108
Red Alert 2 Yuri\'s Revenge
  • Gatti
    #108
    üdv! Aki szeretne multizni a Red Alert 2 vel jöjjön a hamachi szobámba. Ha nem megy neki a multi ott elmondom h kell. Remélem jöttök páran :)

    adress:téglapor
    password:malter

    üdv:gatti
  • Pepsi Twist
    #107
    "Néhány mp után felrobbannak az épületek:

    Rosszul lett megírva a lemez, vagy hibás a lemez. Telepítsd a játékot másik lemezzel(Orosz helyett pl az amerikai küldetéslemezzel)!"

    Na most nálam idáig ment, most meg újra elkezdtem vele játszani (nem telepítettem fel mert már fel volt és azzal simán ment) és most megint felrobban és meghal minden egységem :S most mi a fuckot tegyek? eleinte is ezt csinálta de akkor nem telepítettem újra hanem 1x csak ráhagyta
  • szapilaci
    #106
    Sziasztok! Szokott még valaki Red Alertezni közülletek hálózaton? ha valaki tud hálózaton nyomuló társaságot az kérem írjon levelet: [email protected] előlre is thx bye
  • buba23
    #105
    Ha xp-t használsz, akkor állítsd be a kompatibilitást 98/me-ra.
    Ha vistát, akkor ugyan az + UAC -ot kell még "beállítani".
    Különben meg passz.
  • alex báró
    #104
    hahoo valaki térden állva könyörgök:D:$
  • alex báró
    #103
    Sziasztok feltettem a yuri's revenge-t de amikor elindítom akkor bejön egy hatalmas feketség és uána párperc múlva kilép ez miért van és hogy lehet ne ezen segíteni???
  • szunyika
    #102
    hali

    ha elkezdeném csinálni a magyar oldalt, akkor volna aki segítene nekem?
    NEM a honlap szerkesztésben kell segítség, hanem pl a mapok összeszedésében és kisképek készítésében [ezt szinte egyik oldalon se láttam]
    (természetesen nem csak mapok volnának az oldalon majd :D, hanem minden ami kapcsolatos a játékokkal, képek, letöltések, tippek, stb...)

    az oldal nem ingyentárhelyes szolgáltatónál volna elhelyezve, hanem saját domain címmel és saját szerverrel rendelkezne

    az oldal a tervek szerinte MINDEN C&C játékkal foglalkozna, a régiektől kezdve a legújabbakig



    [az oldal minden költségét én állom]

    akinek van kedve segíteni az jelentkezzen MSNen: [email protected], vagy küldjön EMAILT: [email protected]

    köszike előre is

    csövi
  • buba23
    #101
    RE!
    Win xp sp2 -vel is tökéletesen megy a játék!!

    - Red Alert 2 1.006
    - Yuri's Revenge 1.001
    - Kompatibilitást 98/me -ra beállítani
    - CD-t betenni, és játszani

    Néhány mp után felrobbannak az épületek:

    Rosszul lett megírva a lemez, vagy hibás a lemez. Telepítsd a játékot másik lemezzel(Orosz helyett pl az amerikai küldetéslemezzel)!

    A játék egyszer csak lefagy:

