348
Uunreal2_alfa
  • gp56
    #348
    Telepítési problémám van a játékkal kapcsolatban. A külföldi fórumokon is írtak erröl a "hibáról". A telepítéskor a 2.cd-nél hibát jelezz a " Main App"-nál. Esetleg tud valaki erre "házi" megoldást?? Segítséget elöre is megköszönöm.
  • nyunyu
    #346
    Mit kell atallitani, hogy elinduljon Radeonon is?
    Hiaba olvastam at a 4 oldalt...
  • ember
    #345
    "ebből arra következtettem, hogy csak GF3 (avagy DX8-as) videókártyán fog úgy kinézni ..."

    nem, ebből inkább szvsz arra lehet következtetni, hogy Gf3-ra írták ezt a demot, tehát le sem sz*rták, hogy fog kinézni más kártyán. a véglegesnél nem így lesz.
  • Lacc
    #344
    Nincsen olyan.
  • Inquisitor
    #343
    Én nem ítéltem meg a játékot a Pre-Alfa alapján!
    De q*****a nem hasonlít az E3-on bemutatotra, és ebből arra következtettem, hogy csak GF3 (avagy DX8-as) videókártyán fog úgy kinézni ... persze ebben is tévedhetek.
    Mondja már meg valaki melyik az a hidas pálya a sok fával mert megőrülök!
  • Lacc
    #342
    Surmók, ha még kell valakinek ez az alfa, fent van az FTP szerveremen!
    195.184.172.108
    login:down
    pass:load .
    Meg van még néhány cuccos itt, nézzétek meg.
  • Gabo
    #341
    Inquisitor:
    Nehéz felfogni, hogy ez még csak alfának sem tekinthető? Ez csak egy az E3-re készült techdemo! Nem több és nem kevesebb. Ráadásul lassan fél éves anyagról van szó. Soha nem akarták ezt hivatalosan kihozni.
    Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy ne ez alapján ítéljék meg a játékot!
  • Bandee
    #340
    Na most feltöltené oda vki (lásd 333. hozzászólás) ?
  • Inquisitor
    #339
    Hát az Alfa pályái NEM egyforma készültségi fokon állnak ...
    Van olyan pálya amin még a fényforrások sincsenek rárakva, így olyan lámpákat láthatunk, ami sem fényt sem árnyékot nem generál... így viszont a pálya nagy része sem látszik.
    Aztán egy darab bumpmappingot sem láttam, pedig az engine azt is tudja. Szvsz az a "sok fás" pálya a híddal már jobban be volt fejezve ... és nem GF2-n volt megjelenítve :(
  • ember
    #338
    szerintem úgy néz ki, csak

    -azok általában direkt jól "elkapott" képek
    -maximális grafikai beállításoknál sem mindegy hogy milyen hw-en nézed
    -a képeken van antialiasing, ami nagyban megdobja


