148
Mit hazudjunk, hogy viselkedjünk?
  • mikike
    #1
    már megint kell
  • Efreet
    #2
    akkor csináld másképp, mint a múltkor, mert az ezekszerint nem jött be :)
  • Laalee
    #3
    ki keres talál
  • Lteebee
    #4
    Fejvadászcégek.
  • Efreet
    #5
    kapcsolatok.
  • Lteebee
    #6
    sorkapocs
  • mikike
    #8
    értem már
    szóval szerencse

    de akkor nektek hogy van?
    vagy lett? és mi?
  • Bith
    #9
    Programming HTML and PHP (with mysql) for food!

    20/977*-3**
  • Bith
    #10
    i mean
    for food+cigarette+mineral water
  • mikike
    #11
    little bit
    az engem is érdekelne
    de gondolom azt már a munkahelyen tanulod meg, mert suliba ilyet nem nyomnak
  • Mike
    #12
    php engem is erdekelne, node nem kajaert, hanem penzert.

    tehat for food helyett irjunk tan
    a lot of money

    :)

    bar mondjuk igy nem lehet felirni kis tablacskara, es az aluljaroban setalni vele :)
  • Mike
    #13
    es a *-k mit jelentenek? meg a szamok?
  • Efreet
    #14
    miért ne lehetne? nem bünteti a törvény...
  • mikike
    #15
    biztos az van a csikos ruhájára himezve nem?
  • Bith
    #16
    Ehh...gy.k.: Azt írtam, hogy állást keresek, ahova html, php+mysql tudással mennék, kajáért :). Alul a szám pedig a telefonszámom :).
  • mikike
    #17
    mé?

    nincs állásod?
  • Lteebee
    #18
    Van olyan, aki télleg nem értette?

    Ehhez humán vagy reál beállítottság kell?
    Mármint a megértéséhez.
  • Bith
    #19
    Ja, nincs :(.
  • Bith
    #20
    LOL :).
    Biztos van.
    Szerintem reál.
  • Lteebee
    #21
    Akkor azért ment nekem olyan könnyen.
  • Laalee
    #22
    az en telefonom on is van csillag de ha lenyomom nem tudok tovabb tarcsazni..szerintem nemjo szamot adtal meg... mindegy mar felvettem mast php kodolni :)
  • Lteebee
    #23
    Geci vagy.
  • Laalee
    #24
    leszek meg mas jelzövel is ellatva :)
  • mikike
    #25
    munkanélküli
  • Bith
    #26
    LOL :))
    Ez tetszett :).
  • mikike
    #27
    up

    minőség ellenőr szeretnék lenni egy cégnél, csak nem tudom mi az
    szerintetek mit kellene hazudnom, hogy felvegyenek
    milyen képességeket állítsak magamról, amik kétségtellenné teszik, hogy én minőségellenőrnek születtem?
  • K.András
    #28
    Mi a szakmád?
  • mikike
    #29
    informatikus
    de számít ez?
  • K.András
    #30
    Hogyne számitana,talán érdemesebb volna itt keresgetni mint csalással felvetetni magad, hogy aztán jol beégj...A hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta robotot...
  • Blasta
    #31
    Ajánlom a fejvadászcégeket!
    Hogy miért?
    Mert az olyan cég amelyik megengedheti magának, hogy fejvadászt alkalmazzon, az valszeg nem kispályázik.
    Azoknak olyan ember kell, akik tuti jók a melóra és ezt meg is fizetik!

    www.jobmonitor.hu
    www.allas.lap.hu
    www.telkes.hu

    Regisztrálj, küld el az összenek a CV-det. Informatikai fejvadászcégekből RENGETEG VAN!!!!!
  • Blasta
    #32
    Én a mostani m.helyemet expressben találtam.
    Meg is van az eredménye. Lófaszt se fizetnek, viszont éreztetik az emberrel, hogy itt ne számítson előrejutásra netán képzésre, gyorsabb előremenetelbe, és legyek azzal tisztában, hogy pótolható vagyok...
    Kis cég, kis lóvé.
    Nagy cég, nagy lóvé.
  • mikike
    #33
    na persze, csak azt felejted el, hogy ezek mindig olyan embert keresnek akik 4-5 nyelvet beszélnek, 4-5 év tapasztalatuk van, 2-3 helyen, 20-25 éversek, álmukban sem csalnák meg az anyacéget, meg amúgyis tökéletes emberek
  • mikike
    #34
    ismét sokat segítettél
  • mikike
    #35
    ja és ez Pesten van
    én meg nem
  • K.András
    #36
    Sorry de csalásban nem vagyok jo,mondjuk te sem ha kérdezed és ez már valami ;)
  • mikike
    #37
    attól tartok viszont, ha az ilyen csodaállásokra találnak alkalmas jelentkező(ke)t, akkor mindenki más hazudik

    szóval...
    milyen az ideális minőségellenőr?
  • K.András
    #38
    A minöségellenörzés kétirányú szervezett rendszerben történik:

    Nem saját gyártási beszállítók ellenörzése: beszállítóink munkáinak ellenörzése minden esetben az elsö darab vizsgálatával kezdödik. A legyártott alkatrészektöl függoen vagy szúrópróba szerü, vagy tételes.
    Saját gyártás ellenörzése: a cégen belüli munkafolyamatban résztvevo valamennyi dolgozó a maga területén meghatározott rend szerint felelös a készülö és az elkészült munkák minöségéért. Minden készülö munkadarabot kisérölap követ, melyen az elkészült müveletet igazolja a munkát végzö dolgozó és az ellenorzésre kijelölt személy.
  • mikike
    #39
    köszi
    és szerinted milyen az ideális ember (vagyis én) erre a feladatra?
  • K.András
    #40
    Magabiztos,mosolygos.Szerintem minden terméknél mások a minöségellenörzési folymatok, igy azon valszeg nem csuszhatsz el hogy valamit nagyon konkrétat kérdeznek.
  • mikike
    #41
    még nem is az interjú miatt aggódom, csak egyáltalán olyan motivációs levelet szeretnék az önéletrajzom mellé, hogy egyáltalán elolvassák és megfontolják a behívásomat

    mondjuk, hogy kisgyerek korom óta szerettem ellenőrizni mások munkáját (ez így leírva nagy hülyeség) vagy mindig is szerettem kritizálni
    szóval valami olyan tulajdonságot akarok beírni, ami tényleg alkalmassá tenne rá (és nagyjából igaz is)