    Ez lehet hardveres probléma miatt is, de nálam ebben az esetben ezt a Fraps progi okozta. Zárd be a Frapset amíg Red Alert -ezel :)
  • Pepsi Twist
    #100
    !TÉK!
  • Pepsi Twist
    #99
    akkor így :D
  • Gibor
    #98
    tudtommal sehogy mert a főszervert ahol a játékot regisztrálni kellene bezárták.
  • Pepsi Twist
    #97
    megveszed
  • roloo112
    #96
    Nagyon szépen kérek valakit hogy írja meg nekem egy e-mail-be hogy hogy lehet ra2 yuri revenge-vel neten já[email protected]
  • Pepsi Twist
    #95
    aha nekem úgy megy a Yuri hogy a (exe) kompatibilitást átraktam 98ra :D
  • CzGobe
    #94
    sp2 és jól műxik mind2, mindaddig, amíg RA2ben nagyobb csatajeleneteknél néha kifagy :%, de gyakori mentéssel korrigálható :P csak kitartás kell és új taktika, a nagy csaták kicsikké alakításához :D
  • Pepsi Twist
    #93
    Ja... Télleg!
  • Gibor
    #92
    mivel ketten akartuk kiróbálni, nem csodálkozom :D -.-
  • Pepsi Twist
    #91
    ja nálam se...
  • Gibor
    #90
    hmm és ezt vlahogy lanba lehet jáccani? mert vlahogy nemnagyon akar működni :D
  • imike78
    #89
    Sziasztok nekem 2 gépem van, mind a 2-őn sp2 van. Az egyiken tökéletesen megy a yuri, a másikon pedig mindig felrobban.
  • Pepsi Twist
    #88
    C&C: Generals Zero Hour (3D-s)
  • cica
    #87
    héé nem tudtok valami izgalmas ujitást a RA2 re? Már unom az alap játékot a yurival egyutt...
  • Pepsi Twist
    #86
    KÖSZMÁ! Most jön lez a worstation vagy mifene!
  • buba23
    #85
    Vagy Vmware+xpsp1 vagy újrarakod az egészet.
    Különben meg google a ba.....
    Ja és szívesen :D
  • Pepsi Twist
    #84
    ahogy látom te valami programot haználsz :D elküldöd?
  • Pepsi Twist
    #83
    és most én csak úgy tudok SP1 et szerezni hogy ujra rakom a winfost? nincs valami más megoldás?
  • buba23
    #82
    ui: inkább előtte, a gépet meg póstázd hozzám :D
  • buba23
    #81
    Szóval ahogy már említettem xp sp1-el megy a játék.
    Tegyél fel egy teljesen új "Windows XP integrated sp1" -et, és ne pedig az sp2-t próbáld meg 'lecsupaszítani' sp1-re!



  • Pepsi Twist
    #80
    TE!

    Agyamra megy ez a játék, most akasszam fel magam vagy miután szétvertem a gépet?
  • Pepsi Twist
    #79
    ok :D ha a RA2be nem robbansz fel akkor PLZ segíccs hogy csinálod :D na meg ha elindul a juri abba is :D
  • buba23
    #78
    Már telepítem én is ra2-t + yuri-t. Megjött hozzá a kedvem :D
  • Pepsi Twist
    #77
    bah már 2 napja szenvedek az RA2 vel meg a Yurival és nem haladok 1ről a 2re faxommár
  • Pepsi Twist
    #76
    állítólag (akit mondtam elöbb) annak sikerült elindítani valahogy de most nem mondja -.- és a sima RA2 nek nem tod mi a baja? mert folyamatosan felrobbanok :S
  • karajjj
    #75
    a yurival nekem mindig ez volt :S pedig teljesen eredeti volt a game :S
  • Pepsi Twist
    #74
    már megtörtént csak nem pepsi a neve...
  • buba23
    #73
    Igyál inkább egy Pepsi-t

  • Pepsi Twist
    #72
    Minnyá beszarok :D

    Red Alert 2 v. 1.0 ugyan úgy felrobban minden meg meg halok :D 1.006al is LÁL EZ NAGYON KÉSZ!!!!
  • Pepsi Twist
    #71
    na akkor télleg a vinfost kell ujra rakni de elötte megvárom rockynhooo megoldását :P
  • Pepsi Twist
    #70
    hmm az SP2-re fel akarom tenni az SP1-et utána néztem és lehetséges (csak a peccset) és azt mondja hogy nem tudja feltenni mert a nyelv nem egyezik a peccsben lévővel...
  • Pepsi Twist
    #69
    aha akkor rakom ujra a vinfost -.-