SG.hu·

Archlord bejelentés

Koreában már javában zajlik az MMO játék bétatesztelése, azonban a fejlesztőknek még csak most sikerült megegyezniük a Codemasters csapatával az Észak-Amerikai és Európai területeken való terjesztésről.

Az NHN Games által fejlesztett programban megfelelő ügyességgel isteni szintre emelhetjük képességeinket és azt csinálhatunk világunkban, amit csak akarunk. A játékosok az archonok ősi relikviái után kutatva haladhatnak előre a játékban és az összes szükséges eszközt magunknál tudva mi lehetünk maga az Archlord, akinek teljeskörű hatalma van minden felett.

Klikk ide! Klikk ide! Klikk ide! Klikk ide!


A programba beépítettek egy komplett PvP rendszert is, amelyek igazi test a test elleni csatákat eredményezhetnek. Ehhez helyszínül pedig különböző arénák és csataterek fognak szolgálni. A grafikai oldalért a Renderware motor lesz a felelős, de a hanganyagra sem lehet majd panaszunk mivel azt a Londoni Szimfónikus Zenekar szolgáltatja. Megjelenés valamikor ősszel várható.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Joeyn12007. 02. 07.. 16:17||#4
nem tud valaki egy módot a bejelentkezésre, mer én akármit csinálok azt írja hogy cannot access the login server 😞
© QuippeR2006. 01. 22.. 12:54||#3
tök jó, hogy már le sem írja a cikkíró, hogy milyen játékról van szó, így aki nem mmorpg-zik, az azt sem tudja köpjön vagy nyeljen.

pvp = player versus plyaer
© Ajnasz2006. 01. 22.. 00:45||#2
Állat dolog lehet ez a PvP, csak nem tudom, hogy mi az. acronym?
© sweech2006. 01. 21.. 23:29||#1
hmmm ez nekem nagyon tetszik :@