    mellesleg az e3_hall_new pálya tök ugyanúgy nézett ki nálam, mint a képeken, amiket előtte láttam
  • Inquisitor
    #337
    Szerintem meg nem renderelt, csak GF3 (Radeon8500) nélkül ennyit a 4 rétegű texturázásról :)
    Mondjuk azért legalább EGY olyan model lehetne benne, ami nem szarabb egy közepes Q3 modelnél :(
    Vizes pályák nekem mind kifagynak, az az egy amin meg volt víz (kis tócsa), azon meg szarabb a víz mint a Unreal1-ben vagy az Outcast-ban. Pedig ebben a kettőben volt idáig normális víz ...
    Na majd ha lesz béta meglátjuk.
    Nincs meg valakinek a demovideoban látható pálya a híddal és az ezer fával???
  • Gabo
    #336
    Várd ki a végét!
  • Rincewind
    #335
    Maximális grafikai beállítások mellett sem néz ki úgy, mint a screenshotokon! Nagyon valószínű, hogy azok a screenshotok egyszerű renderelt képek... :(
  • Inquisitor
    #334
    Kérlek titeket NE küldjetek el a franvba, de nincs kedvem most végignyálazni a 333 db hozzászólást ...
    DE! Hogyna lehet (paraméterezés vagy más) a programot beállítani? Grafikai setup meg ilyesmi? Mert ugye főprogram az nincs, de nagyon nem jól néz ki MX400-on (értsd. holtra nem úgy néz ki mint a screenshot-okon) és valamit tennem kéne ebben az ügyben :)
    Előre is köszi a segítséget!
  • l3alF1aKe
    #332
    hát minimum 3 óra.-)
    és mivel még nemrég vagyok itt tag, megkérdezném...: egy link pls..ahova meghetne-)
    Ha esetleg gebasz van szólok.
  • Rincewind
    #331
    Ide a supergamezre pillanatok alatt fel lehet köpni az anyagot!
  • l3alF1aKe
    #329
    Te hol láttál olyat, hogy ne szedd le?...Mert sztem nem írtam ilyet.-)
    Hát ha türelmes vagy szedd le, talán fel tudom lökni valahova. Ha sikerül szólok, ha nem akkor is-)
  • Bandee
    #328
    Hát én beszarok ! Bizots nem yo + minden, +nem érdemes letölteni, + várjak kövi tavaszig ... de könyörgöm ! Te már láttad és én is kíváncsi lennék rá ! Nehéz +érteni ?
  • l3alF1aKe
    #327
    Felírtam CD re....mert annyit nem ér hogy a vinyón legyen...kb 15 perc és megunja mindenki...ugyhogy annyira nem kell epekedni utána-)
  • Dante
    #326
    nem érdemes leszedni mivel még kész sincs a játék, nincs optimizálva, meg ilyesmi.. Azt tanácsolom, hogy várjatok jövő tavaszig! Addig meg UT-zzetek, Meg CS, és most Commandos 2
  • Rincewind
    #325
    Sajnálom már le lett törölve neki is! Így én sem tudok segíteni... Bocs! :((
  • Rincewind
    #324
    Varjatok, talán a haveromnak megvan még...
    Ha igen ő talán felrakja! Nem igérek semmit! Ha lesz valami beírok ide.
  • Bandee
    #323
    jah. te legalább felraknád :(
  • Rincewind
    #322
    Bocsessz! Én szívesen feldobnám ide csak már letöröltem :((
  • Bandee
    #321
    Hát én kezdem feladni :(
  • UnConnecteD
    #320
    jaja, senki nem tudja felrakni ?

    Naaaaa Rinc3Wind. Bizok benned ;)
  • atee
    #318
    na es miert nem indul nalam egy palya sem:(
    1050 cel/gf2gts/384ram
    es cat tolt aztan full kepernyo aztan vissza win be:(
    ???
  • ember
    #317
    címet sajnos nem tudok, viszont "nyomulni" sokat úgysem tudsz vele. szerintem ennyit nem érdemes vacakolni érte (bár én is nagyon vártam, le is töltöttem, de aztán egyből ment is a "lomtárba")

    nem mintha rossz lenne vagy valami, de játszani nem igazán lehet vele, a pályákat meg húsz perc alatt megnézed
  • Bandee
    #315
    Na mi van ? Nem igaz hogy senki nem tudja felrakni ! PLZ !!!
  • Bandee
    #314
    Nekem is kéne ! ;)
  • Rincewind
    #310
    Fasz tudja már a nevét, ott ahol a lángszórós van!
    De most ne ezzel szórakozz, hanem gyere MotorCity Online-ozni!!!!!!!!
  • ember
    #307
    nekem mind megy, kivéve atlantis

    ellenfelek vannak az e3hall_new (vagy ilyesmi)
    valami eden nevűn
    meg állítólag a wateres nevűn is

    többre nem emékszem, már letöröltem
  • Lacc
    #306
    Ja, és mi a neve annak ahol vannak rendes ellenfelek?
  • Lacc
    #305
    Soroljátok már fel hogy nektek melyik mapek mennek?
  • Bandee
    #304
    Vki rakja már fel valahova lécci ! Fontos lenne ;)
  • ATi
    #281
    Water-es palyan is van ellenfel, ketto is csak jol elrejtoztek :)
    ott vannak a hid kozepenel levo epuletben, egy picit fent
  • ember
    #280
    az e3hall_new (vagy valami ilyesmi) pályán van egy-két ellenfél még
  • Rincewind
    #279
    Igen ez tényleg annyira ''alap'' verzió!
  • bob
    #278
    Helló fiúk!
    Letöltöttem én is a játékot,csak egy kis gondom van (egy-két pálya nálam sem indul el,WinXP-n)vele nincsenek ellenfelek órákig mászkálok és nem találkozom senkivel! Azt hiszem az Atlantis pályán találkoztam két kis rusnya döggel, de más semmi.Ez most tényleg annyira alpha verzió,vagy énvagyok a béna?Bocsi ha hűlyeséget kérdeztem?
  • Nark
    #273
    Talan megszanjak a gamereket es nem fogjak törölni.UGYE??:))Elvegre könyebb megnezni mi van az ftp-n mint átnyalazni a forumokat.