84
Miért, miért, miért?
  • Coine
    #43
    Utnpótlás csapat nyert 0-2-re olaszok ellen kint !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    BÍZTATÓ JÖVŐ, talán...
  • G@b0r
    #42
    Szerintetek mennyi lesz a mai olasz-magyar?
    Szerintem tuti beszopunk vagy 5-öt.
  • maric
    #41
    miért egyáltalán ez foci?amit müvelnek...
  • atee
    #40
    Mert a multba kapaszkodik a jelen:(
    A jovovel meg nemfoglalkoznak meg mindig eleget:(
    Szomoru:(
    Mar arra gondoltam hoyg allampolgarsagot valtok:)
  • mikike
    #39
    miért gyenge lötibi
  • ricky
    #38
    Szerintem a Kaposvári csapat is megverné őket!!!!!!!
  • Geronimo
    #37
    akkor valoszinuleg kimentek a klozetra, azt egy kicsit elnezte a blikk.....:)
  • Laalee
    #36
    gondolta ö lesz a reszeg focista... a katares minajara, csak neki igy se ment a foci...
  • Lteebee
    #35
    Egyébként most olvastam(a blikkben :)))) ), hogy a grúz meccs előtti héten az edzőtáborból kilógott a sebőkvili bulizni, meg a román meccs előtti héten is látták talajrészegen a Rómain.
  • Lteebee
    #34
    Ha kiszáradtál, megeszlek.
  • mikike
    #33
    pedig így gondolom te szú
  • Lteebee
    #32
    mikike: Ha tényleg így gondolod, gyökér vagy.

    Ha nem, akkor olyanokkal viccelődj, akik ezt viccesnek találják!
  • Nyiri
    #31
    Miért???
    mert mi imadjuk olyanra kolteni a penz aminek semmi értelme, és olyanra pedig sajnaljuk ami megérne :P
  • OliApa
    #30
    Azért, mert pénzt kapnak érte. Nemhogy Ők fizetnének, hogy nézzük Őket. He-He!
  • mateos
    #29
    ez jó ötlett
  • ricky
    #28
    szar az edzésmódszer meg túl öregek
  • Ali
    #27
    Fel kellene szántani sz összes pályát, krumplit vetni bele és elzavarni a sok falábút kapálni rá.
  • Coine
    #26
    Miért kell kivetíteni a magyarságot egy szar labdajátékra, azért van egy kicsi különbség !

    Miért szar ?
    1. nincs motiváció
    2. fiatalságot nem jáccatjuk
    3. túl sok pénzt kapnak a SEMMIÉRT
    4. Lusták = ez egy vicc, hogy azért cserélnek válogatott meccsen, mert ELFÁRADT a JÁTÉKOS, EZ EGY VICC...
    .
    .
    .

    stb.
  • mikike
    #24
    jól van okoska törp

    akkor miért gyenge
  • Coine
    #23
    Ezt ki nevelte beléd ? Az átkos ? Ez egy beteg gondolat...normális vagy ?
  • mikike
    #22
    mit nem értesz ezen?
    azon kívül, hogy a magyaroknak soha semmi nem sikerült amibe belekezdtek,
    ott van még az a mentalitás is, hogy mi szerezzünk belőle minél többi pénzt, meg a haverjaink a többi ember meg kit érdekel
  • atee
    #21
    Akkor is HAJRA MAGYAROK!
  • Coine
    #20
    Azért ez elég durva, hogy azért szar a foci, MERT magyar, gondolkozol is amikor beszélsz ? Felfogod is, hogy mit mondasz ilyenkor ?
    Mondjad ezt te, hogy értelmeznéd ezt a mondatot :

    Miért gyenge a magyar foci ?
    ____________________________________

    © mikike tegnap 22:31 | Válasz erre | #16

    ...mert magyar

    _____________________________________________

    Kérlek nyilatkozz meg !
  • mikike
    #19
    gondolom te magyar vagy
  • Coine
    #18
    ...beléd IS...
  • Coine
    #17
    ez elmés volt ! beléd és sok minden NEM szorult...
  • mikike
    #16
    ...mert magyar
  • Petyus_
    #15
    Láttátok a Debrecen-Bordeaux meccsett? Én ott vettem észre egy érdekes dolgot - Bajzát Peti teljesen fel tudta venni egy-egyben a harcot akármelyik franciával, nagyon jól játszott, agresszívan, ahogy szokott, VISZONT, ha ugyanő így játszik az NB1-ben, akkor minden második megmozdulását lefújják...
  • KeKKSZike
    #14
    hááát... Ez jó kérdés... Ha ezt tudná valaki, akkor talán nem lennénk ennyire rosszak! :D
  • Lteebee
    #13
    Szerintem idetartozik.

