31
Winchester teszt
  • B@dsector
    #31
    Tessék ennyit a tapasztalataidról HD Tach szerint 95.8/s|SiSoft 96Mb/s
    tényleg sok az eltérés

  • the Godfather
    #30
    Ja, Maxtor-t ajanlja mindenki mert veszett olcso es viszonylag gyors, de Seagate es WD is jo valasztas foleg ha megbizhatot akarsz.
  • the Godfather
    #29
    Az ki van csukva hogy gyarilag tulhajszoltak...inkabb kaka minosegu cuccbol gyartottak....de azert elgondolkodtato hogy miert is adta el a Hitachinak ezt a reszleget.
  • the Godfather
    #28
    Egyebkent ebben nem lehet bizni...a Sandra ilyen teren szerintem nem a valosagot mutatja. Inkabb a HD Tach-ot probald...az altalanosan elfogadott vincsi tesztelo.
  • B@dsector
    #27
    Itt egy kis Raid0 teszt: 2xSamsung 160GB SATAII HDD
    nVidia nForce RAID Class Controller, S.M.A.R.T disable

  • Pheel
    #26
    Hát baze! Mikor már a vinyót is peccselgetni kell! Hová fajul a világ!
  • Bilux
    #25
    Barracudában azt is frissítettem na és!?
  • Pheel
    #24
    Driver egy EIDE-s winchesterhez?!? Firmware-t nem akarsz frissíteni benne?
  • diegho
    #22
    Maxtor 5400 rpm 2MB cache 19100 pont. ATA100 Abit KT7-e
  • Loose
    #21
    Hali
    Bakka megoldodott a problémád?
    Vagymég kell segités?

    Hali
  • Anee
    #20
    hát akkor azt még nem láthattam:))
    meg maga a winyó sem támogadta-99-
  • KBB
    #19
    Én speciál ATA 100-ra gondoltam.

    by kbb
  • Anee
    #18
    UATA 33n nem láttam különbséget
  • KBB
    #17
    Akkor jól értesültem, de kétségtelen, hogy az IBM gyorsabb volt nem?

    by kbb
  • Anee
    #16
    Hát nállam ez a probléma már előált
    volt IBM s csrekor Maxtor lett...azóta probléma nincs
  • KBB
    #15
    IBM a leggyorsabb az tuti. De halottam ilyet, hogy az IBM vinyóknak idő után elromlik a mechanikája, mert gyárilag túlhajszoltak, azért ilyen gyorsak, akkor aztán meg az elveszett adat pótolhatatlan, hiába kapsz új vinyót garanciálisan...

    by kbb
  • harcu
    #13
    Nekem a Quantum AS20 7200-as vinyom 5 nap utan cserelve lett, mert megjelentek a badsectorok. Azota jol muxik.
  • Bakka
    #11
    Hat nem is tudom. Az tuti, hogy a problem azota van miota frissitettem a BIOST =es ha mas nem akkor vissza kellene allitani a regi allapotot valahogyan)
  • Bakka
    #9
    Hat az a szet*aszas azt jelenti, hogy a windows osszeomlik, de igazabol a winyon zavarodnak meg az adatok. A DMA engedelyezese es ujrainditas utan, mar nem lehet a winyorol bootolni ! egyszer megneztem DOS alatt Norton Commanderben, hogy mi a fene van ilyenkor es hat a Windows/System konyvtar el volt veszve es a C:\ - n is mindenfele "veletlenszeruen generalt" fileok voltak. pl.: skjh^^ˇˇ1~ˇ34°°˛`˙´˝)=Ö"'.exe (de volt, hogy kiterjesztese sem volt, es persze hasznalhatatlanok voltak, a winyo nem is latta oket csak ugy ott voltak). A lenyeg az, hogy innentol mar csak a Formazas segit es az Ujratelepites ! :(
  • Bakka
    #8
    Bocs, hogy nem ide vag a hozzaszolasom, de segitsegre van szuksegem es mindenhova irok ahol Winyorol van szo !
    A problemam az, hogy miota az ASUS v3800 kartyam bioszat frissitettem, nem lehetseges a DMA - t hasznalni, mert SZETBASSZA A RENDSZERT !!!
    Mi lehet a hiba ?Mit kell atallitanom, vagy honnan szerezzek regi BIOS - t ????
    Segitsetek !!!!!


  • Borg
    #6
    Dexy remélem itt nem állsz neki a hülyeségeidnek, egy Quantumot nem tudsz mutatni ami sandraban 22-24000 körül teljeseitene! olyan nincs
  • Borg
    #5
    IBM DTLA 75GXP 30GB, ATA100, 7200; ABIT SA6R
    ATA100ban, winXp alatt, NTFS file systemmel, sandra 2001: 22000
  • SAntA_ClAus
    #1
    ELnezest kerek ha mar van ilyen topic!
    Winchestert szeretnek venni van ra kb 30000 Ft!
    Az lenne a jo ha leirnatok egy par winyot amit ajanlotok!
    Es egy par tesztet! pl Sisoft sandra 2001 - drive benchmark
    20 GB MAxtor 5400 ATA 100 2mb cache - 20200
    De szeretnem hogyha lenne valami hasonlito ertek! pl Quantum 7200 RPM ata 100 stb!
    Akinek van ilyen vinyoja az tesztelje mar le!
    Ja ajanlotok ennyi penzert! ( a MAxtort ajanlja mindenki eddig)
    MAxtor vagy IBM ??????? Vagy esetleg Quantum!
    De e legjobb lenen ha mindenki leirna ,hogy milyen winchestere van s letesztelne!
    Elore is koszi!