24
SB128 probléma
  • Froopy
    #24
  • Pheel
    #23
    jaja, szedjed le. Bár M$ update is leszed egy jobbat.
  • asysoft
    #22
    Attól még szedd le a Creative driverét a homepage-ről.
  • Stann
    #21
    Az XP magátol felismerte
  • asysoft
    #20
    Win XP? És a drivered is ehhez illik??
  • Stann
    #19
    Jó, de nekem nem érné meg, mivel csak 2hangfalam van, az is egy erősitőre rákötve.
    Amugy néhány játék el sem indul, mig a régivel ment simán, a játék hangjával is. Amugy az XP a mostani kártyámmal simán lejátsza az mp3+játékhangot
  • Pheel
    #18
    Mondom én! Nekem már másfél éve ez van. :)
  • asysoft
    #17
    Már nekem is Live!-om van, s tudom, hogy milyen jó... Egyidejűleg (akár) 32 hangot (ez nem polifónia!) tud lejátszani, ezen felűl a hangminősége is jobb...
  • Pheel
    #16
    Nem azért, hogy beleszóljak, de a Live!-ot már dobálják az ember után. Azzal tuti lehet.
  • asysoft
    #15
    Nekem lehetett, de először indítsd a MP3-at, utána a játékot!! A játék hangjait viszont nem lehet hallgani. Amúgy jó, ha gyors processzorod van ehhez...
  • asysoft
    #13
    Figyu, ott van egy kis kép is, amin 4 (azaz négy!) jack van. Mellesleg 3100-as típusú. Na most, a mai SB128-ak sztereok, s nem is SB128-ak, hanem Vibra128-ak. A különbség a támogatott hangfalakban rejlik. Valószínüleg amiatt tértek át ennek a gyártására, mert a Live!-nak több előny kellett...
  • KBB
    #12
    a 2.1-et rá nem? Hát az úgy müködik, hogy a mélynyomóba megy a két hangfal kábelja, és a mélyomóból egy jack dugós kábel megy a gépbe. Szóval akkor igen, nem?
    ehh

    by kbb
  • harcu
    #11
    Akkor most rá tudok kötni egy SB128-ra (most vettem, új) egy 2.1-es szettet?
  • asysoft
    #9
    Hát már belenyugodtam... Az SB128 régebbi tényeg támogatta... Letöltöttem a kézikönyvét, abban volt benne... Végülis jó az a sztereó:-)))
  • John Rambo
    #7
    Nekem is 128am van:
    Line IN: Hangbemenet, ezen a budos eletbe nem fog kijonni semmi :)
    LineOUT: na ez az ahonnan a hangok jonnek, de ebbo la csatlakozobol csak EGY van, tehat EGY par speakert tudsz rakotni. Vagy esetleg rakotsz egy HiFi erositot ami 4 hangfalat kezel, de az sem lesz Sorround, csak egy erdekes Stereo-t kapsz.
  • Anee
    #6
    nekem is ilyen van sajnos csak 2 csatornás
  • Feketekéz
    #4
    ***Asysoft***
    Szomorú tényt kell közölnöm, méghozzá azt, hogy a RÉGI SB 128-k voltak 4 speakeresek. A régi úgy kábé 1.5-2 évet jelent. A line inről pedig SOHA nem fogsz hajtani hangfalat, akár mit is hallottál/írtál.
  • asysoft
    #3
    Hát, hogy hol? A chip ben!!!! Egyébként nem vagyok hülye, én is tudom, hogy mit jelent az a bizonyos IN... El kell, hogy szomorítsalak, hogy a C-media alaplapra integrált kártyesznál müxik a line-in rear speakerek meghajtása... Saját fülemmel hallottam!!!!
  • KBB
    #2
    Ezt az égtelen baromságot hol halottad, hogy az SB 128 támogat 4 hangfalat? El kell szomorítsalak nem támogat.
    LINE IN?! LEfordítottad már, hogy az mit jelent? VONAL BEMENET. Magyarán oda mondjuk egy magnót tudsz rákötni, aminek segítségével utánna amit magnón veszel föl fel tudod venni gépre... stb.
    Szóval a line-in nem is fog neked megszólalni....

    by kbb
  • asysoft
    #1
    Nos, lenne egy problémám. Nemrég vettem egy SoundBlaster Audio PCI128-at, ami (elvileg) 4 hangfalat támogat. De az a baj, hogy nem sikerül hangot kicsikarnom a line-in -re kötött hangfalakból. Please Help!!