    Az én véleményem változatlan:

    egy kanyit se a magyar focira!

    Törvényben tiltanám nekik, hogy magyarokként engem képviseljenek külföldön.
  • Marki
    #11
    Csak a pénzér játszanak.
  • Efreet
    #9
    csak 1 kis morgás részemről:
    az ISMnek kb 3.4 mrd pénze van 1 évre... (lehet nem pontos, de nagyságrendben stimmel) ebből 3 mrd megy a focira, a 400 milából meg az összes többi sport (a világbajnok kajakozók, vizilabdások, stb...) - és mindemellett "nem jut" pénz a bátyáméknak kijutni Japánba a kung-fu VB-re... csapatban 6 arany, és szinte mindenkinek egyénileg is van 2-4 aranyérme küzdelemben, formagyakorlatban, stb... most is esélyesek, de úgy néz ki nem tudnak kijutni, mert nincs rá pénz. (jó esetben most szereznek egy Kínai(!) szponzort, aki majd fizeti az útjukat Japánba...
    (bocsi, nem ide tartozik, de kikivánkozott belőlem)
  • mateos
    #8
    SZAL BÉNÁK VAGYUNK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Petyus_
    #7
    Ez kurvára nem így van.

    Miért nem csinálnak semmit, eljárnak edzésre, meccseket játszanak, halnának éhen? És egy csapatban kb. 3-4 olyan játékos van, aki tényleg rengeteget kaszál a semmiért.

    Sajna itt nincs se sok lóvé a fociban, mint pl. Hollandia, Anglia, Spanyolország, stb., nincsenek példaképek se, és nem ez az egyetlen kitörési lehetőség, mint mondjuk Grúziában.

    Ezért szar a magyar foci. Meg nem vagyunk jók se technikailag, se fizikailag, se taktikailag, sehogy, mindenben középszerűek vagyunk.
  • Geronimo
    #6
    a hazi focistaknak itt is jo, itt semmit nem kell csinalni, es a lovet megkapjak /ha meg nem, akkor perelgetnek 20 millakra es akkor nagy a pofajuk/, ezert be sem akarnak pl. bl-be kerulni, nehogyma tobbet kelljen jatszani vagy kulfold, ahol esetleg meg csinalni is kene vmit
    jo pelda a szemet kabat peter : neki nem jo az olasz Lecce csapata, inkabb a most feljutott goztepe izmir /remelem ismeritek/, mert ott tobb lovet kap.......az anyja kenkoves picsajat az ilyeneknek
  • mateos
    #5
    1átalán nem kéne pénzt adni a focistáknak , ameddig fel nem mutatnak valamt.Igy magyarországon nagyon hamar nem lessz foci.
  • Frank99
    #4
    Kis foci-kis pénz, nagy foci-nagy pénz. Mondta valamikor Hofi.

    Nálunk akkor is nagy pénz van, amikor kis foci. És ez nem jó így...
  • Coine
    #3
    Azért, mert el vannak kényeztetve, nem futnak szart se csinálnak, azt kéne csinálni, hogy ha nincs eredmény vagy nem is mutatja az akarást akkor -Ft
    én így is SOKKAL kevesebb pénzt adnák nekik !
  • mateos
    #2
    áhh...teljesen felesleges , magyar foci=Suxx , ez van ezt kell szeretni " vagy nem" , inkább sportuljunk valami mást , pl.vizilabda , az 100-szor jobb mint a dfoci.Ha valakitől megkérdezed , hogy mi az a foci , a sux magyar rögtön rávágja , hzogy foci , ez igy nem helyes.
  • ubi
    #1
    egytol-egyig bekepzeletek!!!! Bicskei is mi a f@szert kap(ott) 20 millat???? A magyar foci a kulfoldihez kepest lassitott felvetel!!! Be kene szuntetni az egeszet, kirugni mindenki es csak a 10-en eves fiatalokbol kell 5-6 even belul nemzetkozi valogatottat edzeni!!! Persze ehhez sok-sok anyagi tamogatas kell(ene)!!!!