145
  • vasesz
    #145
    Nos!Xp-alatt fut a Max Payne magyarítva is.
    Ami kell hozzá:Az 50MB-os magyarítás.(ezt kell feltenni rögtön az install után).
    És 1db "no cd exe crack" file.(A 4.9MB)
    Ha ezt így csináljátok tuti elindul!!!
    Kérdés ügyben írjatok e-mailt.([email protected])
    JÓ GAMÉT!!
  • Fido4life
    #144
    Mindjárt felrakom a game-et...
  • NEOreg3
    #143
    wareznek itt nincs helye:|
  • GYURI93
    #142
    MELYIK OLDALON LEHET LETÖLTENI A TELJES JÁTÉKOT!
  • spk202
    #141
    bngv
  • villi
    #136
    nem is halottam magyarosításról...
  • Veper
    #134
    Nem tudja valaki hogy mit kell tenni a letöltött magyarosítással?Egyszerüen nem tudom hova kell másolni vagy mit kell vele tenni.
  • grebber
    #126
    Valaki segítsen már nekem!Régota keresem de nem találok sehol a Max Payne-hez XP crack-et mert nem fut nálam.Ha valaki tud ilyen cracket küldje el a freemail-emre.Kössz..
  • grebber
    #125
    Szevasztok!!!Nemtudja valaki honan lehet letölteni a Max Payne-hez XP crack-et mert nem fut XP alatt?Ha valaki tudja irja meg kössz!!!
  • grebber
    #124
    Szevasztok!!!Nemtudja valaki honan lehet letölteni a Max Payne-hez XP crack-et mert nem fut XP alatt?Ha valaki tudja irja meg kössz!!!
  • Lion
    #73
    nagy sux
  • zerge
    #68
    950 thunderbird, 512MB Ram, RivaTNT2Pro 32MB, 800*600on, teljesen feltolva hibatlanul, akadozasmentesen fut.
  • Remetix
    #63
    Lattam hetvegen futni egy a tiednel lassabb celeron-on, 128 MB ram, tnt2, es kozepes detailben teljesen jol futott.
  • Butcher
    #51
    Jó a game, csak az a baj hogy magas gépigény kell....
  • Coine
    #44
    Sztem nagyon atom game, végignyomtam, kircsi.
  • Frank99
    #43
    nálam az év 3d lövöldéje
  • accord
    #35
    Nem kötekedni akarok, de már szinte mindenki végigjátszotta a game-t... így nincs értelme cikkeket gyártani, ha ENNYIT késtek... :(
  • Remetix
    #33
    Nem tudom, hanyan jatszottatok a Thief ket reszevel, de abban nagyon jo volt, hogy nem csak egy fele lehetett menni. Ugyanigy a Rogue Spear sorozatnal is, ez a sokfele keppen megoldhatosag hianyzik nekem a Max Paynebol.
    Ja, es miert szivatnak ilyen remes palyaval, ahol futni kell az ego etterem belsejeben?
  • Laxxus
    #31
    Az a nagy büdös igazság, hogy viszonylag használható gépem van (CUSL2, cel800@1000, 512Mb, Geforce 2 GTS) de nem bírom folyamatosan jáccani, mer' amikor hullik a falról a por, vagy smoke effect van, akkor lemegy 5 Fps-re a kis genya!! De ezenkívül Qrva jó a Gáma, gyönyörű a grafikája, írtó jó a hangulata és kb. 3 év fog eltelni amíg valaki meg tudja közelíteni ezt a szintet.
    3 nap alatt kéccer végigjátszottam! Cool!
  • Rincewind
    #27
    Elég jó játék...
  • RoadkilleR78
    #22
    Az unokatesóm utálja az ilyen fajta játékokat, neki a fifa meg ezek az isten. Aztán megmutattam neki ezt. Rávetődött egyszerre hogy kipróbálja. 2 nap alatt végignyomta. Reggel 8-ra jött és este 11 körül hagyta abba. Egyszerűen nem bírta abbahagyni. Asszem ez jelent valamit, ha olyan embereket szegez a monitor elé akik amúgy sosem játszanának ilyen gémmel. Néha nagyon nehéz, amikor pl nincs fegyvered, no painkiller, az életjelződ full piros és rohan feléd vagy 4 ellen. De mindent összevetve szerintem ász a cucc.
  • Blackman
    #19
    Ya... videókártya kell neki.. 64 Mb-os szép hatásokat ér el :oo
  • Remetix
    #18
    ezzel teljesen egyetertek, de hogy jon ez ide?
  • atee
    #17
    nekem jol ment eddig most a vegen mar igencsak beszaggat:(
    cel 1050 /256 mb ram/ GF2 GTS
    Igaz mindezt full felbontasban de akkor is siralmas:(
  • Remetix
    #7
    Nagyon kiraly jatek, erdemes hagyni, hogy beszeljenek az ellensegek, jopofa szovegeik vannak.
    Kar, hogy nem lehet kimenteni a latvanyosabb akciokat. Volt olyan, hogy elorefele vetodtem lassitassal, es ugy lottem le egy nagyobb szobaban az utolso mobot, aki meg felem vetodott eppen, igy aztan meg szepen korbe is jart minket a kamera, ahogy ott ketten usztunk a levegoben.
    Amugy gf3-ason 1024*768-ban, max reszletesseggel, anisotropic filteringgel tokeletesen fut. :) Es gyonyoru!
  • Zoi
    #5
    A tokeletes fut alatt azt ertem, hogy akadozas mentesen fut. Bar frem/sec-et nem neztem, de eleg magas lehet.
  • Jockey
    #4
    na most a kerdes hogy mi az atlag gep?
    neekm is tokeletesen fut bar gts/em van, de hallomasom szerint egy mx/en is szepen elfut..
    amugy tenyle linearis, de nekem ettol meg marhara bejott, inkabb a rovid jatekido ammi gazos szerintem...
  • Zoi
    #1
    Grafika...
    En egy mai atalg gepem jatszom vele. Duron 600 + ATi Radeon LE. A grafika maxon van es 1024x768x32bit-en tokeletesen fut a jatek.
    Nekem ami nem tetszett benne, az a kisse linearis jatekmenet. De nem vagyok a tema szakertoje...