem meg:D
    Ezer thx!
  • ibrik
    #715
    Ha valami nincs a cdgalaxisban, akkor biztos megvan EVM-nél - feltéve, hogy a cucc megjelent Magyarországon:
    http://www.evm.hu/tmp_uj/termek.php?melyik=28